Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Olu...biedny psiak...ja nie moge patrzeć na krzywdę zwierząt...wszystkie bym wzięła...zawsze jak przebiega nam przed kołami jakieś zwierzę to się cieszę że przemknęło z dwóch powodów...wiadomo najważniejsze że nic mu nie jest a po drugie już na pewno znalazłoby się u mnie w domku...a mam 2 koty, 2 żółwie i 57m2...a u rodzicow mój psiak..bokserek ma juz 14 lat ale dzielnie się trzyma!! Marzy mi się piesek ale w tym mieszkaniu nie ma juz szans... Co do tematu dnia dzisiejszego czyli tej tropikalnej potrawy-sex:P to u nas też jakoś tak ostatnio posucha...kurcze a niby to faceci mają większe potrzeby..to jakaś ściema chyba:P Ja dziś siedzę ze starszą bratanicą bo ciut chora i nie poszła do przedszkola..a ja się średnio czuję bo wczoraj przegięłam i mnie brzuch pobolewa...więc poleguję sobie..dobrze że Zosia ma już 4 lata i nie trzeba za nią biegać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny, ale sie rozpisalyscie od wczoraj! to ja tylko dopisze sie co do tych terminow. aaa bo to wlasnie co wizyta to sie wszystko zmienia. najpierw mi babka podala wg @ 9.04, wg. pierwszego usg 20.04 (co bylo bardziej prawdopodobne, bo mialam dlugie cykle). wpisalam ten termin 20 bo byl bardziej realny. teraz za kazdym razem jak jestem u lekarza, to mi mowi, ze sie terminy zrownaly i najprawdopodobniej bedzie sie działo na początku kwietnia. a do tego biore fenoterol, to juz w zasadzie nic nie wiadomo, bo nie wiem jak organizm zareaguje po odstawieniu. moze byc od razu na drugi dzien mały na swiecie, a moze byc tak, ze bede miala wywolywany porod...jedna wielka niewiadoma... ale brzuch mi sie ostatnio troche obnizyl ([podobno w pierwszej ciazy, to czasami w ogole nie widac tego obnizenia), czesciej zaczal twardniec, to moze rrzeczywiscie szybciej cala akcja bedzie... jak jeszcze mowicie o tych sposobach przyspieszania z mezem w roli glownej? heh po taaaaakim okresie posuchy, to moze warto sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mały wyczuł. ze troche i o nim mowa, bo tak zaczal wierzgac, jakby juc chcial wybiec stamtad z impetem :) heheh jejku! ale zapodał rozruchami, po takim czyms to mam wizje, ze sie urodzi jak taki mały Pudzian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 1967-ja kochana niestety opuszczam Cie w terminie bo mi sie przyspieszyl ale z tego co pisalas wczesniej to moze Ty bedziesz pierwsza niz ja,ja w kazdym badz razie chce urdzic wczesniej jeszcze mnie czekaja wyniki posiew i wymaz ide zrobic w pon.tak sie martwie ze beda zle i ze troche tak pozno bede je miala a potej zurawinie to mam taka zgage i tak mi sie odbija ze szok wy tez tak macie? Co do sexu to ja tez juz dawno zapomnialam ,myslalam ze jestem sama a tu prosze prosze ale az milo:) Ja termin porodu wpisuje tak jak mi lekarz mowi nic nie licze raz bylo do przodu pozniej do tylu tydz, i teraz wyszlo do przodu:) Jakas dzis nerwowa jestem i mi duszno strasznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Pigi, może ciśnienie skacze i stąd te duszności...albo maluch na przeponę uciska...ja wciąż nie w formie..boli mnie brzuch...a tu robota czeka..ehh...mała zaczęła odkurzać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tak sie zastanawiam.. że nasi mężczyźni czasem sugerują to i tamto ale my ich nie słuchamy bo jesteśmy skupione na sobie i maleństwach. U nas była posucha.. ale jak któregoś dnia się zezłościłam i stwierdziłam że dość tego!;-) to mąż powiedział, że jemu po prostu odchodzi ochota jak mnie widzi bez makijażu i ciągle w piżamach albo luźnych koszulach których on