Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukaj wiatru w polu

30 kg mniej=spełnić marzenie.

Polecane posty

wreszcie piątek!! dziś mi sie wyjątkowo nie chce no ale jak mus to mus :) 5 km na rowerze zaliczone i brzuszki, potem jeszcze 5 km i można powiedzieć, że wszystko mamy załatwione na dziś. A jak Wam minął dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzisiaj mam zdecydowanie gorszy dzień. Wydałam kupę kasy na ubrania, a mimo to złapałam jakiegoś ogromnego doła. Wolałabym być anorektyczką niż takim grubasem. Nienawidzę swojego ciała. 😭 I nigdy nie będzie lepiej....... :( 🖐️ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie bedzie tylko sie nie poddawaj.to czasami tak jest z tymi dolami.ja tez tak czasami mam.kupuje nowe rzeczy w ktorych super wygladam i nagle nie wiadomo czemu....dolek.tak poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szukaj wiatru w polu -- głowa do góry, ja też tak czasami mam ,że kupie sobie coś fajnego a za chwilke mam mega doła. Nie pisz, że nigdy nie będzie lepiej, bo bedzie. Mam nadzieje, że dzis już humorek lepszy. Ja mało ostatnio jem. Wczoraj za cały dzień z 4 małe kanapki z pomidorem. A dziś narazie: 2 kromki chleba grahama z masłem + serek danio waniliowy. Dziś rano weszłam na wage i 66 kg..... Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki:) Oj ja zaszalałam wczoraj ...po delikatnym śniadanku i obiadku , kolacyjka była wybuchowa ..pizza, jaja w majonezie ,sałatki...no ale w końcu stawiałam urodzinową więc nie mogłam nie jeść ;) Mam troszkę wyrzuty sumienia ale co tam od jednodniowego grzeszku nie przytyje ...mam nadzieję ;) @szukaj wiatru w polu chyba wszystkie odchudzaczki mają czasami chwilę zdowłowania lub też załamania ...ale głowa do góry napewno będzie lepiej ... zgubimy wspólnie parę kilogramków i będzie OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Co tutaj tak puściutko ? hmm Ja dziś do pracy mam na 14.00 :D zjadłam juz śniadanie: nektarynke, 2 kromki grahama z masłem pomodorem i serem żółtym. Na wadze 66 kg, chciałabym tak z przodu 5 zobaczyć Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone oczy masz ...ojej to mamy takie samo marzenie ..ta 5 z przodu ostatnio tyle ważyłam ( 58kg:)) 3 lata temu przed ślubem ale później zaszłam w ciąże i przytyłam 25 kg :( masakra 18 kg już schudłam ale jeszcze troszku mi zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia25 --- mi się tak waga waha, że zgrozo. Dokładnie w zeszłym roku w kwietniu ważyłam 59 kg i super się czułam i wyglądałam. No nic zmykam się szykować. szukaj wiatru w polu --- jak się trzymasz? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dojdę do siebie, to odpiszę na Wasze posty. Wpadłam w jakiś trans - użalam się nad sobą, zupełnie straciłam motywację. Dodatkowo przytłacza beznadziejna pogoda. Co u Was? :(🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj wiatru w polu --- ja jeszcze w pracy do 22.00 buuuu :( U mnie też dziwnie wygarnełam wszystko byłemu, to się poobrażał... ehhh Napisz jak będzie lepeij. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co się załamywać - zawsze moze być gorzej ;P A tak na serio - wiem jak jest też mam załamania - szczególnie w sobotę miałam jak się okazalo ze nie waże 80 kg tylko..... 87 kg wiedzialam ze jak rzuce palenie to tak gładko nie pojdzie no i nie nie jest tak ze chcialam schudnac 20 kg teraz juz jest 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez musze zrzucic 30 kilo...25 zalozylam sobie do konca tego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo.tydzien popuscilam i na wadzze juz 82 kg.cholera jak to szybko idzie.no nic,nie ma co sie zalamywac.od jutra bedzie lepiej.i mysle tutaj o nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny 😍 @miaui - witamy na pokładzie :)🖐️ Wróciłam z roweru, zaraz może zmuszę (!!!) się do ćwiczeń. Objadam się, czym popadnie