Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Ehh mam z sadami bliski, rodzinny kontakt, jednak również widzę ze często sa bezduszne, tak jak w sytuacji mojego brata który nie ma żadnych szans na dzieci w wypadku rozwodu pomimo ze więcej sie nimi zajmuje a dziewczynki sa z nim wyjątkowo związane..współczuć mozna tylko dzieciom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolkaaaaa ja sie nie szczepilam ale duzo dziewczyn sie szczepi przeciw zoltaczce i rozyczce jesli nie chorowalas OLU no niestety u nas w Polsce pracuja tak jakby im sie nie chcialo ale to nie tylko w sadzie bo w zusie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Marysiu- moje dziecko tez jest baardzo duze i tez mam sie szykować, że będę rodzić duże maleństwo:) U mnie wyszło, że Dzidzia jest o 3 tygodnie większa niż powinna. Ja byłam na szkole z mężem. Jolkaaa- ja się szczepiłam na WZW B, ale 2 lata przed ciążą. Ola31- fajnie, że ktoś się jeszcze trudzi w tych czasach i przebiera się za Mikołaja;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......23.........02. 04........+2,5kg..N adamisia........Asia............26.......23.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......22.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......22..........07. 04....... +5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......23.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......22....... 14.04.........+5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......18.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......20 ....... 27.04.........+1 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........22......03.04....... ..+0kg olcia00...........Ola...........25..........20......23.0 4..........+2,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ po wizycie lekarz super:)z dzidzia wszystko dobrze i ja bede szykowala sie do picia glukozy ale to za 3 tyg. tabelke poprawilam prawdopodobnie dziewczynka bo sie wiercila takze bedzie OLENKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......23.........02. 04........+2,5kg..N adamisia........Asia............26.......23.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......22.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......22..........07. 04....... +5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......23.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......22....... 14.04.........+5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......18.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......20 ....... 27.04.........+1 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........23......03.04....... ..+0kgCh olcia00...........Ola...........25..........20......23.0 4..........+2,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się,że nie jestem sama troche się martwiłam,że może coś jest nie tak.Jak za długo siedzę to bolą mnie żebra,to chyba przez ten duży brzuch.Miłego wieczoru dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
to gratulacje PIGI :) ciesze sie że wszystko dobrze ja jutro z rana pędze do lekarza na kontrole buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się, moja bratowa wystąpiła o rozwód, zabrała dziewczynki..dzień przed Mikołajem, jak mój brat był na szkoleniu...musze sie położyć, jestem tak rozdygotana że mnie brzuch rozbolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, święta idą... mamy sobie o dzieciach przypominają... trochę smutne. Byłam dziś na usg. Wszystko OK, mały ma jakieś 300g i nadal jest chłopcem :). Ssał kciuka, machał niezależnie nogami i rękami (już nie jak przewrócony na plecy szczeniak a jak dziecko). Termin porodu wg. tego usg to 28.04. Najfajniejsze jest to że mam filmik na DVD, oglądałam już z 3 razy :). Dobranoc kobitki i maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie! Agoosia, przykro mi... postaraj się nie przejmowac tak bardzo, może mieli swoje powody (a raczej ona miała). Nie znam sytuacji, więc nie chcę nikogo osądzać.... Ale Ty tworzysz własną rodzinę i musisz o nią dbać przede wszystkim, świata nie zbawisz... Trzymaj się cieplutko! 