Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

:P po serpentynach ją wydachowało ......,dobrze,że nie musiałam zakładać tekturowej czapeczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki! Ja Wam tez życzę wspaniałego Dnia Matki, dla mnie to piękne święto, po raz pierwszy je obchodzę i Oskarek jakoś tak dzisiaj ładnie sie do mnie uśmiechał:-) Wiem, że sobie to wmawiam, ale na serio jakoś tak dziaiaj popatrzył, uśmiechnął się okazując swoje urocze dziąsła i az się popłakałam.. W nocy pobudka co 2 godziny, a tak się najadł wieczorem! o 4 rano robiłam butle Bebiko, po 2 cycach wypił jeszcze 80ml!!! Mój synek chyba nie prędko będzie sypiał po 6 godzin:( Wczoraj odciągałam i z jednego cyca odciągnęłam 70ml, mniej niż ostatnio, ale nie krytycznie, więc ja nie wiem o co temu Oskarowi chodzi. Jest to mozliwe, żeby dziecko w tym okresie tyle jadło?? Ja też piję Karmi, musze w końcu poszukać te łuski kakaowca. My tez pobieraliśmy mocz tym śmiesznym woreczkiem, na szczęście wszystko ok i jutro śmigamy na 5 dni do Ustronia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki! Ja Wam tez życzę wspaniałego Dnia Matki, dla mnie to piękne święto, po raz pierwszy je obchodzę i Oskarek jakoś tak dzisiaj ładnie sie do mnie uśmiechał:-) Wiem, że sobie to wmawiam, ale na serio jakoś tak dziaiaj popatrzył, uśmiechnął się okazując swoje urocze dziąsła i az się popłakałam.. W nocy pobudka co 2 godziny, a tak się najadł wieczorem! o 4 rano robiłam butle Bebiko, po 2 cycach wypił jeszcze 80ml!!! Mój synek chyba nie prędko będzie sypiał po 6 godzin:( Wczoraj odciągałam i z jednego cyca odciągnęłam 70ml, mniej niż ostatnio, ale nie krytycznie, więc ja nie wiem o co temu Oskarowi chodzi. Jest to mozliwe, żeby dziecko w tym okresie tyle jadło?? Ja też piję Karmi, musze w końcu poszukać te łuski kakaowca. My tez pobieraliśmy mocz tym śmiesznym woreczkiem, na szczęście wszystko ok i jutro śmigamy na 5 dni do Ustronia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieci śpią :D chwila dla mnie Kochane mamusie WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO w tym szczególnym dniu !!!!! Agossia najlepsze życzenia 🌻 dobrze doczytałam wczoraj miałaś urodzinki ?? jeśli tak to znaczy, że jesteś dzień młodsza ode mnie a o rocznikach nie rozmawiamy :D co do smoczka to wybwicielem stał się NUK ale nie silikonowy tylko ten z brązowej gumy i taki lekko spłaszczony ( mogę zrobić zdjęcie jeśli chcesz) Chciałam was uczulić na jedna sprawę a konkretnie chodzi mi o meszki, których ostatnio pełno uważajcie na siebie a szczególnie na maluchy ja dzisiaj zaliczyłam wizyte u lekarza bo starszego tak ugryzła, że całe oczko mu spuchło masakra !!!! U mnie narazie nie ma kryzysu z mlekiem moze też dlatego, że \" karmei bez zegarka\" jak to ładnie, któraś z was ujęła, ale pocieszę was, że ze starszym to przerabiałam i wiem jak to ejst dziecko płacze chce jeść a piersi puste rzucał sie odrywał i ssał na przemian ale udało się i po dwóch dniach takiej walki i ciągłego przystawiania mleka wyprodukowało się więcej. Ja byłam wtedy przerażona, że trace mleko a dzis już wiem, że to tak zwany skok rozwojowy (następny będzie chyba ok 4m ) Alex81 udanego wypoczynku, fajnie tak wyjechać i odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wszystkiego Najlepszego Kochane Mamusie! Ja mam dziś jak dotąd naprawdę udany dzień.Marcelinka pospała do 7 rano bez dłuższych nocnych przerw(prócz 3 na karmienie,ale od 21 wieczorem). Rano trochę powojowała,ale po konsekwentnym odkładaniu do łóżeczka,zasnęła w końcu ok 9 i spała tak mocno,że nawet wizyta i oględziny położnej jej nie obudziły. ja w czasie tej drzemki szybkie porządki i przygotowanie do obiadu.Położna oceniła,że pleśniawek już niewiele i pochwaliła mnie i małą,że dawno nie widziała tak zadbanego i dorodnie wyglądającego dziecka.Byłam dumna. Oo obudzeniu karmienie i wyprawa z dwiema córkami na dwugodzinny spacer.Byłam z nimi po raz pierwszy ,bo wcześniej to mążz jedną,ja z drugą i miłam obawy,jak to będzie,gdy mi Natalka zacznie