Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Trzymaj się Pigi!!! JA dziś w koncu mogłam się wyspać..więc wstałam dopiero po 10:) teraz jem śniadanko i zabieram się za naukę trochę a potem zmykam na uczelnie..Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, jestem wykończona... Pisałam wam kiedys, że często sni mi sie moja zmarła babcia. Dzisiaj też mi się śniła. Strasznie:( Obudziłam się zlana potem, dobrze, że mąż był w domu. Potem śniły mi sie jeszcze 2 straszne sny, min o szczurach. 2 razy się zbudziłam z krzykiem:(:( iem co się dzieje, ale boje się.. Nie wiem czemu babcia mi się tak śni. Ja już nie chce. Z tego wszystkiego puściła mi się w nocy krew z nosa, obudziłam się cała roztrzęsiona. Wklejam tabelkę i idę się położyć O Rany, już 30 tydzień.. gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......30.........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26......29..........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...29.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…..29........ 07. 04.....…. +10kgCH agoosiaa........Agnieszka.....22.......29.........09.04. . ......+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......27....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......24..…..20 .04 ..........+7kg to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......26 ....... 27.04.........+5,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Alex jak pamiętam że jak miewałam takie sny to mialam kilka sposobów...zasypiać przy radiu lub tv...cos dociera do mózgu i śnią się elementy z tego co leci np w tv...miec włączone małe światło i koniecznie po takim śnie zmienic bok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też teraz częściej miewam nieprzyjemne sny. to pewnie dlatego, że podświadomie martwię się czy wszystko będzie ok .. jesteśmy bardziej przewrażliwione niż normalnie i stąd to pewnie. nie martw się. poza tym możesz sobie powiedzieć, że skoro babcia ci się śni, to znaczy, że czuwa nad tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a krew to mi też lubiła się puszczać. głównie zaraz po przebudzeniu i ieczorem już włóżku. a raz obudziłam się w nocy i poduszka była cała zabrudzona.. to ponoć normalne w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na tą krew z nosa trzeba brać rutinoscorbin, wzmacnia naczynka krwionośne. Ja np. cały czas kicham, mimo że nie mam kataru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ciągle kicham:) biorę rutinoscorbin i dawno nie lała mi się krew z nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam wczoraj do was i zjadło mi wściekłam się i dzisiaj piszę od nowa :) Alex pytałaś o śpiworek więc ja bym sie wstrzymała ja kupuje na allegro są takie śpiworki ( wkleje potem link) i w tym będzie spać mała może trochę za ciepłe na wiosne ale odkryję ją i myślę że będzie ok a potem przyda mi się to na jesień/ zimę bo będzie super dla siedzącego dziecka. Jeśli masz zwykły wózek( ja bedę mieć spacerówkę ) to pomyśl nad ciepłym kocykiem, który i tak ci się przyda a ze śpiworkiem ja bym się wstrzymała może być piękna pogoda i szkoda zakupu na 1-2miesiące albo jeśli masz możliwość pożycz od kogoś takie jest moje zdanie :) Co do ksiażek i gazet ja polecam zaznaczać ciekawy artykuł karteczką z opisem pomoże wam to szybko znaleźć w krytycznym momencie :) marysiu współczuje stresów mam nadzieję, że wszystko się ułoży 🌻Z tego co wiem to kobieta nie decyduje czy rodzi naturalnei czy cc o tym decyduje lekarz nawet jak rodzi i nie moze urodzić to czekają ok 10 godzin porodu i wtedy decydują o cc ( u mnie tak było) agoosiaa oj wiem jak to jest robić studia i być w ciązy nigdy nie zapomnę kopniaczków mojego synka na obronie :):) 🌻 dla ciebie Widzę, że syndrom wicia gnaizda już zawitał w waszych domkach :) ja też stale urzadzam pokoik maluchów olcia00 śliczny ten wózeczek !!!! Pigi tzrymam kciuki żeby wszystko się ułożyło !!! Doklejam się Motka.... ......Ania.. ........motkaa1@wp.pl - 1967-. ....... .Iwona.......w iktoria4000@wp.pl Ola31... .. ... ...Ola.. ........alleks andra.k@gmail.com pigi.... .. .... .....Dor ota......walentynka1979@o2.pl< /a>< /a> pigi...............Dorota.... ..doris1979@o2.pl alex81. .. .... .....ola ...........cieza rna_ola@wp.pl olcia00..... ......ola. ...........olcia00@g o2.pl ali-cja...........gosia...........timbukttu@wp.pl adamisia........asia............joasiapi22@wp.pl to ja CC........ Anka.......... aniuta19@wp.pl marysia78........Justyna............justyna_31.03@ wp.pl agoosiaa......Agnieszka...........agoosiaa@wp.pl isa22............Ewa................isa-22@gazeta.pl< /a> minimisia.......Agnieszka.....aga.t8@op.pl CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex: ta krew z nosa to wynik tzw. rozrzedzenia krwi w ciaży,dokuczliwe ale nie jest grożne,bierz jak dziewczyny pisza rutinoscorbin i raz na jakis czas tabletkę wapna razem z nim,troszkę uszczelni naczynka i je wzmocni jak babcia się śniła,to tylko dobrze o niej świadczy,że doglada wnuczki i malucha..nic nie poradzisz na te zmory oprócz zasypiania w dobrze wywietrzonym i chłodniejszym niż normalnie pomieszczeniu,najlepiej po spacerze:) mi pomogło... wszystkim👄 potem wam wkleję swoje zakupy z allegro:D też mnie dopadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja dziś robię wątróbkę z cebulką i jabłkami - pycha! Właśnie moczy się w mleku. To tak przez to czytanie o wątróbce mnie straszna ochota naszła. Piszecie o mężach wpadających w pracoholizm (ew. migających się od imprez rodzinnych pod pozorem pracy). Mam tatę pracoholika i męża leniwca. Jak pracują razem, co ostatnio często się zdarza, to świetnie się uzupełniają. Z leniwcem mi jakoś lepiej, kiedyś byłam dziewczyną pracoholika. Ale ostatnie kilka dni chodzę wściekła na mojego leniwca, bo mi się chyba zaczyna włączać instynkt budowania gniazda a on tak się do wszystkiego langsam, langsam zabiera... 1967, dobre dajesz te rady na koszmary. Mi też pomogła zmiana kołdry na cieniutką i wieczorne spacery. Nadal mam pokręcone sny. Ech, muszę wybrać i kupić wózek. Teściowie uparli się, że nam nowy kupią/zasponsorują... Trochę szkoda mi ich pieniędzy i tak będzie b. rzadko używany i będzie stał w garażu. Szukam czegoś taniego ale żeby było sensowne. Najbardziej chyba mi się będzie przydawał fotelik do auta, bo zamierzam z małym jeździć do dziadków i ogólnie za miasto. Ale z drugiej strony gondola chyba też przydatna. Nie wiem czy warto kupować wózek wielofunkcyjny czy może później kupić jakąś spacerówkę parasolkę. Dziewczyny co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejazdem
alex-jak sie przysnia zmarla osoba,trzeba sie pomodlic za nia,tak mi zawsze mowili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jak ma być mało używany to może taki co ma spacerówkę i fotelik?? są tańsze, zapewne lżejsze a fotelik jak sama piszesz jest Ci potrzebny i tak...to myślę ze wtedy gondola niekoniecznie...zreszta czasami jest taka opcja ze mozna osobno dokupic gondole..to jakby sie okazalo ze jest ci potrzebna to dokupisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIGI15 moze czasem te nasze konflikty wynikaja po trosze z tego, ze teraz jestesmy o wiele bardziej wrazliwe na kazdy najmniejszy sygnał, który nam nie odpowiada... Ja chyba tak mam, mam takie dni-jak np. dzis mialam-ze byle co doprowadza mnie do łez..Np. rozplakalam sie rozmawiajac z mezem przez tel ,tylko chyba dlatego ze przez ostatnie 5 dni kiedy sie nie widzielismy (dzis dopiero wraca) nie uslyszalam od niego, ze za mna teskni albo cos podobnego :) hihi tak jak rozumowo do tego podchodze to to chyba jest glupie ze przez to placze bo w koncu czy to moze juz natychmiast o czyms swiadczyc?! chyba nie... :) ale tak mam.... Jestesmy teraz chyba naprawde bardziej uczulone na pewne rzeczy które ida nie po naszej mysli i sie tym moze czasem