Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

O Boże....ja to w ogóle mam szczęście, w czasie ciąży trafilam na 4 programy o poronieniach, a wczoraj jak przypadkiem zaczęłam oglądać ostry dyżur to zmarł im noworodek-śmierć łóżeczkowa.....ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia ja w sumie tak jak 1967 mogłabym wcale nie chodzić do lekarza :D mnie nic nie boli, nic nie dolega (poza normalnymi na tym etapie ciąży dolegliwościami) szyjka ok wiec nie wiem dlaczego mam chodzić co dwa tyg i za każdą wizytę 10 min płacić 100 zł a i tak nic mi nie powie czego już bym nie wiedziała :D W pierwszej ciąży chodziłam raz w miesiącu do końca ciąży ale bardziej bylam zadowolona z lekarza niż teraz tamten był dokładny a ten tylko popatrzy i to wszystko. Z usg też nie przesadza bo w całej ciaży miałam robione tylko dwa razy wiem, że tak jest jak sie chodzi na NFZ ale ja chodze prywatnie i w sumie płace za nic Pigi fridę kupisz w aptece to ma tak działa jak gruszka do noska tylko ja akurat nie umiem posługiwać się gruszką i u nas ta frida sprawdza się rewelacyjnie jak mały ma katar. Myśle, że można stosować to od samego początku u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wizyty to jakoś od siódmego miesiąca powinno być co trzy tygodnie w ósmym co dwa a w dziewiątym co tydzień teoretycznie. Ale wszystko zależy od kondycji pacjentki i maleństwa czasem mogą być przesunięcia. Ja w 6 miesiącu miałam się zameldować \"za tydzień\" z nowymi wynikami morfologii bo były koszmarne. A potem znowu za miesiąc. Teraz od połowy stycznia wizyty mam regularnie co 2 tygodnie a USG co drugą wizytę jakoś, częściej nie ma sensu i Pani Doktor twierdzi że nie ma co maluszka męczyć. Fakt, że ja mam zaufanie do mojej pani doktor prowadzącej i nie pytam ją o medyczne szczegóły bo już miałam przykład że jak coś niepokojąco wygląda sama się tym martwi i kontroluje... a po co moje nerwy? Jak bym się uparła pewnie by zrobiła bo mam ubezpieczenie medyczne i wszystkie te wizyty i badania w pakiecie. Wystarczy że na pierwszej wizycie w 6 tygodniu zwykły ginekolog, taka przypadkowa powiedziała mi: \"niech się pani nie cieszy bo i tak pani poroni tą ciąże\" ! Nie chce mówić w jakim stanie byłam przez kolejny tydzień czekając na wizytę u innego lekarza do zaopiniowania... Nerwów wystarczy mi do dziś... Wiec nie denerwujcie się lekarze na pewno mają doświadczenie i wiedzą kiedy chcą kogoś widzieć częściej a kogo rzadziej. Więc bądźmy dobrej myśli ;-) A o klapkach to ja właściwie zapomniałam.. chociaż dziś mi wpadło do głowy że można gdzieś kupić takie jednorazowe z fizeliny czy jakoś tak... bo jak w szpitalu mamy być 2-3 dni to chyba szkoda inwestować.. W sumie mam zwykłe basenówki ale one są strasznie śliskie... a kapcie też trzeba wziąć bo będą niezbędne chyba dużo bardziej niż klapki.. jeśli chodzi o rożek czy kocyk to wszystko zależy od szpitala. W moim z tego co pamiętam to rożek potrzebny jest do wyjścia (wcześniej wolny wybór można korzystać ze szpitalnych można ze swoich tak samo zresztą jak z ubrankami), no i fotelik, bo podobno jak ktoś jest samochodem inie ma fotelika to nie wypuszczają dziecka ze szpitala.. Pigi15 a Ty gdzie masz zamiar rodzić? Dobra juz kończę bo sie strasznie rozpisałam.. Miłego dzionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziale dla Was!!! widze, ze nareszice jest wiecej usmiechów na forum, ciesze sie;) Wczoraj tez dostałam liscie malin, ale tak jak pisałyscie brac je wolno od 38tc. ja po wizycie. wiec Dzidzia wg usg wazy 3861 a wg pomiarów jakiś tam ) centymetrem od spojenia lonowego do samej gory brzucha) jest 3700 z hakiem, więc lekarz powiedział, że będzie pomiędzy. Powiedział