Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Babyphat

Dobre odżywki do włosów???

Polecane posty

Gość glarka
Moją ulubioną od kilku tygodni jest odżywka Biotebal :) ładnie pachnie, a przede wszystkim zawiera biotynę, która hamuje wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych. Włosy są po niej dobrze nawilżone i łatwo się rozczesują na mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerka mi powiedziała, że faceci łysieją, bo szorują ręcznikiem głowę po umyciu... smiech.gif Podrzucam ciekawe porady o tym jak dbać o włosy kręcone, by nie wyłysieć i nie mieć szopy na głowie: http://mlodzinadorobku.pl/jak-dbac-o-wlosy-kr econe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wax są świetne. Polecam gorąco. Szczególnie aloesy/zielone. Mega nawilżają i regenerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pielęgnacji farbowanych włosów super sprawdzają się kosmetyki na bazie granatu. Były robione badania, w których udowodniono, że granat znacznie spowalnia wypłukiwanie się koloru. Ja mam tą granatową z Organic Shop: https://kosmetykiorientu.pl/maski-do-wlosow/363-organic-shop-maska-gladkosc****erfekcja-owoc-granatu-i-paczula.html i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze odżywki do włosów, szampony i olejki są z indyjskiej firmy sattva. Jakość rewelacyjna- inne kosmetyki z Sattvy też są super. Jednak kosmetyki w Polsce to nowość i nie wszędzie da się kupić, ale są już dostępne na www.kwiatyupominki.net Cena adekwatna do jakości. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z serii Montibello. co prawda są to drogie kosmetyki, ale skuteczne. poleciła mi fryzjerka i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie sprawdza z awokado i masłem shea z garniera i te w z natura siberica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

dla mnie olejki kokosowe są świtne na włosy, teraz kupiłam sobie z babyliss lepsza prostownicę, mają nową serię i moim zdaniem dużo fajniej sprawdza sie do moich delikatnych i cienkich włosów, bardzo szybko się nagrzewa, wyglłada je już po chwili, bardzo zadowolona jestem z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pemest

Patrzcie tutaj - pro-sprzet.pl/blog/mycie-wlosow-odzywka-zobacz-czy-warto.html/

Pewnie, że kluczowe znaczenie ma jakość kosmetyków. Jeśli będziecie używać byle czego, to przecież wiadomo, że żadnych efektów nie będzie. Wszystko wymaga odpowiedniego planu i postawienia na takie rozwiązania, które robią różnicę. Przede wszystkim - systematyczność. Wtedy dopiero pewne efekty są po prostu realne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Tylko i wyłącznie Wax Pilomax. Szkoda marnować czasu i pieniędzy na szukanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Osobiście polecam odżywkę Kosswell Structure Repair Instant Treatment. Jest to profesjonalny kosmetyk fryzjerski, jednak mozna go dostac w dobrych hurtowniach 😉 Odżywia, dodaje blasku i przywraca elastyczność włosom, zapobiega ich skręcaniu się i elektryzowaniu. Dodatkowo chroni przed promieniami UV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Nie ma jednej, uniwersalnej odżywki dla każdego rodzaju włosów... trzeba wiedzieć z jakim problemem sie mierzymy i co ewentualnie w tej materii taka odżywka/ maska miałyby zrobić. Jeśli chodzi o wysokiej jakości produkty i fachową poradę polecam zerknąć tutaj: https://sobio.com.pl/. Bardzo sprawnie odpowiadają na wszelike pytania i są naprawdę bardzo profesjonalni. Dobiorą produkt specjalnie pod aktualne potrzeby i wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemte

Proszę, porządna odżywka zrobi swoje - sprzet-fryzjerski.pl/alfaparf-keratin-therapy-lisse-design-odzywka-do-wlosow-250ml.html Po prostu trzeba rozsądnie działać i wtedy wszystko będzie w porządku. Dalej - istotna jest systematyczność. Jeśli właśnie w ten sposób będziecie działać, to nadejdą również efekty. Byle czym zmian nie uzyskacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Dobra odżywka to tylko taka która rzeczywiście odżywi włosy a nie tylko odpowiednio ukryje mankamenty. Ja używam tych z naturalnym składem, nie ma od razu efektów wow, trzeba być cierpliwym ale warto, bo potem włosy wyglądają dobrze zawsze, nie puszą się tak po myciu. Jest wiele takich odżywek nawet i w popularnych drogeriach tylko trzeba czytać składy. Osobiście początkującym włosomaniaczkom bardzo polecam aplikację Skanerka. Bardzo pomoże Wam podczas zakupów, bo przeanalizuje skład danej odżywki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamets

Tutaj macie namiary - fryzomania.pl/revlon-uniq-one-zestaw-do-wlosow-odzywka-150ml-maska-300ml.html Porządny kosmetyk z górnej półki jakościowej, a ogólnie to pewnie, że warto stawiać przede wszystkim na jakość, bo dopiero wtedy możecie po tych produktach oczekiwać efektów. Z byle czego zmian nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym zabiegiem w salonach fryzjerskich jest nanoplastia. Największym plusem tej metody jest wykorzystanie preparatów zawierających wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu jest ona bezpieczna nawet dla kobiet w ciąży. Produkt jest w całkowicie organiczny i bezpieczny. Działanie opiera się głównie na oleju arganowym, aminokwasach, kolagenie, maśle shea, , keratynie i witaminach. Efekty są porównywalne jak przy keratynowym prostowaniu włosów.

Próbowałyście już tego zabiegu kosmetycznego do włosów ? 🙂

Edytowano przez P.and.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×