Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Mój tylko pozycja samolot i ew. w strone swiata..na przytulaka do mamusi nie ma szams...a jak sie drze to jeszcze "bźźźbźź" trzeba robic :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze temat kupa...u nas była KUPA...ogromnaaa...po półtorej doby :P musialam go myc w zlewie..a jak go nieslismy tam :P:P ubaw po pachy..az sie poplakalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mlodej przy przewijaniu myje pupe wode, bo po chusteczkach ma całą dupcie czerwona, ale czasami jak zrobi kupe, to trzeba ją tez niesc do zlewu bo nie moge sobie poradzic, ostatnio jak ją tak nioslam i nad zlewem odwinelam z pieluchy to i tak jakos znalazla sposob zeby mnie osikac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim zdolniacha z niej..bo że mój chłopas mnie osiusia to rozumiem ale dziewczynka...:P mój nie ma nic po chusteczkach..na szczęście...ale tez uzywam Nivei która chyba najdroższa....ehh co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak juz uzywam chusteczek to tylko bambino dla mnie nie ma lepszych.No ubezpieczylismy mala w compensie niun ka nawet nie wie ile masz juz kaski na swoim koncie bo maz przepisal na nia cale swoje ubezpieczenie a on jest dobrze ubezpieczony:) Dzis i jutro mam siostrzenca bo pzeczkole juz zamkniete pewnie jutro bedzie mnie terroyzowal zeby sie kapac w basenie. Denim jeszcze co do niemcow to ja ich bardzo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata - no, niezłe mamy kudłacze :) po kąpaniu wygląda jak Chopin po koncercie :) Robi jej się troszkę ta ciemieniucha znów, mam niemały problem, żeby to z tej gęstwiny wyczesać :) Pigi - ja też używam tylko bambino, najtańsze i jak dla mnie najdelikatniejsze, a próbowałam inne ... agosia spróbuj może też Ci spasują :) Jak Wy myjecie te tyłki pod zlewem ??? ja się boję jeszcze nią tak manewrować ;) chusteczki jej służą, bo nic się nie dzieje :) Agosia - elektryczny laktator jest bardzo fajny, przystawiasz i doi sam :) Ja miałam z Madela, tam jest jeszcze regulacja siły ssania i to było fajne Wiesz co, mi pow. jedna lekarka,żeby nie mieszać mleka z różnego dojenia, bo różne to pory dnia, różne fazy mleka i mogąniby być rewolucje żołądkowe - ja tak robiłam, bo nie wiedziałam. Zresztą na raz to ja 20 z dwóch doiłam, więc porażka totalna Ania - czemu mówisz, że Twój drobniutki, wymiarowy jak na moje oko :) jak inne dzieci :) Słodziaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i zapomniałam dodać, że Ola i Dominik też fajowe dzieciaczki - słowem dzieci Ci się udały - śmiało możesz robić dalej heheh :) a teraz to chyba każda ma fioła na swoim punkcie, jak Cię to pocieszy, to mi też oponka na brzuchu została - walczę, ale na razie to ona wygrywa ta walkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa no coś Ty..nie mieszać?? to co ja z tymi 20-30ml zrobię..hmm no ja póki co mieszałam i małemu nic nie bylo..bo ja po karmieniu odciagalam wiec nie mam wielkich szans mieć więcej..ehh zawsze pod górkę :P ja wlaśnie Medele chce kupic..moze na allegro... Co do chusteczek to wlasnie po 3 m-cu chce poszukac tanszych i chyba te wlasnie o ktorych piszesz wypróbuje jako pierwsze..:) bo mam jeszcze belli jakies ale śmierdzą mocno..a tamte maja zapach?? Pigi a co to strajk przedszkoli?? mam nadzieje nie bo co z moją bratanica?? ja za to bede miala młodszą jak chłopacy na żagle pojadą..to bedzie wesołe...2 latka i 3 miesięczniak :P już się boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY KOCHANE!!! wstawać! zmykam dziś mam trochę załatwiania zatem do zoabzcenia popołudniu! MIŁEGO DNIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!Agoosia-nie sztrajk tylko przedszkolaki maja wakacje u mnie kUBUS SIE BUNTUJE ZE NIE BEDZie jadl sniadania i musze mu cos obiecac. Ja tylko uzywam tych bambino i nie zmieniam na zadne inne .Ide sprzatac bo jutro tescie wracaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez mam chyba ten laktator z firmy Madalen czy jakos tak i jest ok.A co do mleka to slyszalam ze moze postac kilka godzin .Ja nie spie dzis od 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Pigi to pewnie umierasz. Tosia sie nauczyla i codziennie spi od 20 do 6.00, potem karmienie i do 9.00 znowu spi, potem karmienie i spi do ok. 12 a potem to juz sie bawimy. w koncu zrozumiala, ze bardziej jej sie przyda wyspana matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denim - cudna ta Twoja Tosieńka, ze tak śpi, ja dziś wstalam o 4... Padam na twarz:( Nawet nie mam siły nadrobić zaległości w czytaniu Was i pisaniu:( Uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Suzanka witajw klubie:)to milo ze ktos tez tak wczenie musial wstac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;-) A my już niestety wróciłyśmy do domku z wakacji ;-( nad morzem fajnie było i powietrze inne.. a teraz znowu warszawka.... a Laura nawet nózki umoczyła w morzu niechcący, bo podeszłam z nią i weszłam do wody a tu fala.. ja cała mokra a ona tylko nóżki ;-) Nawet nie jęknęła chociaż zimna była woda tylko zaczęła wierzgać łapkami i sie śmiać, chyba jej sie podobało ;-) Strasznie dużo pisałyście przez ten tydzień nie sposób spamiętać o czym.. z tego co wyłapałam piszecie o chusteczkach.. mi najbardziej odpowiadają chusteczki dzidziuś ale nie mogę się zdecydować czy różowe czy niebieskie- różowe są z panthenolem i rumiankiem wiec takie bardziej oleiste jakby. A testowałam chyba bardzo dużo: nivea ze 3 rodzaje, bambino, takie rossmanowe, pampers ze 2 rodzaje, huggies - (też niezłe troszkę grubsze jak ręczniczki czy coś) i już nie pamiętam ale coś jeszcze było.. w kwestii laktatora, to ciężka sprawa mam dużo koleżanek z dzieciaczkami a one miały laktatory różnych firm. Na pewno według rozeznania dużo lepsze są elektryczne bo ściągają więcej mleka i to w krótszym czasie. A kwestia firm otwarta każda chwaliła swoja... Ja wybrałam \"Avent Isis is Uno\" to jest elektryczny ale tempo samej się ustawia i jak bolą brodawki to łagodniej a jak nie to szybciej. Dla mnie rewelacyjny. Naprawdę jakby imituje ssanie dziecka, osobiście próbowałam ręczny jakiś innej firmy ale porażka. Nowy taki jak ja mam kosztuje 500 zł jakoś al ja kupiłam używany na allegro za 300 z 2 buteleczkami i smoczkami i 2 pojemnikami do mrożenia mleka i coś tam jeszcze było ale nie pamiętam no i pokrowiec ala walizeczka czarna więc ewentualnie do pracy można wziąć i estetycznie wygląda. Jak znajdziecie taki w dobrej cenie to polecam. Ok koniec marketingu... ;-) A teraz ja zadam pytanie... Robiłyście rozeznanie w kwestii mat edukacyjnych??? Jakie sie sprawdzają i czy rzeczywiście dzieciaczki je lubią?? Bo chcę kupić jakąś tylko Laura nie lubi na brzuszku leżeć więc się zastanawiam... no i tinny love ma taka poduszeczkę i tak sie skłaniam może taka tylko to kosztuje w smyku 350 zł i zastanawiam się czy jest sens tka kupić czy nie... poradźcie coś... Pozdrawiamy wszystkie mamusie i dzieciaczki.... Idziemy na spacer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Pigi, Suzanke a probowałyście coś zmienić... albo testować? Moja Laura czasem budzi sie o 5-7 i teoretycznie nie chce spać ale jak ja pokarmię wezmę do siebie do łózka pod swoja kołdrę i przytulę to jakoś tak po 15 minutach zasypia