Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

A okresu dalej nie widac,co to moze byc,albo ciąża albo jakieś rozregulowanie a może mam jakieś zapalenie,hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia-jak tam Twoje samopoczucie? Gdzie się podziewacie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, tylko bylam na przerwie i po zakupy poszlam. mi sie wydaje ze do fresi to pola najpierw dolaczy. roswitha (trudny nick pewnie pomylilam) no moze mas zobjawy ciazy:) fajnie by bylo;) moze z pola zapoczatkujecia jakas plage, i pozarazacie nas;) moje samopoczucie kiepawe, nic mi sie nie chce, nalepiej poszlabym do domu, pracowac mi sie nie che, obijam sie na maksa, zwlaszcze ze przez ten tydzien moje przelozeonej nie ma i olewam prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu wszystko będzie dobrze,zobaczysz,a już za niedługo będziemy sobie gratulowały ale ja coś czuje ze mi ten test wyjdzie negatywny,bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika- kazdemu moze sie zdazyc :D ja koncze prace na dzis i czekam na szybka odpowiedz od Poli ze test jest pozytywny!!! do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :)) Witam Iskę i Roswithę :) I trzymam kciuki za zafasolkowanie :) Ja na krótkim urlopie, jutro mężuś przyjeżdża i będziemy się przytulać, bo owu blisko :))) A tymczasdem biegałam po urzędach załatwiać dowód osobisty. Odbiór za.. 2 m-ce! Pola - zrob test troszke pozniej, trzymam kciuki zeby byly II :) Gosia -nie smuc sie! Wiecej wiary i optymizmu - a wszystklo się uda :) Fressia - trzymaj sie cieplo i odpoczywaj!! Bp teraz to najwazniejsze :) Milego wieczorku babki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze tu wiecej naskrobiecie a tu tak malo wpisow. ja sie dzis znow wkurzylam bo powiedzialam mezowi ze nie ma czasu zeby w ksiazki spojrzec a nauka jezyka niemieckiego jest dla niego bardzo wazna a on mi na to ze mam przestac go ciagle tym meczyc. no, szok!!! dla niego to jest temat TABU! chyba nie jest swiadomy tego ze jego stanowisko pracy zalezy wlasnie od postepow w jezyku. Sory dziewczyny ze tak prywatnie ale troche sie wkurzylam, niewiem kiedy on sie obudzi, byle nie byloby juz za pozno :O a teraz tylko czekac tydzien i modlic sie zeby nie odwiedzila nas ciotka czerwonym mercedesem, jak to ktoras tu ujela :D Pola, czekamy na wynik testu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
heja polcia jak tescik ?????????? ;-) ;-) ;-) no temperaturka dzis spadla ! ufff! dzis 36,5 ! :-) mam pytanko jak mam teraz liczyc moj cykl ? okres sie rozkrecil od wczoraj wieczora wiec mozna te plamienia 2 dniowe nazwac juz okresem! ;-) wiec tak: 14.08- jednorazowe plamienienie brazowe - tempka 36,8 15.08 - po poludniu pol tampona, noc sucha, tempka 36,8 16.08 - okres na calego od ok. 17.00 tempka 36,9 17.08 - okres na calego i wkoncu spadla tempka dzis 36,5 :-) planowo okres mialam dostac 14.08. wiec niby dzisiaj juz 4 d.c. ??? czy jednak 1 d.c. ewentualnie 2 d.c. bo ta tempka dzis wkoncu ale ja mące ale sama nie wiem na moje oko to nie liczylabym tego jednorazowego plamienia 14.08 i zaczela liczyc cykl od 15.08 ! a moze jednak sie myle? wiem ze pomozecie ;-) milego dzionka! zaraz do pracy! mam nadzieje ze uda mi sie z Wami postukac! buzka i pozdrowionka iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska- mi sie wydaje ze na dzien czy dwa nie przyjdzie, przeciez jak beda staranka to prze kilka dni, kiedys mosi sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc moje Kochane! Od razu powiem tak,dzwoniłam do gina,kazał mi czekac z testem do 32 dnia cyklu,mówi że ja mam krótkie cykle i nawet jak jestem w ciąży to on nie miał mi prawa wtedy wyjśc pozytywny,bo tak jak mówiłyście za mało hormonu w tak krótkim czasie.Powiedział że szkoda robic codziennie test,poczekac do 32 dnia. Okresu brak,temperaturka powyżej 37 stopni!!!!!!!!!!! Dziś 27 dzień cyklu.NO I CZEKAMY DALEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- wedlug mnie temp mowi sama za siebie :D :D ale to nawet dobrze ze mosisz jeszcze troche poczekac, wtedy takze i my bedziemy sie stresowac :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja sniadfanie do pracy robie i wychodze. zuzia - facetom niestety nie da sie nic wytlumaczyc oni wiedza lepiej, a jest jescze gorzej jak baba zacznie gadac gderac i zmuszac, buntuja sie i na przekur wszystko robia - jak dzieci iska - okres powinnas liczyc od pierwszego dnia plamien, czyli chyba od 14go jesli dobrze pamietam, dzis jest 4dc twoj. pola - moim zdaniem mozemy ci serdecznie zaczac powoli gratulowac, mam nadzieje ze zapoczatkujesz wspaniala passe. bardzo sie ciesze dla ciebie, tylko zeby nie zapeszyc;) ja wczoraj basen, sauna parowa i sucha, solarium, a humor nadal taki sobie, najgorzej nie lubie porankow, bo zawsze mam mdlosci, juz od nastoletnich lat, nie moge zjesc, soku sie napic, herbaty tym bardziej bo do kibelka od razu, jedyny napoj to kawa, a mi sie ciegle rana pic chce, woda, to tak sobie dziala, nie macie tam moze?? nie wiem co juz na to poradzic, do jedzenia nie moge sie zmusic:( odezwe sie z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć POLA trzymam kciuki ❤️ ISKA nie wiem jak u Ciebie ale ja zawsze na wieczór mam minimalne plamienie a wtedy napewno rano przyjedzie @ i zawsze liczyłam od następnego dnia jak już przyszła ale Ty może licz od plamienia gdy trwało ono dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu-no to będziemy wszystkie się stresowac hihihi Gosiu-nie wiem czy to czasami nie jakieś inne dolegliwości,może coś mi się tam porobiło,kto to wie,hmmm,nie wiem jak np.jakaś cysta na jajniku czy coś to jak wtedy z temperarturką by było czy np.jakieś rozregulowanie to czy ona dalej byłaby ponad 37. A co do Twoich dolegliwości to serdecznie Ci współczuję,ale to jak sie budzisz to Ci mdło????????A kiedy Ci to przechodzi?Może jakieś ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola nawet nie myśl o jakiś cystach zrobisz test i wtedy pójdziesz do gin. tak czy inaczej a teraz bez nerwów spokojnie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkad pamietam tak mam, czasem sie zastanawiam co bedzi ejak ja kiedys bede w ciazy, moze bedzie tak samo, czyli przyzwyczajona, a moze jeszcze gorzej, okropienstwo. ziolka, nie moge, nie dobrze mi.:) ja juz ten miesiac na straty przepisala. zastananawia mnie jedna rzecz, ze ostatnio juz kilka cykli z rzedu, po owulacji moje sutki staja sie wrazliwe, i troche pieka, kiedys tak nie mialam. Wydaje mi sie ze po prostu to moja podswiadomosc ciagle tak chec bycia w ciazy siedzi, i ja sobie wymyslam juz nieswiadomie, wiec ignoruje jakies lekkie boje w dole brzucha, co teraz normalnie po owu czesto mam, i te cycki, no ale podsiwadomosc jest silniejsza od nas:) kurde zjaralam sie po pachami na solarium, bo stojace i normalnie nie opala sie tam nawet na sloncu, a ja juz bylam opalona z nad morza, wiec pod tymi pachami mnie teraz piecze:( jutro przejdzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- ja staram sie nie myslec i nie szukac objawow, przez to tylko bym dodatkowo sie denerwowala. a po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez nie staram sie myslec i nie szukac objawow, tylko po prostu przez ostatnie cykle troche mi sie pozmienialo w organizmie. a czy wy macie tez jakies konkretne objawy owulacji, albo zblizajacego sie okresu?? ja nigdy nie mialam, nawet przed okresem brzuch mnie nigdy nie boli, ani piersi ani nic, po prostu wiem kiedy przyjdzie i przychodzi, i potem tylko lekko pobolewa, albo bardzo mocno ze leze w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na owulacje pobolewaja lekko nogi tak jak na okres. cignie mnie w udach, a jak juz okres sie pojawi to pierwszy dzien bardziej mnie nogi bola plus bole brzucha- ale da sie przezyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja mam podobnie też na poczatku @ strasznie mnie nogi bolą tak jakoś cierpną wogóle takie dziwne uczucie ale odkąd się staramy o dzidzie to też te okresy mam troszke inne czasami mi się spóźnia 1-2 dni są i plamienia i krwawienie wiem że często są nie zauważalne poronienia przy @ i tak się zaczełam nad tym zastanawiać czy to może nie to - co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos cichutko dzisiaj u nas. weekend sie prawie zaczal:) mialam ochote na kawalek czekolady