Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

motka: kupiłam sól fizjologiczną i jeszcze dziś butelki medela do zamrażania pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIULEK81: "ciocia twojego męża":D:D dobre..LightBlue pisze na kwietniówkach 2007,tu może nie zajrzeć i pozdrowienia przepadną,przeklej tam.... nie wiem czy pasy czy sprężyny:O..zacięłam się w temacie wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj laski ale ta sól jest w jakimś dozowniku?? jak ją do noska wstrzykiwać i w jakich ilościach? ja słycszałam ze do oczu tę sól...dobra...mam pytanie..co o kosmetyków z apteki: sól fizjologiczna, spirytus, tantum rosa..co jeszcze??? aa sudocrem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bepanthen--koniecznie przekręciłam literki ale wiadomo o co chodzi,gaziki jałowe do pępka,płatki kosmetyczne i patyczki kosm. sól jest w takich maleńkich ampułkach,plastikowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pępka nie można wacikami? albo patyczkami? ten bepanthen na odparzenia jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym laniem wody do nosa lepiej się nie wygłupiać,w kwietniu może być tak ciepło,że nie będzie centralnego ogrzewania i nawilżanie wcale nie będzie potrzebne.. jak będzie sucho,to lepiej powiesić czyste,wilgotne pieluszki na grzejniku a solą przemywać oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe miała też w razie czego nawilżacz do pokoju..podobno jak katar złapie to ulgę przynosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa: przemyjesz wacikiem ze spirytusem ale musisz delikatnie podnieść czymś kikucki,by spirytus wszędzie dotarł więc patyczkiem a na to jałowy opatrunek z gazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sudokrem wysusza więc będziesz korzystała tylko przy ewentualnym wyprysku a przy normalnej pielęgnacji potrzebne będzie coś nawilżająco-natłuszczającego:może być linomag,oliwka,krem dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo bepant. klepię na kilka okien i zaraz się zamotam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście chamski był ten komentarz \"pomarańczowej gwiazdy\" Ja myślę, że ktoś nam po prostu zazdrości, że tyle czasu piszemy bez żadnych kłótni, rewolucji a dobrze nam się \"gada\" i ktoś nas chce skłócić i wprowadzić zamęt- a gdzie indziej widać jest problem z założeniem w ogóle topiku a co dopiero korespondencją ... 1967 - ja się na tej sprawie z materacem nie znam, dziewczyny pisały, ze na początku na kokosie ma spać a potem jak większe to na gryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULEK81
-1967- dziękuję, widzę że przekleiłaś moje pozdrowienia. Jaki ten świat jest mały, nie dość że jesteśmy z tej samej, małej wioseczki, to jeszcze rodzina. he he he i jeszcze rady sobie dają, ale cyrk. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w marcu :-) Widzę, że zakupy u Was już na finiszu. Mi też została w sumie jeszcze tylko apteka i jakieś drobiazgi. Nie mam też torby, w którą się spakuję do szpitala. I ogólnie to włączyła mi się jakaś czerwona lapmpka i mam wrażenie, że nie zdąże przed porodem zrobić wszystkiego. A mam przecież jeszcze trochę czasu :-) gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......36.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......36......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........34......03.04. .. .....+4,5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...35.... . .04 .04.......+14,5 kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......33........04. 04......+9kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......35..... .. 07. 04........+14kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......35........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......34........14. 04.. ..…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .35....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....33.......16.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..33.......20.04...........+12 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........33.......23. 04........