Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Dziewczynki - ja mam jedno pytanie. Wiem,ze 0no juz pewnie padalo na kafeterii, ale... zaczelam sie teraz zastanawiac i szukac mi sie nie chce. Roie testy powulacyjne i wiem kiedy jest owu. Ale - nie zauwazam wtedy sluzu plodnego. Sluz pojawia sie dopiero przed miesiaczka - kilka dni wczesniej. Czy to mozliwe, ze : 1. test sie myli co do terminu owu? 2. organizm ze spoznionym zaplonem produkuje sluz? 3. test sie myli co do owu w ogole (moze nie mam)? Czemu ja sie nad tym wczesniej nie zastanawialam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia w sobote w niedziele już było 37,2 a Ty sobie mierzyłaś bo @ mamy NIE mieć mniej więce w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tego sluzu jest troche mniej i nie zawsze widac go na bieliznie czy wkladce, czesto jak si sika ,mozna cos spostrzec przy podcieraniu. troche nieapetycznie ale tak jest:) mierzylam temp ale troche chora bylam i nie wiem sama. misia jezeli mialas spadek i wzrost temp, to owu na pewno byla. mi tez sie zdarza ze przed okresem mam tak jakby troche plodny sluz, nie wiem od czego to zalezy, ciezko stweirdzic, bo w cyklu dwoch owu raczej nie ma, a jesli byl sadek i wzros to znaczy ze byla, a przed okresem to nie wiem, moze to taki typ nieplodnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Gosia glowa do gory Pola to fajnie, faktycznie niedaleko! a ja wrocilam z WC, tak jak myslalam tampon po 4 godzinach w polowie jest zmoczony i taki jakis jano czerwony bez zadnych zakrzepow (sorry za opis ale widze ze ten okres calkiem inny). nie szukam w sobie objawow ciazy bo nie chce w niej teraz byc (zarlam antybiotyki) ;-( ale tak: 1. dziwny okres niby 2 czy 3 dzien (sama nie wiem ktory ma dzis d.c.!!! ;-( ) 2. tempka dzis znow wzrosla o 0,1 a miala spasc!!!! 3. zero pryszczy 4. zawsze sie chce mi sie jesc przed okresem a teraz nie 5. mam ochote na seks! a tak normalnie to moge sie obejsc bez niego ;-) Dziewczyny wszystko na ciaze ze hej! dobrze ze mezulek sie nie sposcil we mnie (ale brzydko to brzmi) bo bym teraz zwariowala, ja nieraz zwiekszalam a potem zmiejszalam dawke autyroxu i nigdy takich jaj nie bylo... chyba nie mam wyjscia i zrobie go dla swietego spokoju jutro rano - no hcyba ze ta tempka wkoncu spadnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
zapomnialam jeszcze dodac pobolewa mnie dol brzucha, tak jakos mnie ciagnie i ciagnie... a jak mam normalny okres to poboli pol dnia i koniec a ile kosztuja te testy owulacyjne? nigdy ich nie robilam a widze ze bede chyba raczej potrzebne w tym cyklu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieciekawie masz. z tym wszystkim iska:( mi sie humor nie poprawia, i na sam wyjazd do polski juz sie wqrzylam, bo nie odpoczniemy tylko trzeba jezdzic zalatwac, odwiedzac i tak wkolko, a tylko na tydzien jedziemy, w koncu aparat z zebow zdejme, juz 2.5 roku nosze. zobaczymy jak to bedize, i jeszcze eda musieli mi korony sprzodu robic albo cos, bo moje 2ki, sa za malutkie w porownaniu do innych zebow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska kochana, moja ostatnia miesiaczka byla idnetyczna do twojej, slowo daje. z cztery tampony zuzylam ze wzgledu na czas, bo patrzac na obfitosc to by chyba jeden wchlonol :D tez sie dziwilam no ale coz, okres :O temperatury nie mierze, dlatego niewiem jaka mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze mam skape okresy, 3 dni, a wsumie to leci mi tylko w dzien, najbardziej 2 dnia, a np w nocy wogoel, 3 dnia juz tylko sa takie plamienia, i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu- dla poprawienia homorku: Blondynka i brunetka oglądają wiadomości i blondynka mówi do brunetki: - Założę się o 100 dolców, że ten facet nie skoczy z tego budynku. Brunetka przyjmuje zakład i facet skacze z budynku, po czym brunetka mówi: - Nie mogę wziąć twoich pieniędzy, ja już dziś widziałam te wiadomości i wiedziałam, że ten facet skoczy. Blondynka na to: - Ja też je już dziś widziałam i