no i zjadlam, a teraz mi niedobrze:( kiedys wlasnie nie mialam zadnych objawow okresu, a teraz wszystko sie zmienia, mi sie wydaj ze to moze po prostu psychika tak nam dziala albo cos sie zmienilo, bo sie staramy, i czekamy az @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!Ja myśłałam ,ze jak wrócę z dzieckiem z wycieczki do rodziców to tu nie nadążę z czytaniem a tu tak mało? Ja jak mam dostac okres to ciągną mnie UWAGA śmieszne ale wargi sromowe hehehehehehe i wtedy wiem że nadchodzi a teraz zero objawów. U nas dziś nie ma słoneczka jest tak fajnie,nie gorąco,nie zimno. Mężuś mi dzwoni co chwila z pracy,chyba się mu dziś nudzi,mówi,że nie ma dziś ruchu w firmie,a na zapleczu zrobił sobie małą siłownie i teraz cwiczy jak wariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pola, ja jestem caly czas, ale nie mam z kim pogadac, ja siedze w pracy jeszcze:( 2 godziny i do domu i weekend. Poszlabym na basen, ale moze codziennie to niezdrowo?? a jak sie pozatym czujesz, cos cie boli? moze zmeczona jestes i spiaca, jak czytalam o objawach to prawie wszystkie dziewczyny spiace i zmeczone. a ty chyba tryskasz energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem co mi jest ale mam taki zapał i energii full do wszystkiego. Gosiu nic mnie nie boli,nie mam żadnych objawów na okres ani na ciaże. a dziś choc dzień taki pochmurny to ja ganiam jak wariat.Chciałabym już ten 32 dzień cyklu żeby sie coś wyjaśniło,czy to ciąża a jak nie to co to za cholerstwo że okres się spóźnia. Jeszcze troszkę musze poczekac. Gosiu a na te Twoje mdłości to co lekarz mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam kilka razy u lekarza tu w UK, no i generalnie nic nowego. ze to tak jakby cos z kwasami zoladkowymi itp, badania robili wszystko nic nie wykazalo. moze w polsce pojde sobie do gastrologa, nie wiem juz. mialam tez potwory problem z zaparciami, bralam lekarstwa, zeby wspomuc prace jelit, przestalam brac, pare miesiecy i znowu sie zaczyna, nie wiem, moze to tez byc alergia na jakies jedzenie, ale ja nie jem niezdrowych rzeczy. moze to byc stres. w sumie to juz to olewam, tak tylko sobie wspomnialam, a dodatkowo czesto strasznei mam zgage:( jeszcze tydzien, i sie dowiesz, jeszcze tydzien i ja sie tez dowiem, czy przyjdzie @ czy nie. bedziemy we dwie czekac. chociaz ja na prawde watpie i jakos nie mam nadziei. doszlam do wniosku ze strasznei szybko mi ten tydzien zlecial, normalnie przez palce uciekl, nie wiem co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a może tym razem zobaczysz dwie krechy i za kilka miesiecy małe bobo,głowka do góry,nie mamy wyboru,pozostało nam czekanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakos ja sie nie martwie jak nie zobacze tych dwich krech. wlasnie nie wiem czemu, tak jakos mniej i mniej mi zalezy. a moze po prostu mam czas zeby sobie poszalec, napic sie drinka albo dwa? pewnie zajde jak organizm moj bedzie gotowy. jak nie pojdziemy z mezem na badania. mam nadzieje ze zdaze sobie kiedys splodzic 3 dzieci, bo takie mam marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!Dziewczynki co tam u Was?U mnie nadal brak @ i temperatura powyżej 37.Ciekawe co z tego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny. Rzadko się odzywam, bo mam teraz w pracy zupełne urwanie głowy, w jak przychodze do domu to nawet pisać mie się nie chce. Ale staram się reguralnie czytać co tam naskrobałyście. Więc mimo, że się nie odzywam to jestem :) Przeczytałam gdzieś tu na forum, ze wiielu facetów dzieczyn starających się o dzidzię, regularne zazywa SALFAZIN na poprawę jakości plemników. Moze warto było by się nad tym zastanowić? Wiadomo przecież, ze im słabszy materiał tym większe jest prawdopodobienstwo wad genetycznych płodu, a co za tym idzie prawdopodobieństwo samoistynych poronien (nawet do 60%) polecam strone producenta salfazinu http://www.holbex.pl/content/view/25/25/ - nie wiem może juz któryś z waszych facetów to bierze, ale na wszelki wypadek informuje :) Ja jutro powinnam dostać @ piersi mam tak napuchnięte ze mało co mi nie wybuchną mam nadzieje ze to nie z powodu @ pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×