Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Rudamaxi pozdrowienia i buziaczki dla Twoch szkrabów 🌻 Dzień dobry! Ależ piękny dzień za oknem! Od razu mam lepszy nastrój...ależ ten mały mnie stresuje czasem..tzn sama bez sensu sie nakręcam...zamiast cieszyć się że jest zdrowy...ehhh już nie mogę doczekać się wizyty u lekarza zeby zobaczyc konkretnie ile waży bo boję się że za mało przybiera.... Ja mam dziś lekarski dzień..najpierw dentysta a potem pędem pewnie spóźniona do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane oj jak dawno mnie nie było .... wybaczcie poczytałam wszystko wiem i u mnie dla pocieszenia to samo adas tylko na ręku od 5 rano stęka i stęka i nie wiem czy to choroba jakas czy taka uroda do tego oblecielismy chirurgów bo mały miał podejrzenie przepuklinki ale to wodniaki wiec albo sie wchłona albo nie jak nie to za rok pomyslimy o zabiegu ale co ja przeżyłam to moje nerwy bieganina dobrze ze pracuje w szpitalu i dalo sie zalatwic chirurga szybko bo właściwie w tym samym dniu co pediatra nas nastraszył, do tego skaza białkowa chyba bo jeden lekarz mówi tak drugi tak do tego ciemieniuszka mówie wam mialam taki kryzys ze płakałam całe dnie do tego mały nie chciał jesc myślałam ze trace mleko i juz mnie to tak dobiło ze myślałam ze tylko jakis psycholg mnie uratuje ale dziewczyny jakos wybrnełam i staram sie trzymac w końcu nerwy odczuwa adas wiec dziewczyny głowa do góry widac takie jest macierzyństwo i trzeba przez to przejsc a cieszyc sie z tego co jest bo mogło być gorzej co do skazy PIGI kochana ja mam masc na bazie jakiegos sterydu posmarowałam buźke dwa razy i ani śladu wysypki ale ze jeden lekarz powiedzial ze to na bank nie skaza to jak mu sie ładnie wyleczy to spróbuje zjesc serka albo twarażku jak znów wyskoczy to sobie sama to potwierdze zobaczymy trzymajcie sie cieplutko buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilke by życzyć WAM miłego, spokojnego i bezstresowego dnia!!! p.s ciekawe czy takowy dzień w naszych przypadkach wogóle ma prawo i bytu ;) duża bużka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olciaOO ja dostałam na ten "trądzik" bo ku..wa nie ma jednoznacznej diagnozy :( wodę borową od dermatologa by mu buzie przemywać... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was!! milego dnia mamusie:) i przekazuje pozdrowienia od alex, ktora sie urlopuje z rodzina w ustroniu:) czy ktoras cos wie na te n temat: chcialabym kupic lezaczek dla malej z wibracjami i z jakimis wiszacymi zabawkami. mozecie polecic co sie sprawewdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - moja też się drze po kąpieli, bo zanim zrobię wszystko koło mniej, to już taka głodna, że drze się jak fix - \"zatykam ją skoczkiem\" Staram się ją budzić na kąpanie, jak nie jest jeszcze tak całkiem głodna, to wtedy jest spokojna - no ale nie zawsze tak się da .... Majka generalnie bardzo lubi jak się coś koło niej robi i ją pielęgnuje i nawet ubieranie nie jest dla niej problemem (jak jej kremuję twarz, to ma uśmiech od ucha do ucha) - pod warunkiem, że nie jest oczywiście głodna Moja też już nie spi coraz dłużej w dzień, trochę się już sama zabawi, trochę trzeba przed nią poskakać - aha chyba jest fanką feela (jak anioła głos), bo się przy tym uspokaja :) W ogóle to mam już cały zestaw piosenek i jak ją zabawiam to jej włączam muzyczkę- trochę się zainteresuje - trzeba mieć jakiś program animatorski w zanadrzu ;) Już odróżniam pomału płacz - jak jej się nudzi, jak jest głodna, jak ją coś boli no i ten najgorszy jak nie wiadomo o co chodzi ;) Moja też ma jakąś wysypkę, ale to ponoć od przegrzania niestety i tych czap - lekarka kazała na razie normalnie przemywać jak zawsze buźkę przeg. wodą a potem smaruję normalnie kremem z Hipa do buźki i pomału schodzi - ale jak jednak nie przejdzie całkiem do końca do poniedziałku, to znów do lekarza po jakiś konkretny