gdzieś uciekać itp,ale była brdzo grzeczna,a Marcysia cały spacer przespała.Po powrocie znów karmienie,trochę wojowania i znów śpi,a my ze strarszą zjadłyśmy obiad.Wprawdzie starsza teraz msrudzi,bo też spiąca,ale jej nie kładę,bo mi będzie w nocy do 23 buszować.Na odpoczynek czasu brak,ale jak by było tak jak dziś,to można sobie z tą dwójką poradzić.Jak mąż wróci ok 17,to starszą weźmie na dwór,a mi zostanie do zajmowania \"tylko\"młodsza. Teraz się biorę za poczytanie Was i pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Laseczki!!!! Ja takze skladam wszystkiego naj naj najlepszego mamusiom i dziewczynom ktore mialay urodzinki!!!! Ja dostalam bukiet roz az milo.A tak to jestem wypompowana Oliwia jak jej nie wozisz to nie spi a o spaniu w domu nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi a w domu wózka nie możesz mieć?? to zawsze jakaś opcja... Minimiasia to w takim razie Tobie spóźnione ale najlepsze zyczonka:) mały znów popołudniu wariował ale od 16.40 śpi grzecznie i na spacerze i u babci i teraz w domku:) alezaraz zapewne pobudka wrzask papu kąpiel papu sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maluchy już śpią a tata tak usypiał starszego, że chrapie koło niego w najlepsze :D ciekawe kto miał kogo uśpić :D ?????????? Dziękuję za życzenia :) cóż kolejny rok mi przybył Ja również dostałam bukiet róż tzn w sumie trzy od Wikusi malutki od Krzysia większy i od męża największy postarał się tata :D TPM jak czytam \"twój rozkład dnia\" to jakbym czytała o sobie cały dzień kręcę się na zmiane raz przy starszym potem przy młodszej i tak w kółko rano a dzisiaj miałam ciężki dzień i o 18 już miałam dość Krzysiu marudny bo go swędzi oczko i stale popłakuje młoda w tym hałasie usiłowała coś spać jak on poszedł spać to ona się obudziła i tak na dobre nawet usiąść nie miałam kiedy. Czasem mam wyrzuty, że Krzysiu troche został zaniedbany bo nie mam już dla niego tyle czasu co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze dla Was mamusie :) żeby nasze maluszki zawsze dodawały nam wiary w dobro tego świata :) dużo usmiechów i przespanych nocy :) ściskam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Solenizantkom! a mały mi od 19 odkad wrocilismy od lekarza wyje...leb mi peka i mam ochote go podrzucic w koszyku komus w bloku na przeciwko.........hilfe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o której to człowiek nie wstanie,by spokojnie pobuszować w necie:D dziecię śpi a matka zażywa relaksu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko no coś Ty!! Nie mów mi że z wlasnego wyboru siedzisz w necie zamiast spać....kobieto Ty coś brałaś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mały dziś w nocy znów co 2h i jakos kurka nam długo schodzi pomimo że bez przewijania....michał twierdzi że jak karmie to śpię:P ale jakos o dziwo jestem wyspana..skad matki biorą siły.,.śpimy po kilka godzin, caly dzien na nogach i znow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugi zdjęciu ma jeszcze szerszy uśmiech:D qrcząTKO..MIAłO SIę WKLEIć SAMO ZDJęCIE A POSZEDł CAłY LINK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się ślicznie uśmiecha:] ja wczoraj próbowałam zrobic małemu fote jak sie śmieje ale on woli do mamy nie do aparatu:P Podziwiam o 4 to jeszcze bym na pewno poszła spać...choc teraz moi panowie smacznie śpią a ja tez wykorzystuje chwile spokoju...a powinnam: odkurzyć, posprzątać, umyc podlogi, ubrac sie, pozmywać, obiad wymyslic i zrobic...aaaaa ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-rewelacyjna fotka :) Agoosiu wozek mam w domu ale jakos nie chce mi sie go wnosic na gore chyba ze mnie juz taki porzadny nerw zlapie to wtedy wniose.Zebyscie slyszaly jak ona sie przeciaga beknac mozna ze smiech jak stary i do tego jeszcze sa puszczane baki. Ciekawe gzdzie reszta dziewczyn cosik sie nie odzywaja. Ja dzisiaj mam gosci robie Dzien Dziecka dla mojego chrzesniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduję się. U mnie jeśli chodzi o Rufina to jest bezproblemowo