Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........4....... ...?ok 22.09 Iska bb............29...........slaskie.............1...........1 1 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04. no zobaczymmy ale na 100 sie @ rozkręci...tylko ze zawsze była mocno czerwona a teraz jany róż :/ kurde nie wiem, ide po niej do ginka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie. szkoda ze przyszla ta okropna:( do kolejnych osob:( damy rade:) jakas nie wyspana jestem, w domu pieprznik jak zwykle, no ale trzeba dac rade:) jeszcze poltora tygodnia i do polski, na tydzien, tez meczaca wizyta bedzie, zobaczymy co czas przyniesie. obecnie czekamy na plodniaki i sie troche postaramy, mam nadzieje ze jeszcze w tym roku zaskocze, chcialabym, ale nieznane nam sa wyroki boskie. staram sie ograniczyc kawe, wczoraj tylko 1 na caly dzien, zobaczmy jak dzis pojdie bo jedna na dzien dobry zawsze jest:) wiecie co mnie to caly czas lekko pobolewa brzuch w dole, mam nadzieje ze to nie infekcja zadna i nie bedzie problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________\\////\\/____ _______//_~~__~~_\\______ ______(-__@___@_)________ ______oOOo_(_)_oOOo__________ ______________Oooo__________ _______oooO___(___)_______ _______(___)____)__/_____ ________\\_(____(__/__ to fluidki na wrześniowe staranka:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusiu-jak Ty nie jesteś w ciąży to ja już nie wiem,ale ja caly czas mam nadzieję. A ja dzisiaj spałam przy uchylonym oknie i nie wiem czy mnie zawiało czy co ale tak nie kark boli ,ze nie mogę głową ruszyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola posmaruj moze sobie czyms rozgrzewajacym i owin szyje. a moze po prostu zle spalas? zle glowe mialas ulozona. wymyslilam sobie super przekaske, marchewka pokrojona w slupki i do tego sos tysiaca wysp oczywiscie nisko kaloryczny, tak troszke go, i maczam sobie marchewke i przegryzam, bardzo dobre zdrowe i nietuczace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak mozecie,przecież jak Wy tu będziecie mi pisac co jecie to ja przytyje ze 100 kilo,Gosia tak mi narobiłaś smaka że nie wiem,wczoraj Mikusia na GG mi napisała o kapuscie i maz musiał kupic,dziś Gosia marchewkę zapodała,tylko musze do sklepu isc po sos,zaraz zwariujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,chce marchewkę z sosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, no szkoda ze @ przyszla mika- poczekaj jeszcze pare dni i zrob ponownie test, mosi byc ok!! trzymam kciuki!!! Gosia- ja lubie marchewki i mam na nie ochote kiedy je widze w sklepie a juz w domu o nich zapominam i mi gnija :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Gosia fajny tescik przyslalas. Kasia super dzieciatko narysowalas :-) A ja juz dzis pranie zrobilam. Dopiero do mnie dociera pomalu ze moj skarb wyjezdza na 3 miesiace. Co prawda bedzie moze w weekendy przyjezdzac ale i tak bedzie pusto :-( buuuuuuuuuuuu Wczoraj sie przytulalismy coprawda mam dopiero 3dc ale i tak btlo milo :-D A i wszystko sie wyjasnilo. Dzis zawiozlam podanie do tego sklepu i okazalo sie juz od wczoraj szef kogos zatrudnil no ale podanie i tak zostawilam. Moge sie starac o dzidzie i bede nadal bezrobotna. Misia nie przejmuj sie moze na testy u ciebie za wczesnie. Skoro lekarz tak powiedzial to musi byc nadzieja :-) Komu moge wyslac fotki :-) prosze o email P.S tez mam waleczki milosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polus- akurat tobie te pare kilo nie zaszkodzi :P az sie wiezyc nie chce ze ma sie takie zachcianki, jestem ciekawa jak to u mnie bedzie maz juz zastrzegl ze kupi wszystko ale do mc donalda to tylko PARE razy pobiegnie- bo niezdrowo :D :D :D (tylko nie pisz ze ochote na mc- donalda dostalas, hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam rzucac kawke, no niestety, ale zrobilam sobie z domieszka