Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Dzień dobry! Mój synek odrobił poprzednią noc :) spał od 21.30 do 4 a potem do 8 a teraz znów spi tylko ja juz się rozbudziłam :P Iwonko a Ty juz gości się pozbyłas?? mój szkrab wczoraj był bardzo grzeczny na slubie...raz tylko musielismy wyjsc zeby dac mu jesc a potem znow sie rozglądał...oo zbój się obudził...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia-nic nie pisalas ze bylas na slubie:)albo ja gapa przeoczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie szukalam i chyba nic nie napisałam..hmm...no bylismy ale tylko na ślubie nie na weselu..Stas jeszcze za mały a z teściową go nie zostawię..o nie!! no a moi rodzice musieli byc na weselu choc troche...we wrezsniu czeka nas kolejny i tu juz wypada nam byc na weselu.......cos wymyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa: rodziny się pozbyłam ale mąż przywiózł ze stolicy kumpla,który posiedzi pewnie z tydzień..plus taki,że się sami sobą zajmują :D bez podtekstów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no nas w sierpniu tez czekaja trzy sluby. chyba raczej bede musiala zabrac ze soba Adasia. Mam nadzieje, ze nie bedzie scen w kosciele. moze go uspia te pogrzebowe, monotonne piesni z akompaniamentem organowym (dobija mnie to w naszych kosciolach). a w ogole, to troche sie zestresowalam, bo pojawil sie Adasiowi taki dziwny bialy nalot wokol odbytu. co to moze byc? i kupe teraz robi co okolo 3 dni. nie wiem czy to cos ma z tym wspolnego. Placze raczej normalnie, jak zwykle wieczorami. Z ta kupa to niby pisza, ze od 3 miesiaca mniej wiecej dzieci karmione piersia moga tak rzadko sie wyprozniac. chociaz dziwne ze tak z dnia na dzien zaczal mniej robic. ale ten nalot jest troche dziwny i podejrzany...jakas drozdzyca? mial ktos z tym do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchata--ja jadłam arbuza i nic małej nie było..wysypało ja za to po serniku irlandzkim ale tak znośnie,do jutra pewnie zejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym nalotem wokół pupy to ci nic nie pomogę,musi to zobaczyc lekarz ...jeśli chodzi o kupki to u mnie z dnia na dzień z kilkakrotnego robienia w ciągu dnia do jednej na 5 -7 dni..zależy co zjem..jeśli jem jak dietetyk przykazał to co 5-7 ale gdy zdarzylo mi się przegiąć z winogronami i koperkiem na ziemniakach to i 2 dziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś znów dostaliśmy zaproszenie na 02.08 na wesele - oczywiście idziemy :) - Majusia będzie u babci - jest na miejscu, to zawsze mogę podjechać Iwona- kiedy Luka pożegnała się tak na dobre z kolką ? moja Majka kończy w środę 2 m-c i odpukać coraz lepiej, ale aż boję się zapeszać Pigi - jak u Was te ropiejące oczka ? u mnie jeszcze trochę, ale dopiero od 2 dni zaczełam smarować maścią i jakby lepiej - ja się boję tych wszystkich specyfików i ostrożnie używam .... ale pamiętam, że Ty też jakąś maść dostałaś - pomaga ? Mjaka bije rekory dziś wstała krótko przed 7 rano a spała od 21 - moja krew śpioch jak nic :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zbój zasnął..ma nowy zwyczaj...usypia sobie wieczorem przy cycku i po 5 minutach jak juz chce odkladac sie budzi..i znow podziumdzia i wtedy spi na dobre:P Mój M pisze jakiś projekt zaliczeniowy jeszcze a ja sobie zerkam na mecz i odciągam..jutro oddaje laktator...a za chwile pewnie padnę do łóżka bo nic nie wiadomo co mały wymysli..w dzien był nerwowy bardzo i jeszcze chyba kupa go meczy a dokładniej jej brak...