dalej, więc czuję że jakoś nie powinnam nic wam pisać. Jak marudzi to nosimy, jak nie marudzi to też nosimy. W końcu jest jeszcze tak mały, że właśnie tego potrzebuje :). Dziś już się czuję o niebo lepiej. Mały śpi w chuście a ja mam czas dla siebie. Za oknem brzydko ale dziś chyba pójdę na spacer (wczoraj chłopaki byli sami). Wiosna a ja muszę chodzić w czapce :( do d... z chorymi zatokami. Muszę sobie jakąś ładną kolekcję czapek zrobić, bo mam tylko 2 kapelusze słomkowe i 2 szare materiałowe. Szkoda ze takich czapek z daszkiem nie lubię (bo stare mojego brata to się walają po domu). To tyle u nas, trzymajcie się dzielnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona - piękna ta Twoja Lukrecja :) w ogóle w Tobie to są nieskończone pokłady optymizmu ! :) O tej porze wołami by mnie nie wydarli z łóżka ;) Moja Majunia wyła wczoraj jak syrena, cała czerwona, aż się zanosiła od 20 do 22 z przerwami małymi - to chyba kolka :) Najgorsza jest ta bezsilność, widzi człowiek jak się dziecko męczy - robi co może a tu nie przechodzi - ja też się poryczałam, bo tak mi jej szkoda było :( W ogóle to ona w ciągu dnia też jak nie śpi, to ciśnie jakby bąka chciała puścić, jak wyleci to widać ulgę na jej twarzy. W dzień na szczęście aż tak się nie drze Idę dziś do lekarza - może melko jej trzeba zmienić (ja ściągam 20 ml z obu cycków a Mała dostaje spazmów przy moich cyckach :( ) Iwona - Twoja ma kolki - co robisz ? poradź coś Jak to będzie do 3 m-ca trwało, to się chyba wykończę psychicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy słowie kolka miała być smutna minka oczywiście !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonko, piekny usmiech!!:):):) to prawda, w tobie cale poklady optymizmu:) fajnie,ze jestes i nas rozweselasz:) spoznione zyczenia z okazji dnia matki:) taki piekny dzis dzien,ze az sie chce zyc! przyjechala moja mama i zajmuje sie alicja. wlasnie poszly na spacer, a ja....tyle rzeczy chcialabym teraz zrobic, ale najpierw postanowilam cos do was napisac. otoz wiemy, ze moja starsza corka dostala sie do szkoly muzycznej II stopnia!! hurra!!! oplacaly sie dlugie godziny cwiczen! piszecie o tym piwie karmi. czy tam sa jakies procenty? ala nawet zaczela znow ladnie jesc cyca, ale ssie tylko po 5 minut z kazdej piersi i wypluwa. wiec potem bebiko. wiecie co, postanowilam sie juz tym nie przejmowac. moze za duzo sie tym zamartwialam. przeciez to nie koniec swiata, jesli bedzie czesciowo na bebiku. wazne, ze choc te 2 i pol miesiaca moglam karmic piersia! zawsze to cos! milego dnia wam zycze i zmykam do ogrodu kosic trawe! pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja,alex,denim..i juz nie pamiętam która jeszcze dokarmia mieszanką nie ma co demonizowac tej butelki..dzieci się najedzą i tak i tak..najważniejszy jest kontakt,przytulenie,glaskanie a tego waszym dzieciom nie brakuje,zawsze można jeśc butlę przyklejając policzek do piersi i patrzeć mamie w oczy...jesteście najlepszymi matkami dla swoich dzieci i tego rodzaj pokarmu nie zmieni ani odrobinę.. n a z tym patrzeniem w oczy podczas karmienia to teraz jest u mnie tak,że Luka patrzy się na mnie,śmieje i wypuszcza cycka:D,znowu łapie i znowu się śmieje..i tak po chwili gdy zaspokoi pierwszy głód to już nie chce jeśc do syta tylko się bawić :)..za pół godziny znowu woła AM >>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmi ma 0,5 ale jak pokręcisz widelcem,odgazujesz i postoi to i z tych % nic nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 1967-piękna córcia! Minimisiu-bardzo mi bliskie to,co piszesz.Twój mały marudził z powodu oczka,a moja Natalia dziś od rana z powodu kataru.No i ja oczywiście z złym humorze od rana,bo ta marudzi,mała ryczy,a ja sie boję żeby sie od starszej nie zaraziła.W końcu ok 10 wybrałysmy sie na spacer po wcześniejszym zaaplikowaniu młodszej-cyca,a starszej kropli i syropu z cebuli.Byłyśmy 2 i pół godziny.Slońce,spotkani znajomi,świeże powietrze sprawiły,że humor mi sie poprawił.Po powrocie obie panny zjadly i teraz obie( o