i mam wszystkiego dosyć. Niby 2 kg ubyły, ale czym są 2 kg przy 20. (żeby dojść do górnej granicy wagi prawidłowej), a nawet 30. (żeby wyglądać szałowo). Tylko się powiesić :O Co u Was? Widzę, że w większości przechodzimy jakieś kryzysy. @zielone oczy masz - po co właściwie \"były\" napisał? Były przesłanki ku polepszeniu relacji i powrotowi? @Karolisia79 - no tak, zdrowie po rzuceniu fajek kosztem wagi. Organizm zamiast nagradzać tych, którzy rzucą palenie, karze dodatkowymi kilogramami. Sprawiedliwość :O @rozmarzona kaska - w górę idzie szybko jak cholera, w dół można się zakatować i... gówno :O @martusia25 - Tobie już 5 z przodu w głowie! ;) A to 18 kg zeszło samo z siebie czy dieta? Ciążowe kilogramy rzekomo łatwiej schodzą, ale tego się chyba nigdy nie dowiem :O Trzymajcie się ciepło! Zajrzę tu później. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ciążowe kilogramki schodzą szybciej ale mi tak dośc szybko zeszło 10 kg resztę musiałam sama wypracować ..ćwiczeniami i dietką :) ale cały czas marzę o 5 z przodu ...oj ale kiedy to nastapi to niewiem bo jakoś ostatnio te wstrętne kiloski się uparły i ani drgną ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty i tak jesteś chudziutka, w porównaniu ze mną! Jak się ruszy, to z dnia na dzień będzie Ciebie mniej. 🌼 Przed chwilą stanęłam na wagę i pierwsze dwa pomiary 73,4, a później 74. Baaardzo powoli, ale spada.Ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dzisiaj zrobilam? wlasnie zamowilam sobie rower eliptyczny.podobno dziala cuda.o ile sie trenuje.w polaczeniu z moim basenem mysle ze sie wymodeluje. czy ktos ma doswiadczenia z tym rowerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziewacie, Kochane? @rozmarzona kaska - skąd pomysł na ten rower? Czytałam o nim w Internecie i rzeczywiście brzmi nieźle. Pewnie będziesz znikała w oczach. :) Wstałam o siódmej, o 7:40 pół godziny roweru, później ćwiczenia. Właśnie się wykąpałam i mam zamiar posprzątać dom, a od 11 przysiąść do (sprawiających wątpliwą przyjemność) swoich obowiązków. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja jestem , teraz w pracy... z jedzeniem wporządku. Na wadze mam 66 kg. Z byłym całkowicie się rozstałam napisałam mu parę słów do rozumu, to jego odpowiedzią było mnie zablokowanie na gg. Prawda w oczy kole. Jak bedzie potrzebował to się odezwie, wtedy zobaczy.. Jade jutro na pare dni na wakacje :) ale obiecuje jakoś trzymać dietkę. p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.skad pomysl na ten rower.na wakacjach na plazy bylo male fitnes studio wiec tak sobie tam poprobowalam.a ze jak cos sobie do glowy wbije to juz koniec nie trwalo dlugo jak sie zdecydowalam.zobaczymy jak bede znikac.mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzzzzyyydki_człowiek
Witam Drogie Pani, Postanowiłam dołączyć do waszego grona. W końcu "w kupie" raźniej:) Podobnie jak Wy walcze z tkanką tłuszczową. Niestety jak dobrze wiemy to walka nierówna jesli ktoś tak jak ja kocha jesc. A z drugiej strony to sama sobie jestem katem, w koncu inni jedza wszystko a nie wyglądają jak prosie. W sumie sama nie wiem ile dokładnie waze, gdy żarłam jak świnia(nazywajmy rzeczy po imieniu) nie wazylam sie dlatego tez nie mam wagi. Skąd u mnie nagła chec zrzucenia zbednych kg? Hmm.. Poprostu przejrzałam na oczy, w wieku lat 20 moja figura kojarzy sie rczej z kobieta kolo 50:-/ Poprostu chciałabym pokochac własne ciało, poczuc co to ten sexapil! Nie ma kobiet brzydkich, sątylko niezadbane. A ja chciałabym się kiedyś poczuć jak prawdziwa, piekna i zgrabna kobieta. Dlatego od dziś odchudzam sie z Wami. Macie cos przeci? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zielone oczy masz - miłego wypoczynku! Dietkę trzymaj, ale jeden dzień luzu nie zaszkodzi. 🌼 @rozmarzona kaska - na bieżąco dawaj znać, jakie są efekty Twoich rowerowych poczynań. ;) @Brzzzyyydki_człowiek - :)🖐️ zmieniaj ten nick, kobieto! I oczywiście nie mamy nic przeciwko! Im Nas więcej, tym lepiej. Jakieś \"dietowe\" plany? Ile czasu wyznaczasz sobie na zgubienie \"kilku\" kilogramów tu i ówdzie? Wpadaj tutaj często! Ja dzisiaj zrobiłam ciastka, kolorowe, piękne, smaczne (ostatnio przeżywam kulinarne \"pierwsze razy\", dzisiaj był jeden z nich) i oczywiście obżarłam się jak skończona świnia. :O Jutro dwa razy pójdę na rower i może pokatuję się ćwiczeniami. Strach się bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość null44