tez, ze ciąża jest donoszona i moge rodzić:):):) głowka zaczela schodzic do kanalu rodnego, mam powoli odstawiac fenoterol i tyle;) minimisia-moze to nie powód do smutku te czestsze wizyty? przynajmniej bedziesz wiedziec, ze z dzidzia wszystko ok, ja wiem, ze to kosztuje, ja cala ciaze chodzilam co 2 tygodnie, bo ta szyjka mi sie skracala i bylam spokojniejsza jak wszystko bylo pod kontrola. TPM- te bole to moze skurcze przepowiadajace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha przypomniało mi się :D mam taką propozycję może wymienimy się nr.telefonów albo gg żeby móc powiadomić o narodzinach maleństwa resztę dziewczyn z forum ???. Albo niech każda z nas wybierze jedną osobę, której da namiary na siebie bo tak to będziemy znikać a nie będziemy wiedzieć co się dzieje To tylko taka moja sugestia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIGI15 walentynka1979o2.pl
Liliankas-ale suka z tej lekarki (sorki ale innego okreslenia nie znam lagodniejszego) ze Ci tak powiedziala .Ja mam zamiar rodzic w miedzylesiu ,bo tu mam lekarza prowadzacego i zreszta lezalam kilka dni na oddziale u nich na samym poczatku i zrobilam rozeznanie zreszta tu mam najblizej. Mysle ze to dobry pomysl ale przeslijmy te numery na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIGI15 walentynka1979o2.pl
a dlaczego ja wyskoczylam na czerwono przez ta poczte zaraz sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi z tym forum. Agoosiu -ja czesto mam pecha trafiac na takie programy albo reklamy z dziecmi niepelnosprawnymi ale zaraz przelanczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja dziś jakaś osłabiona jestem, mały od wczoraj za to maltretuje mój brzuch:) 36 tydzień zaczął się na dobre, tak więc już jestem spokojna o Antosia i pokornie czekam:) -1967- ja mimo, że też mogłabym zaszyć się w lesie i ciążę donosić bez pomocy lekarza, to nie powiem, że mogę tak chodzić i chodzić... Już chciałabym móc małego trzymać w ramionach i nie straszne mi pieluchy, nieprzespane noce itp... Może dlatego, że to pierwsze, bardzo długo wyczekiwane dziecko:) Agoosia, Motka, tu macie link do sklepu w którym ja zaopatrzyłam się w wózek, są tu same x-landery:) Uciekam upichcić sobie coś na obiad, dziś mam schabik duszony, już mi ślinka leci;) Miłego dzionka Mamusie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Olu zakręciłaś się...tak własnie czytam \"macie link\"...a tu nic..ja ostatnio też często tak mam:P Minimisia jestem jak najbardziej za wymianą numerami..z gg bedzie o tyle podobnie co tutaj ze musiałybysmy byc z powrotem żeby coś napisać.... Lilinkas...nie skomentuję tej baby...dobrze że ten stres faktycznie poronienia nie spowodował..wrr ja jak bylam wlasnie raz na kase chorych to baba tez mnie tak nerwowo rozstroiła że przez kilka godzin płakałam ale jeszcze tego samego dnia poszłam gdzie indziej prywatnie i bylo ok...ja zaczęłam dziś prać ciuszki...już 2 pralki mam rozwieszone i..miejsce się skończyło:P muszę poczekać az wyschnie... Alex-cieszę się że bez stresu możesz juz rodzić!! powiedz a na usg widać np czy płuca się już rozwinęły?? bo to jest chyba ostatnie prawda? aha no i jak masz donoszoną ciążę to te liście chyba już mozesz pić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja trafiłam chyba na lekarza z powołania, kilka razy nie wziął ode mnie w ogóle za wizytę pieniędzy. Raz jak poszłam \"pozaprogramowo\", bo bolał mnie brzuch, potem on wyznaczył mi za dwa tyg., żeby szyjkę skontrolować i też nie wziął kasy (i kiedyś na początku). W sumie to byłam baardzo zdziwiona, bo to mi się jeszcze nigdy na prywatnej wizycie nie zdarzyło. W ogóle dziewczyny opowiadały, że jak chodziły z