Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Witajcie, zacznę od tabelki! gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......30........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26........29........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...30.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…....29...... .. 07. 04...... +12kgCH agoosiaa........Agnieszka.....22.......29.........09.04. . ......+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......27....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......24..…..20 .04 ..........+7kg to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......26 ....... 27.04.........+5,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ Patrząc na wagę jestem przerażona, a tu nie chce być inaczej. Dziś rano jestem w domciu, bo za dwie godziny jadę do Wawy. W ogóle, to kiepsko u mnie z czasem, dlatego rzadziej sie pokazuję. Wczoraj byłam na wizycie u gina; mówi, ze wszystko w porządku, ale mnie martwi trochę za krótka kość udowa mojego synka w stosunku do innych parametrów :(. Jak u was jest z tymi wszystkimi wymiarami dzieciątka. A, i mój synek waży już prawie 1300 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysiczka, dobrze , że jesteś. zaczynałam się martwić twoją nieobecnością. waga twojego dzieciątka jest super. moje będzie już miało ok 1400g. ty masz termin tydzień po mnie. parametrami się nie martw. przecież to nie jest bardzo dokładna miara. przy wyniku zawsze dodają, że dopuszczają różnicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja, Jestem, jestem i w ogole muszę Ci odpisać na maila, przepraszam, że tego nie zrobiłam, spakuję się i wykorzystam okazję, ze jestem w domu bez synka, który poszedł z opiekunką na spacer i to zrobię :). Staram sie nie martwić, bo w pierwszej ciąży mój synek miał mega głowę - między wielkością główki a brzuszka i kości udowej był miesiąc, a urodził się zdrowy,bez żadnego wodogłowia, którego w najczarniejszych scenariuszach sie obawiałam. teraz wiec staram się być dobrej myśli, tym bardziej, ze niby wszystko inne bardzo dobrze, serduszko podobni idealnie zbudowane, jama brzuszna też, ale wiesz jak to jest.... trochę sie niepokoję, bo ta kość udowa ma jednak znaczenie dla wad genetycznych... A mam pytanie: zastanowiłaś sie już co do daty porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
grunt to nie zamartwiać sie na zapas:) wiem, że łatwo mówić. sama wpadam w różne stany niepokoju.. 1 lutego idę na wizytę i będziemy wtedy myśleć. wszystko zależy od dzidzi, musi w końcu mieć odpowiednią wagę itp. chciałąbym osobiście , żeby to było na tydzień przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
Polecam zakupy "na zapas".Wiem ze dla Waszych maluszków juz urodzonych albo niedługo rodzonych :) niektóre z tych rzeczy są za duze ale z własnego doświadczenia wiem , ze pozniej nie ma na nic czasu-zakupy schodza na dalszy plan i dzidzius czasami nie ma fajnych rzeczy bo nie na kiedy polazic po sklepach i cos fajnego mu kupic.Pozdrawiam jeszcze raz i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj lekarz mi powiedział, żebym pomyślała nad datą od 38 tc. Synka rodziłam w 39 tc, ważył 3060, ale z USG wynikało, że będzie 200 gr lżejszy. A ja powiem Ci, że właśnie chciałabym po Świętach, najlepiej jednak w kwietniu, ale nie wiem, czy uda mi sie dotrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny--nie martwicie się na zapas,jak lekarz mierzył małego i nie komentował tego w sposób wskazujący na powtórzenie badań lub wykonanie jakichś innych,nowych,to w/g mnie wszystko jest ok. wiesz Mysiczka--jak pamiętam maleńką główkę mojej córki i wielką dyńkę jej brata ciotecznego w tym samym wieku ,to też wierzyć mi się nie chciało jak duże mogą być różnice u zdrowych noworodków w proporcjach ciała.... nie przemęczaj się na wyjeździe,miłego pobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo, właśnie tak... przodujemy w tabelce;) Mysiczko, nie martw się, mój szkrab przy ostatnich pomiarach też miał podobnie... tzn. główka i brzuszek wskazywały termin 15 marca, natomiat kość udowa 29-ty, czyli bliżej terminu. Pewne odchylenia napewno są dopuszczalne, nie ma co się martwić na zapas:) Mój