Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Gość ASIULEK81
Witam kobitki. Mam termin na 27 kwietnia, ale aż się boję czy donoszę. Moja ciąża to tylko same załatwiania, biurokracja itp. Mówię Wam powoli się psychicznie i fizycznie wykończę . W 3 miesiącu brałam ślub, co prawda planowany już przez 2 latka, no ale wiecie stres, przeżycie, ale to było przyjemne, bo teraz sprzedaję dom. Pełno obcych ludzi się u mnie przekręca i w dodatku z każdym trzeba rozmawiać i nawijać rozmowy „handlowe”. Do stycznia musimy się wyprowadzić i dlatego budujemy się w tempie ekspresowym, możecie sobie wyobrazić, jeszcze nie ma murów a ja już jeżdżę za kaflami, panelami, dachówkami, oknami i całą resztą. Po prostu zdaję sobie sprawę, że jak będzie maluszek to już nigdzie nie pojadę, przynajmniej na początku. Każdy nas pogania, popędza i daje „dobre” rady. Aha sprzedaję jeszcze pole (od pół roku, bo geodeta nie może go nam podzielić). Przez to wszystko to ja już przeklinam a mój mały to na pewno geodetą nie zostanie ;). Sorki dziewczynki, że Wam takimi rzeczami głowę zawalam, ale ja muszę się wygadać taki mam charakter . Tak bardzo bym chciała sobie odpocząć od tych wszystkich spraw, a tu perspektywa, że będzie jeszcze gorzej, czekają mnie jeszcze wizyty w sądach i u notariuszy – Same przyjemności. ;) Dzisiaj chodziłam po marketach i chyba przesadziłam, bo mnie dołem tak brzuch bolał, że zasnęłam i obudziłam się dalej z bólem i musiałam wziąć pigułkę. Pozdrawiam Was gorąco idę spać i śnić o dachówkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek-nie szlaje dziewczyno-ja wiem że chcesz we wszystkim brac udział, ale jak np teraz dostaniesz skurczy to poleżyć już do konca..a to Ci niepotrzebne, nie chce Cię straszyc ale to niech może ktoś inny Cię nastraszy-lekarz, mama, mąż...ja swoje 2 dni w szpitalu wspominam tak niemiło ze teraz uważam dużo bardziej choc tez mi czesto brakuje ze nie moge wszystkiego zaraz załatwić... Ali-cja..przytulam mocno...Ty sie nie martw.,..tyle kobiet urodziło..to się da przeżyć...rozumiem że masz cesarke?? to chociaż jeden ból Ci odpada..i będziesz miała dzidzię już..zobaczysz jeszcze będziesz się ze swoich stresow śmiała...a powiedz mi co się stało że juz za dwa tyg?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry dziewczynki Alicja nie denerwuj się za 2 tygodnie będziesz miała dzidzie i wszysko się rozjaśni.Z dołami to tak teraz bywa ja co raz częściej dosięgam dna tylko moja córcia i malutka dzidzia utrzymuje mnie przy życiu o zdrowych zmysłach.Czasami oszukuje samą siebie że te problemy nie dotyczą mnie i ciesze się że jeszcze kiedyś zagości w sercach wiosna jak pojawi sie nasza dzidzia .Miłego dnia Aniu odezwij się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! przeczytalam juz co tam u Was slychac i jestem w szoku co sie dzieje z Ania.Bidulka tyle ma zmartwien na glowie. Alicja -Ty sie nie martw bedzie dobrze ja tez jestem tego zdania tyle kobiet urodzilo to ity przezyjesz a za dwa tyg.bedziesz sie uz tylko cieszyc i pisz do nas czesciej. Ja tez miewam skurcze juz ale wytrzymuje jakos bez proszkow a tak to u mnie ok. bylam przez wekend u siosry pilnowalam MALEGO KUBUSIA tak sie cieszylam ze mama przjechala a ona posiedziala tydz.i musiala wracac bo jej siostrzeniec nie zyje a miesiac wczesniej zmarla jego mama szok co ta rodzina przezyla na pogrzebie to nie da sie opowiedziec .No ale dobra nie zanudzam Was tym.Ja przez wekend ogladalam bajki bo nasz Kubus wychodzi z zalozenia ze trzeba sie dzielic ale on sie nie dzieli fajny chlopaczek z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ali-cja nie martw się ,a nawet sie ciesz że juz za dwa tygodnie przytulisz swoja kruszynkę:) Mam nadzieje że u Ani_śL wszystko dobrze,tyle ostatnio przeszła nie potrzeba jej więcej zmartwień..... Ostatnio mało dziewczyn sie odzywa....chyba wszysytkie tak zajęły się przygotowaniami że nie maja czasu na kafeterię....Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te ktore skladaly o zasilek rehabilitacyjny dostalyscie juz decyzje?napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak juz urodzimy to pewnie bedzie mniej czasu na to zeby spedzac czas przed komputerem a fajnie by bylo utrzymywac kontakt moze zalozylymy pozniej topik pod nazwa Mamuskiz kwietnia 2008 zeby sie znalesc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie było mnie dwa dni, a tu takie dramaty...mam nadzieje, ze z Ania wszystko ok. Za duzo tych stresow... ja w sobote bylam obolala, wiec lezalam prawie caly dzien. Meżuś tylko cierpiał, bo skrecal komode i szafe dla malego, a ja sie poczulam jak kierownik budowy i wtracalam swoje dobre rady co chwile :)) ale za to juz mebelki stoja i sie wietrza. Moja Mama zawsze wklada na polki mydlo w kostce, to zawsze tak pachnie delikatnie. sprobuje to moze sie da pozbyc tego zapachu drewnianego kurzu... niebawem chcialam zaczac pranie i prasowanie...tylko czy to nie za wczesnie? jak beda te rzeczy lezaly prawie 2 miesiace w szufladach to nie beda potem nieswieze? Za to wczoraj mialam radoche, bo bylo 16 stopni i cudna pogoda i skusilam sie na krotkie wyjscie do parku. po dwoch miesiacach prawie gnicia w chalupie, to bylo cos pieknego :) wiosenny wietrzyk, ciepelko, slonce...mmmmm...wiecej posiedzialam na lawce, ale nie ma to jak swieze powietrze...dzisiaj mam jechac do lekarza, a tu juz nie jest tak zachecajaco...szaro i deszcz :( Ali-cja - trzymam kciuki! pomysl, ze juz niebawem bedziesz dzieciaczka miec w ramionach,a operacja przynajmniej szybciej minie niz porod i wiesz czego sie spodziewac. a co sie w ogole stało? czemu już cesarka? Pigi15 - dobry pomysl z tym tematem. potem pewnie bedzie rownie duzo watpliwosci i tematow do przedyskutowania albo do pochwalenia sie :)) heh tyle sie ostatnio naczytalam teorii, ze chetnie juz bym ja wyprobowala w praktyce :) Pozdrawiam Was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamaa
dziewczyny czy ktoras z was miała niedawno jakies bakterie w moczu??? bo ja byłam u lekarza i sie okazalo ze jakies sie paskudztwa pojawiły i dostalam lek a raczej natybiotyk do brania i boje sie czy to nie wplynie niekorzytsnie na ciaze. bardzo sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ali-cja wczoraj mnie tknelo i sprawdzilam poczte- odpisalam:) przyszła mama- dobrze, ze to leczysz, bo kazde bakterie w ukladzie moczowym powoduja skurcze!!tak mi w szpitalu powiedzieli, nie martw sie, bedzie dobrze:) asiulek- zwolnij!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......35.......02. 04........+10kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........34......03.04. .. .....+4,5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...35.... . .04 .04.......+14,5 kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......33........04. 04......+9kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......34..... .. 07. 04........+14kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......34........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .34....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....33.......16.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........31.......23. 04........+7,5 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa...........30......32 ....... 27.04........+11 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
a w katowicach swieci sloneczko:) poprawcie mnie w tabelce bo jak kopiuje to mi sie rozwala wszytsko 31 tydzien ciazy, na plusie 10 kg i bedzie dziewczynka Nadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......35.......02. 04........+10kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........34......03.04. .. .....+4,5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...35.... . .04 .04.......+14,5 kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......33........04. 04......+9kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......34..... .. 07. 04........+14kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......34........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .34....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....33.......16.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........31.......23. 04........+7,5 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa...........30......32 ....... 