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata tez mysle ze lekarz powinien to zobaczyc jesli nie zniknie do jutra..co do kupek to u nas normą 1 na dobę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa: kolki takie porzadne poszły w niepamieć..czasmi jeszcze napreża się przed wypuszczeniem gazów i chwilke płacze ale to juz sporadycznie ,dużo noszę ją na rekach w pozycji \"samolocik\" tzn. buzią do dołu z reka pod brzuszkiem ..fruwanie jeszcze nie lubi ale takie noszenie jej pasuje i przy okazji masuję brzuszek i ćwicze jej mieśnie karku:D poza tym dużo zgina się do takiej pozycji siadania jeśli połozę ją na jakiejs podusi i wtedy też jelita słychac,że pracują i coś tam się zawsze z portek wyrwie... oj..marudzi..spadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Skarbeuszek już śpi :) bardzo lubi swój leżaczek i już zaczyna nieśmiało (a może przypadek) pukać w te wiszące kotki :))) bardzo lubię ją obserwować jak się tak zabawia Niemcury przegrywają - juhuuuuu gebelsi do domu !!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! My juz po chrzcinach uffffff.....Wygnalismy tego diabła z Nikodema:) pierwsze 20 minut przespał,polewanie i namaszczanie przeżył juz z pełna świadomoscią i bez płaczu:) -potem niestety pod koniec przestraszył się tego organowego piszczenia i się rozpłakał oprócz tego w tym czasie dopadła go głodzilla:) ale mamy to z głowy, ogólnie chrzciny my przeżylismy bardziej niz Nikoś. U nas jelita pracowały dziś jak nigdy:) Niko puszczał w kościele takie bąki że myślałam że ze wstydu sie spalę:) ale na szczeście nie były takie głosne jak zawsze hihi.... Zamówiłam ta zabawkę-teraz juz chyba wszystkie ja mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosiaa, wlsoami sie nie martw. ja juz zlaiczylam kilka powaznych wpadek, raz wyszedl rudy zamiast blondu, nawet twarzowy. raz zamiast blondu wyszedl siwy (nie golebi, nie platynowy tylko siwy), wtedy akurat pomogla czarna farba po ktorej przybbylo mi 10 lat :/ ale lepsze to niz wygladac jak wlasna babcia :D Agoosiaa, ja we wrzesniu tez na slub do brata M. jego przyszla zona rzucila do mnie mily tekst, jak stwierdzilam, ze musze schudnac troche do tegoi wesela, zeby sie w cos wbic: \"ty nie musisz swietnie wygladac :P\" ach jak przyjemnie Brzuchata tez mi sie wydaje ze powinnas sie skontaktowac z lekarzem jesli chodzi o ten nalot Kupki to u nas tak 1 na dobe, czasem 1 na dwie doby pigi, dostalam w koncu te kase za macierzynski, tylko nie moge sie doliczyc za ile miesiecy mi go przyslali, bo cos za duzo, jak na dwa miechy, ale sie nie przejmuje :) (chyba ze to za trzy, to juz bym sie musiala przejac :() no wiec mama, mnie tez interesuje praca z maluchami, szczegolnie sie interesuje bilingualizmem, a w ogole to mam w dalekich planach otworzyc prywatne przedszkole albo zlobek, bo w moim miescie zostalo nam jedno przedszkole, do ktorego dzieciaczki chodz na zmiany, bo jest za malo miejsc Brzuchata, norweski jest cudowny i prostu w nauce, ale ja jestem nieobiektywna, bo dla mnie wszystkie jezyki obce sa wspaniale (takie mam zboczenie :P). norweski brzmi jak mieszanka angielskiego z niemieckim (przewaza ten drugi), natomiast