Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady_godiva

niedlugo urodze dziecko w UK!!!!

Polecane posty

Gość lady_godiva

dziewczyny ktore tu rodzily pomozcie mi!!! co teraz nalezy mi sie od panstwa?? jakis zasilek?? a moze mieszkanie socjalne bo mieszkam z mezem w jednym pokoju i nasze dziecko tez tam bedzie mieszkalo. jakies rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu ale pojechalas
czekaj jak Cie zaraz zjedza :) a tak powaznie jesli Ci na tym zalezy to przejzyj forum to znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania bo nikomu nie bedize sie chcialo pisac tego wszysktiego po raz setny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu ale pojechalas
sluchaj prostaku ona moze ma dziecko z Polakiem z ktorym sa od 10 lat razem wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj. ja tez w przyszlosci zamierzam miec dziecko z moim mezem a nie planujemy powrotu do Polski wiec co tez bede ta ktora dala dupy ?? zastanow sie co piszesz. Ale oczywiscie nie popieram takich ludzi ktorzy wykorzystuja dziecko i probuja cos wiecej wyludzic ale ona tylko spytala jakie benefity jej sie naleza a UK jest chyba najlepszym krajem jesli chodzi o zaplecze socjalne dla matek i naprawde sama przyjemnosc byc tutaj mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_godiva
uuu ale pojechalas dziekuje za wsparcie. i faktycznie koles to prostak. a ja nie wykorzystuje dziecka zeby wyciagnac jak najwiecej kasy!!!!!! barany!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homoseksualny Romek
no nie wykorzystujesz, bo go jeszcze nie masz. Ale niedługo będziesz wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu ale pojechalas
odwalcie sie od niej - ja na co dzien spotykam sie z takim zachowaniem wiec juz na mnie nie dziala. Zagranica pelno Polakow ktorzy tylko martwia sie o to zeby komus nie bylo przypadkiem lepiej niz im. Sami nie maja dzieci albo nie kwalifikuja sie na benefity - ktore naleze sie wszystkim jesli ich potrzebuja, nie wazne czy sa Polakami czy Brytyjczykami, wiec innych ktorzy je biora wyzywaja. poczytaj o benefitach w UK, mieszkaniach spoldzielczych i socjalnych na tym forum - tam juz wszystko bylo powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum ciza i macierzynstwo
jest temat nt. ciezarnych polek w anglii - tam znajdziesz wszelkie mozliwe informacje a jak czegos nie ma, to zawsze mozna zapytac. a co do zasilkow - 17 cos tam tygodniowo - to sie nalezy wszystkim, ktorzy maja dziecko, niezaleznie od dochodu |(na kolejne dzieci jest mniej, chyba kolo 12 funtow), reszta benefitow zalezna jest od zarobkow. potrzebny jest tez NIN i rejestracja w home office zdaje sie (chyba ze sie jest self-employed). wszelkie info powinno byc na stronie urzedu pracy - www.jobcentreplus.gov.uk i inlandu - www.hmrc.gov.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebziulek
Uważam że skoro tam oboje pracują (a nawet jeśli tylko on pracuje) to skoro będą mieli dziecko powinni wziąć od państwa co tylko się da. Bo miliony rodzą i biorą, ponieważ jest tak rozwinięta opieka socjalna i idą na to miliardy rocznie. Więc dlaczego ma nie wystąpić o benefity zasrany pseudoelegancie? Bo TOBIE się to nie podoba???!!! Żałosny jesteś. A w polsce jak kobieta idzie po zasiłek porodowy 300zł. to tez jest kurwą i chce obedrzeć państwo ze skóry!!!? raczej wydaje mi się że to właśnie ją państwo wtedy dyma, dając załosne 300zł. Zamożne UK to i wysoki socjal, tylko zazdrościć ze nie musi żyć i pracowac w polsce bo za tą prace którą wykonują w UK, mieliby dużo gorzej w polsce (ba, anwet może bardzo źle!) Każdemu kto tam uczciwie pracuje przysługują te dodaTKI I UWAŻAM ŻE NALEZY Z NICH KORZYSTAĆ. Lady -powodzenia życzę, oby było Wam jak najlepiej. Mieszaknia od ręki nie dostaniecie )zalezy jakie miasto) ale jak się postaracie to moze być to w całkiem niedalekiej przyszłości. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUUUZANNA
od panstwa nalezy ci sie pozadny kop w doope zebys do polski doleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_godiva
wstyd mi ze jestescie moimi rodakami!!!!!!! nic o mnie nie wiecie. nie wiecie jakie mialam zycie w polsce , dlaczego przyjechalam tutaj, jak tutaj sobie radze a WYMANDRZACIE SIE!!! FUCK OFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_godiva
I JESZCZE DODAM ZE ZA CHOLERE NIE ROZUMIEM CZEMU TAK JEDZIECIE KOBIETY KTORE STARAJA SIE O JAKAS POMOC OD PANSTWA!!!!!!! ZE NIBY CZEMU ONA MI SIE NIE NALEZY I WYZYWACIE MNIE OD KURW. PORAZKA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocounutka
Elegancki Pan słuchaj elegancki panku jesli cos cie kwapi i nierozumiesz do konca o czym dziewczyna pisze to sie nieypowiadaj, a jesli chcesz wiedziec to sie jej spytaj kulturalnie, a nie durnie glos podnosisz i jedziesz po wszystkich. W ogole twoj nick nie pasuje do twego zachowania. lady_godiva- a ty niezwracaj na swira uwagi,. Gratuluje dzidziusia i szczescia zycze. Tez w UK 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co ludziom chodzi ... jak daja to brac ... kazdy glupi to wie ...jak nie wezmiesz tych zasilkow to rzad wyda ta kase na cos co mi tutaj uprzykrzy zycie ... bierz zasilki poki daja ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta23
mam 2-letnie dziecko i meza, ucieklam z polski bo nie wystarczalo do nastepnej wyplaty.jestsmy w anglii od 4 miesiecy i tez bede sie starac o zasilki bo mi sie naleza przeciez placimy podatki tak jak anglicy.i tutaj nie ma co dyskutowac, przeciez panstwo decyduje czy nam sie naleza czy nie , nie kradniemy!!!!!!!!!az mi ciarki przeszly jak czytalam niektore wypowiedzi! nikogo sie tak nie obraza a tym bardziej kobiet w ciazy! obys nie zalowal tych wypowiedzi bo los bywa przekorny. GRATULUJE DZIDZIUSIA!DUZO ZDROWKA I SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA a wszystko inne sie ulozy!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Physiogel
dziewczyny nie przejmujcie sie takimi prymitywami. Na forach 80% to prostacy i nalezy ich po prostu ignorowac. Za granica takze lepiej sie trzymac z dala od Polakow, chyba ze ma sie szczescie i spotka sie normalna osobe na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zażenowana
wiecie ci mnie troche mierzi ten temat sama jestem w UK i sama bede rodzic tu dziecko, mam zasilki i wiem ze mi sie naleza z powodu placenia podatkow podobnie jak obcokrajowcom u nas w Polsce ale taka jest czasami szara rzeczywisctosc ze wiele osób liczy na te zasilki przyjezdzaja tu bez pracy z brzuchami i licza na zasilki, tu panstwo nie da nic za darmo trzeba pracowac i wtedy ubiegac sie o dotacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak w kwestii pobierania benefitow nikt nie przebije Brytyjczykow i tzw. \"azylantow\" i ich potomkow. nie mam dzieci i nie zamierzam miec w bliskiej przyszlosci. ale jak juz sie zdecyduje to bede miala za soba ladnych pare lat pracy, wiec uwazam ze nikt nie bedzie mi robil laski placac benefit dla dziecka, na ktory pracowalam i na ktory w przyszlosci bedzie prawdopodobnie pracowac moje dziecko. ciekawe ze niektorzy ludzie maja dziwne poczucie \"godnosci\". to moze przestancie sie rozliczac z nadplaconego podatku, nie korzystajcie z ulg dla studentow ani ze znizki na council. w pracy zrezygnujcie z platnego chorobowego i wakacji oraz obowiazkowo wykupcie pakiet prywatnych swiadczen u polskich lekarzy w Londynie. po co obciazac NHS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania82mama
Ostro tu! Ja tez jestem mama, i tez staralam sie kiedys o zasilki bo: pracowalam, bo mi sie nalezaly. A dziecko, a wlasciwie dzieci mam bo chcialam, bo nie bede czekala na moment az bede wystarczajaco bogata. Skoro Panstwo chce pomoc, to czemuzby tej pomocy nie przyjac? Ja zawsze wpadam na strone www.dzieciak.co.uk, bo na niej chyba najwiecej info dla mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×