Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

mika dzięki za hasło blog jest super tylko czekam aż zacznie się rozrastać ja chyba dopiero w czwartek podeśle jakieś moje zdjęcie :D gosia już wysyłam ci energie ... łap ... :) co TY dziewczyno taki kiepski humorek masz może rzeczywiście idź się wypłacz wtedy ci ulży ale nie przesadzaj może lepsza by była kompiel, ciekawy film lub po prostu spacer na tego doła :) głowa do góry i uśmiechnij się jutro będzie lepiej 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pracy :) Alescie sie rozpisaly.. zeby nadarzyuc za tym co pisze cie trzeba teraz pol dnia w pracy przeznaczyc na \"przerwe w celu doladowania baterii\" ;) A tak szczerze mowiac - zgubilam ten topik i wczoraj go szukalam, szukalam i znalezc nie moglam. Az dzis wpadlam na genialny pomysl, by zapytac Pana Google, co to wie wszystko - no i znalazl :) 110581 - ja jestem od 8 miesiecy niedaleko Portlaoise (srodkowa Irlandia). Pracowalam przez 5mcy w dublinie, ale dojazdy byly ciezkie. To teraz pracuje blizej ale w dwoch pracach... teraz sie ciesze, bo przynajmniej mniej mysle -nie mam czasu. Co do tycia - tez przybralam na wadze z 8 kg po przeprowadzce tutaj. Ale jak zaczelam pracowac w dwoch firmach schudlam troche i przez ostatni wekeend (ze stresu) ubylo mnie 4 kg :( Ale coz - to nawet i lepiej. Pola - jak tam tescik???? Pisz szybko!!!! Ja bym chyba nie wytzrymala... podziwiam Cie za cierpliwosc :) Mika - zaraz sie odezwe na gg :) jesli mozna - po haselko do bloga :) Kobietki - u nas pogoda taka do kitu, ze nawet koty chyba zdolowane chodza. Dzis w dropdze do pracy przebiegal taki jeden - samobojca - przez droge. dzieki Bogu nie trafil w kolo ;) Nie zostalam morderczynia dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam, na zebraniu prawie zasnelam, jeszcze tak nigdy nie mialam, oczy same mi sie zamykaly, nie moglam sie skoncentrowac tak mi glowa leciala, ale wcale sie nie dziwie, wczesnie wstaje, bo o 5rano, a spac wczoraj poszalm o 24tej. jeny- Pola ty to nas w napieciu trzymasz!!! smigaj po ten test i zdawaj relacje. ja jutro juz od 6rano bede czekac na najis znak od ciebie. kobietki- ktory przeslalaby mi haslo do bloa?? koniecznie musze zobaczyc te niespodzianke :D (i znow ta babska ciekawosc :D ) Gosia- dokladnie rozumie jak sie czujesz. tez czesto to przezywam a maz wciaz powtarza WIECEJ WIARY W SIEBIE! latwo mu mowic jak ja ciagle czuje sie grubsza, brzydsza i gorsza od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mail, edka-edith@web.de spadam do domu, odezwe sie jutro z samego rana szkoda ze nie moge was zbudzic swoim porannym wpisem, heheh :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ZUZIA ;) Milego wieczorku w takim razie!!! Ale masz dobrze,ze juz koniec pracki ;) Zazdroszcze!!! Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu pierwsza:):):) chociaz raz;) myslalam ze juz jakies wiadomosci o Poli beda. szykuje sie do pracy i pewnie potem sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj pierwszy raz na basenie, mam nadzieje ze to da jakies wyniki. myslicie ze to moze przeszkadzac w staraniach, znaczy basen?? albo jesli zajde i nie bede wiedziala i bede na basen i saune chodzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmuc, na pewno lepiej ci sie zrobi jak sie wygadasz troszke. ja mam taki sobie, mnie to chyba pogoda dobija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) podczytuję was od czasu do czasu i pomyslalam, żeby się do was przyłączyć :) Ja mam 25 lat i jestem z 3miasta. O dziecko mam nadzieje dopiero się starac od początku wrzesnia (chyba ze już sie postaralismy hehe) Do tej pory myslalam czasem o dziecku, ale zawsze okazywalo sie, że jeszcze nie pora - bo nie mamy tego czy tamtego. Ale 2 tyg temu \"zaszaleliśmy\" troszkę z moim mężem i teraz czekam na @ W głębi marzę o tym żeby jednak się nie pojawila. W koncu czas nie stoi w miejscu i nie chce być \"starą pierwiastką\" hehee. Dziwne to wszystko - mój instynkt macierzynski odezwal się zupelnie z nienacka i to ze zdwojoną siła :) pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Ja jestem Gosia. bardzo fajnie ze dolaczysz do nas im nas wiecej tym lepiej. dzis niestety pustki, bo jak mi sie przypomnialo to w Polsce swieto, wiec pewnie wszyscy gdzies poza domem, a ja w UK i tu nie ma swieta i musze siedziec w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie dzisiaj u nas swieto, bardzo ladna pogoda byla i wlasnie skonczylismy grillowanie Niestety jutro czwartek i trzeba isc do pracy :( Fajnie by bylo poleniuchowac troche w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