nienawidzi.. oczywiście trochę przesadził ale dużo prawdy w tym było.. Od połowy grudnia jestem w domku, bo były problemy z małą i szczerze mówiąc to mi sie nie chciała o siebie dbać.. ciągle mi sie chciało spać więc jak on przychodził o 19 to ja już się do spania sie szykowałam a nie do przyjmowania męża.. Jak to przemyślałam i ładnie sie ubieram jak wraca z pracy i czule go witam i wszystko się zmieniło...;-) polecam Wystarczyło mi sie wsłuchać w potrzeby męża a nie tylko moje a od razu on sie bardzo bardzo zmienił, jest bardziej czuły i od razu nawet książkę o wychowaniu maluszka zaczął czytać (do czego go nie mogłam przekonać przez 6 miesięcy) i ogólnie jest dużo przyjemniej.. Więc jest nadzieja! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Moj maz znowu nie lubi jak ja sie maluje a ja bez makijazu nie umiem zyc czuje sie jakbym czegos nie nalozyla .Oczywiscie jak siedze w domu to sie nie maluje ale jak tylko mam wyjsc to odrazu tapetka jest no i to gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......37.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia......... .26.......37.....03.0 4.....+13,5 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...38.... . 21.03.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......36..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .35....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....35.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie z tego powodu nie mam w domu ani jednych spodni dresowych na okres ciąży:D nie ukrywam,że mobilizuje mnie to,że codziennie chodzę do pracy,do domu przychodzi listonosz,koleżanki i koledzy dzieci,czasami jakiś zbłąkany klient i szans na\"koszulę dziadka\" nie ma i może to trochę zbyt osobiste ale niech leci:D: jak założę spódnicę,pończochy i ładne buty ,to nawet gdybym miała szarą papierową torbę na głowie,to by za mną łaził do skutku..wiadomo jakiego:D nawet 140 w talii by mu nie przeszkadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie życie każdy ma inne upodobania.. Ale trzymam kciuki żeby się Wam poprawiło w "tych" sprawach" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D My teraz mieliśmy pierwszą tak długą przerwę (posuchę;) ) A wiecie, to nie tylko chodzi o wygląd nasz... ale o obawy faceta i nasze... My wiemy, że przy prawidłowo przebiegającej ciąży dziecku nic nie grozi, ale my dużo na ten temat czytamy a nasi faceci... raczej nie:) Czasem wystarczy szczera rozmowa, mała zachęta w łóżku i już:) My z mężem na szczęście nie mamy problemu z rozmowami na tego typu tematy, choć nie ukrywam, że zdarzyło mi się kilka razy założyć jakąś sexowną koszulkę i samonośne pończochy i na efekty nie musiałam czekać ani minuty:) Żeberek jednak nie robię, będzie lekka jarzynówka, a dla męża na dopchanie parówka:) Ale za przepis dziękuję, wkrótce skorzystam, bo oboje uwielbiamy żeberka:))) Misiek będzie za jakieś półtorej godziny i pewnie przez dwa najbliższe dni mnie tu nie będzie:( Będę za Wami tęskniła... Kochane, udanego weekendu, Alicja - trzymaj się dzielnie i ne denerwuj... Jezuuu, dzięki Tobie zdałam sobie sprawę jak niewiele mamy już czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff doczytałam, ale jesteście szybkie:):) 2 lekarzy mówiło mi, że tygodnie liczy sie wg ostatniej miesiączki. ja ja miałam 2kwietnia,ale pierwsze usg wykazalomi termin na 25marzec, ale tydzień wg@ jest 36skończony, rozpoczety 37. jakbym ja miała patrzeć na terminy zmieniające się wraz z usg to juz jestem w końcówce 39tygodnia!! ja dzis prawie nie spałam, miałam skurcze, lekkie, ale bolały, powiem Wam, że to