Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

cześć Basia!!!! Zastanawiałyśmy się dlaczego przepadłaś na tak długo ale super że już jesteście w domku!!! i jeszcze raz oficjalnie gratuluję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie :) rozpakowanie i jeszcze nie .... kochane pisze szybciutko bo rąk mi nie starcza przy Adasiu ... Kochane urodziłam jak wiecie naturalnie 9 kwietnia o godzinie 16:10 Adas miał wymiary 52 cm waga 3100 punktacja 10 w skali A. Kochane pisalam wam ze przez dwa dni mialam skurcze i mały słabo sie ruszał i wogóle pojechalam na izbe wszystko ok szyjka długa do porodu daleko ale o tym pisalam wczesniej później dwa dni nic żadnych skurczy cisza totalna mały kopał a ja mialam sile na wszystko i we wtorek jak nigdy nic spokojna poszłam spac o 23 zalały mnie wody żadnych skurczy nic pojechalismy do szpitala zadzwonilam po położna juz tam była od 23:45 prócz wód nic sie nie dzialo lekkie skurcze jak na miesiączke szyjka ani drgnie na rozwarcie później kroplówka do 6 rano i tylko 2,5 cm a skurcze mialam jak przy rozwarciu na 9 cm ledwo łapałam powietrze płaczac ze nie daje rady a wiedzialam ze do 10 cm daleko wtedy zadecydowali dali zewnątrzoponowe i nadal oksytocyne i o godzinie 13 rozwarcie na 10 cm i na sale porodowa mówili ze to juz pójdzie a parłam co minute bo takie intensywne skurcze do godziny 16:10 mąz juz ledwo zył ale jak adas sie pojawił przestało mnie boleć wszystko chcialam wstac i juz robic wszystko wokół niego .... niesamowite bo tak było teraz nie śpie i w dzien i w nocy ale jest cudowanie bo mam synka :) teraz tylko cycuszki idą w ruch bo oczywiscie chce dostac duzej ilości mleka i karmic na dobre maluszka dziewczyny nie przerażajcie sie boli nie moge ukrywac wręcz boli to mało powiedziane straszna trauma szczególnie do tych 4 cm później juz rozwarcie idzie szybciej i pojawiaja sie parte to jest lepsze sam poród nie wiem mnie nie bolał bo parte nie bola tylko zmuszaja do maksymalnego wysiłku a później to juz tylko radosc i wzruszenie !!!!!! Kochane zmykam i tabelka marysia78......Justyna........29........40.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno agoosiaa........Agnieszka.....22.......40........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert no wiec mama....Ania....25.........38..........10.04.........+20kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ pigi15............Dorota.........28....39.......15.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg mag26...........Magda..........27.... ..39........19.04.. .......+16kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..39.......20.04...........+15 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............28.... ..38.......20 .04.........+18kg Michałek viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22........Gosia..........30........39 ....... 27.04...... +15 kg DZ Maja pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......36.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Vincent Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......38........30 .04.........+18 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21:40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81 *Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69 *Wiktoria*38...19.03................ 3000g.....54c m......cc Adamisia*Karolek.*40... 28.03... 21.50.......3340g.......54cm.....cc Brzuchata *Adaś * 39 ...01.04.....04:35...... 2700g.....52 cm.....sn Motka *Nikodem*39..03.04.......9:10.........3200g .................cc Mysiczka*Filip*39...4.04..........8.14.........3600..... ...55cm.....cc 1967*Lukrecja*39..5.04..........10:01........2600g...... 51 cm.......cc Renia905 * Konrad * 39...5.04 ....23.59 .....3610 ....... .........sn Denim * Tosia * 38.....6.04 ........15.37 ........ ........ ...........cc olcia00*Adaś*...38.....9.04..........16.10.......3150...............sn ola31*Antoś*.....40......12.04...... 9:55..........4100................sn Anna_Śl*Kubuś...40.....12.04.....2.55........3100....... ..53cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brzuchata!!!!ale extra Twoj maluszek jakie wlosy i piekne ciemne oczka ja marze zeby moja Oliwia miala ciemne oczka po mezu co prawda ja mam niebieskie ale maz ma wlasnie ciemne tak mi sie podobaja ciemne oczka SUPER!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 00 -dobrze ze napisalas o swoim porodzie jakos tak nie jestem przerazona takie czytanie o porodch nastawia mnie pozytywnie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata Adaś prześliczny!!! Olcia jak znajdziesz chwilkę wyślij też fotkę jakąś...a powiedz to mimo zzo Cię bolało?? my zaraz na obiad do tesciowej, za oknem deszcz ehhh...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO jak narazie cisza tylko brzuch mam jak kamien a jak tam u Ciebie kochana?Zapraszam do siebie na obiad pulpetyw sosie wlasnym ,buraczki i ziemniaczki:)i taz pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bardzo dziękuję..na pewno bym wpadła jakby nas te ponad 200km nie dzieliło:P u mnie nadal cisza...właśnie chyba mimo deszczu pójdziemy na piechotę...może ruch coś pomoże...ale jakoś nie czuję żeby miało..obawiam się że do tego 21 pochodzę..obym psychicznie dała radę bo coraz częściej mnie dół i złość łapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia78......Justyna........29........40.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno agoosiaa........Agnieszka.....22.......40........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ pigi15............Dorota.........28....39.......15.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg mag26...........Magda..........27.... ..39........19.04.. .......+16kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..39.......20.04...........+15 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............28.... ..38.......20 .04.........+18kg Michałek viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22........Gosia..........30........39 ....... 27.04...... +15 kg DZ Maja pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......36.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Vincent Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......38........30 .04.........+18 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ......11.03.... 21:40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81 *Oskar * 38 ......17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69 *Wiktoria*38...19.03................ 3000g.....54c m......cc Adamisia*Karolek.*40... 28.03..... 21.50.......3340g.......54cm.....cc Brzuchata *Adaś * 39 ....01.04......04:35...... 2700g.....52 cm.....sn Motka *Nikodem*39......03.04........9:10.........3200g ...............cc Mysiczka*Filip*39.........4.04..........8.14.......3600..... .55cm.....cc 1967*Lukrecja*39.........5.04..........10:01......2600g....51 cm.....cc Renia905 * Konrad * 39...5.04 .........23.59 .....3610 ....... .........sn Denim * Tosia * 38........6.04 ........15.37 ........ ........ ............cc olcia00*Adaś*...38........9.04..........16.10......3150... .............sn no wiec mama*Ignaś.38..11.04........16.35.....3250......56cm.....sn ola31*Antoś*.....40.......12.04........ 9:55.......4100.................sn Anna_Śl*Kubuś...40........12.04........2.55........3100....53cm.....sn wczoraj urodziła no więc mama:) pozdrawia was :) urodziła siłami natury, ale założono jej 15 szwów..