Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

ja jestem, czje sie jak miesiac temu, chociaz to dopiero dni plodne mam jakies dziwne skurcze zoladka :O niedobrze mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika- gin dal ci zielone swiateko a ty sie smucisz??? Mysl pozytywnie! Napewno tym razem sie uda- zobaczysz, wszystko sie ulozy. masz tu nasze wsparcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-wspierami Cię wszystkimi siłami,TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKASKI,zobaczysz teraz się uda. Zuzia-to teraz trzeba działc skoro masz dni płodne,do dzieła,do dzieła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to już po dniach płodnych ale poszlaec można hihihi a potem wszystkie czekamy na dwie krechy na teście,ja to chyba najszybciej się dowiem czy cos się udało czy ta czerwona małpa przylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- dzialamy, dzialamy :D :D Mosi sie udac, mosimy byc dobrej mysli, a jak sie bejbiki posypia to ohoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - ja mialam 3 dni pozytywny test owu... Ale tylko raz krecha testowa byla taka o wiele ciemniejsza od tej kontrolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki-mówię Wam,że posypią się dzieciaczki jedno po drugim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelke dla orientacji : STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tu koleżanka mówi że ona jak zaszła w ciążę to miała tam temperaturę 38 stopni przez pierwsze dni a potem tak ponad 37,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki... ja się z Wami żegnam na ponad 2 tygodnie... jak wrócę to w tej tabelce staraczek mam być tylko ja a reszta sio do oczekujących mamuś:) uważajcie na siebie, przytulajcie się owocnie, nie popadajcie w nerwowe schizy... i spokojnych, miłych dni:) pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna nie jest smutna ;) Zegna sie bo na urlopik jedzie :D Mika - zgodze sie z tym co piszesz o temperaturach - oglądając wykresy kobietek które są w ciąży widzę, że ta wyższa temperatura - od momentu owulacji do zapłodnienia i ciąży oscyluje między 37 a 38 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika super pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzę że Ty bardzo obeznana jesteś-super!!!Ja to jak nawiedzona pragnę tego dziecko chodze i mierzę to temperaturę jak wariatka,teraz mi wzrosła,ale to schizy moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ta temperatura strasznie nurtuje i zastanawiam się bo mierzyłam teraz o tej samej porze ale z ciekawości czy przypadkiem nie spadła zmierzyłam teraz znowu i wzrosła do 37,5,już wszędzie się doszukuję ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja! ja ! ja!m :D :D smutna- udanego urlopu!!! dziewczyny- ja \"spadam\" do domku, weekend sie zaczyna :D, najpierw jade do mamy pogadac troche an temat slubu, potem po mezusia i do wyrkowic :P trzymajcie sie cieplo, przytulajcie i opowiadajcie!!! do poniedzialku kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie kobietki :) Juz pisalam jakis czas temu na jednum z topikow, o tym, ze staramy sie o dziecko ani tak nam nie wychodzi... Poizniej nie zagladalam jakis czas - stwierdzilam, ze nie bede o tym myslec i moze sie uda. Ano - nie udalo sie. Juz ponad pol roku... Bylam u gina - przepisal Clostibegyt (od 3go do 7go dnia cyklu) oraz Doxycylina (antybiotyk na infekcje-ponoc jakas niewielka jest, ale nie stanowi problemu). Gin powiedzial,ze nie widzi najmniejszych problemow. Badania ok, owulacja jest taka jak powinna... dal nam 3 miesiace. Nie meczyl mojego Sloneczka badaniami nasienia - co by faceta nie ploszyc :) Oczywiscie powiedzial o tym by przejsc na \"tomiwisizm\" (co nie jest latwe....). Jestem dobrzej mysli... licze na to,ze sie uda... nienawidze pierwszego dnia miesiaczki - kiedy sie okazuje,ze starania poszly na nic... potrzebuje miejsca, gdzie bede mogla porozmawiac... napisac... poczytac o innych kobietkach... podtrzymac moja nadzieje czytajac,ze innym sie udaje i ze inne kobietki nie traca nadziei. Czy przyjmiecie mnie do swojego grona? :( Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaPL-WITAJ!!!!!!!!Tu są fajne kobietki,mnie przyjęły z otwartymi rękami. Zuzia-miłego i owocnego weekendu>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, dzieki za mile slowka :) Tak fajnie wiedziec, ze gdzies mozna z kims porozmawiac :) Przez ten antybiotyk czuje sie jakby mnie ktos polknal, przezul i wyplul... jestem do niczego. dzieki Bogu skoncze go brac zanim beda tegomiesioeczne starania. Mika - ja wiedzialam,ze nie bedzie latwo od samegoi poczatku - byloby od razu, gdybysmy nie chcieli dzidziusia. Ale bylam pewna, ze po pol roku juz bede wybierala spioszki.... Zycze Ci, bys nie czekala zbyt dlugo ;) Aha - jedna porada mojego gina (inni tez to radza) najbardziej mi sie spodobala ;) Tumiwisizm ;) Polecam :) Pola - dzieki za mile slowa :) Zuzia - milego weekendu (choc nie zdazylysmy sie jeszcze poznac) Smutna - odpoczywaj. Ponoc wtedy starania sa owocne ;) Zycze tego z calego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - witaj :)) No i tradycyjnie - życzmy owocnych przytulanek i Fasolki w brzuszku juz niedlugo :) Wpisz się do naszej tabelki :) Dziewczyny - miłego weekendu!! Pewnie zajrzę w trakcie :)) No i owocnych przytulanek!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Louisa... A ja myslalam, ze do wpisania sie do tabelki trzeba miec jakis forumowy/topikowy staz :) Czuje sie zaszczycona, ze juz moge sie wpisac :) Tak wiec ponizej podaje uzupelniona tabele :) DZIEKI WIELKIE!!! P.S. I mam nadzieje,ze niedlugo wszystkie zejdziemy pietro nizej... z pozycji staraczek do przyszlych mam :) STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7...........31.08.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, Kobietki, Teraz ja znikam juz z pracy. Czas isc na ostatnia zmiatne wieczorkiem i w trakcie weekendu odpoczac :) Wreszcie :) Zycze Wam wszystkim bardzo bardzo bardzoi duzo szczescia w staraniach i na najblizsze dwa dni - bardzo udanego weekendu!!! Do zobaczenia w poniedzialek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo z rana!!!!!!Jak tam samopoczucia na dziś?U mnie nadal temperatura powyżej 37,brzuch mni epobolewa,pogoda paskudna,brrrrr i weekend będzie smętny przez tą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Pola - czy Ty w soboty spać nie możesz? O 8 już na necie? ;) Wyższa temperaturka to dobry znak, ale trzeba cierpliwie czekać!! Ale zostało Ci już kilka dni niepewności :) Będzie dobrze :D Ja zmykam malować mieszkanko :) Miłego dnia dziewczyny :D Przytulajcie się i odpoczywajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANNNNIAAAA
Louisa-hihihihihihhi to dlatego,że moje dziecko od 8 mnie wyciąga z łóżka i woła mama bebe czyli żebym jej puściła teletubisie. Mam nadzieję,że to dobry znak ta temperaturka ale kto to wie czy to ciąża,hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ale sie wpisałam na pomarańczowo ,hehehe ale to ja Pola tylko odpowiadałam na topiku o poronieniu na pomarańczowo,całuski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×