27.04........+11 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Kochana mowisz i masz:) Olenko super te Twoje lozeczko przepraszam ze dopiero pisze ale dopiero otworzylam poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIGI15 Ja złożyłam wniosek o zasiłek rehabiliktacyjny prawie miesiąc temu i do dziś nie dostałam żadnej odpowiedzi:( Zaczynam się już niepokoić.. A Tobie już wypłacili pieniążki? Skończyłam już kompletowanie wyprawki, mamy już dla dzidzi wszystko, nawet wózek. Ostatecznie kupiłam Chicco Trio Enjoy, prawie nowy po okazyjnej cenie:) Czy któraś z Was ma doświadczenie z tym wózkiem? Bo ja się troszkę boję tych małych kół, ale wózeczek generalnie tak mi się spodobał, że nie mogłam się oprzec i go kupiłam:) Miłego dnia Wam wszystkim!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUZAN-ale to nie dostalas nawet orzeczenia?ja dostalam a tez skladalam gdzies miesiac temu teraz mam czekac tylko na decyzje dzis dzwonilam do zusu i kobitka tam powiedziala ze od odrzymania decyzji do zusu maja 30dni na wyplacenie kaski mnie juz sie konczy na dniach termin zwolnienia.Zadzwon do zusu i zapytaj o z tymi papierami bo oni tam zawsze maja nie zly balagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech....jeszcze wczoraj cieszyłam się ze się ogólnie tak dobrze czuje i jakoś więcej trochę energii chyba ...a tu dziś w nocy pobolewanie jak przy okresie a dziś prawie od rana nieznośny i ciągły :( ból pleców. normalnie wystraszyłam się bo do tej pory kręgosłup bolał mnie tylko przy ruchu i to wieczorami a teraz leże i leże i bolą mnie ostro prawie całe plecy:( na szczęście nie tak skurczowo chyba bo nie na dole ale właśnie w środku pleców jakoś. własnie wzięłam ciepłą kąpiel i jakby trochę lepiej. ech...skąd mam wiedzieć że to nic takiego i tylko trzeba przeczekać? miałyście tak? tępy ból na wsyokości żeber z tyłu. i jeszcze jak na złość sama siedzę w domu, mam nadzieję ze już niedługo. a myślicie że nospę wziąć? (niby to na skurcze ) pozdrawiam boleśnie niech te co się o nie martwimy w końcu sie objawią....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec mama-najlepiej zadzwon do lekarza i sie zapytaj ,ja mialam juz takie bole plecow i podbrzusza jak na okres ale chwilowe obeszlo sie bez tabletek.Oj moje kochane ja zeby nie zapeszyc w tym ostatnim trymestrze czuje sie dobrze wiadomo czasem mnie cos zaboli ale to juz prawie koniec przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam ze skruchą ....wybaczcie.... nie zapomniałam o Was tylko mam sajgon w domu ... zresztą stale musze zajmowaę się synkiem a on nawet nie pozwoli mi usiaść przy kompie bo zaraz musze mu pokazywać film z tatą :D 1967 🌻 dziekuję za troskę i chyba tym mailem przywołałaś mnie spowrotem Przeczytałam ostatnie wpisy i...zamarłam .....Aniu odezwij się strasznie mnie zmartwiłaś a jednocześnie przypomniałaś, że to już niedługo. Mam nadzieję, że u ciebie i Kubusia wszystko dobrze... a nawet jeśli jest już z Tobą to wierze, że wszystko będzie dobrze trzymam kciuki U mnie ok tzn czuje się jak wieloryb i odliczam dni do końca męczy mnie zgaga i bóle kregosłupa odczuwam już skórcze ale jeszcze to raczej te przepowiadające. Dla małęj mam już prawie wszystko muszę dokupić tylko śpiworek do wózka i pieluszki jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc mama - ja mam to samo i nic na to nie biorę ostatnio też często bola mnie krzyże :( ale cóż uroki ciąży ostatnio na wizycie w 30 tc mała miała 2kg i gin mówi że raczej będzie duże dziecko no a te dodatkowe kg dla kręgosłupa to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......35.......02. 04........+10kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........34......03.04. .. .....+4,5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...35.... . .04 .04.......+14,5 kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......33........04. 04......+9kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......34..... .. 07. 04........+14kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......34........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .34....