specyfik Dziś za trzecim podejściem udało mi się złapać mocz do badania - bo robię jej ogólne i posiew - tak, żeby mieć pewność, że nie ma jakiś bakterii . Takie pobranie moczu, to kurcze wyczyn - ja miałam problem, bo ciągle to gdzieś uciekało bokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżaczek-bujaczek firmy FISHER PRICE, slyszalyscie o takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Przesyłam pozdrowienia ze słonecznego śląska:) Nie udzielam sie ostatnio zbyt duzo bo i pisać nie bardzo mam o czym....ale czytam wszystko:) My dostalismy przedwczoraj leżaczek bez wibracji co prawda ,ale ma pałąk z zabawkami-mały zadowolony,zabawki narazie go nie za bardzo interesują,ale spi w nim jak suseł w dzień:) własnie spi juz ponad godzinę...zaraz prześle jakieś fotki na pocztę...U nas też wstrętna wysypka na buzi,już sam nie wiem co to może być,w poniedziałek pójdziemy z tym do lekarza. Aniu jak zęby synka??? Wczoraj kupiłam pampersy nr 3:) bo 2 za bardzo obciskały nam udka:) lecę się szykować na spacerek bo jak pijawka wstanie to już nic nie zrobię bo tylko na rączkach będziemy się nosić inaczej krzyk:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja, kupiłam ten leżaczek-bujaczek o którym piszesz.U nas sprawdza sie rewelacyjnie,rzeczywiście funkacja wibracji działa uspokajająco na moją córkę.Z czystym sumieniem mogę polecić zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia-jak maly je z butelki to napewno wazy wiecej bo mleko w proszku jest bardziej tuczace. Alicja-j mam ten lezaczek bujaczek z wibracjami z FISHER PRICE-jest fajny i widze ze mala juz zaczyna przygladac sie zabawkom wlasnie zasnela chyba od tej muzyki:)zreszta mam zdjecia wstawione na poczcie w tym lezaczku to sobie zerknij. Ja nie moge sie doczekac 3 zeby isc do tego neurologa dlaczego to sie tak dluzy\' Isa-Ty masz tez ta kazruzele (tak mi sie wydaje ze to Ty pisalas ze ja masz ta z FISHERA MI SIE KURCZE CHYBA ZEPSULA BO NIE MOGE JEJ WLACZYC A tWOJA DZIALA? ale numer z tymi papugami pamietacie jak wam pisalam ze wystawiam jej na allegro wlasnie dzis M byl na policji i w nastepnym tyg,przyjada sprawdzic czy sa obraczkowane ale sa Ide na dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuśki! znów dsporadycznie się odzywam i jak zwykle z pytaniem. Ale to potem. Alicja ja też mam fisher-price bleżaczek z wibracjami. Jrest super mała ma 8 tygodni i dopiero teraz sie sprawdza w moim przypadku. Chociaż dostała go jak miała 4 tygodnie. Mała chwile w nim posiedzi i zabawi się tymi wiszącymi zwierzakami w pozycji pól leżacej- jak nie jest zmęczona. Ale jak jest senna to daje ją w pozycje leżaca włączam wibracje i lekko bujam ( raczej ruszam leżaczkiem przy główce) i wtedy super ją to usypia. jak zaśnie kasuje wibracje i sobie śpi. wcześniej starałam się ją przenośić do łóżeczka ale albo się budziła w trakcie albo wiercila chwilę po przeniesieniu w łożeczku. A w leżaczu śpi nawet 3 godziny a to jest sukces w dzień ( w nocy też). dziecko czuje się takie w nim zanurzone i otulone może tak jak w brzuchu i to ją uspokaja. Naprawdę polecam leżaczek. Zastanawiam si tylko czy jest zdrowy dla krękosłupa. niedługo bede u lekarza to się spytam. Moja Pola budzi się na karmienie co 2,5 godziny w nocy i czasmi usypiam ją tez 2. bratowa namawiała mnie z moją mamą żebym na noc dała mleko modyfikowane wtedy dłużej będzie spała, więc ja po tylu byejakich nocach wczoraj w końcu uległam i dałam jej bebiko o 21 po kąpieli jak usneła miałam takie poczucie winy ale też że czeka mnie cudowna, spokojna noc. Ale Pol obudziła się o godzinie 00.30. czyli tak samo jak po cycku, zeszło do 2 , a potem o 4 a o 5 zaczeła stękać na kupkę. no i miałam super noc taką relaksującą..... wiec zostaje wogóle na cycku. A na laktację to piję karmi i herbatkę z herbapolu i na razie nie mam problemów. No i w końcu mam pytanie i;e wasze dzieciątka śpią