Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka91

Jaką sukienkę na wesele???

Polecane posty

Gość aniula78
zobacz w moich ulubionych sklepach: www.naia.pl albo www.saltandpeper.com.pl Ceny może trochę wyższe niż allegro, ale jakość nieporównywalna i oczywiście inne niż masówka z siecówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabe
Dobrym pomysłem jest także pójście do lumpa. Ja idę na wesele za miesiąc i swoją sukienke kupiłam w second handzie za 16 zł!! Mam 14 lat i to wcale nie jest wstyd że chodze do lumpa, poza tym mam swój ulubiony który odwiedzam co tydzień. Może zajrzyj do jakiegoś wtedy kiedy jest dostawa. Sukienka wcale nie musi kosztować 100 zł ! Tak naprawdę to nigdy bym tyle nie dala za sukienke. Moja kiecka jest przed kolano, ma krótki rękaw, materiał jest lekki i przewiewny, firma:atmosphere, jest w małe czerwono- czarne kwiatki z dodatkiem koloru niebieskiego i zielonego. Dodam jeszcze że można w niej iść wszędzie. Uwielbiam ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam.... ogólnie mam mały problem (?) w sumie to ciężko nazwać to problemem... dostałam od bliskiej mi osoby kartę upominkową do sOlivera... i zastanawiam się nad sukienką... ponieważ po 1. zbliżają się wakacje... więc miło by było dodać coś "świeżego" do szafy... no i po 2.... w wakacje mam aż 3 wesela... na szczęście ani jeden ludzik się na tych imprezach nie powtórzy więc sukienkę mogłabym nawet w tej samej konfiguracji założyć ponownie... albo pozmieniać dodatki i ok! Mam niby kilka opcji (podlinkować? bo nie wiem czy można - a nie chciałabym zostać zbanowana :P)... ale jakoś ciężko u mnie z decyzyjnością. Pomożecie? Figury jestem raczej normalnej - kobiecej. Mam ognistorude włosy i zielone oczy (jeśli miało by Wam to w czymś pomóc ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... ta ostatnia jest ciakawa, chyba najciekawasza. Al ogolnie rzecz biorac, jesli chodzi o twoj kolor wlosow i teczowke oczu to polecalabym cos w kolorze zieleni lub fioletu pieknie to wszystko podkresli. A ta jeansowa jest wg. mnie poprostu brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź 6, albo 11, tzn. jak już to te sukienki podobają się mi, a to przeciez Ty musisz sie dobrze w niej czuc. Zaraz zobacze moze cos znajde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie zauwazylam, ze wymienilas 10, jest piekna tylko nie wiem czy odpowiednia na taka okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... tyle ze ona by byla tez dobra pozniej na jakies normalne imprezy latem... ale moze gdybym zalozyla na t o jakis zakiecik... albo bialy albo jakis "oczojebny" jak sa teraz w ZARZE... (roz odpada... ale pomarancz pewnie tez bez sensu skoro mam pomaranczowe wlosy) albo poszukac gdzies jakiegos innego koloru. ja mam np w domu taka fajna w kolorze morskim i do tego jakies szpilki ale znow pytanie - jakie - pod kolor wdzianka czy czarne... nienawidze takich okazji za duzy stres przezywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandramrocznarycerska
ciekawe są... ale tak jak napisałam... chodzi mi o konkretną firmę, ponieważ dostałam kartę upominkową z dość pokaźną sumką właśnie do sOlivera, więc wolałabym pieniędzy nie wydawać, tylko wykorzystać swój prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemTunowa
hej mam podobny problem tyle ze mam 4 wesela ;/ nie jestem w ja nie jestem wyskokam mam tylko 165 do tego troche mnie jest ;) więc potrzebuje kiecke w rozmiarze 40 :) macie jakies propozycje dla mnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
ja też mam rozmiar 40 a momentami nawet 42... ale w ogole mi to nie przeszkadza :) ale widzę, że kiepsko tu coś z odpowiedziami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie - cos kiepsko... nie bylo mnie na weekend i myslalam ze bedzie tu wiecej odpowiedzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemTunowa
ja mam zamiar ruszyć na miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
no ja chyba jednak tez... wezme moze kolezanke jakas by mi powiedziala w ktorej sukience dobrze wygladam i finito... bo ta karte tak czy siak musze wykorzystac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - http://www.vissavi.pl/21-sukienki Najłatwiej załatwić to internetowo, przez sklep z sukienkami. Wybór jest dużo większy, jest co przeglądać, płacicie znacznie mniej. I coś takiego się opłaca. Nie ładujcie się w byle jakie zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja radzę przejrzeć: http://vissavi.pl/ Osobiście zawsze znajdę tu coś dla siebie. Dzięki temu nie denerwuje się, gdy czeka mnie jakaś okazja ;) Ładnie skrojone sukienki, porządnie wykonane, dobrze leżą podkreślając kobiece walory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz sukienki z napisami? Myślę, że biała sukienka z krótkimi ramiączkami i napisem ze srebrnymi cekinami Chic. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Koniecznie zapoznaj się z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna5555
Ja też zawsze mam problem z doborem sukienki, nic mi się nigdy nie podoba i tylko chodzę bezsensownie po sklepach. Dlatego od niedawna kupuję tylko przez Internet. Polecam Ci porównywarkę cen, na której znajdziesz mnóstwo sukienek, a do tego możesz kupić je w najniższej cenie. Może uda Ci się znaleźć coś dla siebie :) http://www.cozacena.pl/sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na wesele to wybrałabym coś naprawdę eleganckiego w pastelowym kolorze. Mój gust jest bardzo specyficzny, niewiele jest fasonów, w których czuje się dobrze. Niedawno ta sukienka: https://modbis.pl/product-pol-11147-Sukienka-na-wesele-Waleria-elegancka-kreacja-z-zakardowej-tkaniny.html zwróciła moją uwagę, bo wydaje mi się , że jest idealnie wyważona jak na taką okoliczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmosmoda.pl oferuje wiele ciekawych fasonów, w atrakcyjnych cenach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×