Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Witajcie! Dla mnie to taka pora nietypowa do pisania, ale to dlatego, że jestem w domu. Uśpiłam starszego synka i mam chwilę....Dobrze, ze te dwa dni spedzam w domu, bo może jakoś dojdę do siebie, kataru już nie mam ,ale za to gardło mnie boli jeśli coś odkasłuję i to tak głębiej, jakby w przełyku chyba jednak jakieś zapalenie mi się zrobiło, choć w ogóle temperatury nie mam. teraz to już w ogóle się martwię. Ola, kącik dla Maluszka masz super! Alex, odezwij się dziś koniecznie, jak tam po wizycie u lekarza. Miłego dnia Wam życzę i na pewno będę dziś do Was zaglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka...........38.......24.......02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia.......Asia.......... .26.......32......03.0 4.....+11,5 kg Karolek marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja..........Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31..........Ola..........31..….......32..... .. 07. 04..... +13kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......31........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......30........09.0 4......+7kg Kubuś Evika87........Ewa.............20.......29........09.04 ......+14kgRobert Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka........Ania...........28.......30........14.04.. ..…+12kg..Nikodem Renia905.......Renata.......27.... .31....... 14.04.......+9kg CH Konrad pigi15..........Dorota.........28....30........16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona..........40 ..… ..26.......18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........28.......23. 04........+7 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa............29.......29 ....... 27.04.........+8 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM.............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......27........30 .04.........+12 kg DZ kilogramy uzupełnione:) ola, kołyska wiklinowa jest szalenie romantyczna:) moja kołyska już prawie skończona. jeszcze szczebelki pod materac , no i pomalować! stoi teraz w pokoju i cieszy mój wzrok. :) mysiczko, dobrze, że już lepiej z tym katarem. mnie też boli gardło. najbardziej w nocy i nad ranem. w dzień nie czuję. byłam dziś w aptece i zakupiłam rutinoscorbin.MUSI pomóc.. alex, ty też się trzymaj! i w ogóle pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tez jusze pomyśleć o takiej kołysce , może do sypialni bym ją wstawiła. Bo łóżeczko to czeka w pokoiku dziecięcym:) Ali-cja mnie dotychczas tez to gardło bolało w nocy i nad ranem, a dziś to już i w ciągu dnia, jak odkaszlam (co czasami mi się zdarza) i to jakoś głębiej, jakby przełyk, krtań, nie wiem co to...Już szału dostaję przez te infekcje, w pierwszej ciąży tylko raz byłam przeziębiona w 14 tc, a teraz - już czwraty! za to wtedy przez cały ostatni trymsetr infekcje dróg moczowych. Ale wtedy jakoś tak się jnie martwiłam, za to teraz cały cza :(. OLa 31, dowiedziałaś się już co z tym zasiłkiem macierzyńskim i obciążeniem komorniczym. Jak wrócę do pracy, to poszukam w lexie i legalisie i jak ustalę, to Tobie powiem. Prawo pracy i ubezpieczeń, to dla mnie magia, ale poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabelka gosiek69........Gośka...........38.......24.......02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia.......Asia.......... .26.......32......03.0 4.....+11,5 kg Karolek marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja..........Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31..........Ola..........31..….......32..... .. 07. 04..... +13kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......31........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......30........09.0 4......+7kg Kubuś Evika87........Ewa.............20.......29........09.04 ......+14kgRobert Mysiczka30.....Ola.............31......31........ 10.04.........+12,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka........Ania...........28.......30........14.04.. ..…+12kg..Nikodem Renia905.......Renata.......27.... .31....... 14.04.......+9kg CH Konrad pigi15..........Dorota.........28....30........16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona..........40 ..… ..26.......18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........28.......23. 04........+7 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa............29.......29 ....... 27.04.........+8 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM.............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......27........30 .04.........+12 kg DZ Zaraz będę przodowała w kilogramach na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec mama
