Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oma23

!!! KOPENHADZKA !!! LACZMY SIE !!!

Polecane posty

Gość oma23

CZESC ODCHUDZACZKI:) ten topik zakladam bo ten do ktorego dolaczylam umarl chyba:( chcialabymw nim poruszac tematy dot kazdej diety a w szczegolnosci kopenhadzkiej na krotej jestem 2 dzien:) jak macie jakies przemyslenia,obserwcje albo nowosci dietowe to piszcie. Mowcie tez o rezuttatach dotychczs stosowanych diet I w koncu wspierajmy sie bo po to sa miedzy innymi te fora pozdrawiam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci doradze tak
zrob sobie tylko 5 dni kopenhaskiej bo w drugim i tak malo sie chudnie. prawie, ze nic. wszystko traci sie w pierwszym tyg. takie 5 dni kopenhaskiej czy chociaz 3 dni wystarcza. to bedzie takie oczyszczenie i wstep do zdrowego odchudzania. zleci ci troche zobaczysz efekty i bedziesz miec mobilizacje. a pozniej zacznij jesc 1000-1200 kcal. no moze jak tydzien bedziesz na kop. to trzeba bedzie na poczatek mniej jesc, moze przez 1 tydzien 700-800. nie jedz po 18 i troche cwiczen i zobaczysz efekty szybciej niz sie spodziewasz. ja na diecie 1200 w 4 m-ce schudlam okolo 25 kg. pisze okolo bo nie wiem dokladnie ile wazylam bo balam sie zwazyc przed odchudzaniem, ale podejrzewam, ze okolo 75 kg. przy wzroscie 160 cm. schudlam do 51 kg. :D tylko wazne zasady to absolutnie zadnego podjadania miedzy posilkami i niejedzenie po 18. i cwiczylam 5 razy w tyg. podjadalam i jadlam pozniej niz po 18 raz na tydz. na jakiejs imprezce. ale to najwyzej o 500 kcal wiecej zjadlam. sama bylam w szoku, ze tak schudlam. a te 4 m-ce zlecialy mi tak szybko ze szok! najbardzioej glodna bylam wieczorami, ale sie nie poddawalam. po 3 latach przytylam do 61. za bardzo sobie pofolgowałam. bo kocham żreć. i w styczniu tego roku zaczelam sie odchudzac znowu i zamiast znowu zacząć diete 1200 kcal. to do tej pory juz dawno bym sobie spoko schudla to ja wymyslilam kopenhaska bo chcialam szybko. w 10 dni schudlam 6 kg na niej. potem zaczelam ladnie z niej wychodzic, ale jakos sie zalamalam i znowu przytylam. i tak od stycznia sie odchudzam i tyje. od tygodnia jestem na 1200 i schudlam 2 kg. do tego biore for slim. pomaga. ma sie mniejsza ochote na jedzenie. mam nadzieje, ze teraz mi sie uda tak jak i wtedy. i jeszcze - ja zawsze musze sobie zrobic przed odchudzaniem taki wstep. 1 dzien nic nie jem i kolejne 2 jem z 500 kcal. musze tak robic bo widze efekt i mnie to mobilizuje dlatego ci pisze zebys 3 czy gora 5 dni tej kop. zrobila. albo innej niskokalorycznej diety. ale wyklad strzelilam. pewnie nie bedzie sie chcialo nikomu czytac. nie dziwie sie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednaaaaaaaaa
kopenhaSka ło jezuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusieńska
To fakt ze na tej diecie sie chudnie duuzo ja schudlam 10kg ale potem przytylam znowu teraz mysle czy nie zaczasna nowo na innym forum czytalam o podojnej celulozie ale nie wiem czy bede to brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
schudlas 25 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!gratulacje!!!!!!!!!!!!!no zobacze jak bede spadac:)tez bym chciala 51!!!!!!!!!!moze mi sie uda kiedys:) a co to ta podwojna celuloza izusienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
acha nie doczytalam co bylo potem:) no w sumie masz racje z ta kopenhaska,ona moze wpedzic w bledne kolo,ja tez sie juz spotkalam,to bylo wtedy jak wazylam 55 i stwierdzilam ze jestem za gruba i wtedy sie zaczela moja przygoda z odchudzaniem ktora przy wadze 75 zaprowadzila mnie do dietetyka:) bo jojo mi nie dawalo spokoju:( a teraz zbliza sie moj slub i pomyslalam ze kopenhaska mimo ze taka wredna to pomoze...a faktycznie tak jest ze jak sie widzi jakakalwiek poprawe,byleby byla szybko to mobilizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