🌻 U mnie też pusto w domu od wczoraj... Mały poszedł do \"mamusi\" choć rano gdy się dowiedział, że ona po niego przyjedzie, zaczął płakać, ze on nie chce do Londynu, że chce wrócić do nas... Cały czas zachowuje się tak, jakby poszedł do niej w odwedziny, tak tylko na troszkę:( Moje Dzieciątko też wczoraj mniej aktywne, też się smuciło, że braciszka nie ma.... Dziś idę na wizytę, trochę się denerwuję a jednocześnie jestem ciekawa:) Trzymajcie kciuki! Zmykam do pracki, miłego Mikołaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola31mam nadzieję że lepiej sie już czujesz, chodzi mi o twój stan emocjonalny...wydaje mi sie że płakanie do poduchy nie jest dobrym rozwiązaniem bo tylko umocni cie w twym przeswaidczeniu że sytaucja jest bez wyjścia, tak jak napisała 1967 nie ma takowych problemów których nie można byłboby rozwiązać...a w twojej sytuacji może poproś mamę lub koleżankę by Cię gdzieś wyciągneły na pogaduchy, może jak zobaczysz wszystko i z inej perspektywy to uznasz to wszystko co się wokól Ciebie dzieje za coś przejściowego...mąż jakoby nie był wspaniałym człowiekiem jest tylko męzczyzną_istota myslącą bardzo schematycznie i archaicznie...pisałam wam kiedyś o książce pt: Kobiety sa z Wenus a męzczyżni sa z Marsa...polecam innym tą lekturę...Olu głowa do góry wszystko będzie dobrze!!! podziwiam takie kobiety jak Ty które stają się matką dla \"cudzego\" dziecka, borykaja się z opieka nad mężem i jeszcze mają za zadnaie dbać o siebie i to nienarodzone maleństwo...bądż dzielna ale nie zapominaj że sa osoby wokól ciebie którte chętnie Ci pomogą, nie musisz o wszystko martwic się sama...a ta zołzowata małpa (matka choć nie wiem czy można taką kobiete nazwac matką) mam nadziję że zadba o dobro dziecka i pozwoli przekazać władze rodzicielksą na męża...trzymam kciuki! a pomysł z Mikołajem był rewelacyjny... Isa22 babcia szaleje to i dobrze przynajmniej zostaną Ci pieniądze i będziesz mogła je wydać na cos innego dla dziecka...duma przecież rozpiera mamę bo będzie BABCIA... Pigi15 sprzedałaś te skrzeczące powtory? a imię bardzo ładne dla córci, sama mam w domu 10letnią Aleksandrę ;) to ja CC jestem godna uznania dla twej szlachetności...ja kupiłam klacz na targu końskim, ma obustronne pochodzenie i jest piękną skarogniadą wielkopolanką, to moje ziszczenie marzenia z dzieciństwa, córcia jak na razie też hołduje miłości mamy do koni ale już w mniejszym stopniu... pikpik test zrobiłam potwierdziło się, na 52% chłopak i jest Kubuś pod moim sercem... minimisia dobrze że choć Wy z mężem dbacie o statystykę i jako taką równowage płci....mam nadzije że wasz prezypadek może posłużyć za przykład dla mojego brata...oni zwariowali na punkcie maluszka i brat nawet zamóił wizyte w baiłostockiej klinice leczenia takich zaburzeń niepłodności i patologi ciąży gdzie wizyta u profesora kosztuje 500zł szok! ale wierzę że bóg da im w końcu maluszka.... alex81 no to będziesz miała zdrowego, pulchniutkiego maluszka, gratulacje! agoosia no to małpica zgotowała wam bardzo miłe i rodzinne święta, szkoda tylko że zawsze w takich sytuacjach najabrdziej pokrzywdzone są dzieci... olciaOOzakładamy przyszłą narodową kadrę piłkarską... ja dziś nieśpię już od 4,30 pakowałam moim dzieciakom przezenty od Mikołaja i szybko położyłam im je na parapety...niby nie wierzą już ale zawsze mają frajdę...nie tylko oni bo ja też jak widze ich radość w oczach to sama mam płaczki ze wzruszenia...Dominik myślał że ja płaczę bo nic nie dostałam a ja jeszcvze bardziej popłakałam się ze śmiechu...upiekłam dla nich już ciasto kruche z bakaliami i pianą z białek i czekam na tego świętego, może sobie o mnie jeszcze przypomni ;) życzę wam brzuchatki miłego dnia i choćby skromnego prezentu lub usmiechu dziecka na widok prezentu...duża bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia szansa na super prezent!!!!! Zapraszam na moje aukcje!!! http://www.allegro.pl/item273647021_super_lezaczek_bujaczek_idealny_prezent_.html http://www.allegro.pl/item273915858_mata_edukacyjna_tiny_love_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item273657873_super_tani_laktator_.html http://www.allegro.pl/item273931035_super_podgrzewacz_firmy_baby_ono.html http://www.allegro.pl/item275971394_26_szt_ubranek_rozm_62_gratisy_ubierzesz_maluszka.html http://www.allegro.pl/item275983151_25_sztuk_ciuszkow_rozm_62_80_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item276372912_27_szt_ubranek_dla_dzidziusia_rozm_62_80_gratisy_.html Cena minimalna pierwszego zestawu ubrań to 70 zl.Reszta ubranek jest ez ceny minimalnej.Wystawialam pierwszy raz i za bardzo nie wiedzialam o co chodzi z ta ceną minimalną. Ale w zestawie jest 26 sztuk wiec na jedna rzecz wychodzi bardzo tanio!!!A rzeczy sa wogole nie zniszczone!Moze na zdjeciach ie wygladaja tak efektownie jak u niektorych ale to dlatego ze nie za bardzo umiem obrabiac zdjecia np.kasowac tło i takie tam.Ale najwazniejsza jest w koncu cena i jakos rzeczy!prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, długo nie pisałam, brakło mi weny po ostatnim usg.