Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

przez to ze tak szybko wstał to dzien nam sie przesunął bo juz zasnął..godzinę szybciej..mykam więc na spacer żeby pospał trochę...ale upał u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, ja tylko na chwilkę, bo mały marudzi. Wstawiłam na pocztę najnowsze zdjęcia:) Zapraszam do podziwiania;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna- u nas dokładnie to samo jak opisujesz. PO nocy mniej i ładna buzia e dzień jakby przybywa i też ma więcej na prawym policzku, bo na nim częściej śpi. Ja przemywam też tylko przeg. wodą a kremem smarowałam ale wydaje mi się, że było gorzej - więc tylko woda Ale chyba schodzi to pomaluśku :) No więc mama - ale Ci fajnie, że się wyluzowałaś - tak trzeba czasem. Ja mam wesele za 3 tyg. wiec poszaleje Moja Miśka była wczoraj mega grzeczna, cały dzień prawie u babci na podwórku, wieczorem kąpanko, jedzonko i spała do 4:30 - teraz śpi już tak do 4/5 rano - spuer córusia :) Kupiłam dziś sterylizator dr browna - fajny, bo duuużo rzeczy tak się zmieści (potem gryzaczki, zabawki, co dziecko wkłada do bużki, łyżeczki, smoczki itp, no a przede wszystkim butelki ) Kurde wygotowywanie mnie wkurzało, bo i tak osad jakiś mi zostawał a wrzątkiem wyparzanie to już mam dosyć, ciągle pazury poparzone. Teraz wkładam wszystko 10-15 min i gotowe :) polecam - i nie drogo, bo 50 pln za elektryczny sterylizator to raczej nie za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Adas skonczyl w dzien dziecka dwa miesiace. No zmiany widac z dnia na dzien. szczegolnie jesli chodzi o gabaryty. Przytyl ponad 2 kg, nabral ciala i zrobil sie z niego niezly pulpet. coraz wiecej sie usmiecha, z dziwiekow na razie bylo duzo aaahhow i eehhow i cos jak niieee, a dzisiaj pojawilo sie jeszcze cos z ggg i dżżż....:) glowke nadal woli podnosic jak lezy u mnie na brzuchu, niz jak go klade na brzuszku np na lozku. no nie! myslalam ze bede miala spokoj bo od 9 nie spal do przed 13 i przed chwila zasnal, ale juz sie budzi.... idziemy dizsiaj na podcięcie wędzidełka. boje się zeby nie było potem problemów z jedzeniem. nie moglam znalezc na internecie jakis wypowiedzi mam po tym zabiegu u niemowląt...a jak byly to zupelnie sprzeczne... no i sie rozryczal na dobre...to uciekam, pozdrawiam wszystkie Mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! My po spacerku, teraz mały znów zasnął ale taki gorąc że chyba z nim nie wyjde, w domu dużo przyjemniej a przecież nie ma co na siłe go wyciągać, jakoś ok 18 może jeszcze wyjde z nim na godzinke... Wczoraj zrobił mi dzień dziecka bo był taki grzeczny, wcale nie marudził, dużo spał a jak nie to się śmiał, lezał, fikał..w sumie od 11 do 19.30 na dworzu z krótką przerwą..nad jeziorkiem było tak przyjemnie, na meszki podziałały olejki..na serio a nie wierzyłam w nie..ale potem w fundacji bylo ich pełno a ja juz nie mialam olejków:/ w nocy już szału nie było...a od 4 wesoły i chętny do towarzystwa:P Dziś troche marudził nim teraz zasnął ale myślę że to upał.. Iwonko gdzieś Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dotychczas jak wsadzalam Adaska do chusty - tej bebelulu to zaczynal plakac...no to dzisiaj go wsadzilam jak plakal i zaczelam sprzatac naczynia z suszarki (trzaskalam jak cholera, zeby zagluszyc ultradzwieki, bo juz nie mialam dizsiaj sily) i po 5 minutach zasnal! haaaa oby to byl nowy sposob na niego. urosl, wiec juz sie tam w tej chuscie tak nie zwija, wiec chyba mu wygodniej...nosilam go z 20 minut i jestem cala mokra. Dziewczyny, jak Wy oplatacie sie tymi 4-6 metrami materialu w taki upal, to nie plyniecie? przeciez rozwiajac dziecko z tej chusty, to musicie byc przemoczone do suchej nitki w taka pogode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zamówiłam chustę!!!!!!!! I już nie mogę się doczekać jak dojdzie..tylko żeby Stasiowi się podobało...jak to zrobiłyście że Waszym maluchom się podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa👄 jestem..ale tyram jak łysek na pokładzie Idy.... od jutra znowu przychodzi pani do ogarniania domu to wiecej czasu będe miała na popisanie..czytam na bieząco :) chustę mam,umiem wiązać koalę ale też nie do końca mi to poprawnie wychodzi..kołyski nie w ząb nie łapię:O udzielicie mi chyba internetowej lekcji..na razie za goraco i noszę spadkobierczynie tylko po domu..lubi to srednio ale może się przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona..Ty mnie nie stresuj...wiąże się łatwo i dzieci to lubią..tak???