dolączam ze wzrostem 165 cm i wagą 75 kilo, to 44 to wiek i rozmiar, mam zamiar schudnąć z 13 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzzzzyyydki_człowiek
Moja wymarzona waga to 57, jakies 15 lub 13 kg(jak warzylam sie ostatnio waga wskazywala 72 kg) Nue zamiarzam tego osiagnac w ciagu miesiaca, diety cud juz nie robia na mnie wrazenia. W tej chwili jestem tak zmobilizowana, że postanowilam calkowiecie zmienic swoje nawyki zywieniowe, nawet jesli bed musiala zapomniec jak zmakuje kotlecik z ziemniakami i ukochane słodycze. Ciekawa jestem jak długo będę tak zdeterminowana?;) Teraz jadam jeden wiekszy posilek dziennie, najczesciej sniaganie, w ciągu dnia jakiś jaogurt i owoce. Slyszałam jednak ze aby skutecznie chudnac nalezy spozywac min 3 posilki dziennie z tego dwa wieksze. W sumie brzmi to madrze, gdyz organim nie zwalnia metabolizmu i nadal spalamy znianawidzony tłuszczyk. Z owocami tez ostroznie, niektore zawieraja bardzo duzo weglowodanow! Najbezpiecznejsze są warzywa, ktorych osobycie nienawidze. Moze macie jakies wyprobowane ziolowe herbatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, czuję takie wyrzuty sumienia po zjedzeniu caistek, jak chyba nigdy w życiu. Muszę ułożyć plan dnia, bo dostanę w głowę. :O @zielone oczy masz - wyszalej się za Nas! 🌼 @null44 - Witamy! 🖐️ @Brzzzyyydki_człowiek - diety cud są dobre, jeśli trzeba zrzucić szybko, a później ma się czas i tyle samozaparcia, by chudnąć to, co przybędzie+to, co było pierwotnie. Jeśli chodzi o herbaty, to ja piję z serii Bio-Active: Mandarynka (przepyszna!), czerwona herbata (z cytryną), Slim Body (o smaku grejpfruta) i od czasu do czasu zieloną herbatę. To chyba tyle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za powitanie, a teraz do roboty (czyli chudniecia), mam niedczynność tarczycy, ale mysle niestety ze moja nadwaga bierze się ze spozywania kalorii, a nie na skutek choroby (leczonej zresztą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzzzzyyydki_człowiek
Szukaj wiatru w polu- jeśli już wszamałaś co z pewnością pyszne ciacho(ehhh tez marzy mi sie coś słodkiego) to koniecznie zastąp jakiś posiłek samymi warzywkami, np zjedz gotowany kalafior z obiadek. Do tego 30 min aerobiku i śladu po ciastku nie będzie. Nie ma co płakać na zjedzonym ciastkiem:) Poza tym taka jednorazowa słabość nie zniwaczy całych Twoich starań. Ja pamiętam jak jeszcze nie dawno jadłam ciastka garściami i wtedy jakoś nie czułam żalu do siebie. Wiec marcew w dłoń i uszy do góry :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam dzisiaj.u mnie dzisiaj z nastrojem nie jest najlepiej.od rana leje.wszystko mnie boli i wogole ruszac mi sie nie chce.dobrze ze jeszcze jesc nie zaczelam bo to bylby koniec.narazie na sniadanie zjadlam nektarynke,potem garsc jagod.na obiad zupa ogorkowa do ktorej niestety pokusilo mnie na pyszny chlebek.no coz.ale bylo pyszne. szukaj wiatru w polu,moj rowerek dojedzie dopiero w e wtorek tak ze jeszcze musze troche poczekac. a potem to bedzie cwiczenie ze ho ho.mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiaDeath
witajcie wlasnie tez chce tyle zgubic...szukam dietki ale najskuteczniejszy wg badan jest atkins a narazie jest za duzo owocow i warzyw;) chyba zaczne od cwiczen, power joga wyglada ciekawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×