gosiek69........Gośka...........38.......24.......02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia.......Asia.......... .26.......32......03.0 4.....+11,5 kg Karolek marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja..........Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+12 kg..Alicja Ola31..........Ola..........31..….......32..... .. 07. 04..... +13kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......31........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......30........09.0 4......+7kg Kubuś Evika87........Ewa.............20.......29........09.04 ......+14kgRobert Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka........Ania...........28.......30........14.04.. ..…+12kg..Nikodem Renia905.......Renata.......27.... .31....... 14.04.......+9kg CH Konrad pigi15..........Dorota.........28....30........16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona..........40 ..… ..26.......18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........28.......23. 04........+7 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa............29.......29 ....... 27.04.........+8 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM.............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......27........30 .04.........+12 kg DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wróciłam od lekarza... Wiec Dzidzia znów urosła teraz waży 2861g!!! lekarz mówi, że macica zaczyna się porządnie buntować stąd u mnie to twardnienie brzucha i skurcze. dodatkowo mam rozwarcie na poł opuszka, ale lekarz powiedział, że nie mam się czym martwić.. co do tego mokrego czegoś, to zbadał i powiedział, że widać u mnie dużą ilość śluzu a że robiłam wymaz z pochwy i jest czysto to powiedział, że taka moja uroda;) więc póki co jest ok, ale jest mi coraz ciężej... dzis dostałam pościel z mamo-tato. jest super, polecam Wam. idę sie połozyc, bo krzyze bolą:( papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa i jeszcze jedno. nie wykształciły sie jeszcze u mojej dzidzi punkty kostnienia, ale lekarz powiedział, ze na udzie wyksztalcaja sie one po 32tc a na piszczeli po 36tc. ja mam nieskończony jeszcze 32tc, ale już mnie to niepokoji. adamisia, marysia, ali-cja jak jest u was z tymi punktami?? wiecie moze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex-super ze u Ciebie jest ok. JA dzis bylam w 5 10 15 faktycznie przeceny maja nie ziemskie tylko z rozmiarami gorzej kupilam tyle ciuszkow i zaplacilam 100zl.jutro chyba tez pojade jak zdrowko pozwoli po taki dresik bo w tym centrum handlowym co bylam to nie bylo rozmiaru .Dziewczyny ja dzis kupilam sobie masc do piersi w aptece Bepanthen pisze nazwe moze ktoras bedzie chciala ja kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex81 bardzo duze juz Twoje dzieciątko!!! Ja niestety nic nie wiem o punktach kostnienia ani nie znam wagi ,bo tak jak kiedys wczsniej pisalam nieialam usg od 20 tyg i teraz lekarz planuje dopiero gdzies w 37 tyg zrobic...i nic nie wiem na ten temat..i sama sie bardzo zastanawiam jak sie nalenstwo rozwija i jak rosnie...Przyjmuję sobie po prostu ze wazy 1800 gram-tak jak piszą w ksiazkach,a tu widac ta waga moze byc baardzo rózna:) PIGI15 piszesz o Bepanthenie-tez sie w niego zaopatrze, nie mam jeszcze nic z tych niezbednych higienicznych rzeczy do porodu i po nim. Dziewczyny podawajcie jak mozecie nazwy firm sprawdzonych tych róznych rzeczy..