+8 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........33 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ponury poranek. widzę, że znów temat apteki- i dobrze posprawdzałam czy wszystko mam;) 1967 pisalas ze sól fizjologiczna jest do oczu, a nie wystarczy sama woda przegotowana? ciesze sie,ze mamy kogos takiego jak Ty, doswiadczona kobicinkę, która pomaga pierworódką:P wiecie ja do pępuszka kupiłam Pioktanine- fiolet ze spirytusem, tak mi polecili, ale kurde nie wiem czy to jeszcze sie rozcieńcza czy nie;/ link o pioktaninie http://www.pharma-cosmetic.com.pl/index.php?strona,doc,pol,glowna,0,0,247,1,0,ant.html Właśnie mąż mi zrobił kawę CARO- jak ktoś nie pił to polecam- pyszna kawa zbozowa:) miłego dnia!! uwaga na wichurę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:) Jak tam Wasze samopoczucie? U mnie tak jak pisałam ostanio bardzo ciężko i męcząco. Czuje niepokój i strach. Boje sie o zdrowie dziecka:( JEJKUUUU az mnie to wkurza, ze szukam sobie jakiś problemów... Pakuje stopniowo torbę, brakuje mi jeszcze paru rzeczy... Poza tym jestem w trackie pisania pracy magistereskiej... Niestety chyba pojdzie na drugi plan...Mimo ze mam bardzo duzo czasu, jestem na L4, x semestr studiów to juz same seminaria wiec moge sie na dobre zająć pracą...Jednak to nie takie proste, co zasiadam do kompa to czytam o porodzie i ciązy:) Po chwili musze sie połozyc , w łózku leze juz o 19 wiec... Troche mnie to wkurza , bo obiecałam sobie ze zajscie w ciaze nie popsuje mi planów, ale jednak przeliczyłam się... No zobaczymy. Dziewczyny nie wiem czy pisałyscie na temat znieczulenia, nie czytałam wszytsich stron. CO o tym sadzicie? Jak sie nastawiacie? Jestescie za? Napiszcie cos na ten temat. Pozdrawiam gorąco:) Dzisiaj postaram się posiedziec przed kompem zeby cosik popisać , wiec bede tu zaglądac. BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z deszczowej warszawki! dziewczyny jak ja mam materac tylko z wypelnieniem kokos to co zly?czy po jakims czasie bede musiala zmienic? Ja jak narazie nastawiam sie bez znieczulenia poniewaz moja bratowa miala komplikacje po znieczuleniu ale nikogo nie strasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex: na początek do oczu kup sól fizjologiczną ,przegotowana woda nie jest płynem fizjologicznym i tym samym nie jest jałowy,sterylny ,nigdy nie zlikwidujesz do końca tego co tam w niej jest czyli chlor,sole z filtrów a jeszcze cholera wie co,bo zależy od regionu i oczyszczalni.. paradoksalnie w W-wie mieliśmy najlepszą wodę a tu w uzdrowiskowym mieście jest za przeproszeniem syf... po kilku tygodniach nie ma to już znaczenia,może być przegotowaną:) pioktanina brudzi ubranka i barwi skórę...choćbyś nie wiem jak uważała,to\" przyfioletujesz\",spirytus też zabija bakterie i osusza .. zależy jaką masz --jeśli jest w kryształakach,to rozpuszczasz a z butelki stosujesz bezpośr. bez rozcieńczania powiem ci,że zazdroszczę teraz młodym mamom,wszelkie info na kliknięcie myszką,kiedyś trzeba było na wyczucie,bo mądrości z książek były sprzeczne a dzieci i tak nie trzymaja się schematów pomogły mi zajęcia z psychologii rozwojowej,biomedyki i całej tej reszty ale i tak w praniu wiedza gdzieś paruje i trzeba trochę po omacku przy pierwszym dziecku... orchideaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiujcie przed wysłaniem,bo znowu zżera..wrrr.wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
czesc dziewczyny !!! widze ze nieźle z tymi zakupami u was .... ja czekam na wypłatke ;) i tez kończe szykowanie Kochane jak u was z tymi ruchami jest, u mnie różnie ma taki dzien ze malutko strasznie albo pobuszuje o jakies porze dnia przez pół godzinki intensywanie a później nic a czasami dzien co cały czas jakies kopniaczki wyśle i mam dylemat czy tak powinno byc czy nie bo po tym ktg sie martwie lekarka mówila ze jak cos to szpital na obserwacje ale to chyba jak juz wogóle nie ruszy sie dajcie znac kochane i poradźcie cos bo znów zmartwienie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia00:nie będę się rozpiywać a wkleję ci linkia... można też pobrać tam kartę do odnotowywania . w skrócie: ma się ruszyć minimum 10x dziennie..jeśli mniej---> do lekarza http://www.mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=660 co 3 godziny maluch ma odnowione wody płodowe i pomaga mandarynka, gorzka lub słodka czekolada ,można potańczyć i usiąść--powinno zacząć reagować,.. ja ,jak długo śpi to sobie do niej popukuję delikatnie palcami i zawsze odpowiada:) a na pewno jak jesteś niespokojna lepiej jeżdzić codziennie na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mamcie 🌻 Dziś w nocy doświadczyłam po raz