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociliśmy:( rozpływam się w tym bloku, na dwór nie ma co wychodzić, makabra! Tak jak agoosiaa wyjdę ok 18 może na godzinkę, lodówka pusta. Agoosiaa pytałaś czemu dokarmiam, bo tak mi lekarka powiedziała jak wtedy byłam z nim co płakał i płakał. Więc dostaje butle na noc, minęły nocne kolki, po butli dossie cyca i ładnie bez wrzasku zasypia. W nocy jak sie budzi to nie płacze tylko mlaska i wtedy wiem, ze trzeba wstać i go dokarmić Isa my mamy też sterylizator- mikrofalowy z aventu też super. nie napisałyście mi czy słyszałyście o tym, że bebilon jest bardziej treściwy niż bebiko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero weszlam do domu caly dzien spedzilysmy na dworzu Oliwia mi zrobila Dzien dziecka bo spala do 16.30 tylko dwa razy wstala na jedzonko a teraz polezy troszke na brzuszku i bedziemy ja kapac. A gdzie pik pik dawno dawno sie nie odzywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issa22 :) no trzeba. trzeba też w końcu pielęgnować relacje z mężem ;) coby ze zmęczenia sie niepozabijać :P ;) a gdzie kupiłaś ten sterylizator, w sklepie czy przez net? u nas dziś raczej spokojnie. odpukać :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Brzuchata napisz proszę jak tam po tym podcięciu:) bo i nas to czeka w najbliższym czasie:( Niko ma strasznie krótkie:( wędzidełko. U nas odpukać noce nie są złe Nikoś budzi się około 1.00 potem 3.30 i o 7.00 potem pociągnie jeszcze do 8.30 czasami do 9.00:) jeśli nie pociągnie snu troszkę dłużej to o 10.00 ucina sobie drzemkę:) pobudki w nocy trwają 10 minut zje-przewijamy tyłek(nie zawsze) odkładam go do łóżeczka i zasypia sam...odpukać spi sam w swoim łóżeczku -jak narazie:) tfu tfu...Jutro idziemy do lekarza musimy wkońcu zrobić badanie moczu i krwi po szpitalu mam nadzieje że wyniki bedą dobre....pozatym wkońcu dowiemy sie czegos więcej o szczepieniach bo Niko jutro kończy dwa miesiące a nie był do tej pory szczepiony-i nie wiadomo do kiedy się to odwlecze przez te antybiotyki które dostawał w szpitalu...oprócz tego Niko ma straszna wysypkę juz sam nie wiem od czego-ale stawiam na proszek,sama nie wiem co mnie podkusiło żeby go zmieniać:( wysypane prawie całe ciało:( twarz wygląda strasznie taka malutka kaszka ale dosłownie na całej buzi...jutro sie okaże co to za świństwo-mam tylko nadzieję że to nie skaza białkowa,choć jak czytam o objawach na necie to raczej na nia nie wygląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co sie dziś dzieje z moim dzieckiem!! od 21 budził się już 3 razy!! już mu pokój wywietrzylismy bo myslalam że za ciepło..ehh nadal się kręci..a ja myslalam ze poprasuję...juz taka wielka góra rzeczy się uzbierała :oops: Pigi no prosze a ja mialam wczoraj dzień dziecka:) taki od Stasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka - zabieg pikuś..niepotrzebnie sie denerwowalam. trwalo to moze z 3 minuty wszystko. troche Adas poplakał, bylo pare kropli krwi, ale po 10 minutach juz byl spokoj. pospał ze 2 godziny, a potem normalnie go karmilam i nic go nie bolalo na pewno, bo ssal dlugo i bez jekow. a jak go brzuszek boli to ciagle poplakuje przy jedzeniu i wypluwa sutki... zatem jestem juz szczesliwa ze juz ejstesmy po i ze tak to fajnie wyszlo. ciekawa jestem czy beda jakies zmiany w gawozeniu...gdzis czytalam ze sie moze pojawic wiecej dzwiekow...na razie mieli tym jezorkiem na prawo i lewo :) bada nowe mozliwosci... napisze potem wiecej, bo teraz nie za bardzo moge...... Pozdrawiam!!!!!! p.s. jeny jak u nas na tym 4 pietrze goraco...nie ma czym oddychac i wszyscy plyniemy....5 miut po kapieli maly znowu caly klejacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł jestem; Oli mnie rozpieszcza; zasnął o 20 a teraz czekam jak głupia jaka, żeby dać mu flaszencję i iść spać; kolki chyba powoli puszczają :-) motka brzuchata my mamy termin wędzidełka na sierpień; przed przepukliną nie chcieli fundować mu dodatkowego stresu; podzielcie sie przeżyciami z zabiegu bo nie wiem co nas czeka; nie wiem jak u was jest mocno, ale mój Olinek ma literkę M zamiast czubka języka brzuchata - właśnie doczytałam