Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukaj wiatru w polu

30 kg mniej=spełnić marzenie.

Polecane posty

jaka mam figore.mozna powiedziec ze wcale nie taka zla,bo mam wszystko rowno rozlozone.to znaczy ze nikt nigdy by mi nie dal az tylu kilo.nosze rozmiar42/44 i w odpowiednich ubraniach wygladam super.wczoraj na przyklad kupilam biala spodnice troche za kolana.tak super uszyta ze jak w niej z przi wyszlam to meza zatkalo.naprawde.ale mnie razi na wadze te 80.przybylo mi bo po diecie cud-niejedzenie i schudnieciu 20 kg przestalam palic.reszty chyba nie musze opisywac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co albo mi się jeśc chce albo się komp przegrzewa ale mi tu jakims kurczaczkiem z rożna pachnie mniam mniam i chyba zaraz pójdę spać żeby nic juz nie zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytajcie - po prostu się przyłączajcie! :-) rozmarzona kaska - jeju, 42 mam tylko koszule, spodnie nawet do 46 (o zgrozo!) :O A te diety-cud można sobie wsadzić, wszystko i tak wróci z nawiązką. Pogratulować można rzucenia palenia! Brawa! Ciężko było? zielone oczy masz - 1000 kcal, malutko! Nie chodzisz głodna? martusia25 - nie podjadaj, bo po łapkach! :-) Jeśli już się tutaj dzisiaj nie pojawisz, to życzę Ci dobrej nocy! 😴 A powiem Wam ciekawostkę. Otóż oglądałam \"Dzień dobry TVN\" czy \"Pytanie na śniadanie\", coś takiego, nie pamiętam. I była wtedy właśnie dietetyczka, która powiedziała, że często błędem jest niejedzenie po 18! Prawidłowo powinno się przestać jeść 3-4 godziny przed snem. Tak właśnie tam słyszałam i chciałam się z Wami podzielić. Chyba sobie stopkę strzelę, a co mi tam! Może ze wstydu zacznę chudnąć... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj wiatru w polu -- jakoś daje rade , póki co. Nie licze tak dokładnie tylko tak na oko i wyczucie, Co do kolacji hmm to ja różnie słyszałam dziś np przeczytałam, zeby nie jesc po 18.00 a gdzie indziej, że 3 h przed snem. Do jutra Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ...ja już wstałam i jestem po siadanku na które zjadłam płatki fitness z owockami z mleczkiem :) mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
Witam :) Ja bez śniadanka ale zaraz chyba zrobie sobie ta przepisową kawę :) Dzis tak jaby coś chłodniej miało być. Niewyspałam się niestety :( Ale może to nadrobie popołudniu jak mężus wróci z pracy i przejmie opiekę nad naszym szkrabkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też się nie wyspałam najpierw nie mogłam zasnąć chyba dlatego że strasznie burczało mi w brzuszku a później maluszek wstał na butlę i już do rana spał ze mną (mąż był w nocy w pracy) a spanie z małym to juz nie to , cały czas czuwam ...i dzisiaj z rana ledwo sie podniosłam ale erspektywa śniadanka pomogla wstać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
martusia ile twój maluszek ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
ja mam córcie ma 4 miesiace :) Ale tez nie jest juz taka malenka- ciezka strasznie a bardzo lubi się nosić... No a ja zbijam ciazowe kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciązowe już zgubiłąm a było tego troszkę ponad 15 kilogramów a teraz sama dla siebie chce schudnąc jeszcze 5 kilo:) wtedy będzie ok ...no ja nie mam problemu z noszeniem ..juz..teraz mój synek biega ile sił ma w nóżkach a ja za nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