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....33.......16.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..33.......20.04...........+12 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........31.......23. 04........+7,5 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa...........30......32 ....... 27.04........+11 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc mama:) współczuję ci złego samopoczucia... krzyże cię mogą boleć od ciężaru, jaki nosisz z przodu. a skurcze są normalną sprawą. normalnie macica trenuje. im bliżej porodu, tym bardziej je czujesz. ja mam to na porządku dziennym. lekarz kazał mi być spokojną. skurcze porodowe są do odróżnienia od przepowiadających. są jak przy naprawdę bolesnym okresie i trzeba zmierzyć czas ich trwania i co ile się pojawiają. jak są regularne, a potem coraz częstsze, to wtedy jechać do szpitala. któraś z dziewczyn wkleiła niedawno coś o objawach zbliżającego się porodu. badrzo fajnie tam jest to opisane. nie martw się. im bliżej porodu tym niestety coraz gorsze samopoczucie. agoosia, już dawno termin mi się przesunął, nie uaktualniłam do w tabelce, ciągle o tym zapominałam. właściwie prawie od początku ciąży na usg wychodzi mi tydzień, półtora do przodu . więc za 2 tyg. będę już w 38tyg. a na cc umawia się podobno zawsze troszkę wcześniej. dziękuję wam za pamięć🌻 pigi, alex, brzuchata,motka, isa, agoosia, no więc mama, marysia,1967, ola31 🌻 minimisiu, fajnie,że się odezwałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Alicjo 🌻, u mnie termin będzie jakiś tydzień szybciej, więc nie wiem, czy urodzę w kwietniu czy w marcu… W sumie trochę Ci zazdroszczę szybszego porodu, ja całą ciążę biegałam, teraz już czuję się jak megahipcia. Ale jak napisałaś o tych skurczach porodowych to trochę się zaniepokoiłam, bo mimo że na noc biorę tabletkę rozkurczową to w nocy budzą mnie właśnie skurcze takie jak przy silnym okresie. Jednak nie trwają długo, więc chyba to przepowiadające. Tym bardziej, że brzuch mam jeszcze wysoko, Antoś ma pupę niewiele poniżej mostka… Minimisiu, dobrze że jesteś i że wszystko u Ciebie w porządku. Pigi, myślę że najlepiej będzie jak będziemy się tu dalej spotykać. Większość topików tak funkcjonuje od lat. A na łóżeczko spoglądam bez przerwy i już chciałabym w nim zobaczyś synka… Przyszła mama, ja na szczęście mam wyniki dobre, jednak z tego co wiem, lepiej podać antybiotyk, bo jakiekolwiek stany zapalne w organizmie mogą być niebezpieczne dla maleństwa. Motka, właśnie tak jest… Mi został jakiś miesiąc, chcę mieć wszystko szybciej zrobione, bo z dnia na dzień coraz ciężej mi się poruszać. Więc powolutku, z przerwami na odpoczynek szykuję kącik, zapełniam komodę, zaczynam pakowanie torby do szpitala… I dużo wypoczywam. Asiulek, popieram dziewczyny… rozumiem że są ważne sprawy, ale są też najważniejsze, a teraz tym najważniejszym jest Twoje dzieciątko… Marysiu, jakoś znosimy z mężem rozłąkę, ale mam takie momenty, że bardzo mi Go brakuje… już w przyszły piątek będziemy znów razem:) Alex, dziękuję za informacje… wiesz, ja o tym wiedziałam, sporo czytam o ciąży itp. I mimo wszystko byłam niespokojna, bo aktywności małego prawie wcale nie odczuwałam, nawet po śniadaniu… Na szczęście wszystko wróciło do normy, teraz znów daje mi popalić, o siedzeniu prawie nie ma mowy:) A ja dziś wyskoczyłam do miasta i kolejny raz poleciałam do lumpka (mamy tu taki jeden, w którym są śliczne markowe ciuszki na sztuki… jak nowe, a za grosze) Nakupowałam Antosiowi spodenek na szeleczkach na wiosnę i lato, takie słodziutkie te ciuszki:) Aniu, my chyba wszystkie bardzo niecierpliwie czekamy na wieści od Ciebie… mam nadzieję że radosne! Trzymam kciuki bardzo mocno! Pozdrawiam Was Kochane bardzo mocno! 👄 dla wszystkich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......35.......02. 04........+10kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........34......03.04. .. .....+4,5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...35.... . .04 .04.......+14,5 kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......33........04. 04......+9kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......35..... .. 