Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukaj wiatru w polu

30 kg mniej=spełnić marzenie.

Polecane posty

Dzień dobry! Nie będę się rozpisywać, bo to jak przytyłam, nie jest niczym interesującym. Jadłam wszystko, nawet gdy nie byłam głodna w ogromnych ilościach. Jestem osobą niską - 158 cm, ważę 76 kg :O Wstyd pisać, ale tak jest. Zaczęłam się odchudzać. Zażywam For Slim, hamuje apetyt - jem tylko wtedy, gdy czuję się głodna. (małe porcje, 3 razy dziennie) Wieczorem rower - 8 km, poza tym dwa razy dziennie 20-30 minut ćwiczeń. Ogromną wadą jest to, że mam dość wąską \"górę\", a bardzo mocne nogi (uda a łydki to mieszanka mięśni i tłuszczu). Myślicie, że coś się zmieni? Potrzebuję jakiejś motywacji, sama nie daję rady. :( Może któraś z Was się przyłączy? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja mam odwrotna figure.. ale uwierz wszystko sie da zrobic:) 30 kg to nie jest az tak duzo.. w ciagu roku bedziesz sie bardzo pilnowac i cwiczyc i spadnie:) wszystko jest w glowie.. buziaki i 3mam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade... :) motywacja najwazniejsza... ;] hehe... fajny tytuł... cos podobnego do schudnąc 15kg=spełnic marzenie :P heh wszystko jest mozliwe... :) powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
witam widze ze duzo powstaje tu nowych tematów a potem jakos tak zanikają. Ja tez chce zrzucić około 30 kg ale nie wiem czy mi sie to uda. Przy wzroscie 162 wazę 80 kg- 5 dzień diety kopenchaskiej - wazylam 84 :) Wczoraj wypiłam ogromna ilosc lemoniady i zjadłam male opakowanie serka bieluch tarta marcheke i jajko na twardo. dzis mam w planach brokuly i gotowana rybkę oczywiscie wszystko bez soli za to z papryka, bazylią i innymi przyprawami. no i lemoniada łykam też ocet jabłkowy i suplement diety kapuscianej- około 30 min przed posiłkiem i popijam lemoniadą. Żeby uzupelnic niedobór witamin biore witaminy i składniki mineralne i wyciag ze skrzypu polnego. Bo inaczej odrazu polecialy by mi włosy i paznokcie. Mam nadzieje ze sie uda i za 7 może 8 miesiecy osiagne swoja wymarzoną wage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak: ja ważę 72 kg a mam 171 cm wzrostu, chciałabym schudnąć tak 20 - 22 kg, wrócić do swojej pierwotnej wagi, chciałabym zastosować dietę warzywno owocową i uprawiać bardzo dużo sportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
biore kapsulki- powoduje szybsza przemiane materii i spalanie tłuszczu- przynajmniej tak napisali na opakowaniu :P a ja chyba lubie cos lykac :) to mi dodaje sil i wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie - przyłączajcie się! in my humble opinion - Jeśli schudniesz tyle, ile zamierzasz, to będziesz kruszynką. :-) ja też chcę - może się zaczernisz? Bo się podszywy pojawią i zaczną pisać bzdury. Wieczorem będę tu na dłużej, teraz muszę zjeść obiad, ale żadnych ziemniaków! Dziękuję wszystkim za obecność! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
Raczej nie bede zaczerniać nicka :) Jak ktos ma ochote pozartowac to prosze bardzo :) Wiem coś niecoś na temat kafeterii i zdaje sobie sprawe że niektórzy ludzie w ten sposób chcą odreagować swoje problemy. Ja zjadłam wlasnie rybke z brokulami i czuje sie napchana po brzegi. Zaraz biore się za sprzątanie to spale troszkę kcal.- Tak wiem dzisiaj niedziela ale nie bardzo miałam czas w tygodniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być uzależniona od przeliczania kalorii. Rower+ćwiczenia+MŻ+duuuużo mineralnej+For Slim i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Dzisiaj zjadłam tylko płatki kukurydziane z mlekiem i obiad, czuję się wypchana do granic możliwości - ufff. :) Zaraz półgodzinne ćwiczenia i wieczór na Kafe. A jak u Was? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt! chudnie się na niej szybko ale to nei znaczy o JOJO moja ciocia ją stosowała, ale ona pod opieką lekarza i ze względów zdrowotnych, schudła 30 kg. Później po 4-6 tygodniach powoli dołącza się inne produkty, no oczywiście dużo sportu również :) jak czytałam opinie o tej diecie, to bardzo dobrze wpływa na \"celulit\" niwelując go, ogólnie na skórę, włosy paznokcie i wygląd zewnętrzny. Smaczna? nie wiem, to zależy co kto lubi, nie można jednak wszystkich owoców jeść, niektóre są również przesłodzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona kaska
oj dziewczyny tez bym chciala.mam 34 lata,160 cm wzrostu iiiii......80 kg zywej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć odchudzaczki :) Ja około roku temu ważyłam 78 kilogramów:( poprostu masakra...kiedy weszłam na wagę myslałam że umrę ...rozpłakałam się i powieziałam basta ileż można żreć :( Od tam tego czasu zgubiłam 15 kilogramków :) nareszcie zaczynam fajnie wyglądać a zrobiłam to tylko dzięki ograniczeniu jedzenia i ćwiczeniom żadnych dodatków ...powoli zaczynam lubic swoje lustrzane odbicie :) pozdrawiam i życzę powodzenia w odcudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam praktycznie wszystko oprócz potraw naprawdę tłustych tylko że w minimalnych ilościach a w chwilach ataków głodu ..kiedy miałam ochotę zjeść lodówkę z zawartością robiłam sobie np. całą miskę pomidorków z cebulką i z jogurtem naturalnym i jadłam aż nie pękłam tylko po to aby zachamować ten wilczy apetyt i ....udawało się ...bo wodą ja nie potrafiłam tego wyeliminowac :) a co do ćwiczeń to robiłam takie http://www.naturalne-kosmetyki.net/cwiczenia-odchudzajace.html Teraz dodatkowo jeżdżę na rowerku stacjonarnym ale po to byujędrnić sobie skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że takie tabsy dużo kosztują a jak ma się rodzinę to nie każdego stać na takie wydadki ....a po za tym zdrowiej schudnąć bez dodatków:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiu mysle ze masz racje z tabletkami.i drogo i niezdrowo.ja kiedys kupilam herbaliwe(nie pamietam juz jak sie to pisze) i oprocz kupy pieniedzy nie ubylo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać ze podczas odchudzania piłam litrami wode niegazowaną i herbatkę czerwoną pu-erh. Ewentualnie jeśli chodzi o jakieś tabletki to lepiej kupic jakieś naturalne np. błonnik , który hamuje apetyt bo wypełnia brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przestanę tu pisać, dopóki nie zgubię 30 kg! Witajcie, kochane! Cieszę się, że jest Nas więcej! rozmarzona kaska - wymiary masz baaaaaaardzo podobne do moich. Jaką masz figurę i jaki plan działania? martusia25 - dziękuję za link, fajowe te ćwiczenia. Od jutra wprowadzę! Wczoraj dałam sobie trochę wycisk i mam takie zakwasy, że hoho. Ledwo się ruszam. Rozchodzić czy przesiedzieć i czekać aż minie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mogę dołączyć? Pisze też na innym topik ale z miłą chęcią się przyłącze. Odchudzam się od tygodnia i jest ciut mniej teraz waże ok 69/70 kg. Staram się nie przekraczać 1000 kcl i raz w tygodniu chodze na bsen i czasem na siłownie. Ograniczam węglowodany i słodycze. Na ogół na śn jem chleb ciemny lub grahamka/ z serkiem kanapkowym, pomidorem , sałatą , itp na obiadokolacje ok 18.00 kalafior, warzywa na paelnie, ryż z pieczarkami itp. Czasem zjem jakiś wafelek typu corn lub knopers, ale mało kiedy. Do tego jem aplefit i jakaś herbatka wspomagająca odchudzanie teraz jest to slim vitaxu. No i męcze się gdzie niegdzie z rozstępami :( i używam IQ STREVE CREAM z Bielendy. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×