w dzień? i le powinny spać takie powiedzmy 2 miesięczne. Ale mam poczucie że Was zanudziłam ( jeśli wogóle przeczytacie to ) hehe Pozdrawiam Mam w planie pisać częsciej bo super Was się czyta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi ale własnie ja go nie dokarmiam póki co i wolałabym nie...ale zobaczymy.. Gosiu my nie mamy leżaczka, mamy bujaczkę, ale słyszałam że te z fisher są fajne, znajoma ma i uważa że fajne, ona dostala taki do 13kg choć w sumie Twoja Alicja drobniutka więc pewnie to nie ma znaczenia... Kupilismy małemu przyrząd gimnastyczny DUO CHICCO..własnie przyszedł:) pókico to małemu melodyjki i światełka się podobają..ale z czasem mam nadzieje ze cos wiecej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manulka no większosci teoria ze sztucznym mlekiem się nie sprawdza..ja mam spore problemy a raczej wątpliwości dotyczące karmienia piersią ale póki co nie musiałam podać sztucznego i choc mam to wolałabym jak najrzadziej jeśli w ogóle..dziś moze bede musiala bo mam denstyste znów a nie ma szans na odciągnięcie czegokolwiek...Mój śpi w dzień jakieś 6h ale to zależy zresztą on ma dopiero 6tygodni a z czasem ta ilość się zmniejsza..każde dziecko jest inne więc nie ma chyba okreslonego czasu ile musi spać..ale to też zalezy czy nie spi bo tak ma i jej dobrze czy np płacze, jest senna ale nie moze spać..tak myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i co do kręgosłupa..to podobno ta pozycja idealna nie jest, tzn wszystko jest ok byle nie np 6h dziennie codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyznaję bez bicia- jestem uzależniona; zabrałam laptopika na ogród; ale to naprawdę jedyny czas kiedy moge poczytaći popisać nawet nie piszę kiedy i jak Oli spał i zasypiał, bo to już się robi smętne ;-) jedyna nadzieja w świeżym powietrzu TPM ja też padam na pyszczek, zeby mojego starszego nie zaniedbywać; no a mały też uwielbia kangurowanie; denim oświeć mnie w sprawie alergii; w czerwcu mam termin ze starszym bo zaczęli coś podejrzewać, a maleńki już zaliczył w swoim krótkim życiu dwa katary + zap. oskrzeli o czym juz pisałam; teraz laryngolog też przychyliła się u niego do opcji alergicznej :-( a ja bez mapy; teraz mały co noc ma ataki i dusi go zapchany nosek; olcia)) ale z Ciebie szczęściara; my mamy i wodniaki i przepuklinę :-( dziś zapisałam małego na zabieg do laryngologa: 06.08. na podcięcie wędzidełka isa ja zdobyłam mocz po 10 minutach i nie zmarnowałam żadnego woreczka :-D ale może u chłopców prościej a poza tym: nadal w Pampersach \"1\" i buziak jak papier ścierny ;-) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia-to dlaczego twierdzisz ze Twoj maluszek malo tyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia-a jak to wyglada ten przyzad duo chicco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. dziś przegrzaliśmy Ignaśka :( na termometrze było 18 wiec nałożyłam kaftanik z długim i cieńką bluzę z kaputrkiem bo wiedziałam że w słońcu pewnie dużo cieplej. no ale okazało sie że w samochodzie po mieście to koszmarny upał i jeszcze go karmiłam w samochodzie wiec efekt taki ze pierwszy raz był totalnie spocony i wypiekami na twarzy ...ech...mam nadzieję ze nic mu nie będzie od tego bo strasznie se boje przegrzania :( w domu szybko go rozebralam i starłam wilgotnymi chusteczkami ale już kurcze potówki oczywiście powyskakiwały.. Byliśmy dziś na \"bioderkach\" -wszystko ok :) lekarz był zadowolony i pochwalił za noszenie w chuście ;) i dzięki temu nie musimy tez profilaktycznie pieluchować :) ale nas podeszedł, bo pyta : a od kiedy będzie dla malucha chodzik? a ja na na to wcale bo niezdrowy :P no bo oczywiście to było pytanie podchwytliwe ;) od razu mi się po tej wizycie humor poprawił ;) Ja się przynam że my ciągle jeszcze nastawiamy budzik w nocy bo nasz maluch jak mu pozwolić to sśpi nawet 7 godzin :P ale ponoć nie można takich przerw robić w karmieniu więc staramy się go budzić.