relację; no to jestem spokojniejsza;dzięki jutro a w zasadzie dziś pędzimy na szczepienia narka pozdrawiam wszystkie P.S. jeszcze śpi.... i to po Bebiko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziewczyny, co to znaczy, ze dzidzia ma koniec jezyka w literke m? bo ala tak wlasnie ma. czy to wlasnie sa te problemy z wedzidelkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na naszej poczcie Ola -Antek jakie ma spiochy w dalmatynczyki:)i jaki usmiechniety idzie do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczęta! zaliczylam koło z językoznawstwa i łaciny!!!! jeszcze tylko niemiecki, norweski i potem egzaminy z tych wszystkich przedmiotów :/ ale spoko będzie, dam radę!!! Tochna jest karmiona wieczorem ok.19-20 i śpi gdzieś do 2-3, potem znowu przewijanie i karmienie i potem zależy: czasem koło 5-6 znowu a czasem śpi nawet do 7.00. Ogólnie nie narzekam:) tylko żeby osiągnąć taki rezultat to muszę pilnować,żeby po południu nie spała. wczoraj na przykład cały dzień marudziła, więc ją nosiłam w skrajnej desperacji a uczyłam się w nocy.To cud, że zaliczyłam :) pozdrawiam z uczelni, bo nadal w Poznaniu jestem, nie lubie wtorkow bo mam czterogodzinne okienko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE Denim 🌻!! super:) A Tośka wie że musi być grzeczna i ładnie spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim - chylę czoła - dziecko, upały, noce nieprzespane i WSZYSTKO ZDANE !!!! mi by się już nie chciało.... studia same w sobie były super, ale uczyć się, to już się chyba odzwyczaiłam .... słowem leń się robię coraz większy ;) O co chodzi z tym wędzidełkiem - jakie są wskazania do takiego zabiegu ? Jakieś objawy były ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czy wiecie jak wygląda biegunka u takiego malucha Moja robi bardzo wodniste, zielone i śmierdzące kupki - przedwczoraj były takie 3, wczoraj wcale i dziś dwie ... - nie wiem czy to już biegunka Miała zmienione mleko na bebilon - może to dlatego - chyba będę dzownić do lekarki - :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa z tego co im wiadomo biegunka jest permanentna a u Twojej córci raczej to jest reakcja na zmianę mleka. Denim - gratulacje! śliczne te nasze maluszki,ja dawno zdjęć Laury nie wysyłałam na naszą pocztę -muszę se poprawić wczoraj byłyśmy u pediatry i na szczepieniu, w końcu szczepiłam skojarzonymi 6w1 i na Rota też- dajcie spokój jakie te szczepionki drogie na obydwie zapłaciłam 520 zł!!! W końcu tez była ważona i mierzona więc w końcu mogę dopisać do tabelki moja kluseczkę;-) -1967-..Luka.....05.04....2600/2460...8..tydz...4500...5 1cm...?. pigi...Oliwia......18.04....2900/3250....5tydz...4400... 54... ? alex81..Oskar....17.03....3930....9tydz..6000....58cm... 63cm agoosiaa..Staś...17.04....4010/3840....5tyd...4440....60 cm... ? no wiec mama.....11.04....3029....6tydz..4690....56cm....?cm isa-22...............02.05.....3640...2tydz.. 4200....58 ....? Motka..Niko......03.04....3200/3080....7tydz....5000...5 3. .? Anna_śl...Kubuś...12.04....3100/2980...5tyg...4150...53/ 59cm Lida74--Aleksander--11.04...2550/2450...6tydz...4180...5 1cm..? marysia78...Kubuś...16.04...4640/4450...5tydz...6300...5 9/63 Brzuchata...Adaś....01.04...2900/2730...8 tydz..5000...52cm/62cm denim... Tosia....06.04....3510/3200...8 tydz...5380...56 cm/60 cm Liliankas...Laura...15-04...3240/3060...7 tydz..5120....53 cm/60 cm Dużo ochłody dla nasz wszystkich w ten gorący dzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa zmień mleko a jak nie pomoże to idź do lekarza..troche długo te zielone... Mały pospał w domu prawie 3h, ja posprzątałam, poprasowalam i nawet na pół godziny kimnęłam ale teraz mnie głowa boli:( ja chce spać w nocy...poproszę jakis specyfik na śpiące dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! U nas niestety okazało się że ta wysypka to jednak skaza białkowa:( muszę omijać szerokim łukiem wszystko co jest związane z krową:( oprócz tego uikać jajek-ale nie poddam sie dam radę-będę karmiła piersią:) Dziewczyny nie martwcie sie na zapas tym wędzidełkiem-u nas to widać i to bardzo:( Nikoś po prostu nie może wywalić komuś jęzora:P ta błonka pod języczkiem jest tak przyrośnięta że nie może wyjąc języczka z buzi-na szczęscie nie przeszkadza mu to w ssaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×