Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

u mnie zimno i leje:( brzuchata: zdjęcia na hamaku baardzo ładne a ty wygladasz prześlicznie..widać,że macierzyństwo ci służy..Adaś jest jak zwykle niesamowity z ta swoją miną starego wygi,którego nic nie zadziwi :D Majeczka będzie miała fajny portret... Ola:jak tak patrzę na twoich chlopców to jestem pewna,że za kilka lat jeden za drugiego pójdzie w ogień..żeby tylko ex tam za bardzo nie mieszała a babcia nie faworyzowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi sie bardzo podoba jak brzuchata wyglad i tez jestem tego zdanai ze macierzynstwo Ci kochana sluzy. Nie zle Rufina drapnal ten pies Ostatnio szukalam na ktorej stronie ja dolaczylam do Was i na 19 kurcze ile to juz stron przerobilysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno i pada:( KRAINA DESZCZOWCÓW cały kosz prania a przecież we czwartek wyjeżdzam i musze coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja znowu po wyjeżdzie zawiozłam tate do szpitala do Zabrza w sumie 300 km ale Kubuś był bardzogrzeczny.Zakupiłam cały arsenał soczki ,przecierki,kaski,kleiki itp.Chyba jutro coś zapodam chyba marchewke .Moja pyzia nie chce pić mleka już testowałam ze 3 puszki teraz mam Emfamil Premium.Ide coś zjeść pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki tak sie nie odzywam bo kurde nic u nas nowego maly tylko rozrabia i cały czas chce sie bawić w piątek chrzciny więc podeśle zdjecia Oj Dorotko troszke tych stron sie przerobiło aż miło wspominac mamy fajną pamiątke :) Marysia spróbuj moze Bebilon Pepti podobno dzieciom bardzo smakuje bo wnioskuje ze dla alergików podajesz mleczko No zmykam spac kochane Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi byliśmy dziś..szkoda że nie udało się spotkać :) fajnie ale kolejki masakryczne i chyba warto raczej popołudniu...no i z wózkiem baardzo ciężko bo schody wszędzie więc raczej nosidełko lub rączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałam się pochwalić: dziś Staś wziął sobie sam butelke ze stołu i włożył do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki za komplementy :) ale na tej wiosce super sie czulam. odpoczelam - szczegolnie od miasta. a u nas polaczenie masakry z blogim dniem. dzisiaj o 6 mialam straszna pobudke. jestesmy teraz u tesciow i maly spi na takim mega wielkim fotelu i wczoraj przesunelismy go dalej od okna zeby rano nie buzilo go slonce i zapomnielismy oblozyc fotel dookola i wlasnie sie tak w nocy Adas poobkrecal sam, ze spadl! rano mnie obudzil huk i placz. myslalam ze zawalu dostane! spadl buzia do dywanu. jennyyy chyba sie nic nie stalo. nawet buzki nie obtarl, ale wygladalo to strasznie. tak z 50cm zlecial. ale caly dzien byl wesoly, spokojny i wyjatkowo duzo gadal :) a ja dzisiaj znowu gralam ze szwagrem w badmintona i nogi i tylek mi odpadaja. zakwasy jak cholera. jedynie w rekach nie, bo juz odpowiednio mi noszenie Adaska je wycwiczylo :) noo to byl dlugi dzien...Adas zasnal ide troche posiedziec z rodzinka... agoosia - to Stas chudzinka jednak silny chlopak :) heh oj niebawem trzeba bedzie uwazac na tych naszych smykow co tam biora do raczki i buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś znów robiliśmy domek (do 23, uff...) ale jutro może będzie wieniec" ;-) bo juz chyba bedzie trzeba jechać po coś na dach; chciałam nagiąć małż. na dachóweczkę, ale sie nie dało ;-( pigi my mamy taki system rehabilitacji: 3X w tygodniu po 1 godzinie z czego 30 minut to masaż a 30 to ćwiczenia lub odwrotnie; u nas nie ma rehabilitacji całodziennej dla dzieciaczków takich jak nasze; owszem, są takie pobyty, ale to raczej zajęcia terapeutyczne plus pojedyńcze godziny rehabilitacji ruchowej dla dzieci z ciężkim upośledzeniem umysłowo - ruchowym; i wtedy takie dzieci (ale to już są starsze) są zabierane busami z domów i odwożone po takim dniu; więc nas to nie dotyczy!!! byc moze u Was jest jakoś inaczej?? marysia ja podejrzewam, że właśnie po Enfamilu ujawniły się u Olka przepukliny, bo miał po nim straszne zaparcia; ale to był Enfamil Premature, więc się nie martw ;-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! lidia-no u Nas sa dwa rodzaje cwieczen jeden to matka z dzieckiem idzie do szpitala na 3tyg.i tam cwicza a drugi to ten co ja ciesze sie ze sie tam dostalam tam jest basen dla maluchow i cwiczenia MOJ gagul tez czesto bierze sobie cos do raczki ale przytym tyle sie nagada.Ide zmienic pieluche bo cos glosno bylo: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry no ja próbuje Emfamil Premium ,Nutramigenu wogóle nie chciał a ja dzisiaj na moim mleku zrobiłam kleiku ryżowego ale było zabawy wiecej wypluwania jak jedenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny; moja jak widzi łyżeczkę to aż sie trzęsie do niej :D jako ostatni posiłek przed snem najpierw daje jej cycka a jak juz nie chce to troche tej manny..trochę :D wczoraj musiałam dorabiać bo za mało i jeszcze się pchała.... mój mąż jest teraz 100% pewien,że to jego dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa: to do zobaczenia w piatek? bo jutro jadę przygotować i rozpoznać teren;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina_80