(szczęściarze, co? ;) ) Nie mamy bujaczka ale te co mówicie wyglądają całkiem fajnie i myślę Gosiu że twoja Ala polubi takie bujanie :) (gratulacje spóźnione dla Madzi ! ;) Ja też chodziłam do szkoły muzycznej więc tym bardziej jej kibicuję. a Ty na czym grasz?? ) Pigi nie martw się, wiem że to się łatwo mówi ale dzieciaczki mają swoją urodę czasem swoje tempo rozwoju i napewno z czasem się może też przy pomocy ćwiczen wszystko się ładnie unormuje 🌼 upalne :P pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu o lezaczkach a moja Oliwcia wlasnie sobie w nim lezy i jaka zachwycona malpka ze sie tam rusza ciekawe czy chociaz do 18.30 wytrzyma zeby ja wkapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dzisiaj moje dziecko jeżdzi bez czapki..powyskakiwały na głowie potówki co w połaczeniu z luszczaca sie ciemieniuszka daje obraz masakryczny :(:( anna_śl--dzięki za podpowowiedz,kupiłam wczoraj ta olejuszkę i posmarowałam..dzisiaj znowu myciei szczotkowanie..brwi są juz czyściutkie a na głowie nowe ogniska:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..czemu się martwię...bo on je sobie spokojnie po czym wyje kiedy tylko piers sie robi bardziej wiotka i sie drze i łapki w buzi..i ja go dostawiam a on wyje..i martwie sie ze mam za malo pokarmu...ale jak sprawdze to niby jest czasem ten pokarm a on płacze i jak go wazymy na naszej wadze to wyglada ze nie przybiera ale ona dziwna wiec czekam do czwartku i sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki czytam kurcze i widze ze wysypki na twarzy to u nas normalność powiem wam ze cos mi sie nie wierzy ze to alergia podobno lekarze lubia powiedziec ze to skaza białkowa i miec spokój a my sie bedziemy katowac kurcze dietami nie wiem czy to dobre dla nas i maluszków tak nie jesc nabiału przeciez to cenne źródło białka i wapnia przede wszystkim powiem wam juz miesiac nie jem nabiału a mały i tak co jakis czas dostaje krostki wiec mysle ze to albo przegrzanie i potóweczki jak postawila na to moja pediatra i chyba skusze sie na jedzenie nabiału i zobaczymy co do Lidia tez sie martwilam ze przepuklinka wiec wiem co masz na głowie ale bedzie ok naprawde to sa zabiegi kosmetyczne nie daj pokroic małego za wczesnie poczekaj nam chirurg dal rok czasu Buziole ach tez kupuje leżaczka z wibracjami !!! kurcze widze ze u nas wszystko to samo dziewczynki te same pomysły i te same problemy dziekuje Bogu że mam Was i moge sie uspokoic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia sam chirurg mówł nam, ze dobrze to zrobic im pózniej sie da; ale jak go obejrzal to od razu zmienił zdanie i mamy juz niestety termin na lipiec; a ja boje sie, ze to moze byc jeszcze wczesniej, bo powieksza sie w dosc sporym tempie; oby nie uwięzła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO fAJNY NAPISZ JAK SIE SPRAWDZA PEWNIE JESZCZE ZA WCZESNIE na opienie ale podoba mi sie moze namowie babcie niech kupi na dzien dziecka tylko Ty jedna to kupilas:) Agoosiu-nsze maluchy lubia sie przytulac do naszych cycuszkow moja tez possie i spi ale widze ze rosnie ostatnie kolezanka mnie sie zapytaa czy ona czasem drozdzy nie pije:) Dziewczyny skaze bialkowa od potowek mozna odroznic bo skaza ma raczej takie szorskie plamki a potowki to krostki tak sobie kojarze jak miala moja siostrzenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Pigi póki co podobają mu się melodyjki i światełka..kopie w te stópki ale nie czai że stąd jakies dźwięki są:P moja znajoma ma taki sam i mówiła że mały najpierw odkrył kopanie a teraz juz łapkami w to stuka, tam też jest pozycja na brzuszku..ja szukam czegos co zajmie mu czas bo kurcze mam wrazenie ze bujaczka zaczyna sie nudzic a ja nie chce non stop na rekach go mieć... Mój się wielki urodził i mam wrażenie że dużo jedzenia potrzebuje..zobaczymy w czw jak przybiera ale ostatnio ktoś