pierwszy skurczu łydki... Miewałam kiedyś, ale ten jest nieporównywalnie gorszy... Do tej pory utykam na nogę, nie mogę rozmasować, bo nie sięgam, to było okropne... Dziś od rana uwijam się jak pszczółka, od wczoraj już trzy pralki rozwiesiłam (prania oczywiście:) ), rano posprzatałam, już jestem po obiadku, i prasuję od 12tej:) Cholerka, to chyba jeszcze nie jest znak, że wkrótce rodzę?;) -1967- wydaje mi się że z miłości do faceta przede wszystkim kobieta jest zdolna do tego, co ja robię... Wiem jak ważny jest synek dla niego, nie potrafię patrzeć, jak cierpi, gdy za nim tęskni... Robię to też z miłości do jego synka, od początku skradł mi serce, mimo, że teraz jako pięciolatek potrafi dać w kość porządnie. Jestem przekonana, że sworzymy mu z mężem prawdziwą, szczęśliwą rodzinę, dom, mimo że on będzie zawsze wspominał swoja mamę... Czasem mam dość, to prawda, ale to dlatego, że to wszystko zbiegło się z naszą ciążą, że czasem tamte sprawy są na pierwszym planie, a ja mam też uczucia i potrzebuję towarzysza w swoich przeżyciach dotyczących nadchodzących narodzin mojego pierwszego dziecka... Mogę mieć żal jesynie do losu i tej małpy... Ale mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że jak Antoś się urodzi, to Jaś będzie juz z nami, a mój mąż będzie mógł wreszcie całym swoim sercem uczestniczyć w naszym życiu:) Rozpisałam się, wybaczcie... ale tak wiele emocji mi towarzyszy ciąży, nie mówię o nich mężowi, bo nie chcę go dodatkowo stresować, widzę że się bardzo stara to wszystko pogodzić ze sobą... Jest bardzo dzielny. Uciekam do żelazka, bo zaraz zapał minie:) Miłego weekendu (o ile to możliwe w taka pogodę), dzięki że jesteście.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola...nie jestem jeszcze mamą ale wyobrażam sobie że można pokochać nieswoje dziecko..więc Ci się nie dziwie..fakt szkoda że akurat teraz to wszystko musisz robić, powinnaś odpoczywać i nie stresować się...ale wierzę że już niedługo.... Olcia co do ruchów...mój mnie od wczoraj wieczora stresuje..jakiś mniej ruchliwy się zrobił...wczoraj słuchaliśmy tętna, a jeszcze się przekręcił i było w innym miejscu i tez stres...dziś od rana też nie szaleje..teraz połozyłam się i trochę tańcuje więc się uspokajam... Co do znieczulenia Orchideaa(chyba..) to ja pisałam niedawno nawet o spotkaniu z anestezjologiem na szkole rodzenia, a dziś byliśmy u niego na rozmowie więc jak masz pytania to wal:) ja jestem bardzo za...jak się uda..bo u nas w szpitalu nie jest łatwo ale ten lekarz jest bardzo miły i jest dużo wieksza szansa teraz:) co do tej piochtaniny to własnie słyszałam ze brudzi bardzo ale jeżeli to dla Ciebie nie problem to sądzę że działają tak samo. a...apropos pracy mgr..:P ja też miałam coś już porobić..ale ostatnio jakoś czas mi przez palce przelatuje..trudno...bede pisać później..w końcu niecodziennie oczekuje się na maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola -ja tez jestem pelana podziwu dla Ciebie ale chyba zrobilabym tak samo jak Ty przeciez to dziecko i nie jest niczemu winne a tylko szkoda go ze tak sie meczy ,zobaczysz kiedys los sie odwroci od jego prawdziwej matki i bedzie zalowala ze tak robi. Ola 00- u mnie z ruchami jest roznie do tej pory sie krecila a dzis jakos tak mniej sie rusza moze to dlatego ze jestem zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz kazał liczyć ruchy 3 razy dziennie. jak jest powyzej 5 to zanotować 5i strzałkę w gore. dziewczyny.. właśnie się dowiedziałam, że moj brat ma operację:(:( to syn ojca z drugiego malzenstwa, ale traktujemy sie jak normalne rodzenstwo. ma 11 lat, ma operacje na rogowce juz 2,5godz, nic wiecej nie wiem;( martwie sie;( dzidzia to czuje!!!! obym nie urodzila dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, nie martw się na zapas, to nic nie da, a napewno wszystko będzie dobrze, zobaczysz 🌻 Agoosia, Pigi 🌻 Ja już powolutku kończę, zaraz się położę:) Ale mam dziś niespożyte pokłady energii, tylko skąd?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimisiu, to Twój synek? Ale fajniutki:) Ja już zagłosowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia---za rok Krzysio będzie już miał partnerkę do tańca w osobie siostry..ale solówka też niezła :) alex: trzymam kciuki za brata,jest tylko rok młodszy od mojej młodszej córki...musi być dobrze,nie denerwuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×