dunski jest bardziej gardlowy, taki charczący :) tez sliczny Moje Niemcy przegraly :( szkoda. mieszkalam pare lat w Niemczech i pozostal mi sentyment, no ale musze oddac Hiszpanom, ze grali rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napociłam się tyyyle i sooo skasowałam sobie idiotka! duża bużka i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki u mnie tez mały rozkreca jedzonko dwa dni temu miałąm taki nawał jak za dawnych czasów az cycuszki bolały ale od wczoraj znów kapcie sie zrobiły oczywiscie mam schize ze nie mam mleka bo z takich placków moze cieknąć heh juz miałam kupować bebilon ale mały wrzeszczy na smoczek do tego jak mały zje to juz laktatorem nic nie moge sciągnac ręcznym oczywiscie to normalne ??? dziewczyny pocieszajcie mnie !!!!!!!!! tez tak macie z tymi cycuszkami ze sa taki jak puste ??? choc mały niby je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kupek mój wali ze 3 dziennie ale bierze antybiotyk a on moze go gonic no i esputikon bo od antybiotyku boli go brzuszek no i te bakterie wiec jak sie wyleczymy to dopiero zobacze jak to z tymi kupkami jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już jesteśmy przy kupkach, to moja robi 2/3 dziennie na dodatek rzadkie czasem zielone, czasem zółte - ogólnie nie podobają mi się te jej kupy, a smród jak fix :) ona je bebilon an kolki i zaparcia i może dlatego takie rzadkie . Idę we wtorek na kontrole bioderek, to się od razu poradzę, co do mleka no i hiszpania utarła nosa niemcom - hurraaaa :) wysłałam zdjęcia mojej gwiazdeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się w telegraficznym skrócie napisać to co sama sobie rano skasowałam! VIVA ESPANA!!! gebelsy do domu, widzieliście ich miny?! dla takich chwil warto żyć! ja wczoraj jak nigdy oglądałam mecz, mąż się nawet dopytywał czy ze mną wszystko OK bo nie jesteśmy fanami piłki noznej, no chyba że gra mój Dominik :) dziś Kubuś przeszedł sam siebie, 4pampersy, przewijak no i matce dostało się pod ciśnieniem! wiecie co musiałam wymienić wszystkie pajacyki! bo za małe, teraz kupiłam mu na 6/9 miesięcy. jak zauważyła Agoosia Kubuś jest bardzo drobniutki, jednak swoje przybiera na wadze i lekarz mówił że taka jego uroda. Olcia była bardzo drobna i taka została a Mimik zmężniał bardzo i kawał chłopa z niego... z innej beczki....nie bierzcie tego paskudnego Cerrazete! na mnie podziałał fatalnie, 5kg do przodu i zero seksu bo mam taki wstręt do swojego ciała ze głowa mała...koszmar!mąż cierpliwy a ja zakompleksiona jak nigdy! 1967 Iwona nawet nie wiedziałam o tym 80zł jednakże i tak nici z tego bo mam za wysoki dochód na rodzinny :( i klops! fajnie to naqpisałaś szkody wyrzadzone przez starsze rodzeństwo...chyba na odwrót...z tymi kupkami to Kubus robi 1-2 na dzień ale wówczas pampers nie wytzrymuje ciśnienia i wylatuje bokiem, nie używam chusteczek na takie wypadki tylko do miski pupę myć! choc są dni taki jak dziś że kupska wali na okrągło... agoosia Aga nic nie mówiłaś że idziesz się bawić, odetchnełaś choc chwilkę od tego całego zgiełku codzienności? a wpadka z fryzjerem to nic takiego, włosy odrosna a chwile jakie przezyłaś patrzac w lustro i widząc swoje nowe Ja są bezcenne ;)a Ola to skóra zdjęta z mojego męza ;) to ja CC Aniu na poczcie jest zdjęcie Oli i Debory. Przejrzałam twoje zdjęcia są super, rzeczywiście