oma ja po tej diecie schudłam 12 kg ( jesli to ta 14 dniowa dieta?). I nie przytyłam ani grama ale się pilnowałam z jedzeniem. Przytyłam w ciązy i teraz znów zaczynam walczyć ale nie wiem czy starczy mi sił na takie wyrzeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
jak sie przylaczysz to Ci starczy tym bardziej ze taki upal to idealny okres na takie wyrzeczenia. A i jeszcze jedno wyczytalam wczoraj gdzies w topikach ze babka sie odchudzala i nie mogla schudnac i uslyszla jak jakas modelka zdracila w wywiadzie swoja diete.Okazalo sie ze pije duuzo wody czyli 8 litrow.I nasza kolezanka z forum tez zaczela (chyba jak Ty byla po ciazy) i schudla 25kg w 2 mies.Zadna z forum nie wierzyla ze tak mozna ale mi sie wydaje ze to tez jest pomysl a jak to polaczyc z 13 dniowa kopenhaska to mysle ze efekt mniejszy czy wiekszy bedzie.Jedyny dyskomfort to czeste wizyty w wc:)ale jakas cene trzeba zaplacic za ladne uda i brzuszek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę
oma ale 8 litrow wody to prawie dawka śmiertelna. Jeśli nic nie jesz i wypijasz wiecej niz 6 litrów wody to wypłukujesz sobie wszystko z organizmu- chudniesz ale jakim kosztem. Odpisałam sobie już tą kopenchaską i od jutra zacznę. Po kawie wybiorę się na zakupy bo nie mam w domu ani sałaty ani pomidorów nie wspominając już o cytrynie i jogurcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
NO JA 8 BYM NIE WIPILA:)na tamtym forum tez byla zagorzala dyskusja czy szkodzi czy nie,ja kupilam sobie baniak 5 litrowy i wysokozmineralizowana wode i bede sie starala to wypijac podczas tych 13 dni,napewno w tak krotkim czasie nie zaszkodzi a wyplukam przynajmniej to co potrzebne nie jest.Oczywiscie oprocz tego biore witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
no i nie zapomnij o szpinaku:)chyba ze zamieniasz na broluly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
oma mam zamiar wykreślić szpinak z listy i niczym go nie zastępować. Tak robiłam ostatnio. Pamietam ze przez pierwsze dwa dni jęczałam z głodu a 3 dnia nie bylam w stanie zjeść całej kolacji :) To fajne uczucie! Kurczący sie zołądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
tu Ci musze przyznac racje,ja myslalam ze trzeba wszystko jesc tak jak jest napisane bo jak nie to efektow nie bedzie.no to fajnie ze tak mowisz bo 3 dzien juz jutro:) a tak z ciekawosci ile przytylas po ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę
oma waże 84 kg przy wzroście 160. Jak tocząca się piłka. Przed ciązą ważylam 48 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
Acha no to nie bede Cie pocieszac tylko do roboty kolezanko!!!!!!!!!!!! Kup jeszcze jutro zapas zielonej i czerwonej cytryny!!!!! i od jutra startujesz!!!! ja dzis juz po obiedzie i czterech litrach wody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
a jak bedziesz miec chwile slabosci to pisz wtedy do mnie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaphe
hej ja chyba też zaczne od czwartku chociaz tydzień czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
To witam MONISIUPHE na moim a w zasadzie juz naszym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
dziewczyny a macie gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
mamy:)podaj swoje a jak nie to maila to wysle Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
oma beznazwy333@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaphe
a pijecie tylko jedną kawkę tak jak w przepisie czy można np 2 czy efekt ginie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
skoro nawet gumy do zucia nie mozna to chyba 2 kaw tez nie! ja sie trzymam scisle jak czegos nie mam w domu to nie jem ale nic nie zamieniam i nic nie dodaje! oma wysłałaś mi ten nr gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj sie dowiedzialam o norweskiej dop bo nie grzebalam w internecie do tej pory i po kopenhaskiej zamierzam zastosowac ja! oczywiscie w zaleznosci od tego jak bede sie czula pod koniec 13 dnia i ile schudne:) slyszalyscie cos o niej albo mialyscie osobiscie do czynienie z takowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaphe
a jaka to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny czy KOPENHADZKA to ta dieta. Czy można na niej wytrzymać Ja jestem zdecydowana ale o ile pozwolicie będę z Wami dzielić się wrażeniami. Bez chlebka... to straszne. Od słodyczy już nie jestem uzależniona. Nic nie słodzę do picia. DIETA Lunch i obiad można zmieniać nawzajem, jeśli będzie to miało miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniu możesz jeść normalnie bez obaw tycia przez pierwsze dwa lata. Jeżeli dietę przeprowadzisz rygorystycznie, zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20 kg). Kurację przeprowadza się 13 dni i ani jeden dzień więcej ani mniej. Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo, zjesz słodycze albo żujesz gumę do zucia, jesz dodatkowe jedzenie, to przerywasz kurację od razu i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli kurację przerwiesz przed upływem 6 dni, możesz ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach. Jeżeli kurację przeprowadziło się punkt po punkcie we wszystkim, nie można jej absolutnie powtórzyć szybciej niż po roku. Zaleca się jednak, aby kurację powtórzyć po 2 latach (jeśli to potrzebne). Ze względu na długość kuracji jest ją trudno zaplanować, należy się upewnić czy w tym czasie nie jesteśmy zaproszeni do znajomych na urodziny czy inne przyjęcie. Jeśli jesteś głodny – wypij szklankę wody. Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie!!! DZIEŃ 1, 8 Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 2, 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3, 10 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4, 11 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5, 12 Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną Lunch:duża chuda ryba Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły DZIEŃ 6, 13 Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 Śniadanie:kubek herbaty bez cukru Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa Obiad:NIC Prosze Was o wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaphe
tak to kopenhaska aja bym prosiła o jadłospis norweskiej, podobna pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto Ta dieta: DZIEŃ I Śniadanie: grapefruit, 3 jajka, herbata Lunch: 3 jajka, grapefruit, herbata Obiad: Surówka: seler naciowy, ogórek, etc. pomidor herbata sucharek lub kawałeczek chleba DZIEŃ II: Śniadanie: grapefriut, 2 jajka, herbata Lunch: 2 jajka, grapefruit, herbata Obiad: wołowina, pomidor, seler naciowy, herbata DZIEŃ III: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: 2 jajka, szpinak, herbata Obiad: 2 kotlety z kurczaka (GOTOWANE!!!), seler naciowy, pomidor, etc., herbata DZIEŃ IV: Śniadanie: 2 jajka, herbata, grapefruit Lunch: surówka z warzyw, grapefruit, herbata Obiad: 2 jajka, twaróg, gotowany szpinak, kawałeczek chleba DZIEŃ V: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: 2 jajka, szpinak, herbata Obiad: Ryba gotowana, surówka z warzyw, kawałek chleba, herbata DZIEŃ VI: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: Surowka owocowa Obiad: Wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki korniszony, herbata DZIEŃ VII: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: zimne mięso z kurczaka, pomidor, grapefruit Obiad: zupa jarzynowa, kurczak, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grapefruit, herbata DRUGI TYDZIEŃ OD DNIA I DO VII TAK SAMO. Dietka trwa 2 tygodnie!!!! Diety nie należy przedłużać!!! Powtórzyć można ją dopiero po roku od zakończenia!! I trzeba pic DUZO wody niegazowanej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRENIEWA to witamy w takim razie.Ja koniec drugiego dnia i plan taki jak pisalam wyzej .Bo skoro po kopenhaskiej zeby jojo nie bylo trzeba ostroznie wprowadzac jedzenie to jezeli norweska zawiera wiecej pokarmu:) to mysle ze idealnie sie zgraja te dietki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×