hej mam nadzieje ze mi pomozecie! ja zaczynam sie starac od tego cyklu ;-) ale ... kurde sama nie wiem co sie dzieje! wczoraj mialam dostac okres... mierze sobie temperature i nie spadla, caly czas uczymuje sie na stalym poziomie czyli 36,8. Wczoraj zamiast okresu mialam tak jakby plodny sluz z domieszka krwi, tak jednorazowo. Dzis sie obudzilam - dzien spoznienia - temperatura znow 36,8... dostalam chyba jakiegos krwawienia - ale jakis taki skompy ten okres! Dziwie sie bo jestem juz mama 4 letniej coreczki i troche sie znam i wiem ze jak przychodzi okres to tempertura spada! a tu nie spada i nadodatek takie jakies jaja sie dzieja jak nigdy! dodam ze kiedy mialam plodne to bralam antybiotyki wiec moze to jest przyczyna???? pozdrawiam wszystkie i mam nadzieje ze sie nam uda... ;-) jak najszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie pisalam dlugo, bo lezelam w szpitalu tydzien bo bylo zagrozenie poronieniem, jeszcze nie jest ok, ale juz lepiej. Teraz jestem juz w domu, mam nadzieje ze bedzie ok, nie bede pisac czesto bo leze. 3majcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iska ja sie staram juz troche, niestety bez rezultatu:( ale nadziej caly czas jest. moze jestes w ciazy?? a moze to skutek uboczny choroby i antybiotykow, najlepiej zrobic test dla pewnosci. fressia, odpoczywaj, lez, nie denerwuj sie, a na pewno wszystko bedzie dobrze. niestety ja jestem w kraju gdzie w moim przypadku do 12go tygodnia nic nie robia:( nowe kolezanki, wpiszcie sie do tabelki, ktora powinna byc gdzies na stronke wczesniej, skopiujcie i dopiszcie siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. Sorki za wczoraj ale naprawde mialam strasznego dola. Po poludniu byl u nas ksiadz spisac protokol bo zeby moc wziac slub w Polsce potrzebujemy tzw licencje od biskupa. i my tu sobie z ksiedzem gadu gadka a on do nas ze mamy teraz wziac sie za dzieci i wszystko bedzie ok. Zamurowalo mnie. Powiedzial to tak jakbysmy juz teraz mieli zaczac spladzac potomstwo :D :D :D (taki na luzie jest, dosyc mlody) Roswitha- witaj u nas bylo podobnie, czasami cos sie powiedzialo o dzidzi, po odstawieniu tabletek dalej sie zabezpieczalismy lecz pewnego dnia wszystko sie zmienilo- byl to miejwiecej srodek cyklu ale jak widzisz nie udalo sie :D iska- witamy!! jak widac nawet \"juz mamy\" czasmi sie zakreca :D :D :D zrob test, napewno bedziesz spokojniejsza Fressia- kochana, trzymaj sie dzielnie, nie denerwoj, odpoczywaj, teraz najwazniejssze jest twoje zdrowie i zdrowie twojego malenstwa!!! trzymam kciuki!!! odezwij sie jak juz wszystko sie unormuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zuzia, chyba wsyscy maja jakiegos dola:( zastanawiam sie co sie z pola dzieje, nie odzywala sie caly dzien:( mi tez sie nic nie chce:( bo jakos mam wrazenie ze teraz mi sie tez nie udalo, no ale trudno. takie zycie. a czemu tak aprzygnebiona bylas?? cos powaznego sie stalo?? ide do pracy, odezwe sie pewnie za godzinke gdzzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
dzieki kochane u mnie sama juz nie wiem czy pisac 30 d.c. czy 2 d.c. tempka dzis nawet wieksza 36,9 (pare ostatnich dni 36,8) moj okres wyglada tak: w dniu spodziewanej malpy: jajkowaty sluz z zabarwieniem na brazowo wczoraj ok 14.00 pojawila sie normalna krew ale po wyjeciu tampona po 3 godzinach nie byl nawet w polowie przesiakniety, na noc jak zwykle podpaska a tam sladu krwi rano - a wiadomo na poczatku okresu najmocniej sie leje!!!! dzis - trudno powiedziec o intensywnosci okresu bo dzien sie zaczal, gdyby nie tempka ktora przeciez powinna spac a nie spada to dalabym sobie spokoj myslac ze jakis idiotyczny ten okres! ja chce dzidzie w tym cyklu :-) mam nadzieje ze sie uda, mam nadzieje bo mnie sie chyba popieprzylo od tych antybiotykow i chyba mam jednoczosnie okres (jak to mozna tak nazwac) i plodne? Nie wiem czy znacie sie na taryczycy? miesiac temu mialam podwyzszone tsh- az 8, zwiekszylam dawke z 100 na 150 eutyroxu, tydzien temy tsh juz ladne 1,66. Tak sobie mysle to moze z tego powodu- no wiecie - spadek tsh + antybiotyki ktore zaczelam brac 3 dni przed plodnymi.... nie kochalismy sie wtedy... kochalismy sie chyba 18 d.c. ale jak to brzydko powiedziec maz sie nie sposcil we mnie! wiec nawet nie mysle o ciazy!!! ;-) ja chce ciaze teraz w tym cyklu ;-) ale ja nie wiem iedy teraz bede miec plodne w takim razie bo narazie wyglada to tak jakbym miala jednak 30 d.c. z plamieniami i nie wpadlam jeszcze w nowy cykl!!!! ;-) dzieki ze mnie przyjelyscie do grona!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
