Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woreczek ptasi

2 x gotujecie?dla dziecka inna zupka dla męza i siebie inna?

Polecane posty

Gość woreczek ptasi

jak to jest z gotowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala ma 18 m-cy i juz jemy razem.Ale jak byla mniejsza to gotowalam jej oddzielnie zupke,bez soli i z filetem drobiowym lub rybnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia25
Nareszcie już gotuję dla moich facetów to samo ...ale od niedawna :) Mój synek ma 21 miesięcy i już jada tak jak mój mąż, choć zdarza się ze jak robię takie strasznie pikantne lub tłuste jedzonko (jak to dla faceta) to wtedy synkowi gotuję osobno ale już rzadko się to zdarza;) A co do mnie ....hm...obiadów nie jadam bo jak większość kobiet jestem na diecie, a jak już coś mam ochotę zjeść to niestety sobie przygotowuję osobno bo jakbym miala jeść to co mąż to bym wyglądała jak słonica chociaż mój facet jest szczupły ... niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek ptasi
tak was czytam i mnie to wszystko przeraza, te kupki gęste, te kolki, te bebiko od bebilonu, róznice, kiedy podac te a kiedy te? czytacie na bieżąco o tych sprawach ksiązki?czy wam ktos pomaga w wychowywaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek ptasi
a ja jak nie zjem obiadu to mnie ssie.A jaką diete stosujecie?mój mąz tez szczupły a ja sie roztyję niebawem:) a jak ugotowac zupke? marchewka, pietruszka, i na wywarze z kostki czy z piersi z kurczaczka? bez soli i bez przypraw...opiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia25
mi jakoś tak samo to wszystko przychodzilo ...chociaż nie powiem były ciężkie chwile ...ale da się przeżyć:) Uśmiech DZIECKA wszystko wynagrodzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek ptasi
czyli wszystko gotujesz potem wszystko przecierasz na papke i to juz podajesz? a groszek tez mozna podawac przetarty do tej papki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek ptasi
to pedistra mówi co gotowac co jesc jak i co?i potem mówi by znów wpasc na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek ptasi
ale ja słyszałam ze produkty stałe papki mozna wprowadzac od 5 go miesiąca a potem zupki zupki czy na odwrót. .... ale od 3gi to ...samo mleczko powinno sie dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy miesiace to za wczesnie na wprowadzanie innych pokarmow.Powinno sie od 5-go m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek ptasi
no własnie te papki czym sie róznia od tych zupek ze słoiczków?sa jeszcze"obiadki", w sumie chyba wszystko to samo. To od kiedy zupki a od kiedy papki? przy karmieniu piersią to od 5-6 go miesiącaa przy butli od 4 tego..tak by było najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia25
woreczek ptasi...no zupkę dla dziecka to najlepiej na mięsku nie na kostce bo to chemia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madam de Pompadur
ale kupisz słoiczek i to jest to samo. Bez konserwantów, zdrowe, z warzywami, i nie musisz gotowac tylko zajmowac sie np praniem w tym czzasie, zabawą z dzieckiem, czy chociaz umyciem głowy sobie., manikiurem bo pewnie dawno nie robiłas i twoje ręce wyglądają koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×