07. 04........+14kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......34........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .34....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....33.......16.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..33.......20.04...........+12 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........31.......23. 04........+7,5 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa...........30......32 ....... 27.04........+11 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mama-do nie lekarz powiedzial ze teraz mam zrobic wyniki tylko morfologie i mocz a na nastepna wizyte juz wszystkie czy czasem nie zlapalam zadnej bakteri bo to moze zaszkodzic dzidziusiowi ale wtedy podaja antybiotyk wydaje mi sie ze dziecku we srode mam wizyte to sie dowiem troszke sie obawiam bo na ostatniej lekarz mnie troche nastraszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - ja dostałam odp z Zusu po trzech tyg. - dostałam na miesiąc ten zasiłek , czyli ok, bo zwolnienie kończy mi się z końcem marca, a kasę to i tak wypłaca chyba zakład pracy, czy jestem może w błędzie ... ? Pomysł z topikiem jak dla mnie extra - na pewno się będziemy wymieniać znów doświadczeniami, wątpliwościami, poradami i radością i szczęściem :) Suzanke - ja też mam chicco trio enjoy, bo baaaaardzo mi się podobał ( i ja właśnie na małych kółeczkach chciałam) jest fajny, bo jest bardzo zwrotny, lekki i super się go prowadzi (koleżanka też ma i jest zadowolona) Ja mam zielony a Ty ? Asiulek - nie szalej za bardzo, bo ja tych pobolewań dostałam przy remoncie pokoju dla Maluszka ..... nie ma co ryzykować Choć teraz to już chyba wszystkie mniej lub więcej skarżymy się na te pobolewania. Mój gin mówił mi, zę teraz 3/4 skurcze w ciągu dnia mogą już być Byłam dziś na wizycie i wszystko ok - Matko święta to już tak blisko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jakoś mi z tego wypoczynku niewiele wychodzi...im bardziej mam się oszczędzać tym więcej robię:/ dziś też..najpierw zajęcia, potem przeszłam się po sklepach bo szukam stanikow i koszuli, ale nic nie znalazłam, zrobiłam zakupy, wrócilam, sprzątanie, obiad...ehha nawet jak juz wszystko zrobilam to mam jakos więcej energii dziś..chciałam jeszcze do galerii jechać, ale coś nam auto szwankuje.. tak sobie myślę, że skoro Ania się nie odzywa, to zapewne jest w szpitalu czyli że z dzidzią dobrze...jeju..mogłaby się odezwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa-ja tez dostalam po 3tyg.jakis papier od nich nawet i wczesniej ale kochana moja jeszcze musisz dostac decyzje i to wyplaca zus a nie zaklad pracy ja dzwonilam dzis do zusu i tak babka mi powiedziala a moze jakmacie wiecej niz 20pracownikow zatrudnionych to i zaklad pracy mnie w kazdym badz raze wyplaca zus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, agoosiaa - tez mialam problem z koszula, jedyna ktora widzialam na miescie to byla z triumfa za 90zl, wiec w koncu zamowilam z allegro - jedna taka: http://www.allegro.pl/item319201788_kopertowa_koszula_do_karmienia_l.html druga tez z firmy muzzy, tylko nie moge jej teraz znalezc. ok 37zl kosztuja. material jest ok, mozna sie pokusic. smierdzialy troche chemia - taka pseudo nowoscia, ale po upraniu sa jak nabardziej w porzadku. Oczywiscie mowie o nowych koszulach :)) gorzej ze stanikiem...w koncu tez chyba skonczy sie na allegro, bo nie moglam nic znalezc w sklepach. Bylam dzis u lekarza i sie okazalo, ze jest wieksze prawdopodobienstwo, ze urodze w pierwszej czesci kwietnia...bo mialam kilka terminow i w koncu nie wiadomo bylo..jeny ale ten czas leci, to w zasadzie jeszcze z poltora miesiaca. ostatnio na maxa zaczal mnie denerwowac zanikajacy dostep do stop :) i w ogole utrudniony swobodny dostep do niektorych innych czesci ciala. Dodatkowo zaczelam wiecej stekac przy wstawaniu, jakos kwekac, bo mi sie ciagle cos w nosie zatyka i w ogole czuje sie jak kula :) hehe ale to musi wygladac smiesznie z boku...raz sie zalamuje, a raz dostaje ataku smiechu, jak sie tak w koncu wszystko na raz zbierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×