znowu.. no chyba że ja rozbudzę to nie zawsze ale jak w ciszy zmienię pieluszkę nakarmię i co najwyżej sie uśmiecham i przytulam do niej to jest ok ! Poprobujcie bo lipa tak wstawać w środku nocy może sie mój system tez u was sprawdzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bylam u lekarza. Okazalo się, ze na tej pupie to jakis grzyb. podobno czesto przechodzi gdzies z glebi ukladu pokarmowego u niemowląt. Babka się nie przejęła. kazała smarować Clotrimazolem i powinno przejsc. no to zobaczymy. z naturalnych sposobow, to podobno przemywanie moczem bardzo pomaga lub przemywanie korą dębu. Wrocilam ze spaceru i tak mi moj flak nabrzmiał, ze sciagnełam 160ml mleka!!!!! tyle to jeszcze chyba za jednym razem nie udalo mi sie nigdy. to jednak te flaki to takie cicho ciemne :) dobrze, bo juz mi sie zapasy w zamrazarce koncza... juz sie cieszylam, ze sie Adas nauczyl podnosic sie na rekach, a tu sie okazuje, ze to nie wszystko i za tydzien znowu mam isc na kontrole, bo jak go babka pociagnela za raczki tak jakby go chciala posadzic, to glowka mu leciala zupelnie. dalej wiec go bede maltretowac cwiczeniami na brzuszku. ale juz coraz bardziej mu sie to zaczyna podobac, jak podnosi wysoko glowke to przestaje płakać i dopiero jak sie zmeczy to znowu jeczy. a tak w ogóle to dzisiaj Adaś skończył 3 miesiace! Ale ten czas leci! Pozdrawiam Babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Liliankas, juz sie zastanawialam wlasnie co Cie tak dlugo nie bylo, zapomnialam, ze Ty na wakacjach.. ja zakup maty odpuszczam. i tak tyle tych wydatkow ciagle... Adas ostatnio polubil lezenie po prostu na kocu na dywanie. daję mu do okoła różne zabawki, sama sie kładę koło niego i do niego gadam i ma edukacyjnie, że hej :)) a z reszta, juz niebawem nasze dzieciaczki będą raczkować to na takiej macie nie usiedzą długo. Opłaca się to w ogóle kupować? no nic, spadam cos zjesc, bo juz mi niezle burczy...oby Adas jeszcze dał mi chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas -ja czasem tez tak usypiam ale to zalezy kiedy Oliwia ma ochote tak usnac roznych technik probuje jedynie od czego sie bronie to usypianie na rekach nie chce byc niewolnikiem wlasnego dziecka:) Isa-jesli chodzi o to podmywanie to ja podmywam w miseczce bardzo malej klade na lezaczku i podmywam ja tymi chusteczkami z firmy CLINIC I COS MIALAM JESZCZE APISAC I ZADZWONIL MI TEL.i zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie o tej macie mialam napisac ja ja mam bo dostalam to moja Oliwia boi sie krowy ktora tam lata nad jej oczkami wiec mata lezy pod lozeczkiem zapakowana:) Brzuchata -cale szczescie ze to nic powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!! Właśnie weszłam na pocztę wp i sie totalnie zirytowałam!!!!! Przeoczyłam wpis pomarańczy z 255 a teraz sie wróciłam i ten kto to napisał jest po prostu wstrętnym potworem bez serca. Ja niestety nie wiem która to pisała bo bym jej powiedziała wprost co o niej myślę!!!! Ali-cja, Alex jak jeszcze czytacie to wróćcie na forum, możemy zmienić hasło po poczty albo coś.. albo zmienić forum i założyć nowy topik i na poczcie podać namiary Ja bardzo sie cieszyłam jak dołączyłam do tej grupy, sama też nie zawsze mam czas chociaż naprawdę moja dzidzia jest grzeczna ale zawsze chociaż czytam i przeżywam kłopoty każdej z nas. Oczywiście moja córcia jest dla mnie najpiękniejsza na świecie ale ja dla każdej matki.. ale jak oglądam zdjęcia dzieciaczków to sie rozczulam widzę jak sie zmieniają i to jest piękne. Nie zrywajmy kontaktów tylko dlatego że jakaś osoba bez serca ma przyjemność z robienia przykrości innym!!!!! a ala jest