myślałam, że drugi raz nie skoczy. Siedzą dwie blondynki na przystanku i rozmawiają. - Na jaki tramwaj pani czeka? - Na dwudziestkę. - Ale przecież dwudziestka jeździ tylko w dni świąteczne, a dziś jest wtorek. - Ale ja mam dziś urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopiec czy dziewczynka??? Trzy kobiety w ciąży siedzą w kawiarni, popijając kawę, kiedy jedna z nich mówi: - Ja wiem, że będę miała chłopca. Dwie pozostałe zastanawiają się przez chwilkę, po czym jedna z nich mówi: - Ok, tylko skąd wiesz, że to na pewno będzie chłopiec? - No bo kiedy dziecko było poczęte, ja byłam na górze, więc to na pewno będzie chłopiec. Kobiety siedziały znów chwilę w milczeniu. Wtedy druga z nich mówi: - W takim razie ja będę miała dziewczynkę. - Tak? - pytają dwie pozostałe - a skąd wiesz? - No więc kiedy moje dziecko było poczęte ja byłam na dole. Tak więc na pewno będę miała dziewczynkę. Siedziały znów chwilę w milczeniu, przy czym trzecia kobieta stawała się coraz bardziej zdenerwowana, aż w końcu zaczęła szlochać. - Co się stało? Jaki masz problem? - pytają dwie zaskoczone kobiety. Trzecia kobieta zdołała tylko na chwilę wstrzymać szloch, by powiedzieć : - W takim razie ja będę miała pieska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pomyłka ja jeszcze nie wysłałam swoich zdjęć więc to nie ja jestem na blogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia ale to pod misia jestes wstawiona?? znaczy zgubilam sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku jakie wy wszystkie jestescia ladne i zgrabne ja to jak jakis potwor gruby przy was wygladam. no ale cos, mam nadzieje ze za miesac choc ze 2kg schudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia nie przesadzaj przecież nie jesteś gruba a po drugie przecież teraz mamy w planie przybrać troche na wadze i dzielić to na dwa hi hi a Ty tu o chudnięciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- heh ja mam sulienke, wiadomo ze wyszczupla. :D pozatym przed cywilnym bylam na diecie a teraz jakos sie zmobilizowac nie moge :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) co za straszny dzien dzisiaj - ta pogoda chyba mnie dobije u mnie jest straszny upał i duchota. Zaraz chyba spadnie deszcz. Do mnie małpa jeszcze nie przyszła - spodziewam się jej dopiero w niedziele. Mam nadzieję ze sie nie pojawi, zwłaszcza ze dziwnie sie jakos czuje i to od pierwszego dnia po tym jak \"zaszaleliśmy\" z mężulkiem (5 sierpnia) Po pierwsze strasznie bolala mnie glowa (teraz już nie), po drugie ciagle strasznie chce mi sie pic i pije i pije i nic - ciagle mnie suszy (czytalam ze u kobiet w ciazy takie objawy pojawiaja się dosyc szybko) no i jeszcze ten ból, nisko w dole brzucha. Czuję takie \"ciągnięcie\" już chyba z tydzien czasu. Piersi mi sie powiekszyly, ale przed okresem mam to samo. Wogole to test zrobilam juz po 6 dniach :) bo nie wytrzymałam. No i jak sie można było spodziewac wyszedł negatywnie, ale to było zdecydowanie za szybko (mam nadzieje) Jak sie okaze ze to nie ciąza to chyba musze wybrać się do lekarza z tym bólem brzucha. No i zmierzyć poziom cukru, bo przecież ciągłe pragnienie może byc oznaką cukrzycy. Dziewczyny nie wolno się poddawać i myslec negatywnie, wiem ze mi łatwo mówić bo ja dopiero zaczynam staranka tak naprawdę, ale może od tego ustawicznego myślenia cos po prostu sie blokuje i nic nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.0 9.07 Roswitha.........25..........3miasto..........1............19.08.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka sie rozrasta ale czy nie sadzicie że Freesi jest tam smutno na dole taka samotna chętnie bym do niej dołączyła Kiedyyyyyyyyyyyy będzieeeeeee tylko ta dolna tabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to tak nieładnie zostawic koleżankę samą,trzeba do niej dołączyc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszczie uporałam się z porzadkami na dziś,jeszcze mnie wieczorem prasowanie czeka,bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×