zapomnialam dodac - test kupilam ale nie chce go robic bo wiem na 99 % ze nawet nie bylo szansy zeby "wpasc" wiem, wiem z tymi sprawami nigdy nie wiadomo ;-) zobacze jak ten okres sie rozwinie, jak jutro tempka sie utrzymie to go zrobie dla swietego spokoju ;-) i mam nadzieje ze to nie ciaza bo jak juz wiecie jadlam przez 10 dni antybiotyki z powodu anginy od 11 do 20 d.c. a seks byl ok 18 d.c. - ale maz nie we mnie te sprawy skonczyl ;-) ;-) ;-) milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
chwalcie sie dziewczynki jak tescik Pola ? a jak tam u Roswitha? mam nadzieje ze malpa jeszcze nie przyszla! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Mika - pewnie ze biore eutyrox, wiem ze jest bardzo wazny i powinien wynosic ok 1 by z ciaza bylo ok ;-) pocieszylas mnie! ciesze sie ze myslisz tak jak ja ze ta @ sie rozkreci dopiero!!!! no to powiem cos o sobie! mam 29 lat, mam corke 4,3 latka - Zuzanke i jestem po 2 poronieniach (zapewne z powodu tarczycy), teraz chce synusia - i tak czekalam na ten okres, i teraz nie wiem jak to liczyc powiedz mi to juz raczej 2 d.c. no nie? nie pozostaje mi nic innego jak sledzic ta temperature zeby wiedziec mniejwiecej kiedy te plodne sa .... nie jestem z natury pesymistka... ale cos czuje ze sie nie uda! bo jak ja trafie teraz te w plodne? ehhhh ta tempka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Mika widze ze tez jestes mama 2 aniolkow. Co sie stalo? Bo ja tez zanim udalo mi sie poczac zuzie (nie wiem kiedy i jak ja zrobilismy) tez stracilam 2 ciaze jedna w 10 a gruga w 7 tygodniu, w pierwszej nie wyksztalcily sie jakies rzeski a w drugiej wylecial plod wiec nawet nie bylo co badac ;-( to bylo w maju 2002 roku, powiedzialam koniec! nie moge miec dzieci to nie! dostalam pieska, przelalam wszystkie uczucia na niego, w lipcu bylismy w egipcie, tam szalenstwo- hahysz (jak sie to pisze?) zmiana klimatu, lot samolotem, okres sie spoznial juz 10 dni - mysle sobie ah, dla swietego spokoju zrobie test - 2 kreski - i zuzka bez zadnych klopotow w ciazy !!!! ;-) mialam chyba szczescie bo nic tej ciazy nie zagrozilo ;-) teraz chce syna wiec pierszym krokiem bylo zbadanie tsh. i tak sobie mysle chyba za szybko mi spadlo.... dobra nie powtarzam sie! A gdzie sa te Wasze zdjecia ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Mika! mam kolezanke ktora tez ma klopoty z tsh! chodzi do innego lekarza i jej rowniez kazala lekarka brac eutyrox a kiedy tsh wzrasta - to zawsze trzeba zwiekszyc dawke!!!!!!! kurde kochana pewnie zaciazysz przy takim tsh bo jest jeszcze w normie, ale kiedy ta ciaza sie pojawia to tsh wzrasta i trzeba koniecznie zwiekszac eutyrox, ja w ciazy z zuzia skonczylam na dawce chyba 175! po to zeby tsh bylo w normie i po to zeby nie zagrazalo to tsh dzidzisiowi! Wydaje mi sie ze powinnas brac! Chyba powinnas zmienic lekarza, jak tak uczynilam bo tez jak sie kiedys staralam to z netu sie dopiero dowiedzialam ze tsh powinno byc kolo 1, kiedy to powiedzialam mojej endo to oczy zrobila ze skad to wiem bo ona tego nie wie! skandal! tacy lekarze! wtedy bylo fajne forum bajbusowe - byly tam ekstra znawczynie od tarczycy i ciazy- dzieki nim wiele sie dowiedzialam! szkoda ze po stracie 2 ciaz! i kiedy udalo mi sie z zuzia to pierwszy moj krok to bylo badanie na tsh i prywatna wizyta u nowej lekarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Mika nie kontrolowalam wtedy tsh bo nie wiedzialam! moje gg: 3209251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska- hehe, my staramy sie wlasnie o Zuzie :D :D :D mika- napisalam ci maila (to moj firmowy adres), przeslesz mi haslo na bloga??? ciekawe co sie z Pola dzieje, dlugo juz sie nie odzywa!!! Gosia- wczoraj nie byl poprostu moj dzien, jakos przewrazliwiona jestem. Jedno slowo nie tak i juz wariuje :D misia- co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×