wyglądasz bardzo młodziutko, teraz może Cie to denerwuje ale za 10 lat będzie jak znalazł...taka \"młódka\". Widziałam też nagranie Rufina w wannie normalnie szczeka mi opadła, rewelacja! też miałam iść na biol-chem a wylądowałam na ekonomii i tak jak iwona wykształcenie swoja drogą a to co się wykonuje teraz zawodowo swoją drogą...mam tylko nadzieję że skończę Hodolwe Koni i zrealizuję swe marzenie choć połowicznie, miałam być weterynarzem... marysia 78 kochan wrzuć na luz, kichaj domowe obowiązki najważniejszy byś ty i szczęścia były zadowlone z życia... ja w niedzielę jak męzowi wciśnę Kubusia na soacer sprzątm,piorę, prasuję i jeszcze zdążę kawę na spokojnie wypić zanim wrócą...z podłogi nikt jeść nie będzie a ty będziesz sfrustrowana! wiem co mówię bo jak dzieci były małe to dziennie podłogi szorowałam no bo jak by to wyglądało a teraz sprzatam raz w tygdoniu i świat się nie zawalił! głowa do przodu! bużka! olcia 00 ja też miałąm nawał pokarmu taki że hej. a piersi conajmniej jak Dolly Parton a lbo Ewa Sonnet :) a teraz to takie flaki że nic tylko jak śledzie zwinąć w rolmopsy i wrzucić na plecy ;) ale skoro dzieciaki przybierają na wadze to czym sie martwić? pigi15 Dorota jak zdrówko słońce? jak Oliwka? duża bużka i zdrowiejciejak najszybciej! a przeceny i okazje sa cały rok, najważniejsze jest wasze zdrowie! Brzuchata ale się wybawisz a ile wykosztujesz?! idż z tym nalotem do lekarza, lepiej być w takim przypadku panikarą niż ktoś by potem zarzucił jakieś niedopatrzenie! daj znać co z Adasiem a zdjęcia i jego czupryna zawliły wczoraj mojego męża z nóg! Isa22 już zycze ci udanej zabawy na sierpniowym weselu! Motka Aniu my chrzciliśmy Kubusia 8czerwca, spał spokojnie na rekach pojecdzony bo cycem o każdej porze dnia i nocy nie pogradzi :) jak go ksiądz namaszczał to tylko zerknął na niego spod byka co on od niego chce ;) potem na męża i dalej w kimano. My też o wiele bardziej niz on sam przezyliśmy ten chrzest, chyba się starzeję i robię sentymentalna bo uczuciowa zawsze byłam. Jak Nikodem ze skóra? Kubuś z tym AZS walczy dzielnie, skóra nadal na główce łuszczy się takimi małymi płatami, muszę wyczesywać grzebykiem codziennie! może to wina wody? zobaczę na wakacjach u babci, tam jest woda ze studni... denim nie znma nikkogo kto zna norweski a co dopiero studiuje! jestem pełna podziwu! a co do wyglądu ponoć macierzyństwo każdej z nas dodjae uroku a jesli do tego dochodzi zadowlioenie z zycia to jesteśmy promienne i z kilometra si,e wyróżniamy! jestesmy piękne! chciałam spytać co to jest ten bilingualizm? czy jest to może posługiwanie się dwoma językami jednoczesnie? tak mi się kojarzy ta nazwa, oświeć mnie proszę a może to metoda nauki języka podobna do metody Hellen Doron? mam nadzieję że nie prześwięcicie mnie za moje wypociny?! to tak już na zapas jak pojadę na wieś :) jeszcze dziś przed wyjazdem na wieś wybieram się z Kubusiem do lekarza bo ma taki \"pociąg\" do lewej strony, śpi z głóką skerowana na lewo, mama mówi że ja też tak miałam jak byłam mała i podłozyła Kubusiowi zrolowana pieluszę z lewej strony główki i teraz tak spi...jak się go nosi to też patrzy przez lewe ramię oby nic powaznego... buzka za cierplwiość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej zerkne na fotki bo nie moge otworzyc tej naszej poczty z tego komputera. Aniu-mlo