już bylonieprzyjemne, a codopiero będzie przy porodzie?? dzis rano miałam taki mega bolący, ale dziwnie bo tylko z prawej strony brzucha i od razu poczułam to w prawym krzyzu. polozna mówiła, że moga byc skurcze jednostronne, ale ten mnie sparalizował na chwilkę. JA CHCE JUŻ RODZIĆ! a póki co biore jeszcze 2 tabletki fenoterolu. olu-szkoda mi psiaczka:( mąż juz wraca? szybko zleciało! a co do sexu, to ja nic od 18tc... odkad szyjka zaczela mi sie skracac!! wiec jak my po porodzie zaczniemy, (chyba ze zaczniemy przyspieszac:P) to obawiam się, ze bede się czuła jak przy drugim pierwszym razie;/ przepis na zeberka sobie zapisałam, jak bede miała siły to chetnie zrobie. teraz wcinam Pangę:) a mama mi zrobiła ciasto z galaretka i truskawkami- uwielbiam je:) truskawki sa teraz w sprzedazy sztuczne, ale jem, bo potem jak bedzie sezon, to bede karmic i nie wiem, czy Dzidzia nie bedzie uczulona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, laski może ja też powinnam pomyśleć o jakichś pończochach itd...ale teraz to ja już nic seksownego sobie nie kupię:P cóż...Olu..miłego weekendu z mężem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My przestaliśmy ok 28 tc ale w pierwszej ciąży chyba coś koło 18 tc i po porodzie nie było problemów :D wtedy to nawet ja sie bałam miałam rozwarcie które pojawiło się po takiej jednej upojnej nocy i tak nas to wystraszyło, że potem dopiero po porodzie ale warto było czekać :D:D a teraz też nie chcemy przyspieszać porodu bo wiadomo, że sex może przyspieszyć a po co ?? wolimy poczekać. Mężczyźni też to przeżywają mimo, że o tym nie mówią i to, że nie chcą się kochać nie wynika, że nie jesteśmy dla nich atrakcyjne tylko poprostu się boją no ale do tego to żaden się nie przyzna. U nas nie wynika to z braku ochoty tylko z \"powstrzymywania się \" dodam też, że ja akurat sie cieszę, ze obie ciąże spędzam praktycznie sama bo ja mąż przyjeżdża w piątek to ja jestem uśmiechnieta zadowolona i taką mnie widzi najczęściej a dresy nosze jak jego nie ma w domu :) ale to prawda siedzenie w domu rozleniwia no i teraz mam tylko dwie pary spodni do wyjścia a pierwszą ciażę spedziłam w większosci w sukieikach i spódniczkach bo to było lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zajrzyjcie na marcówki one są świetne!!!! dwie z nich mają silne bóle od 3-4 w nocy i nadal siedzą przed kompem normalnie jestem w szoku niezłe babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis bylam na ktg.bo troche bylam nie spokojna o dzidzie i ciekawa jak bije serduszko mojej corci ale lekarka tak mnie wkur... ze szok poszlam do szpitala i sie pytam na izbie przyjec czy robia ktg.tam mi mowia ze tak ale zebym poszla na 3pietro to ja poszlam i w dyzurce mi powiedzieli ze skierowanie z izby przyjec nie jest potrzebne jak tylko na ktg.i zebym szla do lekarki, to ja poszlam a ta mi mowi czy mam skierowanie z izby przyjec bo inaczej oni jej nie zaplaca za mnie ,oczywiscie zrobila mi to ktg.ale powiedziala ze nie bierze nic na siebie i nic mi nie powie i poszla sobie a ja lezala a zla bylam na nia ale nie chcialam robic ,,zadymki,, bo chce tam rodzic takze po co mi nie przyjemnosci.Nasz kraj jest tak pazerny na kase ze brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ale się rozpisałyście dzisiaj ledwo nadgoniłam faktycznie nieźle sie dzieje na marcówkach ale nie długo i u nas sie zacznie .A ja dzisiaj ledwo chodze tak boli mnie kręgosłup a w zasadzia kość ogonowa koszmar .Miłego wieczorku dziewczyny ide poleżeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi 15 widzisz co zrobić że są tacy ludzie którzy