Antoś ważył 1200 dwa tygodnie temu, więc jeśli przybiera w takim tempie jak do tej pory to waży teraz około 1600:) I czuję to już porządnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wsze przodowanie w tabelce nie jest takie dziwne-- tygodnie ciaży są też najwyższe ..jak będe miała 30-ty to też podskoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Mysiczka nie martw się-te pomiary nie zawsze są precyzyjne,a twoje zmartwienie napewno odczuwa dzidziuś🌻 a swoją drogą wybraliście już imię? ( chyba że mi umknęło). Ja wczoraj poszłam do fryzjera,tak dla poprawy nastroju a pozatym moje odrosty juz tego wymagały..Za to co moja fryzjerka zrobiła mi na głowie powinnam ją po prostu zabic😡😡 ostatnio takie krótkie włosy miałam chyba 10 lat temu....do tego tak pocieniowane że nic sie nie da z nimi zrobic😡 przez conajmniej miesiąc bedę musiała chodzic w zwiazanych (dzieki bogu da sie \"to\" zwiazac) Znowu właczyła mi ie maruda...lepiej uciekam bo zaraże Was moja \"depresja\" pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! u mnie tez kolorowa na forum:) OLAoo- mnie tez twardnieje macica ale to jest normalne bo tak jak chyba agoosia pisze macica cwiczy przed porodem nawet wczoraj wzielam ksiazke do reki ,,w oczekiwaniu.....,,to tez tam jest napisane ze to normalne i ze jesli leci krew z nosa to tez nie ma co sie nie pokoic,mnie od wczoraj tak bola plece ze nie moge sobie znalesc miejsca i jestem nie wyspana nie wiem jak ja pojade.I nie wiem cz to nerki czy co ale bol jest okropny.Ale u mnie dzis deszczowo ale zima chyba wraca od wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka rozmieszylas mnie z tymi kwasnymi minami ale wiem co to znaczy miec nie wlasciwa fryzure bo mnie kiedys tez tak urzadila na komunie siostrzenicy to do dzis sie smieja ,takze teraz jak mam gdzies isc i musze odwiedzic fryzjera to staram sie robic to wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie mamy imienia; mnie po głowie chodzi Antoś, ale czuję, ze mąz chciałby Filipka. ( a w ogóle to chciał Aleksandra po mnie, ale ten pomysł odpada, absolutnie!). A Wy macie imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam kochane, bo o 11:30 mam autobus do Wrocka, a stamtąd o 14:30 Ic do Wawy. Trzymajcie się, dzięki za pocieszenia. Też staram się nie martwić, bo doświadczeniach ze starszym synkiem, ale wiadomo jak to jest. Dobrze, ze gin mnie uspakaja, a mam do niego zaufanie, i mąż też. Miłego weekendu wam życzę!!!Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, Motka, dla mnie wizyta u fryzjera to zawsze stres, ile razy płakałam po powrocie, z powodu zbyt krótkich, (bardzo krótkich ) włosów. Po powrocie prześle Wam moje zdjęcia już na pewno, poproszę męża o pomoc. Teraz mam takie za ucho, tak sobie podoba mi sie oja fryzura, ale innego pomysłu nie mam. To pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny-co z tym kolorowo?? ja to macie kolorowo?? ja mam jak zwykle...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! 1967-super te rzeczy z allegro. ten dresik tez mnie korci wyprawka tez super, szkoda, ze dresiki sa niebieskie albo różowe.. wolałabym cos bezpłciowego. Pigi- mnie tez coraz częściej bolą plecy i to szczególnie prawa strona, tam gdzie ta moja chora nerka i tz nie wiem co to jest, w poniedziałek mam wizytę to sie muszę spytać. Ola- mnie też stawia się macica bardzo często, zauważyłam, że no-spa niewiele pomaga i lekarz kazał mi brać więcej magnezu ( do 6 tabletek dziennie, ja biore 4). Mnie lekarz powiedział, że jest to reakcja macicy na duże dziecko ( jak pisałam kiedyś jest 4 tygodnie za duże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia--śliczna ale chyba mało funkcjonalna,bo trzeba się schylać i na króciutko by wystarczyła..szkoda ale odpuszcze sobie i kupię łóżeczko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNie plecy też pobolewają, czasem nie mogę usiedzieć...i wczesniej bolało mnie w okolicy lędźwiowiej a teraz tak bardziej pośrodku...ale co zrobic brzuch spory to plecy się męczą...teraz jeszcze sporo musze siedzieć bo się uczę więc to tez im nie pomaga zapewne... Dresik bardzo fajny..kusi mnie:) mam pytanie do Was, jeżeli ubieracie malucha w pajacyk to pod spodem tylko pielucha czy jeszcze body??