(tydzień temu) :( spotkałam się ze strasznym chamstwem ze strony lekarza państwowego.przepłakałam kilka dni. nie będę was zanudzać. dzisiaj taki miły mikołajowy dzień. dostałam od córci czajniczek do herbaty:) miesiąc temu został podobny rozbity. miło, że pamiętała:) pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja -przykro mi ze musiala spotac Cie przykrosc ze stony lekarzy no niestety jak nie dasz kasy to Cie traktuja jak .... ale nie martw sie:) Agoosia-Ty tez sie nie zalamuj to przykre co Twoja bratowa zrobila ale my niestety nie mamy na to wplywu Olcia TY tez glowa do gory Wiecie ja nie wyobrazam sobie zeby ktos mi zabral malenstwo chyba wy tez tak myslicie Ania- po papugi sie nikt nie odezwal az dzisiaj zapytalam sie meza czy napewno je wystawil ale mam ich dosyc nawet nie macie pojecia jak bardzo. Dziewczyny chcialam Was sie zapytac czy u WAS tez sa takie drogie wizyty czy tylko w warszawie oszaleli z tymi cenami 170zl. za wizyte nie chodzi o pieniadze ale chcialam wiedziec dla porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dziękuję, juz jest lepiej... choć wciąż jestem wewnętrznie niespokojna. Byłam właśnie zarejestrować się na wizytę, pogadałam chwilkę z położną - przesympatyczna kobieta, dowiem się dziś w jaki sposób wybrać ją sobie na położną środowiskową:) Z mamą moge pogadać jedynie przez telefon, mieszka 500km ode mnie. Zawsze mnie wspierała:) Ale sa tematy o których i z Nią niestety nie moge rozmawiać... i nie chcę. Alicjo... przykro mi bardzo, napisz chociaż czy wszystko z Tobą i Dzieciątkiem dobrze... Trzymaj się cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszystko dobrze napiszę jutro. czekam jak na szpilkach na tą wizytę. trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to zbyt brutalne porównanie ale człowiek przywiązuje się emocjonalnie nawet do przedmiotów,więc jak można przejść do porządku dziennego nad tym,że jednego dnia masz w domu malucha.który szczebiocze,czasami płacze,ciagle o coś pyta,wszędzie go pelno i raptem PUSTKA I CISZA oka31 i agoosiaa ---mam nadzieję,że bratowa jak i mama załatwią wszystko mając na uwadze głównie dobro tych dzieci...emocje to narowisty koń i dużo szkód mogą wyrządzić,czasami kopniaka dostanie nawet najbliższy:(:( pigi: w W-wie płaciłam 150 a tu 60:) za to samo prowincja jest tańsza...pozostaje mieć nadzieję,że poziom wiedzy lekarskiej ten sam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny przykre to jest,,że panstwowi lekarze przyjmują od niechcenia(nie wszyscy).Gdy porzednim razem poroniłam to ordynator przyszedł i powiedział niech pani bierze tabletki chyba ,ze znowu chce mieć pani skrobanke.Zero współczucia na szczęscie jużgo nie ma.Mój lekarz natomiast jest super mogę dzwonić dzień i w nocy ,jesli jest potrzeba każe przyjść na oddział jak ma dyżur nigdy zle mnie nie potraktował mimo,że chodzę na kasę chorych.Miłego dnia Wam życze i Główa do góry każdy ma mola który go gryzie ja też mam przerąbane mieszkam z teściową ,która jest po 2 wylewie tragedia ale najważniejsze jest MALEŃSTWO a reszta to sprawy przyziemne. Bogatego mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - za zwykłą wizytę płacisz 170 zł? No to dużo. Mój lekarz we Wrocławiu za prywatną wizytę bierze 80 zł, ale przyjmuje też państwowo i powiedział, że nie ma potrzeby, żebym przychodziła prywatnie skoro mogę państwowo. Natomiast USG genetyczne kosztowało mnie 250 zł, ale to było już u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia- mialam usg. wizyte i zwolnienie moze dlatego wzial tyla tu w w-wie niestety biora oddzielnie za usg. i oddzielnie za wizyte wizyta normalni kosztuje u niego 80 ciekawa jestem czy za kazdym razem bede tyle placila jesli tak to trudno lekarz naprawde dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja wszystko będzie dobrze z dzidzią, szkoda tylko że tępi lekarze nie maja za grosz wyczucia chwili jak i dobrego wychowania...to przykre szczególnie wtedy gdy jako priorytet u nas jest dobro nienarodzonego maluszka...chamstwo! głowa do góry jest i będzie dobrze o czym dziś się przekonasz! Pigi15 mam rewelacyjny sposób na te krzykliwe potwory....może podczas mycia okien przypadkiem otworzysz im klatki i podarujesz wolnośc na święta...niby przypadkiem jak by co ;) u mnie prywatna wizyta z usg kosztuje 60zł ale już w katowicach kosztuje 100zł... Olu a nie masz na miejscu jakiejś zaufanej koleżanki? nie męcz się sama z tym wszystkim bo kiedyś cie to przerośnie... marysia78 to co napisałam do Alicji tyczy się również Ciebie, hojnego mikołaja... Renia905 zazdroszczę takiego życiowego i normalnego lekarza, szczęsciara z Ciebie choć i ja nie mam co narzekać na swoją lekarkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lekarza jestem naprawdę zadowolona, czuję, że to co się ze mną teraz dzieje jest dla niego ważne i nie próbuje czerpać z tego korzyści. Niestety to nieczęsto się już zdarza. A szkoda. Nasłuchałam się od moich koleżanek wiele mrożących krew w żyłach historii o ekarzach i traktowaniu przez nich kobiet w ciąży. Aż się wierzyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne są te ceny. Tu u mnie też są takie ceny o jakich piszecie, ale ja chodzę do \"tanich\" lekarzy, ale nie czuję się gorzej traktowana. Są dobrzy, ale starej daty i chyba by im było głupio tak kasę ciągnąć. Bardzo serdeczni i mili ludzie. Prywatna wizyta u mojej ginekolog kosztuje 70zł, ale chodzę na NFZ do przychodni. Tam gdzie chodzę na usg lekarz bierze 50zł (usg 2d ale dobre, lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, uczy innych lekarzy na akademii medycznej jak robić usg), z nagraniem na DVD 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu905 czy Ty robiłaś te usg genetyczne we Wrocławiu jeśli tak to napisz mi nr telefonu tam gdzie je robią chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat bo się nad nim cały czas zastanawiam miłego dzionka dziewczynki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIGI - gratuluję Córeczki :) !!! TO ja CC - cieszę się, że i u Ciebie wszystko dobrze wyszło na USG ! alicja - mogłaś mu po prostu powiedzieć, co o nim myslisz !! bo jak rozumiem i tak zmieniałaś lekarza (żeby przez jakiegoś H.. się jeszcze denerwować - niepojęte !!!) agossia - przykro mi ... ma poczucie czasu ta Twoja bratowa, nie ma co .... Co do lekarzy i takich właśnie historii, to po prostu szlag mnie trafia !!! śmieszy mnie, że chcąc podwyżki porównują się z zachodem - tyle, że tam podejście do pacjenta jest o NIEBO lepsze - nie ma nawet co porównywać ... u nas liczy się kasa a pacjent to kolejna \"sztuka do obrobienia...\" CHAMSTWO i jeszcze raz CHAMSTWO panuje w naszej służbie zdrowia- dlatego ja naprawdę boję się \"personelu\" szpitalnego i ich \"fachowej\" opieki Pocieszjące jest to, że na szczęście jest jeszcze kilku prawdziwych lekarzy z powołania Byłam wczoraj z mężem na meczu siatkówki (bo bardzo lubimy chodzić) , było tam stosunkowo głośno, Mój Maluszek poplumkał troszkę na początku a potem się chyba \"schował\". W domu o zwykłej porze swojej aktywności też był mało ruchliwy, kopnął mnie parę razy, ale nie tak jak zawsze Może to głupie, ale boję się czy mu ten mecz nie zaszkodził , a dziś przeczytałam jeszcze w tej książce, że hałas nie jest wskazany i może nawet płód uszkodzić :( :( :( Boże chyba, nie zrobiłam mu krzywdy ? W ogóle miałam wczoraj jakiś taki twardy, napięty brzuch - to chyba źle , kurczę martwię się teraz USG mam za tydzień 14.12 , jeszcze jutro ta podróż do mamy mnie czeka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu- one kiedys miale szanse ucieczki klatka byla otwarta (ale ja jej nie otworzylam ) i okno w tym czasie bylo otwarte to jena poleciala do drugiego pokoju a druga zostala w klatce im tu jest za dobrze ale mnie zemdlilo mialam robic spagetti ale chyba nie dam rady zniesc zapachu miesa mielonego szok. a co do lekarzy to cenia sie tak kiedys jak lezalam w szpitalu to wlasnie lekarz mi powiedzial ze nie sztuka jest miec dobre usg. sztuka zeby byl dobry lekarz i potrafil odczytac i z tym sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje Isa:) MArysiu a co masz jakies watpliwosci? szkoda ze ja nie mam jeszcze tego opisu z usg. to bysmy porownaly bede miala w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia podaję namiary na lekarza: Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX ul. Grabiszyńska 37/39 Wrocław Tel.: 0-71/ 341 27 07 Dr J. Floriański Lekarz spokojny i bardzo cicho mówi, ale jest dokładny i odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Badanie trwa ok. 40 min. Myślę, że warto je zrobić dla własnego spokoju nie wsponinając już o tym, że może mieć kluczowe znaczenia dla zdrowia maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×