trwaj rzadka chwilo) śpią!Ciekawe,jaka będzi natalka po przebudzeniu-czy się jej ta infekcja rozwinie czy nie.Trzęsę portkami,bo katar u niemowlęcia jest niebezpieczny i oan może gio zwalczyć,ala jak Marcyśkę zarazi...Ale nie będę na zapas się martwić. Uhm-co to teraz robić.Odpoczywać przy kompie,kłaść się i \"łapać\"sen ,a może coś w domu,bo potem jak obie wstaną,to juz kalplica. No i masz...Mała już ryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM - popłakałam się do łez......... oj wiem o czym mówisz !!!!! u mnie starszy usnął to przyszła położna do młodszej i go obudziła zaczał biedny tak płakać...... wystraszył się jej..... kobietka była 3 min i rzuciła w drzwiach \"będę za tydzień \"...... chyba się przestraszyła, że narobiła mi bałaganu .....ona wyszła on poszedł spać dalej............ ehhh Nie martw sie jak ja wróciłam z Wiktorią ze szpitala to mój starszy miał katar i młodsza nic nie złapała ale też miałam stresa 1967 - śliczna dziewczynka a uśmiech rozbrajający :D Co do karmienia piersią zgadzam się z Iwonką dziewczymy jesteście super mamami a to jak karmicie maluszki to mniej istotne kochacie je i chcecie dla nich jak najlepiej a dla takiego maluszka uśmiech mamy i pełny brzuszek jest bezcenny. Cieszcie się macierzyństwem bo te \"maluszki\" urosną tak szybko, że nawet nie bedziecie wiedziały kiedy a zadręczanie się z powodu butelki odbiera wam tą radość. Dzieci są zdrowe i najedzone a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po szczepieniu..uff.. -1967-..Luka.....05.04....2600/2460...8..tydz...4500...51cm...?. pigi...Oliwia......18.04....2900/3250....5tydz...4400... 54... ? alex81..Oskar....17.03....3930....9tydz..6000....58cm... 63cm agoosiaa..Staś...17.04....4010/3840....5tyd...4440....60 cm... ? no wiec mama.....11.04....3029....6tydz..4690....56cm....?cm isa-22...............02.05.....3640...2tydz.. 4200....58 ....? Motka..Niko......03.04....3200/3080....7tydz....5000...5 3. .? Anna_śl...Kubuś...12.04....3100/2980...5tyg...4150...53/ 59cm Lida74--Aleksander--11.04...2550/2450...5tydz...3980...5 1cm. marysia78...Kubuś...16.04...4640/4450...5tydz...6300...5 9/63 Brzuchata...Adaś....01.04...2900/2730...8 tydz..4600...52cm...?? ______________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po szczepieniu..uff.. -1967-..Luka.....05.04....2600/2460...8..tydz...4500...51cm...?. pigi...Oliwia......18.04....2900/3250....5tydz...4400... 54... ? alex81..Oskar....17.03....3930....9tydz..6000....58cm... 63cm agoosiaa..Staś...17.04....4010/3840....5tyd...4440....60 cm... ? no wiec mama.....11.04....3029....6tydz..4690....56cm....?cm isa-22...............02.05.....3640...2tydz.. 4200....58 ....? Motka..Niko......03.04....3200/3080....7tydz....5000...5 3. .? Anna_śl...Kubuś...12.04....3100/2980...5tyg...4150...53/ 59cm Lida74--Aleksander--11.04...2550/2450...5tydz...3980...5 1cm. marysia78...Kubuś...16.04...4640/4450...5tydz...6300...5 9/63 Brzuchata...Adaś....01.04...2900/2730...8 tydz..4600...52cm...?? ______________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tylko,ze po tej butli jest spokojniejsza. teraz nawet wiecej mi spi w ciagu dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1967-..Luka.....05.04....2600/2460...8..tydz...4500...5 1cm...?. pigi...Oliwia......18.04....2900/3250....5tydz...4400... 54... ? alex81..Oskar....17.03....3930....9tydz..6000....58cm... 63cm agoosiaa..Staś...17.04....4010/3840....5tyd...4440....60 cm... ? no wiec mama.....11.04....3029....6tydz..4690....56cm....?cm isa-22...............02.05....3840/3640...3,5tydz.. 4470....58 ....? Motka..Niko......03.04....3200/3080....7tydz....5000...5 3. .? Anna_śl...Kubuś...12.04....3100/2980...5tyg...4150...53/ 59cm Lida74--Aleksander--11.04...2550/2450...5tydz...3980...5 1cm. marysia78...Kubuś...16.04...4640/4450...5tydz...6300...5 9/63 Brzuchata...Adaś....01.04...2900/2730...8 tydz..4600...52cm...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ale jej nóżka spuchła :(:( i płacze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×