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś,a był to 12 lat temu :D pod pajaca wkładałam kaftanik taki bawełniany,wiązany na boku,cieniutki i pieluchę..moje dzieci przez pierwszy miesiąc używały tylko tetry,pampersy tylko na dwór,bałam się żeby nic im się z dupinami nie porobiło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex: ten dresik kupiłam w kolorze żółtym,bezpłciowy choć u mnie będzie dziewczynka..roboczo tylko nazwaliśmy ją Euzebiuszem nie znając płci i tak się to przykleiło,że cały czas ją tak nazywamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyprawkę wzięłam bielutką bez żadnych kolorków.. szukam jeszcze jakiegoś dresiku na 56,bo śpiworka raczej nie będe teraz kupowała tylko dopiero na jesieni....wezmę malucha ze szpitala w dresiku i kocyku,szukam jakiegoś rozpinanego a nie wciąganego przez głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniutkie te rzeczy !!!! jesteście zadowolone z zakupów na allegro ? Kurcze, ja to muszę przed kupnem sobie dotknąć, pomacać :) Choć w sklepach jest drożej, w Smyku kupiłam ręcznik za 50 pare .... Pościeli mam już 3 komplety, ale ten który przesłała adamisia mnie zachwycił - daj znać, czy \"na żywo\" też jest taki rewelacyjny Już pokój mam przygotowany do malowania - kolor będzie pastelowy zielony, kupiłam sobie też fajny jasno beżowy wygodny fotel do karmienia, na którym można się lekko bujać (ale to nie taki typowo bujany) W przyszłym tyg. musimy kupić dywan lub mięciutką wykładzinę ,bo chce na cały pokój - tu mam mały problem, bo nie wiem jaki kolor wybrać - może doradzicie ??? Dodam, że meble będę jasne A potem dobiorę resztę - kocyki, przewijak i itp. chce już dobrać pod kolor do całości, dlatego się wstrzymuję ( tak samo jak z rzeczami do wózka) Też wybieram się do hurtowni i kupie tam już wszystko na raz Choć do tej pory już ciuszków kupiłam trochę, bo się człowiek powstrzymać nie może :) A co z body ? Generalnie słyszałam pozytywne opinie, ale ostatnio czytam i słyszę, że na początek (do szpitala też) to lepiej jednak kaftanik czy koszulka , tak ???? Koleżanki córcia 3 kg śpi na razie w różku, a ja zobaczę jak to będzie u mnie - ja się wrodzi we mnie, to będzie uwielbiać rożek, jak w tatusia, to wprost przeciwnie ...:) gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......30........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26........29........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...30.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…....29...... .. 07. 04...... +12kgCH agoosiaa........Agnieszka.....22.......29.........09.04. . ......+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......27....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......24..…..20 .04 ..........+7kg to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
witam was mi juz leci 27 tydzien niestety nadal nie wiadomo co to bedzie,raczej dziewczynka bo na ostatnim usg nie widac nic bylo miedzy nozkami:)Wyprawke mam prawie cała brakuje tylko pieluch, kosmetyków, laktatora i wózka. Spadla mi mamografia ,glukoza jest ok a u was jak jest z wynikami krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, ja też myślałam najpierw o wykładzinie ale znajomi powiedzieli że jest problem bo włazi w nią masę kurzu i jeżeli nie daj boże maluch bedzie alergikiem nawet troche to potem trzeba się szybko pozywać..no i dodatkowo trudniej wyprać..ja myślałam o dywanie ale też nie na cały pokó, żeby można było zdjąć, wytrzepać czy dać do czyszczenia...ja mam pokój zielono-pomarańczowy i zielone rolety więc dywaniku szukam w odcieniach pomarańzzu..fajne są w komforcie choć nie tanie..dlatego się wahamy bo spodobał nam się taki za 500zł...zobaczymy.. Co do body to rzeczywiście przez pierwsze dni, aż pępęk się nie zagoi to lepiej kaftanik i spodenki. 1967..ja też chciałam tylko dresik i np w rożku odebrac, ale potem trzeba do fotelika wsadzić i to juz mniej wygodnie..ja w końcu mam taki kombinezonik polarowy, nie za ciepły i myślę że w tym odbiore i potem jeszcze na pierwsze spacery bedzie pewnie...i już bez kocyka...chyba ze pogoda nam jakiegoś psikusa zrobi, ale ostatnio to kwietnie bywały chłodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×