Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Ale u Nas cichutko na kafe pewnie dziewczyny albo rodza albo korzystaja z pieknej pogody w warszawce duchota bynajmniej tu gdzie ja mieszkam moze bedzie pierwsza wiosenna burza. Cos mam przeczucie ze Ania i Agoosia poszly rodzic a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część mamusie. Właśnie wróciłam ze szpitala po 3 dniowym pobycie ale dalej w dwupaku. Mój gin wysłał mnie do szpitala bo dzidziuś duży 4000g i stwierdził makrosomie a w szpitalu zrobili ponownie usg i im yszlo 3860g i brak przeciwskazan do porodu sn. Sam juz jestem głupia z tych wyników usg. Jak jest ui was bo u mnie w 38 i 6 dni BPD 102mm AC 344 FL 79mm a waga z tego 3860g Juz sie naszykowałam psychicznie na cc a tu nic. Napatrzyłam sie na kobitki rodzące i tyle sie tylko zestresowałam. Jestem w 39 i 2 dni mam nadzieje ze sie niedługo rozkęce a jak na razie cisza Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduje w dwupaku ale dziś ma sie to zmienić,ciśnienie mi skoczyło na maksa i boją się o szkraba... popołudniu tj na 17tą MUSZĘ sie stawic w szpitalu a dyzur ma moja ginekolog zatem przystapi do działania zatem trzymajcie mocno kciuki!!! boję sie diabelnie...ale z drugiej strony cieszę sie że juz tego srajtka wezmę w ramiona.... BUZIAKI DLA WSZYSTKICH! do usłyszenia po powrocie ze szpitala z Kubusiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu -trzymam mocno kciuki i POWODZENIA daj znac jak juz bedziesz po:) Polina -to tylko Cie nastraszyli widoczie trzeba czekac do finalu u mnie tez jak wczesniej to sie cos dzialo a eraz czasem cos zakuje .Pozniej zerkne na swoje wymiary i Ci napisze bo teraz musze sie polozyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi- ja tez tu zaglądam, ale mamuśki też nie maja czasu pogadać. Aniu- oczywiście powodzenia! Ale nam dzisiaj wywiało dziewczyn do szpitali! Polina- niestety moje ostatnie usg zostawili w szpitalu więc nie znam wymiarów. Ale czemu aż makrosomię przy 4000g? Glowa do góry ja urodziłam 4270g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu powodzenia i wracaj szybko do nas z maluszkiem.Ale sie wkurzyłam tyle sie napisałam a cosik mi zżarło.A tak wogóle to przyleciał koło mnie do swojego gniazda dzisiaj bocian tylko że zapomniał mi dzidziusia przynieś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, z tym karmieniem to mam takie problemy ze hej :( w poludnie sie okazalo ze pokarm sie w koncu zbiera i probuje mala przystawiac ale co z tego, jak ona sie nauczyla z butli i zaraz placze i nie chce ssac. normalnie nie wiem co robic, na razie sciagam i podaje z butli i staram sie co jakis czas przystawic, ale zaczyna taka panika, ze nie chce jej stresowac. Aniu trzymam kciuki za Ciebie i Kubusia i inne rodzace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ale ugrzęzłam :) od poniedziałku jestesmy w domu a ja na nic nie mam czasu :) cały czas walczę z laktacją mam taki nawał ppokarmu że juz opadam z sił przy odciąganiu nie mogę sobie dać rady z laktatorem więc walczę ręcznie....ale co rano po nocy mimio że malutki opróżnia piersi budzę się z kamieniami w biustonoszu.... Dziewczyny piękne te Wasze dzidzusie...postaram sie dzis wkleić swojego maluszka,mam nadzieję że mi na to pozwoli Jutro mamy wizytę u lekarza ze względu na żółtaczkę z którą wypuscili nas ze szpitala,mam nadzieję że nie bedzie tak źle.... Pozdrawiam 🌻 Nie jestem na bierząco ale gratuluję wszystkim rozpakowanym...za wszystkie dwupaki trzymam kciuki:) juz tak niewiele dzieli Was od cudu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Udało mi sie wkleic zdjęcia na naszą pocztę:) chyba muszę już lecieć...postaram sie odzywać częsciej:) pozdarawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zakręciło u nas, już się pogubiłam która wróciła, która jedzie rodzić a która urodziła...Mag i Olu i Aniu chyba też trzymam kciuki i dawajcie znać...ja nadal 2 w 1 byłam na ktg i prawie 3h nam to zajęło bo takie kolejki potem czekanie na \"zerknięcie\" na zapis i samo ktg tez 40min, następne w poniedziałek...nic się nie dzieje a tak bym już chciała choć dzisiaj u nas w szpitalu ma dyżur lekarz rzeźnik co ma wielkie łapy:P ale chyba nawet to bym zniosła byleby mały chciał już wyjść...zobaczymy..zaraz lecę na urodzinki bratanicy potem może jeszcze tu wpadnę a wieczorem na imprezkę a więc aktywny dzień...buziaki wielkie dla wszystkich...oj coraz mniej nas tutaj 2 w 1...Pigi a u Ciebie ucichło?? bo jakoś tak wcześniej co chwile wyglądało na Ciebie??:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słodkie, a Nikuś kudłacz:P a Tosia przecudna..w ogóle są słodziaki straszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Nikuś ma irokeza- świetny jest !! :) A Oskarek w bujaczku :) - ciekawe czy mojej Majce też tak si ę spodoba Tosia też słodziutka Dzidzia :) Ja też chce już moją Dzidziunię !!!!!!!!! Dziewczyny, napiszcie mi proszę o tych skurczach co pytałam wcześniej - dzięki ! Aha i oczywiście dla wszystkich POWODZENIA na porodówkach ! Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki super Nikosia. Isa ja nie wypowiem sie nic na temat tych skurczy bo ich nie mam narazie czasem cos mnie zakuje zaboli i przechodzi. Mowie do swojej Olivi ze wczasy sie juz skonczyly ale ona mnie nie slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe my codziennie marudzimy Stachowi że trzeba na świat wychodzić..dziś mu pokazywałam jakie fajne zabawki i ubranka są w sklepach i zagroziłam że NIC mu nie kupię póki się nie urodzi:P no ale narazie nie zrobiło to na nim wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olciaoo gratuluje:) 🌻 🌻 🌻 rozmawiałam z olą31, jest na porodówce. ma skurcze regularne co 5 minut, ...ale wcale ich nie czuje. wychodzą tylko na ktg! ale jest szansa, że dziś urodzi:) trzymajcie kciuki. macie od niej pozdrowienia!!!! aniu sl. trzymaj się też dzielnie i zekamy na wieści! motka, wszystko się ureguluje. ja przestałam odciągać pokarm i nie mam już kłopotów z zastojem. mała sobie sama reguluje ilość produkowanego mleczka.:) jeden cycek nadal mnie boli przy karmieniu , ale zaciskam zęby i cóż...karmię....smaruję maścią i dalej karmię. w końcu musi się zagoić. alex, sorry, nie odpowiedziałam od razu na gg, bo siedział na necie mój mąż, a ja z mała na brzuchu leżałam na łóżku. ona uwielbia tą pozycję. jeszcze ma bujanie, każdy mój oddech - unosi ją do góry:) a ona leży i ani drgnie! a ja się znów czuję, jakbym była w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;-) Właśnie wróciłam od lekarza,mam rozwarcie na 2 cm i jak zauważę że mała mniej się rusza jechać na KTG albo do mojej gin w sobotę w razie gdybym potrzebowała porady albo coś. Teoretycznie wizytę mam za tydzień ale śmiała się że tego nie wie nikt czy się zobaczymy, bo przy mocniejszych skurczach powinna sie rozpocząć akcja porodowa, a do mojego męża mówi żeby się szykował i był pod telefonem, aż się zestresowałam troszkę.. Miałam też USG dziś, z której wynika, ze ciąża donoszona, córcia ma około 3200 (+ - ) więc bardzo sie ucieszyłam, bo termin miałam niby na 30 kwietnia, chociaż z drugiej strony cykle regularne co 28 dni, może więc z tego wynika ta gotowość dzieciątka na wcześniejszy termin.. ale zobaczymy. Trzymam kciuki za dziewczyny na porodówce i mam nadzieję że Wam pójdzie gładko i bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu moje gratulacje 🌼 Olu i Aniu trzymam kciuki, wszystko musi być ok. Już niedługo i będziecie miały swoje skarby przy sobie :) Ja też tak chcę :) zwłaszcza jak widzę nowe zdjęcia naszych malutkich pociech - bo przecież jesteśmy jedną wielką rodziną, dlatego piszę naszych. A ja myślałam, że też mam dzisiaj skurcze, bo mnie dziwnie brzuch bolał. Ale za chwilę okazoało się, że to zaległe bączki chciały wyjść na świat, a nie mój Kacperek ;) A to mi stracha narobiły he he. Jak wyszły to o niebo lepiej było :) Teraz idę spać. Dziewczyny na porodówkach - trzymam kciuki, oby było bezboleśnie ;) no \"mało boleśnie\" i bezproblemowo. ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , gratulacje wielkie dla nowych mamuś! 