Witajcie dawno się nie odzywałam ale czytam wasze wypowiedzi i bardzo mi sie przydają Mam pytanko pisałyści jak to robić ale nie mogę odnaleźdż Michałek konczy niedlugo 4 mc i jaki posiłek na start jak karmie piersia Czy ta kaszkę Jak ją robicie???? A mam jeszcze jedno pytanko wiele z was była już na wyjazdach z maluszkami my tez za 2 tygodnie wybieramy się nad morze 500 km jedziemy na noc licze ze mały bedzie spał a często sugeruje sie aby robic przerwy co 1,5 h to co mam go budzic później już nie uśnie ale nie chce zeby mu sie cos stało. Jak było u was ????? Poradźcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polina-absolutnie nie budzić..jak śpi to jechać tak piszą wszędzie.... :) czego Ci szczerze życzę :P co do posiłków to po 4 m-cu MOŻESZ podawać już nowe smaki, szczerze mówiąc kaszki jako takiej to od razu nie polecam bo one są dosc kaloryczne i nie ma sensu tuczyć dzieci..kaszke manną (łyżeczke) po mniej więcej 5 m-cu do obiadku, deserku lub mleka(jak robi Iwona np) jesli chodzi o pierwsze rzeczy to marchewka lub jabłuszko...a potem wedle uznania byle poczekać po każym podaniu czy nie ma reakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa: cyckowym w piątym a nie po piątym butelkowym w piątym fragment artykułu: -------------------------------------------------------- Już w piątym lub szóstym miesiącu podaj niewielką ilość kaszki manny lub pszennej Takie są najnowsze zalecenia dietetyków. Zgodnie z aktualną wiedzą gluten (białko roślinne występujące w zbożach ) podawany w tym okresie (w niewielkich ilościach) działa jak naturalna szczepionka i może uchronić przed rozwinięciem się celiakii. Choroba polega na tym, że przez całe życie nie można jeść niczego, co zawiera gluten (a więc nawet odrobiny mąki pszennej, żytniej, jęczmiennej czy owsianej). Żeby jej zapobiec, lekarze zalecają, by dziecku „na piersi” już w piątym miesiącu dać raz dziennie łyżeczkę kaszki pszennej, a karmione-mu sztucznie – w szóstym. ------------------------------------------------------ zresztą dam wam link do calego artykuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...ok :) czyli po 4? to ja dam tak w połowie...żeby móc sprawdzić najpierw czy nie reaguje na jedzenie...a jak objawia się celiakia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa:biegunki maluch dostanie albo w lepszej wersji tylko rozwolnienia...bedzie marudzil,mial wzdęcia..dlatego tylko troche tej mammy,żeby tylko próbe przeprowadzić... w póżniejszym wieku objawy mogą być niespecyficzne i trudno kojarzone z celiakią np. złe przyswajanie żelaza,słaby wzrost....a tak już wiadomo będzie,że szkrab glutenu nie toleruje i można pilnować diety.... ziemniaczki ze szpinakiem u mnie nie przeszły..pluła dalej niż widziałam..jednak wybredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 - Iwona, jak to jest z tymi biegunkami ? Moja robi 3/4 kupy dziennie, żółte nie śmierdzące (tj w miarę - nie cuchną), ale rzadkie - to biegunka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa jesli karmisz piersią to nie, właśnie takie powinny być tym bardziej że kilka dziennie...mój jak robi codziennie to takie, ale jak ma przerwę to potem jest gęstsza.. Ja też kupiłam taki słoiczek :P zobaczymy jak mój to zniesie...ale jeszcze kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i właśnie się Iwona skapnęłam że napisałam do jutra :P a to będzie pojutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja nie karmię piersią - daję jej bebilon 1 (ten zielony) ale na wadze przybiera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa: to może ta sama kupa ale robiona na raty :P tak poważnie to pamietam moje dzieci jak potrafiły wstać z nocnika ,że juuużż a po 5 minutach wskakiwały z powrotem bo jeeeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki za info. A z tym glutenem to też słyszałam ze na piersi juz dzieci w 5 mc a butelkowe w 6. To sie fachowo nazywa ekspozycja glutenu czyli przyswajanie 2-3 g na dzień co w łyżeczkach = 3 łyczeczki ale co ja mam z tym fantem zrobić Kupiłam kaszkę ryzową z brzoskwiniami po 4 mc ale tam pisze bez glutenowa. To co to ma być manna a takowej nie widziałam ani z bobowity ani z nestle. Mamuśki co juz serwujecie maluszkom to co dajecie ryzową czy jaką??? A co do kupy to mój już od miesica robi 1 na 5 dni strasznie mnie to denerwuje to czekanie a w miedzy czasi bąki śmierdzuchy i kupa też smierdzi i taka lekko zielonkawa. Ale mój bączek jest wesolutki ładnie spi i brzuszek go nie boli lekarka mowi ze do 10 dni to norma. Chyba wszystko strawia co zje. Daję mu rumianek codziennie i nic nie ma poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×