sie czyta taka dlugo wypowiedz. A nasze zdrowko jakby lepiej ale Oliwia ma katarek wszystko jej tam stoi i nie moge tego sciagnac ,a mamusia ma wyzuty sumienia ja wczoraj rez sie strasznie zle czulam a dzis maz pada i idzie do lekarza.Dzis przychodzi do nas babka z ubezpieczenia Compensa ubezpieczalyscie moze dzieciaczki? Isa-mojej niunce dalej ropieja oczka w e srode mija 10dzien stosowania antybiotykow ii nic nie pomaga takze napewno bedzie ten zabieg chyba ze cod sie stanie. Ide sprzatne w pokoiku Oliwiii poki jest na spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A brzuchata -ja tez bym poszla do lekarza. Denim-ja tez bylam za niemcami szkoda ze przegrali:( Alicja i alex naprawde nie bedziecie juz z nami pisaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno ja za kazdym razem oLIWIE PODMOWYM WODA chusteczkami tylko zmywam kupke a pozniej woda i mi sie nie odparza a co do upek to moja tez nie robi od 3dni ale to pierwszy raz jej s ie zdarzylo mam nadzieje ze brzusio ja nie bedzie bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladałam zdjęcia...jakby tak wyswatać Majkę od Isy22 i Adasia od Brzuchatej to by się dzieciaczki z włosami do pasa urodziły... ;) widzę że tylko mój Kubuś taki drobniutki, ale nic na to nie poradzę...staram się jak mogę, karmię go piersią dbam o niego najlepiej jak potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia super Isa-Twoje malenstwo tez ma bujna fryzure:) AAniu-jakie ty masz juz duze cieciaczki :) zdjecie w wanni fajowe widac ze Kuus lubi sie kapac to tak jak moja Oliwia wczoraj wyla przed kapaniem ze chyba ja cale osiedle slyszlo a jak ja wsadzilam do wanny to zaczela sie smiac.A Ty ladnie wygladasz czepiasz sie sama siebie jak zreszta kazda z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, No jutro ide z Adasiem do lekarza. Dzisiaj przyjmuja dzieci chore, to nie chce żeby się nabawil jakiegos przeziębienia. Mam nadzieje, ze to nic powaznego. Z tymi kupami to się w takim razie nie przejmuje, jak u was tez się zmniejszyla tak częstotliwość. Haa ale wczoraj jak walnal taka kupe po trzech dniach, to normalnie jakby jakas plazma mu oblepila pupe! Mega wielkie hiper kupsko hehehe czegos takiego to jeszcze nie widziałam hehehe Wczoraj maly zaliczyl pierwsza impreze i pierwszy „zgon”. Byliśmy na meczu u znajomych. Kupa ludzi, glosno, a on prawie w ogole nie plakal! Nie miał kolki! Tylko się raz przestraszyl jak wrzasnęli przy bramce… a zgon dlatego, ze napil się, a potem zasnął i jedyne miejsce gdzie można było go położyć, to na poslaniu pod stolem w kuchni  no, ale przyjemnie było wyjsc sobie z domu…tylko piwka mi brakowalo … Denim no to ekstra, ze masz taka zajawke na punkcie tych jezykow, bo od razu łatwiej się pochlania te kupy słówek. Ja wole troche inne brzmienie. Angielski i troche się uczylam hiszpańskiego. Niemiecki miałam na studiach i w liceum, ale nie cierpie tego jezyka brr…jest taki twardy….w ogole mi nie wchodzil…. Olcia u mnie tez wyglada, jakbym miala puste piersi i do tego zrobily sie takie flaki (Anna-śl – hehehe Twoja wizja ze sledziami idealnie do tego widoku pasuje! :))) , ale jak sie przycisnie to leci i to niezle...jak maly je to mu pryska bokami czasami no i z reszta w 3 miesiace przytyl 3 kg! :) Anna-śl – co do slubow, to wykosztuje sie rzeczywiscie, ale z zabawa juz gorzej, bo