Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

No Iwona mam co dzwigac kawał chłopa z tego mojego Kubusia ale najważniejsze że jest zdrowy.A ja też mam kryzys laktacyjny mam nadzieje że minie a jecie już może pomidorki i ogórki albo kalafiorka i kapusty miłego wieczorku kobitki wszyskie dzieciaczki sa przecudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUffffffffffffffffffff🖐️ Nie mogłam nas znaleźc-TRZECIA STRONA!!!!! strasznie tu cicho:) pogoda ładna pewnie wszystkie mamusie na spacerkach z dzieciaczkami:) nie wspominając o tych szczęsciarach na wyjazdach wakacyjnych.....:) Oglądałam zdjęcia-dzieciaki suuuuuper-im starsze tym ładniejsze🌻 Ali-cja i Alex81 jeśli czytacie odezwijcie sie czasem bo tęsknimy i ciekawe jesteśmy co u Was?? trole narazie odpuściły (tfu tfu odpukac....) Mój Niko wczoraj przeszedł samego siebie-zawsze na spacerach spał,od jakiegoś czasu nie spi tylko się rozgląda:) a wczoraj tak się darł ze połowa spaceru była na rękach i pchanie wózka biodrem:) tak sie darła ta moja paskuda ze ludzie patrzyli na mnie jak na wyrodna matkę:) hihi.... chyba kupie chustę-choc troche sie waham bo nie wiem czy sie przezwyczai a chusta to ponad 200 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki !!!!!!! co tak cicho Mój naiołek wreszcie śpi w wózku nareszcie moge gdzieś wyjść bez obaw że zjawi sie policja za torturowanie syna heheh Kochane mam pytanie bo nadal od porodu nie mialam okresu jak tam u was z tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia00 u mnie to samo:) narazie cisza i @ brak-mam nadzieje że jeszcze długo tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka- ja sie przymierzam do zakupu tej chusty http://www.allegro.pl/item391076737_chusta_wiazana_elastyczna_nowy_kolor_na_lato.html bo można ja ewentualnie zwrócić w ciągu 30 dni więc nie ma ryzyka jeśli dzieciątko nie zaakceptuje, a poza tym ma ją koleżanka i mówi że rewelacyjna Pigi -głowa do góry! Będzie dobrze... Dzięki Agosia -Twój \"zbój\" to prawdziwy mężczyzna skoro przy cycku usypia cały czas hihi 1967 -Iwonka mój mąż jest taki od zawsze, chociaż je dosyć dosyć... pozazdrościć tylko mu zarządzania energia i przemiany materii ale cóż.. a mi się dziwi, ze jem dużo mniej a jestem okrąglutka marysia 78 - ja miałam kryzys laktacyjny i skończył mi się wczoraj ;-) i znowu potoki mleka wiec się nie przejmuj.. a jem już wszystko a Laura ma śliczne żółciutkie kupki więc na pewno jest ok wiec po prostu normalnie rozszerzaj dietę tym bardziej że za miesiąc już możemy dawać dzieciaczkom posiłki alternatywne. a my dziś do neurologa a w poniedziałek szczepienie... nie wiem kiedy ten czas mija.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ja jem w sumie wszystko...kapusty jeszcze może nie jadlam..ale poza tym już chyba wszystko i mojemu zbójowi nic nie przeszkadza...jakby matka miala więcej to by wszystko wypił :P jak raz zjadłam 0.5kg fasolki szparagowej to w efekcie byla przerwa w dostawie kupy na dobę..ale bez płaczu, bólu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też brak @ i też się ciesze :) co do chusty..Stachu lubi byc noszony w stronę świata...a do mamusi to nie ma ochoty sie przytulać..stąd z chustą walczy..ale mam nadzieje ze z czasem zaakceptuje..może jakaś pozycja na biodrze mu się spodoba..bo z tego co widzialam nie ma wiązać odwrotnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej małpy tez jeszcze nie mam motka--przy spisie tematow jest taka opcja--dodaj do obserwowanych,kliknij a potem ze strony głownej po kliknieciu moje tematy wyskoczy ci błyskawicznie nasz ,bez kopania sie przez 100 topików ide ubrac luske bo klikamy razem bez majtek tzn ona bez a ja klikam :D i juz nodi lodowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1967- dzięki tyle czasu na forum i nie zwróciłam uwagi :O no ale czego sie spodziewac po blondynce:) bez urazy-przepraszam wszystkie blondynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziei laseczki za odpowiedź na temat @ :) a teraz pytanko kolejne bierzecie jakies witaminki bo ja musze chyba sobie coś zapodać bo kurcze włosy mi lecą i jakas słaba jestem może wórce do prenatalu brałam go w ciąży !! Buziole kochane, u was też taki dzis upał bo w Krakowie tak i mały cały czas śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feminal m biore parno dziecie mnie nie tylko ciaga za włosy,wali z piesci po fejsie to jeszcze nauczyła sie szczypac..łłłłłłaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi to masz łobuziarskie dziecie !!!!!!!! mój za to nauczył sie dyskutować i jak ssie pierś to to tak gada w trakcie że nie moge skończyć karmić a tak głośno jakby krzyczał .... robią się nam już dzieciaczki z temperamentem ;) Buźka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Olcia, mi też włosy lecą na potęgę, ale moja fryzjerka uprzedzała mnie że ok. 3 m-ce po porodzie tak się dzieje. Ja dalej zajadam feminatal N. Co do @, to ja już po pierwszej. Ale to dlatego, że już nie karmię. Agoosia, u nas właśnie mój M miał pretensje, że ja przestaję karmić. Ale ja nic innego nie robiłam między karmieniami tylko odciągałam cycki, potem wyparzałam sprzęt, a potem mały robił sie marudny i musiałam się nim zajmować. Chodziłam wiecznie nieuczesana, nieumalowana, prasowałam po nocach, sprzątałam od święta itp. Teraz nie dość, że Antek wreszcie przybiera jak należy, to ja poczułam że żyję, mam czas dla siebie i rodziny. I obiecałam sobie, że przy następnym dziecku kupię laktator elektryczny:) Na poczcie nasze nowe fotki:) Nasze bobaski cudowne, takie fajne Kluseczki:) Buziaki Kochane!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Olu Antoś słodki bardzo! i jakie ma włoski...nie dziwię Ci się, że zrezygnowałaś z karmienia..ja tez miałam momenty że wymiękałam i wtedy postanowiłam że będę dawać mu pierś i wyssie tyle ile chce a w razie wrzasku dam mu sztuczne..póki co daję mu tylko na noc sztuczne a tak mu starcza..zobaczymy co będzie dalej...wkrótce Staś kończy 3 m-ce :) Olcia ja ciągle zapominam o witaminach, a wiem że powinnam coś brac..już się boję wypadania włosów... Pigi jak tam? u nas jak są kłotnie to najczęściej o pomoc w domu (jej brak)ale wiecie co..jestem może dziwna..ale czasem lubię tak się posprzeczać o duperele...wyzwolić trochę emocji..bo jakoś tak od kiedy Staś jest to czasem się między nami nudnawo robi.....a tego nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ też nie ma i wcale za nią nie tęsknie ;) włosy lecą mi garściami, na poduszce całe kopy po nocy zostają, wszędzie ich pełno - obrzydlistwo !!! ja kupiłam dziś inneov z vichy, bo inne mi nigdy nie pomagały, kiedyś miałam te kapsułki z vichy do smarowania - tez sa b.dobre i je chyba dokupię (w ciąży nic mi nie wypadało to teraz z nawiązką) :(((((((((( łysa będę niedługo :((((((((( gin mówił, żeby brać dalej feminatal, ale nawet nie kupiłam.... Maja już potrafi sama obsługiwać swój zestaw gimn. i jest przeszczesliwa - ten entuzjazm i radość w oczach - cudny widok :)) Jak macie jakieś fajne zabawki, to dajcie linka, bo z chęcią jej kupię Mojej kol. synek załapał zapalenie ucha - straaaszne to jest ! nie mógł jeść, bardzo go bolało i dostał jakieś bolesne zastrzyki :( ja stary hipochondryk od razu doszukiwałam się objawów u mojej Majeczki i poszłam do kontroli do lekarza, ale ok wszystko :)) i to ucho, to ponoć wcale nie z przewiania a wew. sie infekuje - ulewanie, wymioty, zatkany nos itp. właśnie, lekarka mówiła, żeby nosek stałe udrażniać - na szczęście od początku kropie jej tym sterimarem i fridą ciągnę - kurde, boje sie teraz tego zapalenia ucha, jak widziałam jak dziecko cierpi .... aha poradziła mi tez zeby w te upały choć raz dziennie dać troszkę aphtinu, żeby sie pleśniawka nie zrobiła - to tez ponoć boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc mama:) Wszystkiego naj dla Ignasia:) A dziś 3 mieszki kończy Kubuś Ani Śl i mój Antoni:) Buziaki dla Kubusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wszystkiego najlepszego Ignasiu, Kubusiu i Antku! Właśnie dochodzę do siebie po zjedzeniu kabaczka :(. Empirycznie sprawdziłam że jest to potomek dyni i to bliski. Przypomniałam sobie czasy ciąży trzęsąc się z zimna i skręcają się z bólu poleżałam w wannie pełnej gorącej wody :/ nie ma to jak alergia pokarmowa. Reszta jest super. Wczoraj miałam grilla na działce z ludźmi z podstawówki :) fajnie było. Siedzieliśmy wspominając stare czasy do po 23. Za @ też nie tęsknię ale mam nadzieję że za rok wróci :) bo chcę drugie maleństwo mieć jakoś za 2 lata. Isa, mi też wypadają włosy ale nic z tym nie będę robiła bo ponoć to wypadają te które nie wypadły w ciąży (nie wyłysiejemy!). Zresztą ja fryzurę mam