to i bez potrzeby przejmujemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie pojechalam powiedzialam sobie ze problemom stawie czolo a nie bede od nich uciekac kiedys ucieklam i bylo mi trudno pozniej wyjasnic to wszystko.Powiedzial ze pojedzie ze mna (to chyba z litosci)ale jesli bedzie cos nie tak to wtedy zostane tydzien u mamy. Alex -ja tez slyszalam ze trzeba sie pomodlic za ta osobe albo zamow msze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi snami to chyba tak w ciąży jest ja mam często głupie sny a z tą krwią z nosa to rubinoskorbin albo wit c .Ja też zaczynam powoli przygotowania mam wózek po Korneli piorę po kolei i zobaczymy jak będzie wyglądał.A tak naprawde to myśle już jak to będzie przy tym porodzie lekarz mówi że teraz nie pownno być komplikacji bo 2 poród jest lżejszy ale ja i tak się boje.Poprzednim razem mało nie odpłynełam na dobre i 2 lata nie mogłam mieć dzieci dla mojego bezpieczenstwa ale kto to wie jak będzie.Niby już nie długo ale to jeszcze 10tygodni ,miłego wieczorku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za wsparcie. niepokoi mnie tylko to, że te sny nie są miłe. modlę się codziennie i za każdym razem jak misię babcia śni.. ale widzę po was, ze też macie niefajne sny wiec tym sie pocieszam. minimisia-dziękuje za rady. a powiedz mi w co obierać dziecko wczesną wiosną? czy kombinezon polarowy wystarczy czy lepiej taki zimowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisaj na zakupach i kupilam niuni 4body ,termometr do wody i gruszke do noska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niesamowite ale ja tez mam glupie sny i dzis takie mialam i moze dlatego ten nastroj w dzien mialam tak paskudny, taka bylam czyms "podminowana".. Dziewczyny ja tez jestem wlasnie zaangazowana w wyprawke, -1967- podeslij linki z zakupow z allegro, chetnie poogladamy co nabylas. Ja na razie skupiam sie na drobiazgach, zamowilam w tym tyg np. takie rzeczy: http://www.allegro.pl/item291808116_babyono_okrycie_kapielowe_z_kapturkiem_7_kol_.html http://www.allegro.pl/item291808086_2o2_przescieradlo_frotte_z_gumka_120x60_gratis.html http://www.allegro.pl/item291808203_2o2_pieluszki_flanelowe_extra_grube_pieluchy_hurt.html i : http://www.allegro.pl/item291808299_przewijak_na_lozeczko_nadstawka_full_kolorow.html Przescieradelek bede miala w sumie 3 sztuki, reczniczki z kapturkiem-2,kilka kolorowych pieluszek, reszta tetrowe biale-ok15, ale bede uzywac jednorazowych to chyba starczy...? Mam tez juz jeden komplet poscieli-ten niebieski: http://www.allegro.pl/item273251770__el_an_posciel_11_elementow_haft.html Zastanawiam sie czy jeden komplet poscieli a przynajmniej samych poszewek na podusie i kolderke starczy na poczatek...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia..no jeden nie wystarczy, nie ma szans....wystarczy ze maluchowi się uleje albo zwymiotuje albo np pielucha przecieknie...musisz miec min. 2....ja mam na razie jeden recznik z kapturkiem, mam też taki śpiworek-kombinezon..moja mama kupiła...pewnie wiele go nie ponosi ale przez pierwsze tygodnie zapewne tak chyba ze od kwietnia beda upały:) jak tylko skończę sesje to zabieramy się za resztę zakupów, zamierzamy wybrac sie do hurtowni gdzie podobno jest wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak sie zastanawiam- bo na poczatek chyba i tak nie przykryje noworodka kolderka...? nie wiem..ale chyba ona troszke za duza jak na malenstwo...i wtedy myslalam zeby na poczatek to dokupic jakis wlasnie spiworek ale taki lzejszy, bawelniany, albo ukladac w rożku/beciku... jak to jest na samym początku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj szukalam tej ksiazki ,,pierwszy rok zycia dziecka,,wyobascie sobie ze w empikach jej narazie nie ma ,przyjechalam do domu i zamowilam przez internet i zoaszczedze moze nie duzo ale 41zlw inter..plus przesylaka 9zl. a w empiku 65zl.zawsze na obiad zostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie kupilam taki komplecik na wyjscie ze szpitala nie za gruby a do tego wezme albo kocyk jakis albo kombinezon jeszcze zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nad tym zastanawiałam i pytałam bratową i ona mówiła że normalnie kolderkę używała..ja myślę że takie zawijanie w rożek moze byc mało wygodne dla malucha, choc z drugiej stony wygodne dla nas przy karmieniu...ew. mozesz używać kocyka..ale moim zdaniem warto dokupic jeszcze jeden komplet, bo potem mozesz mieć duzo mniej czasu na zakupy:) a to nie wiadomo, jak się urodzi ponad 4 kg?? to juz spokojnie pod kołderka bedzie go/jej sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ozdobna kafeteria;) adamisia- ja bede całą wyprawke zamawiac na allegro u tego 2o2! na razie zamawialam pieluchy flanelowe i sa super! pigi- pisałam, ze zamówiłam sobie tez ta książkę na allegro za 39zl+koszty przesyłki. wydanie z 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
czesc laseczki !!! ale mamy kolorowo :) Byłam dzis na wizycie anemia mi sie przyplątała :( wiec dołącze do niektórych z Was z piciem buraczków ... Dziewczynki powiedzcie co z tym stawianiem brzuszka u Was u mnie dzis lekarka sie tym przejęła bo powiedzialam ze co raz mam częstsze nic nie boli przy tym ale brzuszek robi sie twardy na szczescie szyjka trzyma... i teraz nie wiem czy tez mam sie niepokoic czy to normalne hmm widze ze pochłonęły was na dobre wyprawki ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia wydaje mi się tzn czytalam w m jak mama ze takie skurcze to normalne i ze macica ćwiczy...tym bardziej ze bezbolesne choc podobno moga byc malo przyjemne..mnie dzis tak pobolewa w dole brzuch..jakby ktos mi kamien tam włozyl i mi ciąży:P a co Wy z tym kolorowo?? ja nie mam nic kolorowego na forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Śpiochy;) Wpadłam tylko się przywitać i zmykam do papierków. Dziś termin pierwszych sprawozdań, a jeszcze sporo mam do zrobienia... Wczoraj trochę stresu miałam w sądzie... Żałuję że nie wzięłam na ten dzień zwolnienia... Olcia, przybij piąteczkę z buraczkami:) Choć powiem Wam, że odkąd je piję, jem rano pieczywo z szynką (wcześniej sam nabiał) - dużo lepiej się czuję, choć kg przybywa jakby szybciej:( Acha... zaczynam puchnąć, wczoraj nie poznałam swoich nóg:( gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......30.........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26......29..........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...29.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…..29........ 07. 04.....…. +12kgCH agoosiaa........Agnieszka.....22.......29.........09.04. . ......+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......27....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......24..…..20 .04 ..........+7kg to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......26 ....... 27.04.........+5,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ola idziemy łeb w łeb z kilogramami.;) dziś idę do koleżanki i będziemy wybierać dla mojej córci ciuszki na start. ona ma po dwójce dzieci. podobno nie muszę już nic kupować, tyle tego jest! napiszę później. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......30........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26........29........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...30.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…....29........ 07. 04...... +12kgCH agoosiaa........Agnieszka.....22.......29.........09.04. . ......+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......27....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......24..…..20 .04 ..........+7kg to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......26 ....... 27.04.........+5,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ no i 30 tydzień się zaczął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×