-jak wkladki laktacyjne-to które..? jak majtki jednorazowe-to jakie?jakiej firmy? hartmann czy baby ono a moze jeszcze jakies inne..?podklady poporodowe i te sprawy... pozdrawiam cieplo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADAMISIA JA kupilam te PIELUCH poporodowe z belii i pamersy Kupie PAPMPERSA JOMBO pakai 3-6kg.a majtki te jednorazowe ja kupila jakies firmy Akuku ale wydaja mi sie sa kiepskie bo nie maja rozmiaru tylko sa uniwersalne a wolalabym jednak z rozm.bo pewnie sa wieksze niz te co ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę jeszcze kupić pieluchy Belli, z wycięciem na pępek..wkładki laktacyjne mam teraz Johnsona(jakoś tak się pisze..) i są niezłe, poprzednie miałam jakieś inne, kupowałam w Rossmanie ale były duże dość i dość widoczne przez stanik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam ze te jonhson sa dobre tez musze je kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :) Też zamówiłam pościel z mamo-tato :) Żyrafki ecru, taki wzorek wybrała moja szwagierka bo to prezent od cioci dla małego :). Przed chwilą rozmawiałam z teściową, zaszalała dziś w sklepie dla maluchów (kocyk, rożek, przewijak na łóżeczko i jakieś kolejne ubranka). Nie wiem co wyjdzie z mojego kupowania paneli. Wybrałam 3 wzory i żadnego z nich nie było w dostatecznej ilości :(. Jutro znów będę dzwoniła i może w końcu zamówię. A dziś rano miała cesarkę moja kuzynka, miała mieć dwudziestego ale jej wody odeszły. Ma ślicznego Mareczka, 2900 i jeszcze trochę waży. Ona chucherko, jej mąż też chudzielec a mały całkiem całkiem :). Dla mnie to taka waga akurat. TMP, te ceny lekarza to w szpitalu??? Poszaleli, 1000zł? Ja owszem zapłacić mam zamiar 1500zł ale za poród do którego NFZ nie dołoży ani grosza. Alicja, ja kiedyś kupowałam na wyjeździe \"4 piwa i mały denaturat\" :) Ale kobieta w sklepie miała wtedy minę. No wiec mama, wpadaj częściej na forum :) Alex, cieszę się że wszystko wygląda na to że jest OK. Renia, dawno cię nie było. Mi właśnie apetyt się zmniejszył, już nie mam takich nocnych napadów głodu. Polina :) Cieszę się że skurcze przeszły, pisz częściej bo po takich wieściach zacznę się o Ciebie i Nikosia martwić. Trzymam kciuki za normalny poród, w końcu cc to operacja a do tego nie ma co się palić. Pigi, super że już maleństwo masz ułożone poprawnie. Ja czuję coraz więcej kopniaków przy żebrach, więc pewnie Rufin też wkrótce zrezygnuje z leżenia w poprzek. Marysia, jeśli nie byłaś chudzielcem przed ciążą to chyba nie ma się co martwić a raczej się cieszyć że najprawdopodobniej po ciąży będziesz szczuplejsza niż przed. Ola, też się napalałam na jakiś wiklinowy koszyk ale w końcu zrezygnowałam. Fajna sprawa ale postanowiłam nie kupować rzeczy bez których się obędę. Alex, twoje maleństwo to już osiągnęło wagę \"gotowego\" dzidziusia ale termin masz na początek kwietnia więc to chyba OK. Myślę, że do punktów kostnienia nie ma co się spieszyć, chyba gorzej jest gdy pojawiają się za wcześnie. Co do pieluch to ja planuję kupić małemu Moltex z niebielonej celulozy bo są lepsze dla alergików a wolę chuchać na zimne (poza tym to są jak pampersy tylko takie szaro-zielone). No i zaopatrzyć się w tetrę i inne wielorazówki i \"otulacze\" jakieś do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u lekarza i trochę się zmartwiłam. Ogólnie lekarz mówi, że wszystko w porządku, tylko mały odwrócił się główką do góry ( a od 20 tc był już główką w dół) i cały czas mam bakterie w moczu. Biorę już po 6 tabletek Urinalu dziennie i tego dziadostwa wytępić nie mogę. Boję się, że to będzie miało jakiś niedobry wpływ na mojego maluszka. Mysiczko pisałaś, że miałaś w poprzedniej ciąży jakieś moczowe problemy - czy udało Ci się je pokonać i jak? No więc mama - bardzo mi się podoba imię Ignac :-) Alex - wow! Pokaźny ten Twój \"maluszek\"! I możesz coś więcej napisać o tych punktach kostnienia, bo pierwszy raz o tym słyszę. To ja cc - żadko bywałam, bo z internetem ciągle jakieś mam problemy, ale teraz powinno być już lepiej. Fajna propozycja z tym polecaniem różnych firm, bo zęsto stoję przed półką jak ta głupia i nie wiem po prostu , na którą firmę się zdecydować. I gdzie kupujecie podkłady poporodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia905 ja wlasnie tez ten problem z bakteriami w moczu juz mam dosc dlugo ale do tego doszło cos jeszcze gorszego-pare dni temu wyszło w wyniku ze mam białko w moczu, od razu udałam sie do lekarza, zbdał mi na usg nerki (sa w porządku) i dał antybiotyk........plus tez tabletki z zurawiny....... Tez sie martwie troszke, jak zobaczylam wynik z bialkiem to sie rozplakalam, ale lekarz bardzo spokojnie do tego podchodzi, mówi, ze to nie stanowi zagrozenia ale ze trzeba wyleczyc-wiadomo........ Kazal pic dwa litry wody dziennie (na rozcienczenie moczu) i dodawac cytryne (na zakwaszenie-bakterie nie lubia srodowiska kwasnego, po to tez sie bierze zurawinę). Kupilam tez herbatke z zurawiny w aptece i czekam na koniec kuracji antybiotykowej, w piatek zrobie badanie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Alex ja w życiu o takim czymś nie słyszałam nie wiem czy jutro będzie mi robił usg a swoją drogą duży jest ten Twój maluszek .To ja cc to prawda szczupła to ja raczej nigdy nie byłam ale piersi też strasznie mi zmalały a na początku ciąży w staniku się nie mieściły.Majtki kupiłam ale nie wiem jakieś takie siateczkowe są zobaczymy mam w domu pieluchomajtki .Co do maści ja nie kupuje już za wczasu ostatnio miałam tylko penaten a w szpitalu dali próbke sudokremu,więcej nie było mi potrzebne zawsze można dokupić ,a mała mało sie odparzała .Miłego wieczorku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu- właśnie ja nic więcej o tych punktach nie wiem oprocz tego, ze udowe pojawiaja się po 32tc a piskrzelowe po 36tc.. dlatego myslałam, że wy cos wiecej wiecie. na necie tez nie ma za bardzo na ten temat.. maluszek pewnie jeszcze nie raz sie obróci! podkłady kupiłam Belli- nazywaja sie pieluchy dla niemowląt i kupiłam w sklepie z dzieciecymi rzeczami. to ja cc- mówisz 2900g fajna waga na urodzenie:):) heh to mi zostało 39g;p Nie martwcie sie bakteriami w moczu. Jak lekarz mówi, ze nie ma się czym martwić to mu wierzcie, gorzej jakby były one nieleczone! Słuchajcie moze któras z Was zrobi liste z \"apteki\" tzn co kupic nalezy dla Dzidzi i dla mamy a niezbedne jest to w higienie i pielęgnacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia naczytałam się już o tych bakterich w moczu bardzo dużo i z reguły nie muszą one oznaczać niczego złego i lekarz też tak mówi. Podobno wiele kobiet ma w ciąży bakterie, a potem rodzi zdrowe dzieci, więc i ja się tak pocieszam. Jednak jakiś niepokój w środku zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączam do was z chorobą, adamisia, też muszę brać antybiotyki. Byłam wieczorem u lekarza, powiedział, że mam zajęte całe górne drogi oddechowe i zapisał Duomox. Pojechałam tez do mojego gina, kazał mi go bezwzględnie brać, zabronił sie denerwować. Jeden i drugi powiedzieli , że na dziecko ani lek, ani choroba wpływu mieć nie będą, szczególnie w takim stopniu zaawansowania ciąży ale tak jak to określiłyście...niepokój zostaje. Reniu, w pierwszej ciąży przez niemal całe trzy ostatnie miesiące miałam infekcje dróg moczowych, objawiało sie to leukocytami w moczu i przede wszystkim bardzo przykrymi dolegliwościami , niemal chodzić nie mogłam. jednak robiłam posiew moczu, bakterii nie miałam, wiec lekarz kazał mi tylko brać Urosept. I pomagało mi, choć musiałam go brać w zasadzie permanentnie. Pod koniec ciąży, to już nawet miałam krew w moczu. Ale synek urodził sie okazem zdrowia, i od tego czasu te dolegliwości w ogóle mnie nie dopadają. Trzymajcie się, zaraz sie kąpię i kładę spać, cudownych snów Wam życzę, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec mama
Witam wieczorową porą ;) U mnie dziś leniwie strasznie i jakoś tak...normalnie przestraszyłam się , że coś mnie bierze i popołudniou zapakowałam się do łóżka :( z tej okazji nie poszliśmy dziś do szkoły rodzenia i teraz pewnie będzie trzeba jakoś nadrobić....Samo leżenie w łóżku ma też swoje plusy, można dostac np pyszne kakao , ciasteczka, a nawet kolację od zatroskanego faceta ;) :P Mnie też niestety wyszły jakiś bakterie na posiewie i musiałam brać antybiotyk :( niestety po tej kuracji nie do końca zniknęły ale moja gin powiedziała, że zostały jakieś nieliczne i że jak mam dość leków to mogę sobie narazie odpuścić :P Acha. pomysł z listą rzeczy które trzeba kupić w aptece jest super!! bardzo się przyda. Ja beztrosko jeszcze nic prawie nie mam ;) Nawet z łóżeczkiem się póki co wstrzymamy bo mały będzie spał z nami.(nie wyobrażam sobie zwlekania się z łóźka co 2 godziny w nocy :P ) Mamy tylko fotelik, kocyk, troche ciuszków i....karuzelę na łóżeczko ;) RENIA905- chcieliśmy jakieś tradycyjne ale i oryginalne imię i stąd się wziął Ignacy :) TO JA CC- postaram się częsciej zaglądać , zwłaszcza że siedzę w domku i często się prawdę mówiąc bezczelnie obijam :P Nie mam pojęcia o tych punktach kostnienia....ale pewnie każdy dzieciaczelk ma swoje tempo ;) Ja za to produkuje siarę dla kilku niemowlaków naraz...dziś nawet parę kropli kapnęło mi na rękę :/ Myślicie że to normalne?? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj po wizycie u pani doktor \"banan\" nie schodził mi z twarzy:) Ciąża przebiega wzorcowo, brzuszek cudownie mięciutki;) (cytuje panią doktor). Natomiast pojawił się problem z terminem. Dwa razy usłyszałam pytanie, czy nie pomyliłam się z teminem ost. @:) Każde z ostatnich usg wskazuje na marzec i chyba będzie marzec:) Wczorajsze pomiary wskazały na 15-go (za wyjątkiem kości udowej - początek kwietnia) Z tego wszystkiego zapomniałam spytać o wagę Antosia. Dostałam skierowanie na badania, w tym drugi raz na przeciwciała i za dwa tygodnie na wizytę i już na zwolnienie:) Antoś ułożony prawidłowo, fajnie było już wszystko widać na usg. Jestem trochę chaotyczna, ale to ze szczęścia:) To ja CC, gdybym miała wydawać na ten koszyk kasę, też pewnie dałabym sobie spokój, ale to moja teściowa:) Mam za to chce nam uszyć drugi baldachim, muszę tylko jej zmierzyć:) Ok, znikam do papierków, będę musiała chyba jeszcze pracowac w domu, zeby móc spokojnie pójść na L4. Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama chce nam uszyć ten baldachim:) Zjadłam literkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, a nie dostalaś zdjecia z usg z taką dużą ilością cyferek? bo tam są wlasnie wszystkie wymiary i między innymi waga...my mamy też filmik i jest cudowny..wszystkim się chwalę, aż strach..małemu widać całą twarz i mruga oczkami...cuuudne...ostatnio mam stresa bo zaczęłam tak dużo mowić o Stasiu i planować i kupować...a wciąż mam jazdę na niezapeszanie..w ogóle prawie co noc mi się śnią porody albo dzieci... co do tych terminów to ja słyszałam ze duze różnice bywają między usg a term z miesiączki..mnie na usg teraz wyszedł koniec marca..w sumie tak mi pasuje i z chęcią małego powitam na świecie zaraz po świętach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ciężaróweczki ja tylko na króciutko,bo niestety z pracy:( a potem w domu zabieram się za mycie okien...i już potem umyję dopiero w czerwcu:P alex: punkty kostnienia to jest taki wskaźnik pozwalajacy określić wiek kostny a co za tym idzie wiek dziecka ale nie taki w dniach czy tygodniach tylko pod względem dojrzałości..tak przystępniej tłumacząc___>dziewczynki miesiączkują w wielu i 11-tu i 15-tu lat po raz pierwszy i będzie to normalne w pierwszym i drugim przypadku, jeśli wiek kostny będzie u nich taki sam...jedne rozwijają się szybciej inne wolniej ale obie mieszczą się w normie...to tak jak z siatką centylową dla wagi i wzrostu i wieku u dzieci już urodzonych miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Aja nie znam wagi swojej dzidzi :(jak bede na nastepnej wizycie za miesiac to sie dowiem ale lekarz teraz jak sprawdzal czy jest wszystko ok.na ug.to powiedziala ze jest dobrze.Mowil ze na nastepna wizyte jeszcze mam zrobic morf.i mocz a juz pozniej wszystkie wyniki a i kazal mi przyczepic do ksiazeczki orginal grupy krwi. Ja juz takie drobiazgi mam dla maluszka :)Taka piekna pogoda to wydaje mi sie ze to juz tak blisko.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego wieku kostnego pozwalajacego określić biologiczny ,to przypomniało mi się,że wykorzystywali to do wykrywania Wietnamczyków nielegalnie przebywajacych w Polsce:D:D taki złapany ,bez paszportu twierdził,że ma 14,12 lat,bo niektórzy faktycznie tak wygladają i jest nieletni wiec paszportu nie ma.. i wtedy policjanci brali go na RTG dłoni:P i po zawodach-->wiek było widać jak na dłoni:D po tych punktach kostnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
ale sie moje dziewczyny rozpisały !!!!!!!!! Laseczki moje z tego co czytam to chyba od świąt wielkanocnych zacznie sie bum :) i będziemy chwalic sie maluszkami a to juz niedługo !!!!! kochane u mnie dobrze zakupy w toku czekam na mamo- tato a teraz czekam na wypłate i znów rusze na zakupy bo później to juz co raz ciężej będzie chodzic :) nadal czekamy na mieszkanko :( mysle ze będzie tak ze razem z adasiem wejdziemy na nowe mieszkanko wiec dużo zmian całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967- ja też planuję mycie okien, ale jakoś ciągle to przekładam, bo ciągle coś innego mam do zrobienia. Już myślałam, że w tym tygodniu mi się uda, ale plany chyba ulegną zmianie. Zresztą mało mam trochę czasu, bo pracę kończę o 16 i zaraz jest ciemno. Więc może w sobotę albo dopiero na zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×