kolejną ciążą po poronieniu, to na początku też nie brał kasy (nie weim, może bał się, że znów ciąża poleci i było mu szkoda tych pacjentek ...) ale pocieszające jest, że są jeszcze lekarze z powołania, bo tak to sobie tłumaczę Alex - to trzymam już kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa-to rewelacyjnyten lekarz.U mnie teraz kolezanka jest w ciazy i poszla panstwowo zeby zobaczy czy wszystko jest ok.a to jej pierwsza wizyta wogole podczas ciazy (a zrobila badanie krwi i stad wie ze jest w ciazy)to jej powiedzial zeby przyszla za dwa miesiace a tu jakby nie patrzyl 9tydz.leci i nawet jej nie zbadal czy jajeczko sie usadowilo w macicy i takie tam .Ja mysle ze chcial zeby przyszla do niego prywatnie a witaminy kazal jej brac wit.C i rutinoskorbin .Osiol jakis w tej przychodni siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzucholki! ja mam dziś wielkiego lenia...nic mi się nie chce...zrobiłam sobie jedynie bardzo króciutkie manicure bo paznokcie mi sie strasznie łamią, pomalowałam odżywką...za to włosy mam bujne jak nigdy..szkoda że to tylko tymczasowo... ;) wpadłam by życzyć WAM miłego dnia i podpisać liste obecności... duża bużka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola31 dzięki za linka:) moja \"fura\" juz kupiona:) stoi w pokoiku Nikośka juz trzy tygodnie.... Ja od wczoraj źle się czuję:( cały czas mi niedobrze dziś rano myslałam że zemdleję w łazience,potem to samo zdarzyło mi się w sklepie...nie wiem co sie dzieje może ciśnienie spadło?... Uciekam sprzątac może wkońcu się za to zabiorę bo zbieram się od rana:)...... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę całą ciąże państwowo i na początku miałam usg co wizyte a teraz co 2 a ja bym chciała urodzić 31.03 w dniu moich 30 urodzin ale mi się marzy Ja myśle że teraz to powoli się zaczną porodziki ja oglądam na RTL rano porody i powiem wam że jestem podbudowana wiem że u nas tak miło to aż nie jest ale jakoś musimy przetrwć,a tam to aż miło popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka może ciśnienie..teraz podobno zwiększa się bardzo ilość krwi u nas więc może też to...lepiej sobie odsapnij..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......36.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......36......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...36.... . .04 .04.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......33........04. 04......+9kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......36..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......34........14. 04.. ..…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .35....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....35.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..33.......20.04...........+12 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........33.......23. 04........+8 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........33 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki :) ja tez daje znac, ze zyje...jakos ostatnio mam zastoj i brak weny do pisania...wczoraj bylam u lekarza na kontroli, zrobilam rozne badania wszystko wyszlo ok, wiec jestem spokojna...pare dni temu mialam dni aktywnosci i porobilam dwa pierwsze prania, prasowania itp, poukladalam juz rzeczy w komodzie, a teraz nic mi sie nie chce...a zostalo jeszcze pare rzeczy do zrobienia..... o tez mam wlasnie problem z klapkami....w domu chodze w takich rozklapanych kapciochach z ikei i nie nadaja sie do szpitala, a w miescie jakas bida jest. takie plastikowe bylyby ok, bo mozna w nich wpasc pod prysznic a potem je tylko wytrzec i dalej mozna lazic po szpitalu...tylko nie wiem czy tak kupowac na allegro bez przymiarki, bo mam bardzo niskie podbicie i boje sie ze mi potem beda spadac... a tak w ogole, to stuknelo mi dizsiaj 27 lat...jakos bezplciowo sie czuje, nie mam nawet ochoty na jakas mini celebracje dla urozmaicenia :) jestem zblazowana, a z reszta mezus wraca dopiero ok 20tej... no nic, pozdrawiam, koncze, bo przez ta moja wypowiedz tez posniecie przed monitorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jeszcze tylko tabelke wkleje moze :) gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......36.