martusia ile ci zajelo zrzucanie tych 15 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No długo ....pierwsze 10 kilogramów około roku ...nast. pięć w 3 miesiące ale dołączyłam codzienną jazde na rowerze ...widze że im dalej od porodu tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Paniom! :-) Widzę, że noc także w Waszym przypadku nie należała do najlepszych. Możecie napisać, skąd jesteście? Jakie macie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z okolic Szczecina i dzisiaj planuję po obiadku pojechać na działkę i troszkę posprzątać oraz zebrać plony ...zawsze to jakieś spalanie kalorii...a teraz czekam aż mi się kukurydzka ugotuje a pachnie już miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzisiaj chyba przesadziłam, ale zaraz wszystko spalę. ;) Poćwiczyłam pół godziny, a zakwasy mam takie (od przedwczoraj!), że szkoda słów. Kupiłam sobie nowy rower-marzenie, wygodny, ajjj, idealny na dietę i długie przejażdżki. :) Piję sobie Tymbark Fit (marchew+pomarańcza), pycha i wlałam w siebie Tymbark Vega - nie polecam, okropne. :O Rozpisałam się o mnie, ale taki fajny nastrój mam, waga pokazała 75,3 :D :D Pewnie dobrze siku zrobiłam i dlatego, ale co tam. Napiszcie, co u Was! Do usłyszenia później kochane! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mne dzis wmiare ok, zjadłam: batoniknestle corn 78 kcl, 3 suche rurki i ryż z kukurydzą i pieczarkami . Ćwiczyć znów nie ćwiczył :/, ipójde tylko na spacer. pa!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone oczy masz - malutko jesz, tylko podziwiać! 🌼 A spacer samotny czy z drugą, gorszą połową? Właśnie wróciłam z roweru, 8 km w 40 minut, całkiem dobry wynik biorąc pod uwagę moją otyłość i to, że nie jestem zadyszana. Aha! Rower spisał się świetnie i zakwasy jakoś mniej bolą. Wieczorem zrobię sobie peeling kawowy, a za chwilę minimum pół godzinki ćwiczeń. rozmarzona kaska, in my humble opinion, martusia25 - gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jestem wróciłam z długiego spacerku z mężem i synkiem , troszkę nogi mnie bolą ale co ..........zgrzeszyłam zjadłam na spacerku tosta z serem i pieczarkami :( jest mi z tym źle ...cały dzionek katowania a na koniec wyżerka buuuuuuuuuu :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i jak tam .ja ruszac sie nie moge.moje dziewczyny wyciagnely mnie dzisiaj do aqua parku.cwiczenia wodne,masaze wodne i wszystko co do tego nalezy.po 6 godzinach\"wypoczynku\"zjadlam konia z kopytami a teraz mi sie nic nie chce-tak mnie wszystko boli. a jak ja przestalam palic.prosto.z dnia na dzien.bez zadnego ale.oczywiscie wczesniej juz pare razy tez probowalam ale po 2 dniach zawsze byly fajki spowrotem.az pieknego razu o 15 wypalilam ostatniego papierosa z paczki i to byl moj ostatni.od nastepnego dnia dalej mialam dookola palacych ludzi ale mnie to nie przeszkadzalo.nie wiem do dzisiaj jak to mozliwe ale tak zostalo.juz 3 lata.pol roku po mnie przestal palic moj maz - tez z dnia na dzien bez zadnych plastrow itp.JESTEM Z NAS DUMNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolisia79
Cześć dziewczyny no i przyszło na mnie i się dołączam, może nie 30 ale na pewno 20 kg. Cholera jak przybrałam to był moment :) Jestem po różnych dietach i efektach jojo ale koniec z tym. Mniej jem i mam już dziś zaliczone 4 km na rowerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po nieprzespanej wczorajszej nocy uciekam ..wykąpiś synka i chyba razem z nim położe się spać tak więc mówię Wam dobranoc odezwę się rano papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmarzona kaska - Fajnie, że w końcu jesteś! Zjadłaś konia z kopytami, bo woda bardzo \"wyciąga\". Obyś nie musiała (tak jak ja) walczyć z zakwasami. Zakwasy na brzuchu, to najgorsza rzecz, jaka mnie w ostatnim czasie spotkała. Karolisia79 - Witaj i czuj się jak u siebie! Większość z Nas nie zauważa, że tak szybko przybywa kilka, kilkanaście (a w moim przypadku kilkadziesiąt :O) kilogramów. Potem lamenty i w końcu decyzje o odchudzaniu. Na tym topicu będą sami zwycięzcy! Jak nie MY to KTO?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolisia79
szukaj wiatru w polu - chcesz ważyć 46 kg nie za mało trochę? ja bym chciała 60/65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×