zapytał czy on ma 3 m-ce ale mam wielką nadzieję że jednak bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno do Was nie pisałam ale czytam na bieżąco:) Mój maluch też ma coś na buźce, według lekarki to od proszku i kosmetyków, więc kazała mi go kąpać w mące ziemniaczanej, ale moim zdaniem to zwykłe potówki, tym bardziej, że wyszły też na karku, czole i szyjce:( Nie wiem jak go ubierać, żeby nie przegrzewać:( Co ubieracie jak są takie upały jak dziś? U nas w słońcu było prawie 30 stopni. Co z tą witaminą K? Mi lekarka nie kazała podawć, sama nie wiem co robić:( A Wy dajecie? Co do spania to mój synuś niestety nadal sie nie unormował - w nocy pobudka co 2 godziny na cyca, w dzień śpi dłużej właściwie tylko na dworze ( 3 - 4 godziny). Najbardziej przeraża mnie to, że on nie jest w stanie sam zasypiać, wydziera się w niebogłosy i nie przestaje gdy go kłade do łóżeczka albo wóżka. Musze go nosić na rękach aż zaśnie:( Co robić? Boję się że sie tak przyzwyczai, a poza tym zwyczajnie nie ma na to siły:( Pigi 15 i lida74 Przesyłam Wam pozytywne emocje i życzę dużo zdrowia dzieciaczkom! no wiec mama the real Jak przyzwyczailiście Ignasia do chusty, bo mój Vic płacze jak jest w chuscie:( Strasznie chciałabym go nosić ale on zdaje się być nieszczęśliwy:( Już sama nie wiem co robic. Może mu za gorąco w tej chuście?! Jak ubierasz Ignasia do chusty jak jest tak ciepło? agoosiaa Przyrząd do ćwiczeń - super! My na razie jesteśmy na etapie leżaczka bujaczka z Fisher Price ( a jakże;) ). Myśle też o zakupie maty edukacyjnej. Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? co polecacie? Uściski dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke u nas tak samo...zasypia przy cycku ewentualnie na rekach...w wózku po kwadransie wrzasku ale tego unikam bardzo bo nie lubie jak zasypia tak z wycieńczenia...podobno do 3 m-ca maluszki nie umieja same sie uspokajać wiec dajemy sobie czas jeszcze z miesiąc ale czasem moze próbuj jak juz prawie śpi to wtedy odłóż...czasami mi się udaje... Z ilościa spania też podobnie więc nic się nie martw...co do chusty to moze też śpiącego wkładaj...a jak sie obudzi to moze nie bedzie płakał co do ubierania ja preferuje jak juz pisalam lekkie...dzis np body, koszulka z krótkim ręk i cieniutkie spodenki ale jak nie bedzie tak wiało to planuje rapier i kocyk ew. wezme cos z dlugim w razie karmienia w cieniu...aha no i ja czapeczke zawsze ale tu u nas sa rozne teorie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i K witaminy nie podaję..ale jak masz sie martwic to kup to bez recepty...nie zaszkodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja witaminy K tez nie podaje tak zaleciła pediatra bo i tak mam przeboje brzuszkowe a po witaminie K podobno jest większy koszmar wiec jak sa kolki wzdęcia to pediatrzy odradzaja powiem wam ze spróbowałam bo miałam kupiona i podałam i skończyło sie na jednym razie bo mały miał taka kolke ze nie moglismy dac rady wiec trzeba ufac lekarzom : \\) teraz to wiem PIGI u mnie te krostki takie dziwaczne sa i dlatego opinie lekarzy inne bo wygląda jak potówka ale skóra po nich zrobila sie szorsta plam raczej nie miał za potówkami przemaia fakt ze zmieniały sie pod wpływem temperatury a te od skazy podobno sa czerowne cały czas cholera wie .... Buziole ach lidia będzie dobrze lekarz wie co mówi u nas tez jest kwestia ze jesli wodniak bedzie sie powiekszał to tniemy choc mam nadzieje ze sie wchłonie marze wrecz o tym ale wiem ze ten zabieg to krótka chwila i do domciu ale wiem co przeżywasz bo sama mialam juz przed oczami ten zabieg a martwilam sie tym znieczuleniem ogólnym w końcu narkoza to nie przelewka ale jak mówie lekarze wiedza co robią i takich zabiegów podobno robia na pęczki wiec głowa do góry choc wiem ze nerwy cie zjadaja co by nie mówic .... ściskam cie i trzymam kciuki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×