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego nie wchodzi ale w wyszukiwarke trzeba wpiasac jak przwozic bezpiecznie noworodka mij maz ma na tym punkcie bzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie te wody to poleca ?bo ja mam na wkladce takie jasne jakby zmieszane z woda ale nie wiem co to jest gdyby nawet odchodzily powoli to moge zaczekac do jutra bede u lekarza nie zaszkodze niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wpadlam na sekunde.. co do porodu, to juz pisalam Wam w skrocie...juz nie wiem...troche jestem niekumata przez to niewyspanie, mam nadzieje, ze jakos tako zrozumiale pisze :) Porod to ja chyba mialam wymarzony :) wiadomo, ze bolalo, ale bylo rzeczywiscie ekspresowo. we wtorek ok 1:30 odeszly mi wody, pojechalismy sprawdzic do szpitala, czy to na pewno to, bo nie czulam jeszcze zadnych skurczy. Okazalo sie, ze mam juz 6cm rozwarcia. wlasciwie jak mnie wzieli na sale rodzinna to dopiero zaczelam czuc te skurcze. najbardziej bolaly mnie plecy i mialam wrazenie, ze mi tylek eksploduje. Zupelnie inaczej to sobie wyobrazalam. Skurcze parte nie byly najgorsze...trzeba bylo tylko sie niezle wysilic :) o 4:35 maly byl juz na swiecie. w zasadzie ok 2 godzin tych najwiekszych nieprzyjemnosci. Chociaz szycie nie bylo najciekawsze. Przygotowalam sie na wielka ulge po porodzie, a tu mi lekarz szyl i szyl,a rozciecie podobno male. Naciecie czulam, mimo ze mowia, ze przy skurczu nie boli. takie bylo szczypniecie. aaa polecam lewatywke! Tak sie tym stresowalam,a to na prawde pikus. Czulam tylko rozchodzace sie w srodku cieplo, a jakiegos nieprzyjemnego "cisnienia" nie bylo czuc. a potem jaka ulga!!! i nie mialam stresow, ze w trakcie porodu trafi sie niespodzianka :) co do golenia, to tutaj z 1967 dyskutowalysmy o doznaniach przy akrobacjach, a w koncu wyszlo na to, ze jak przyszlam do szpitala, to Pani wziela maszynke taka na zyletki!!! i oskrobala mnie do zera! a pisali w necie, ze tylko trzeba okolice glebiej ze tak powiem. A polozna stwierdzila, ze jakby sie mialo zdarzyc CC, to musze byc przygotowana. Wiec bylo na sucho i taka kiepska maszynka, ale tez nie mialam jakis strasznych wrazen.... myslalam wtedy juz o porodzie i w d... mialam co mi tam babka robi. hehehe no Adas ma niezla czupryne :) Ale powiedzialam mezowi, ze musi sie postarac zeby dziecko mialo wlosy, bo jak nie to wyladuje w beczce z kapusta, no i widac sie facet postaral ze ho ho :) no i jestem teraz zapatrzona Mamuska :) taki wczesniaczek to nie ma opuchnietej bardzo twarzyczki, wiec wyglada jak lalka :) w szpitalu w ogole jak mial zoltaczke i przy tym ciemna karnacje, to sie pytali czy ojcem jest hindus :))) no i znowu musze spadac.... tak bede na raty sie udzielac :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIGI15 - po odejsciu tego czopa, to mialam takie bardzo obfite uplawy i nie bylam pewna czy mi sie wody sacza, czy to jakies inne wydzieliny... jak mi odeszly wody, to rzeczywiscie byly zupelnie wodnej konzystencji i bylo tego o wiele wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D teraz to już sama nie mogę się zdecydować kto ma lepszego fryzjera,czy Adaś Brzuchatej czy Nikoś Motki :D:D Brzuchata :widziałam tego twojego diabełka na komórce ale w pełnej krasie jest powalający :) moje Luśka z całego towarzystwa jest najdrobniejsza ale je na potęgę,kupska wali takie,że pampersy bokami przeciekają..wygląda przy waszych dzieciach jak laleczka-zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Marysia,bo dzisiaj chyba sie nie odzywala.Kurcze jakie to czekanie jest dlugie im blizej konca tym bardziej sie dluzy.Tez juz bym chciala popisac o maluszkach macie jaies skuteczny przepis na szybszy i szybki:) porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych wod to ja mam malo na wkladce ale taki przezroczysty kolor ,dziewczyny nawet gdyby to byly wody to nic sie nie stanie jak pojde jutro na kontrol prosze napiszcie bo jajo zniose. A i chcialam Wam przypomniec o skladaniu papierow o macierzynski bo na to jest 14dni.przypominam ,bo przy takim malenstwie mozna zapomiec a kolezanki sa