Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Wczoraj zrobiłam test i wyszły 2 kreski! Czy któraś z Was tez ma termin na kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
Ja mam nadzieje, ze dolacze do kwietniowek a moze chociaz do majowek zobaczymy. Gratulujee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mi wczoraj napisal ze musialam wpasc bo nikt powazny w wieku 24 nie decyduje sie na dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! Z jedenj strony sie ciesze a zdrugiej sie boje! tez tak miałyście? Poza tym ślub mam 1 września, mam nadzieje ze jeszcze nic nie bedzie widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to zrobilismy swiadomie, juz od dłuższego czasu myslałam o dzidziusiu! Wiek 24 lata to bardzo dobry wiek! Nie chce na starość wychowywać dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda oprocz tego ze bedziesz mloda mama to jeszcze jestes juz dojrzala osoba i latwiej ci bedzie wychowac dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze to idealny wiek, nie krytykuje mlodszyczh mam ale w wieku 24 lat kobiety wiedza juz czego chca od zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem z kwietniówek2007. Moja córeczka skończyła niedawno 3 m-ce. Gratuluję i życzę zdrowego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odzew! Narazie zadnych objawow nie mam, poprostu w 42 dniu cyklu zrobiła test! W tym tygodniu jak przychodze z pracy to ciagle spie ale nie wiem czy to z powodu ciazy bo ja na co dzien jestem spiochem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wczoraj zastanawialam kiedy sie pojawi topik kwiecien 2008 i prosze ,ja tez rodzilam w kwietniu tego roku .Madzia moje gratulacje i zycze powodzenia a jakby co to zaprtaszamy na nasz topik zawsze doradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie bolało, nie urosły Ci piersi, nie jadłaś jak smok?? pytam bo wszędzie dziewczyny piszą że tak właśnie jest... a ja już wiele razy czytałam, ze objawy pojawiają się już po zrobieniu testu... a nie między owulacją a spodziewaną @ ;) ja czekam na @... ma być najpóźniej w środę... pozdrawiam ciepło:) na kiedy wychodzi Ci termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulację od kolejnej kwietniówki 2007! Cieszcie się kazda chwila ciazy - bo to cudowne uczucie! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie odczuwam zadnych objawow, wydaje mi sie ze to za wczesnie! Musze sie teraz umowic na wizyte u lekarza, to mi cos dokładniej powie, ale z moich obliczen wynika ze 09-07-2007 spłodziliśmy maluszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam do środy... ale musiałabym mieć sporo szczęścia żeby dołączyć do KWIETNIÓWEK 2008:) no zobaczymy... u mnie próby były 8 i 9 lipca... pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak długie masz cykle? i na kiedy wychodzi Ci termin porodu? wiesz... sporo dziewczyn dopiero na dniach dowie się dopiero o ciąży także- cierpliwości... już niedługo zahuczy tu od mamusiek;) pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje :) ja tez urodzilam w kwietniu tego roku coreczke:) wiec zycze ci powodzenia no i gatulacje z okazjji slubu piekna data:), ja mam 2 wrzesnia rocznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
Magdzia ja czekam 27 lipca powinnam mieć okres, ale przeczucia mówią, że się nie pojawi... a wtedy powinnam dołączyć do Ciebie! Nie planowaliśmy z moim kochanym dziecka ale... iistnieje możliwość że jednak zostaniemy rodzicami... Dziwnie ostatnio sie czuje zawsze na 10 dni przed okresem miałam "kłucia i bóle miesiączkowe" a teraz boli mnie w dole brzucha ale inaczej niż zawsze, "ci ągnie" mnie jajnik prawy i lekko kuje czasem. Zawroty głowy, tem 37stopni... Sama nie wiem co myśleć, raczej to nie kwestia nakręcania się bo nie staramy się o dzidzie. Czy masz podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz temp. 37 stopmni to bardzo prawdopodobne ze jestes w ciąży. Wiem bo jestem po kursie przedmałżeńskim ;-) No i mi cały czas utrzynuje sie taka temp. A wiesz ze mnie tez ostatnio kuł prawy jajnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE!!! Ja tez naleze do kwietnioweczek 2007......bardzo gratuluje dzidziusiow....bede trzymac kciukasy za szybkie porody....(ja o swoim juz zapomnialam) ;-) i za zdrowiuskie dzieciaczki.... caluski od corci Weronisi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a ja nie wiem czy będę mama czy nie... ale się źle czuje... nie wiem czy to z powodu upałów czy czegoś innego ale... tak mi jakoś słabo:( czuję się jakbym miała... jakieś ciepło w podbrzuszu, czuję też że mam piersi- nie bolą ale \"są\"... nie mogę zwracać uwagi na temperaturę bo jej nie mierzyłam więc wyniki nie byłyby miarodajne... nic- do środy w sumie już niewiele zostało;) pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj zrobiłam 3 test i ciągle dwie kreski, więc uważam że jestem w ciąży, zresztą czuję się inaczej i już mam za ciasne spodnie, mam brzuch napuchnięty!!! wy też? Wg moich szacunków urodzę w kwietniu 2008. Mam nadzieję że spotkam tu miłe osoby, z którymi będę mogła podyskutować o kolejnych etapach :) To nasze 1 dziecko, mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×