na wesela to raczej sie nie wybieramy z malym. No moze na jedno, ale wyjdziemy wczesniej. Jeszcze za czesto je, zeby go zostawiac u Babci (a czasami nie podoba mu sie jedzenie z butelki) i jeszcze do konca mu nie przeszly te kolki, wiec nie chce Babci narazac na godziny noszenia na rekach :) Pigi- u nas byl ostatno ubezpieczyciel i powiedzial, ze raczej niemowlat sie nie ubezpiecza. Odradzil nam to. Chyba na razie zostaniemy przy ubezpieczeniu zusowym... Isa22 – hehe Maja widze tez ma niezla czupryne. Jakby ich tak zeswatac jak mowi Anna-sl, to urodzilyby sie wilkolaczki :) Jeny, ale duszno u nas w chalupie, w ogole przewiewu nie ma, mimo ze okna pootwierane po dwoch stronach mieszkania.........no nic, ide wlaczyc pranie.....pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu-ja tez mialam Ci napisac ze u mnie wciagu dnia tez sa flaki w nocy troszke pelniejsze sie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ale dalas wypracowanko, ale milo tak poczytac cos dluzszego. bilingualizm to (jak dobrze wywynioskowalas) dwujezycznosc, strasznie mnie to interesuje, i moze uda mi sie kiedys na ten temat napisac prace licencjacka wzglednie magisterska. To obracanie sie Kubusia na lewa strone to na pewno nic powaznego, ale mozesz probowac klasc go na prawo i podrzucac mu jakies zabawki, zeby sie sam interesowal i odwracal glowe. Pigi, ktos tez za Niemcami, jak milo, mnie prawie z domu wyrzucili i musialam ogladac na innym telewizorze mecz, bo nie mogli zniesc tego, ze my z Tosia kibicujemy Germanom :) A wiesz ze nawet nie pomyslelismy zeby ubezpieczyc Małą. Dobrze, ze rzucilas pomysl, musimy to z M. przemyslec Tocha tez uwielbia kapiele i za kazdym razem jak ją wyjmujemy z wanienki to sie drze bo chce jeszcze. jak pojedziemy na wakacje, to ją chyba bedziemy kąpać wtedy, kiedy w pensjonacie nie będzie ludzi, zeby policji nie wzywali, ze dziecku krzywde robimy a dzisiaj Tosia pierwszy raz korzysta z maty edukacyjnej. w koncu udalo mi się ją na niej polozyc, ale nie jest zachwycona, na razie sie rozglada, bo i tak jeszcze nie siega do zabawek, poza tym nie czai ze ma raczki, ktorymi moze te zabawki zlapac. Iwona moja mloda tez uwielbia pozycje samolota i najchetniej to by tylko tak byla noszona na rekach. w ogole sie bestia robi samodzielna i rwie sie do siadania, podnosi glowe i probuje ciagnac barki i powoli zaczyna jej to wychodzic, a czasami jak juz nie ma sily, to sie drze taka sfrustrowana zeby kto ją pociagnal za raczki i posadzil. terrorysta maly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas cudna noc...dzien w sumie tez prawie bo zasnął M od razu jak ja bylam na aero..teraz bylismy w urzędzie skarbowym...brrr.cala godzine no i maly wyl troche bo byl zmecozny ale przed chwila zasnął przy cycku prawie od razu..nie lubie urzedów..gubię się w nich...i te papierki.. co do slubu to niestety bez wesela wiec tak malo do wybawienia ale we wrzesniu może..jak cos z malym zrobie :P co do cycków to laski to ze flaki to juz teraz norma podobno wazne ze dzieciaki jedza ..bo mój z flaka nie chce :( i walka na calego...dzis oddaje laktator ale chyba kupie elektryczny bo zawsze lepiej zeby moje odciągane pil niz sztuczne..tzn troche sztucznego pewnie bede dawac ale bede próbowac też sciągac jak bedzie sie burzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×