po to zeby przypominac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na sekundke bo normalnie adaś cały czas tylko cyca chce a jak cyc to kupa albo dwie :) i normalnie nie mam czasu na nic wysyłam juz zdjęcie adasia chwilka moment pytałyście czy boli to znieczulenie kochane nic to igiełka taka mała i super sprawa naprawde bo tylko ze skurczy zostaja parte a ból mija i po znieczuleniu jest super a samo ukłucie to nic nie bedziecie czuc zreszta wtedy takie ukłucie jak igiełką to nic w porównaniu z porodem buziaki trzymam za was kciukasy zobaczycie pare godzin bólu a ja po porodzie wstałam i tak chodze do tej pory szwy nie bolą poprostu super tylko zmęczenie z niewyspania papa kobitki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi spokojnie, jeżeli dopiero zaczęłyby się saczyc to do jutra luz...a zreszta jak mówiła moja lekarka jezeli maluch siedzi w srodku i sie rusza to znaczy ze mu dobrze a mozesz sobie sama brzuchem poruszac i sprawdzic czy jest \"dobra ruchliwość\"...nie martw się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pigi jestem pisałam rano a teraz nie odzywam sie za dużo bo nie chce nikomu psuć humoru.Moja lepsza połowa pociesza mnie jak może i mowi że to lekarz sie pomylił a ja przez niego do głowy dostaje ale faktem jest to że to czekanie doprowadza do szału a najgorsze że maluch sie mniej rusza i człowiek głupieje czy czegos nie przegapi .A rodzina też nie pomaga tylko pilnuj bo to albo tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArysiu....wiem że nie jest Ci łatwo...ja już przed świętami myślałam że urodzę i tak każdego dnia czekam..co chwilę sms, telefon albo na gg ktoś pyta czy juz, dlaczego jeszcze nie itd...rozumiem Cię naprawde ale moze to fakt ze cos lekarz źle obliczyl a zreszta do konca 42 tyg to jeszcze zupełna norma...tylko wiem że każda z nas już by chciala...trzymaj się 🌻 dla Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu-Adas fajowy jaki usmiechniety ciekawe z jakiego powodu mu tak wesolo?czy snia mu sie anoilki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu_nikomu nie psujesz humoru jestesmy po to zebysie wspierac takze jak Cie cos meczy to siadaj i pisz pomozemy,pocieszymy jak tylko bedzie umialay kazda z nas jedzie na tym samym wozku glowa do gory kochana:) Najadlam sie pieroszkow z truskawkami troszke odsapne i ide sie kapac .A goraco mi wy tez macie takie ataki goraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi ales mi smaku tymi pierożkami narobiłas...mniam...moze jutro kupie bo robic nie umiem a zreszta moj kochany niczego na słodko nie lubi to dla samej siebie tak bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi ja też mam takie uderzenia gorąca, jak przekwitające kobiety ;) Aniu i Olu moje wielkie gratulacje 🌼 🌼 🌼 A ja mam dzisiaj potwornego stresa - strach mnie obleciał i tyle. oby mi mineło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia teraz jem jeszcze lepsze bo owoce w syropie uwielbiam. Dziewczyny te co karmia a co wy jecie ?macie jakies dietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM nie przejmuj się makrosomia to okreslenie dużego dzidziusia ale pow. 4250g tak mi lekarz mówił i z tego powodu w szpitalu moga zdecydować na cc ale to tez nie wiadomo. To nie zadna wada ani nic. Ja sie bardzo denerwuję jaki ten poród będzie jak mój Misiu tydzien temu miał 4000g chociaż w szpitalu po usg wyszlo im 3860g. Juz bym chciała zeby sie zaczęło nawet nie koniecznie było po ale niech sie zaczyna a tu cisza tylko macica sie napina i tyle. Ale jak widać po innych mamach bierze z zaskoczenia. GRATULUJE WSZYSTKIM NOWYM MAMUSIOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie jasnożólte upławy doś obfite nie wiem co to. Z tego co mówiłyście że czop jest galeretowaty i przezroczysty. A zawsze odchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×