nie wiedza dlaczego zawód lekarza czy pielęgniarki wybrali, że to podobno pomaganie ludziom powinno być motywem a nie kasa.. ale tak niestety już jest.. Dobrze, że z Twoją dzidzią wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam wstawiać telefony w opcję ADRESY na poczcie ale muszę przerwać te porządki,bo moje dziecko ma dosyć komputera na dziś:( jak będziecie zaglądać,to same możecie poprawić,dopisac i w ogóle powstawiać co wam się podoba..nawet rozmiar buta:) biorę michę krupniku i spadam na fotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wiedzialam,to napisałam...proponuję sprawdzić czy prawidłowo,poprawić ,ewentualnie dopisać i po prostu exportować sobie ksiażkę adresową na własną poczte lub do notesu.... czy wy dzisiaj jecie śniadania w łóżkach?? pusto😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) ale weny do pisania brak:( jem sniadanko i zmykam na zakupy.... pozdrawiam w ten piękny dzień🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też własnie przybyłam, zaraz śniadanko i też na zakupy, muszę te staniki kupić bo mam wrażenie że brzuch mi się obniżył i ten ból brzucha..zostane potem bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kwitniowki, nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta, w kazdym razie pisalam troszke na pocztaku, potem zaniechalam, ale caly czas Was pilnie obserwowalam, teraz mam troszke wiecej wolnego czasu z racji zwolnienia tempa na studiach, wiec postanowilam wrocic do pisania. mam nadzieje ze pozwolicie :) i bede mogla wdrozyc sie z powrotem w temat. krociutko o mnie, gwoli przypomnienia i dla przedstawienia: 21 lat, 34 tc, okolice Poznania, bedzie dziewczynka: Tosia. Lozeczko kupilismy, wozek tez, brak poscieli jeszcze ale obserwujac Was przekonalam sie do mama i tata i tez chce :), wiec dzisiaj zamawiamy. brzuszek duzy i sporo przytylam, ale zaraz po porodzie jak tylko wroca sily witalne, biore sie za siebie. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYJMIJ ŻYCZENIA BABO KOCHANA OD DRUGIEJ BABY Z SAMEGO RANA... NIECHAJ DZIEŃ CAŁY BĘDZIE RADOSNY... BĄDŻ ZDROWA... ABY DO NASTĘPNEJ WIOSNY!!! kochane brzuchatki dużo słońca, jak najmniej łamania w krzyżu, zero stresu i pogodnego dnia....słoneczne bużki ze śląska... dla każdej po gożdziku 🌻 i parze rajstop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denim witamy znów:) wszystkim Wam wysyłam wielki usmiech w Dzień Kobiet. Tak sobie powiedziałam, że po dzisiejszym dniu mogłabym rodzic, bo jakos nie chciałam dziś:) Jeszcze jakby chlopak urodzony w dzień kobiet..;/ no w kazdym razie ściskam nogi do godz 24.00 a potem niech sie dzieje co ma byc:):) Pigi-ino bez stresu!!! słuzba zdrowia jaka jest kazdy wie!! OLEWAMY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dzieki!! to ja do twoich goździków i rajstop dorzucam paczkę kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim witaj ponownie, wstawisz się w tabelkę?? no proszę to może nie będę już najmłodsza na forum:) Aniu dzięki za życzenia..hehe nie miałam okazji nigdy dostać rajstop..już nie te czasy...:P my z okazji dnia kobiet idziemy dziś gdzieś na obiad..:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja sniadanie zjadlam ale nie w lozku ,posprzatalam dol a teraz sie nudze ale nie zle sie zmachalam .Chcialam sie umowic z jakas kolezanka to zadna nie ma czasu a mj kochany ma duzo pracy ale to nic nowego ,a jade chyba po kosmetyczke do rosmana bo mi sie podoba.A u mnie slonca brak Aniu dzieki za zyczenia ja tez przesylam buziaki dla kazdej z Was z okazji naszego swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×