Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowiittka

Tylko do wyrachowanych kobiet.Cnotki nie wchodzić!!

Polecane posty

Gość Jowiittka
powiem mu że to była jedynie cyber zabawa i taka gra jedynie przez internet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiettaaa
ach kobiety kobiety....jak by post pisał facert zaraz koledzy mezczyzni dali by mu pełno rad i trzymali na duchu...a wy tylko wrzucać potraficie a gdzie kobieca solidarnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowiittka
MalagaTikitaki -danke schon:D to też rozważę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowiittka - jeśli traktujesz go poważnie, to raczej odczekaj trochę i powiedz, jak jest. Obawiam sie, że jak zaczniesz kombinować, to zamotasz się i będzie jeszcze gorzej. To się przecież czuje, że Ty niespecjalnie umiesz kłamać. Wpadniesz na kłamstwie i co wtedy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemożliwe zdrada czy popełniona przez faceta czy też kobiete jest takiej samej rangi dla mnie :o nie interesuje mnie co by pisali mężczyzni..oszustwa wobec drugiej osoby nie popieram i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek do okeya z nazwy brzmi mi ładniej:P życze smacznego:D a jeśli miałabym towarzyszyć przy posiłku musiałbyś kilkadziesiąt km przejechać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaku
Gupia szmato! Nie dość, że zdradziłaś swojego faceta to jeszcze potem z tamtym dzieliłaś sie wrażeniami? Widać, że nie żałowałaś tego co zrobiłaś! Ty jeszcze chcesz żeby on ci wybaczył i był z tobą? Taka kurwa jak ty nie zasługuje na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludzie opamietajcie
sie..nie widzicieże jest załamana..Sadyści...!! Każdy ma prawo do błedów.... widać że jej na nim zalezy mimio wszystko gdyby bbyło inaczej zapomniałaby o gosciu i pocieszała sie teraz seksem z kolejnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preła aleś palnęła, tak jak będziemy dobrzy i wspaniali dla innych to nas w życiu nic złego nie spotka... Co za bzdet! Weź, nie podejrzewałam Ciebie o takie przekonania! To co ludzie nam robią bądź nie nie zależy TYLKO od nas, zależy głównie od tego jacy ONI są, więc weź przestań... Niestety ludzie są tacy że jak jest okazja dowalą nawet bez powodu. I co teoria upada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikkkk
zosia przreczytaj cały temat słowa perły tyczyły sie pobożnego życzenia wobec nas:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa/
zoska ty rozumiesz to co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że rozumiem co
czytam: odczytałam tak:"Jeśli nie będziemy robiły skoków w bok, to raczej nic takiego nas nie spotka." - święte słowa Perły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, droga Jowitko, każdy płaci za swoje błedy i niestety wygląda na to, że ty za ten też zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika beza
po pierwsze : skoro nie wymysliłaś żadnego sensownego klamstwa zaraz po tym jak on odkrywł twoją zdrade to teraz raczej głupio wyskakiwac z jakims tlumaczeniem bo powinnas zrobic to wtedy. Po czasie wszystko mozna wymyslić a prawde mowi sie bez zastanowienia wtedy kiedy trzeba wiec twoj facet raczej nie uwierzy ze to był cybersex albo podszywanie sie pod ciebie. po drugie: nawet jesli ci uwierzy w to klamstewko i wróci do ciebie to jesli po czasie dowie sie prawdy to bedzie juz naprawde koniec, bo raz ze go zdradzilas a dwa ze probowałas zrobic z niego durnia - wiec jesli juz to ja powiedzialabym prawde i liczylabym na zrozumienie. a po trzecie: kopnęłabym do dupy facetowi ktory grzebie w moich prywatnych rzeczach. w tych kategoriach miesci sie tez archiwum gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa/
zoska--chyba jednak nie rozumiesz!!!! nie biegga o to ze nik nas nie zdradzi tylko ze nie bedziemy miec problemu autorki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehhe
a czemuż to musi do ciebie wrócić???? ma dużo kaski czy cóś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo to prowokacja albo to
durna dziwka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzeeeeee
że można być taką S-U-K-Ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech nie wraca
tylko znajdzie sobie pozadna kobite ty to zwykla szmata i tyle dobrze ci tak suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja rozumiemm
moze młoda jesteś jeszcze kierujesz sie w zyciu impulsami i dopiero teraz zrozumiałaś że tak naprawde go kochasz że ci zalezy że zle zrobiłaś współczuje scie bardzo ale obawiam sie że jest to już koniec waszego zwiazku...zaden szanujacy sie facet nie wrcóci po czyms takim meska duma mu na to nie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqrat, ale pieprzysz, chyba nie wierzysz w to co mówisz. Ile razy mam powtarzać że 30 lat mam, co? Słownie: t r z y d z i e ś c i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziarze wam po prostu
potrzeba więcej seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×