Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Babyphat

Dobre odżywki do włosów???

Polecane posty

kilka zółtek, kilka kropli parafiny, kilka kropli nafty - owinąć woreczkiem foliowym, trzymać godzinę, stosować 1 raz w tygodniu - koszt 1,50 zł - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy lizak
Cześć. Ja też mam włosy długie, tyle że nie farbowane. Mogę Ci polecić Joico K-Pak, Kerastase Nutritive i Goldwell. Włosy po nich są piękne i sypkie. Jedyne co przeraża to cena, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy lizak
niefarbowane, sorry jeszcze zaspana jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie bardziej odpowiada zestaw GUAM Bioekologiczny szampon + odżywka do włosów tłustych. Coraz bardziej interesują mnie kosmetyki przygotowane na uprawach ekologicznych. Zauważyłam, że działają na moje ciało jakby lepiej. Mam lepsze samopoczucie... Czuję się jakby zdrowsza! Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię z avonu - maskę do włosów z oliwką z serii spa- zostawia się ją na 10 minut na włosach, a potem są miękkie i błyszczące, około 20-30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisson
Próbowałam wiele odżywek, aktualnie z brunetki przeszłam na blondynkę i zawsze wracam do odżywki nivea diamond gloss! najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek używałam. Ostatnio kupiłam szampon z tej serii dla pełnego efektu, ale szczerze nie polecam szampon bardzo obciążył mi włosy. Aktualnie używam szamponu z wella + odzywkę z nivea + jedwab, jestem bardzo zadowolona polecam! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Jak dla mnie maski i odzywki Pantene pro-v przebijają wszystkie inne marki, jestem im wierna od dawna i nie zamierzam zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva97
probowalam juz bardzo wielu kosmetykow roznych firm, zarowno tych tanich jak i drogich i na pierwszym miejscu od wielu lat stawiam REDKENA ciezko go kupic w polsce, na drugim kerastase, joico, z tanszych goldwell. Redken wg mnie pobil wszystkie marki, szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo dziewczyn pisało o jedwabiu do włosów - moim zdaniem ma tylko jedną zaletę, jest malusieńki, więc jak się wybieram w podróż, to wtedy go zabieram, a tak, to nie jestem z niego zadowolona, ponieważ nie potrafię go równomiernie nałożyć (mam włosy do łopatek) i końcówki miałam wysuszone a przy skórze - nawilżone aż nazbyt (przetłuszczające jednym słowem ;]). Od zimy stosuję Balsam do włosów z dejonizowaną wodą i jaśminem z firmy L'orient (dostępne w Mydlarni u Franciszka) - fajnie nawilża włosy, a że trzeba go spłukać (bo trzeba) to da się równomiernie rozprowadzić. Aha i jeszcze jedno - włosy się po nim nie elektryzują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Kerastase Oleo Relax :) zarabista odzywka, wlosy naprawde miekkie i z czasem ich kondycja znacznie sie poprawia, niestety jest odzywka profesjonalna ii co za tym idzie jest droga, ale no cuz, wg mnie warto zainwestowac:) a na drugim miejscu WAX! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham życie
joanna żółta -bez spłukiwania, z miodem i cytryną.po majatku wydanym na waxy ,sraxy,kerasese i inne badziewia stwierdzam ,że joanna jest najlepsza.koszt około 4 zł.a włosy mam po niej zajebiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna odżywka jest z jedwabiem z Nivea nowość. Pachnie bardzo ładnie i nie jest ten produkt taki drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetyczna Hedonistka
Jeśli chodzi o włosy bardzo zniszczone to ostatnio odkryłam naprawdę świetną maskę z Chantal ProSalon, uratowała mi włosy po dekoloryzacji. Ma w składzie keratynę, miód i mleko. Na blogu jej szczegółowa recenzja: http://kosmetyczna-hedonistka.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie oooo
avon naturals polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquidlove
Używam tych z firmy L'Occitane, bardzo dobrze działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te co mi się sprawdziły.....
z ziaji plantica (szampon i odzywka) farmona avon naturals i Advanced Tehniques(odżywki i szampony te drugie są ok jeśli mamy z tej samej serii oba kosmetyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa żółtka, kilka kropel soku z cytryny i 2 łyżki oliwy z oliwek . Po zmieszaniu wszystkiego ze sobą nałożyć na włosy , zakryć je folią i pozostawić przez pół godziny potem zmyć efekt widoczny od razu , włosy są nawilżone , miękkie i lśniące. Stały efekt utrzymuje się gdy stosujemy ją raz w tygodniu . Wskazówki : -należy dokładnie i obficie spłukać włosy bo oliwa jest trudna do usunięcia -przed nałożeniem odżywki można przepłukać włosy ciepłą woda by otworzyć mieszki włosowe i ułatwić przyjmowanie składników odżywczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×