🌼 dziś urodziny \"tatusia\" :) i dzień terminu z 1 usg , myśleliśmy że może ;) ale jutro z kolei mamy rocznicę:)....więc może jutro? właśnie poszli goście, ale się zmachałam ;) pozdrawiam serdecznie ania :) ps. ale super mieć skurcze co 5 min i ich nie czuć. czy ja też tak mogę? ;) dziewczyny dawajcie opisy porodów. czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny poranek - ja nie śpię dziś już od 5 ;) Mała mnie obudziła, ale nie wiem co chciała, bo na pewno nie wyjść ... ;) Teraz się szwendam po domu a dziś zaczynam 39 tc Liliankas -mamy podobne terminy, moja Mała też ważyła 3200 ostatnio (1 dzień 38 tc) a Ty kiedy robiłaś to USG ? To może jednak nie będziemy czekać do końca kwietnia... Ja idę w poniedziałek do gina. może się dziurka poszerzyła. Położne mówiły, że fajnie jak się przychodzi już z rozwarciem, bo to jednak zawsze do przodu .... Oooo takie skurcze jak ma Ola też bym chciała - ciekawe czy już urodziła - pewnie tak :)) Dziewczyny ja jestem już taka napalona, że przestałam się chyba bać ;) Agosia - z tym kuszeniem to marny sposób, ja kuszę i kuszę i NIC ;) Musimy wymyślić chyba coś innego ;) Kupiłam jej grzechotki - i co ??? sama się nimi na razie bawię :) http://www.allegro.pl/item343350756_fisher_price_grajaca_zebra_grzechotka_wys_6zl.html http://www.allegro.pl/item339819648_fisher_price_cwierkajace_ptaszki_wyslka_6zl.html marysia78......Justyna........29........40.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......40........04.0 4......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......41..... .. 07. 04........+18kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......40........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert no wiec mama....Ania....25.........38..........10.04.........+20kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków pigi15............Dorota.........28....39.......15.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg mag26...........Magda..........27.... ..39........19.04.. .......+16kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............28.... ..38.......20 .04.........+18kg Michałek viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22........Gosia..........30........39 ....... 27.04...... +15 kg DZ Maja pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......36.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Vincent Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......38........30 .04.........+18 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21:40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81 *Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69 *Wiktoria*38...19.03................ 3000g.....54c m......cc Adamisia*Karolek.*40... 28.03... 21.50.......3340g.......54cm.....cc Brzuchata *Adaś * 39 ...01.04.....04:35...... 2700g.....52 cm.....sn Motka *Nikodem*39..03.04.......9:10.........3200g .................cc Mysiczka*Filip*39...4.04..........8.14.........3600..... ...55cm.....cc 1967*Lukrecja*39..5.04..........10.01........2600g...... ............cc Renia905 * Konrad * 39...5.04 ....23.59 .....3610 ....... .........sn Denim * Tosia * 38.....6.04 ........15.37 ........ ........ ...........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wie ktoś co u Iwony ??? Już ostatnio o niej myślałam, chyba ze szpitala już wróciła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa 22- Ja robiłam u USG wczoraj czyli niby 37 + 4 dni i mała ma dokładnie: waga 3280 8 BPD 92 mm AC 327 FI 72mm stopień dojrzałości łożyska III a ilość płynu - w dolnych granicach normy. ,ale ja miałam termin wyliczany na podstawie USG a według mojego widzimisię określam termin na 24-25 kwiecień , bo nie znałam terminu ostatniej @ tak na 100% ;-) Trochę przyszaleliśmy po ślubie ..;-) Iwonka odezwij się jak nas czytasz, chociaż troszkę.. Brzuchata a co z Tobą??- strasznie długo milczysz... i sama się już gubię która na porodówkę pojechała, która jedzie i która zamierza ;-) więc na wszelki wypadek za wszystkie trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nasze Dzidzie prawie tak samo rosną - to będę obserwować, co u Ciebie - może będziemy mieć podobnie :) Wstawać wszystkie ŚPIOCHY :)))) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie ale nas mało tu zostało chyba naprawde popadne w depresje wy jeszcze macie czas a ja biedny osiołek tu sama zostałąm przeterminowana jak nic.Ale widocznie taka moja natura a może 14 na mamy imieniny mały sie pojawi .Dziewczynki na porodowkach mam nadzieje że u Was po.A reszya niech da znać co slychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia Pigi a waS też wywiało na porodówke chyba jestem sama to biore sie za porządki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna30
Isa 22, pytanko do Ciebie, widziałam,że zakupiłaś dla swojego maluszka leżaczek,bujaczek.Czy rzeczywiście jest on taki fajny jak na fotkach?Też chće go kupić a chciałabym ,aby ktoś kto go już ma wydałopinię o nim. Będę CI bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×