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......36......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...36.... . .04 .04.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......33........04. 04......+9kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......36..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .35....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....35.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04......+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..33.......20.04...........+12 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........33.......23. 04........+8 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........33 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata🌻👄 STO LAT i spełnienia mądrych życzeń:) mam propozycję co do komunikacji poza forum ale napiszę wam jak chwilkę złapię oddech po tornadzie w pracy...nie przewinął mi się dzisiaj tu chyba tylko prezydent Rosji..ten nowy,elekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchata-sto lat, spokojnego porodu i zdrowego Dzidziusia;) agoosia- pytałam o płuca to lekarz powiedział, że nie jest w stanie na usg zobaczyć stopień zaawansowania ich rozwoju. powiedział, że wykształcają się one od 28tc i aż do porodu.. więc też się martwię jak tam ich stopień rozwiniecia, ale licze że wszystko będzie ok. No i jeszcze nie rodzę:) aha- moze komus doradzę. Zastanawiałam się nad kocykami do wózka. Ceny niemałe bo ok 50-60zł, jakby nie było znów wydatek. I przypomniało mi się o kocykach polarowych z Ikea. Na allegro sa po ok 19,90 i są duze 130*170cm! ja kupiłam sobie czerwony.http://allegro.pl/item316558982_ikea_koce_pled_pledy_narzuta_koc_5_kolorow_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULEK81
Brzuchata - STO LAT STO LAT 🌼 🌼 🌼, Zdrowego dzidziusia i lekkiego porodu oraz spełnienia wszystkich marzeń :) Kochane dzisiaj chyba coś jest nie tak z ciśnieniem, ja też źle się czuję :( Dzisiaj mi przyszło wózek i fotelik samochodowy, a w sobotę łóżeczko z kompletem pościeli i rożkiem w tym samym kolorze. Zwariowałam :) co chwilę przychodzę do pokoju i nie mogę się napatrzeć i doczekać mojego skarbu. Pozdrawiam Was kochane. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata 100 LAT 100 LAT🌻🌻 spełnienia wszystkich marzeń lekkiego porodu i ślicznego .grzecznego dzidzusia🌻 ASIULEK81 :) trzy tygodnie temu miałam to samo co chwilę chodziłam do pokoiku popatrzec:) teraz troche mi przeszło,ale tylko troche hihi....teraz wyciągam i układam,przekładam ciuszki :) WARIACTWO:) ale mysle że w naszym stanie nieszkodliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata STO LAT! wszystkiego najlepszego, szybkiego i lekkiego rozwiązania i pociechy ze szkraba... 🌻 🌻 🌻 wiecie co widzę że dużo z nas dostanie od losu prezenty na swoje urodziny.... marysia78 życze powodzenia..ja mam 30tkę 22kwietnia i chciałabym Kubusia przenosić ;) widzę że mój leń udzielił się innym a ciśnienie rzeczywiście spada na łeb na szyję, ja nawet się dziś zdrzemnełam popołudniu co jest ewenementem... duża bużka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×