żadną , a kitkę czy koczka można zrobić nawet z mysiego ogonka. W kuchni czekają na mnie 2 wiaderka wiśni do przerobienia... ale chyba poczekają do jutra. Pozdrawiam, CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj dla trzymiesięczniaków 🌻 mój już w czwartek :) To ja cc współczuję Ci bardzo..nie wiedziałam że moga byc takie straszne objawy alergii....a Rufin tez reaguje na cos już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna_śl👄 wypoczywaj,należy ci się :)..mi też i chyba pojadę do--Ciechocinka :D,może wstrzelę się z terminem w festiwal Romów.. patrzę na te nasze dzieci i moja to taki łysol,że aż trudno powiedzieć,że to lady..nawet Stas agoosii ma wieksza czupryne..po mnie nie odziedziczyła,bo po umyciu bez prasowania wygladam jak Tina Turner :D to ja cc: podziwiam zapał w przetwórstwie,ja w tym roku robię NIC.. i to takie wielkie... herbata ,ksiażka i do lóżka..booosssko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z góry przepraszam, że dzisiaj kopiuję posty na topikach ale nie mam siły; ja tylko tak szybko; wczoraj Olinek też skończył trzy miesiące a poza tym miał zabieg usuwania przepukliny; nie wrócił juz z bloku operacyjnego trafił na IOM w śpiączce i z respiratorem; dzisiaj od rana robili podejście do wybudzenia a po południu odłączenia respiratora; i dzięki Bogu udało się! nie wiem jakim cudem ja przeżyłam wczorajszy dzien i noc; Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida..to straszne co piszesz....najwazniejsze ze juz dobrze...ucałuj go i dawaj znac...❤️ 1967 daj znac jak bedziesz w Ciechocinku...to ode mnie pół godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie w imieniu Ignacego ! :) 🌼 Matko....idziesz z dzieckiem na nieskomplikowany zabiega i takie rzeczy! :( :( Lidia ja tez nie wiem jak dałaś radę , trzymaj się ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida--widziałam wcześniejszy post na "poznaniankach" ,że jedziecie do szpitala i trzymałam mocno kciuki..nie wyobrażam sobie nawet jaki to był i ciagle jeszcze jest dla ciebie stres..buziaki dla Olinka..na pewno wszystko bedzie dobrze.. agoosiaa--no pewnie,ze się odezwę..napiszę ci wcześniej w jakim terminie ..z tego co wiem,to jakies ciuchcie smigają z Piernikowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, Lida... aż mnie ciarki przeszły... Dobrze że już wszystko dobrze! Trzymaj się, 🌻 👄 dla Olinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!!!Wszystkiego najlepszego dla naszych Dzieciaczkow. Lidia-dobrze ze juz po wszystkim . Mi tez wlosy wypadaja garsciami. Wiecie co moja siostra ostatnio byla w cyrku i kupila dla swojego Kubusia balon pompowany helem Oliwia tak na niego patrzy i sie smieje ze musze ja tez kupic taki ale chociaz ma frajde a ja spokojnie moge ja przebrac bez krzyku,dzis o 5rano musialam isc po balon do innego pokoju. My wczoraj bylismy caly dzien nad jeziorem fajnie bylo:) 1967-zarezerwuj i mi miejsce do Ciechocinka odpoczniemy razemz tymi emerytkami:) Maz pojechal dzis. Dziewczyny jagody mozemy jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A @tez jeszcze nie mialam i tez mam nadzieje ze wroci za rok bo tez chce miec drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia - aż mi ciary przeszły po całym ciele jak przeczytałam Twoje info !!! jenny to straszne, co musiałaś przejść - całuski dla Ciebie Dzielna Kobieto i Twojego Misiulka - ucałuj go mocno :)) i wracajcie jak najszybciej do domku !!!!!!!!! Pigi - ja też kupiłam już w czerwcu myszke micky pompowaną helem i strasznie się Majka do niej śmiała, zostawiliśmy ją u dziadków i jak po jakimś czasie ją znów zobaczyła, to zareagowała jakby witała koleżankę ze starych lat, której dawno nie widziała ;) ale przyszedł inny chłopczyk i tak ją zmaltretował, że \"życie z niej uszło\" i poluję na następną okazję wczoraj zamówiłam jej 5 zabawek z fisher price - mi się podobają hehe ciekawe jak Majuni się spodobają ;) ale upał ugotować się można bleeeee spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona- pierwsze słysze o ciuchciach... Macie pomysł czemu moje dziecko ostatnio po zasnieciu budzi sie jeszcze minimum raz i musze znów usypiac przy cycku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agosia- bo kocha swoją mamę i chce się do niej jak najdłużej przytulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×