bardzo dzielna, silna i śliczna!!! Ali-cja i wszystkie dziewczyny które poczuły sie urażone przez pomarańcze.. Moja córcia ma naczyniaka na czółku i tez mi przykro że go ma i jak inni sie pytają dlaczego i czy zniknie bo jak nie to będzie problem.wiec mogę zrozumieć co czujesz.. al wróć..! a do pomarańczy tylko matka ma prawo do nazywania dziecka wyrazami niekonwencjonalnymi bo je kocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mój synkek znów 7h spał naraz w nocy a potem po 1h go kupa obudzil i sie pobawilismy i przysnął do 8.30..robi się coraz slodszy:) tylko przy usypianiu w ciagu dnia marudzi... Co do mat to mnie sie wydaje ze nie ma co za duzo kasy na nie wydawac..mnie sie marzyla taka Tiny Love co kosztuje ponad 300 ale kolezanka mi uswiadomila ze za 2-3m-ce male zaczną raczkować, siadac i juz mata przestanie byc fajna..nam ma kupic M siostra ale mówiłam ze taka niedrogą jakąś... Pigi, Suzanke współczuje nocy..my mielismy taką kilka dni temu...co 1h sie budził..myslałam że zwariuje..miał chłopak szczęście że się uśmiechał :P My w czwartek jedziemy na 4dni do Poznania i okolic :) ciut sie boje jak mały zniesie te wyprawe... Co do laktatorów to ja NIE polecam ręcznego Aventu i nie tylko ja juz kilka osób mówiło ze w razie jakichkolwiek kłopotów się nie sprawdza...ja bede kupowac Medeli..na allegro ok 150zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosiaa, to zapraszam do Opalenicy na kawe :) okolice poznania :) no Toska z tym spaniem to faktycznie cudna, mam nadzieje, ze jej sie nie odmieni. Alicja, wiem ze ci przykro, bo kazda z nas kocha swoje dziecko i jest ono dla niej najpiekniejsze. ktos mi pod tą stronką mamczytata.pl napisal delikatnie mowiac ze Tosia jest pulchniutka, ale napisal to w naprawde przykry sposb. probowalam usuanc te strone ale sie nie uda i olalam sprawe. wali mnie co inni myslą, na temat Tosi. dla mnie jest najpiekniejsza i najwspanialasza, oczywiscie tez najmadrzejsza i najcudowniejsza i...... nie bede sie rozpisywac, bo wiecie o co mi chodzi. jesli ja zechce nazwac ją malym brzydalem, to to zrobie i zaraz potem usciskam. mnie wolno i tyle... a cala reszta trolli ma po rpostu tak ubogie zycie intelektualne ze w ogole szkoda gadac, bo i tak nigdy nie zrozumieja. wiec niech stanie na tym, ze po prostu NASZE dzieci są najpiekeniejsze i nic tego nie zmieni :) p.s. mam wielkiego siniaka na kolanie. wczoraj poszlismy na dzialke do M. i zostalismy bez kluczy zamknieci w srodku. Przechodzenie przez ponad dwumetrowy plot bylo latwiejsze przed ciążą. a teraz po prostu zero kondycji... do czego to doszlo ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do maty edukacyjnej, to jak juz wspominalam, posiadam jedną, ale dostalam ją w prezencie od kolezanek ze studiow. gdybym sama miala kupowac to pewnie bym sobie na to nie pozwolila. na razie Tosia i tak za bardzo nie jest nią zainteresowana. woli jak ja jej pokazuje grzechotki albo jakos inne zabaweczki. takze mysle, ze w moim przypadku dobrze, ze nie inwestowalam w nic drogiego, bo by bylo szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa:ja mam laktator MEDELA i jestem zadowolona.. reszta póżniej :) jak doczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jery, ale się powoli ładują te zdjęcia.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniutka ta Tosia a moja sie rozkreca z placzem od17 i tak jest prawie codziennie bo nie wyspi sie za dnia a pozniej spiaca a ja jej juz nie chce klasc spac jestem dzis wypapowana niech mi ktos pomoze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RATUNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×