czekolady, czekoladowa kawa, z mlekiem, bo tak pije, bardzo smaczna, mozna sobie poslodzic, dla smaku jak ktos lubi. jakos dzis mam zachcianki na rozne jedzenie, mam ochote cos dobrego upichcic w domu, ale warunkow nie ma, dzis na basen. mialam wczoraj isc, ale jakos tak mnie polamalo, jakbym chora miala byc, takie dziwne uczucie niemocy mnie ogarnelo, ale wzielam dwie aspirinki i przeszlo i mam nadzieje ze nie wroci. a gdzie reszta dzeiwczyn sie podziewa???? Anika Gusiam Roswitha Louisa smutna i fressia nie odzywaja sie cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: A jak byłaś z córka w ciązy to tez miałaś zachcianki. Ja nic a nic tylko na pepsi ochote miłam. Nawet do sklepu nie wchodziłam bo jak na półce zobaczyłam musiałam kupic. Piłam dwa łyki i mojemu oddawałam. Na rozgrzanie dobry amol tylko niewiem czy w ciązy można. A i zachciankami sie nie przejmuj. Tobie to nic nie zaszkodzi. Chciałabym mieć taką figure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: Własnie patrze na tabelke i moze ten ból w dole brzucha na owulacje wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzisz ze to mozliwe? tak wczesnie? niby sucho nie mam, tak wilkotno ale nie moge stwierdzic jakiego koloru jest sluz, bo to tylko takie wilgotne wydaje sie byc przezroczyste, ale jakos za malo. no to ja juz nie wiem, kieyd bede miala owu, bo ostatni cykl byl krotszy o jeden dzien i nie wiem jak mam teraz liczyc. normalnie bylo 26 a teraz 25 i nie wiadomo jak teraz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: ja przy owulacji mam podobne objawy wiec tak z doświadczenia mówie. Mój cykl ostatnio tez krótki był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie gdzie jest reszta dziewczynek?Wogóle Louisa zniknęla......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola kurde martwie sie tym dzisjeszym okresem...bo byłam juz 4 razy w wc od dostania..ale cały zcas brudzenia w kolorze brazowym:( nie wiem co jest:(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu anigdy nie miałaś takich plamień na początku okresu? Czasami w ciaży na poczatku zdarza sie plamienie.Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki wy tez tak mialyscie? Pierwszy raz mam taki objaw, ze jak wypije swoja ulubiona kawe to mi jest niedobrze :-/ Juz od wczoraj zauwazylam. Dzis mam 4dc i prawie juz nie mam krwawienia a jeszcze wczoraj lalo sie. To wszystko jest skomplikowane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, moj okres trwal dwa dni, a generalnie same plamienia byly, czasem braz czasem jasno czerown, i nie jestem w ciazy niestety. zdarza sie i tak, nasze cialo jest ciagle w stanie nas zaskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pola nigdy tak nie miałam.... zawsze było czerwono( sorki za takie zwierzenia:P)a teraz brąz taki jak na koniec okresu tak sucho sie robi...tzn po chwili najpierw jana czerwien a zarz dosłownie brąz ( no tak jak w ostatni dzien miesiączki...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi, a co to za minka??? co sie dzieje??? teraz bardziej reagujemy, obserwujemy organizm a pzy kazdej najmniejszej zmiance wlancza sie czerwona lampka dziewczyny wyluzujcie bo zwariujecie latwo mi sie mowi, wiem ale naprawde wedlug mnie takie szukanie tylko pogarsza sprawe, stajemy sie tylko bardziej nerwowe, rozdraznione a przeciez nie tego chcemy tylko zdrowego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi no musicie z mężem próbowac we wrześniu,z tą kawą że Ci nie smakuje to też moze byc tak że nastawiłąś sie bardzo na ciążę i organizm tak reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tylko... nie umię się odrobić po tym urlopie więc jeszcze nie jestem na bieżąco z topic\'iem:( w mojej sprawie- test robiony w jakiś tam poniedziałek (chyba 13 sierpnia) pokazał wyraźną jedną krechę co mnie ucieszyło: jeśli mam do wyboru brak ciąży albo ciążę pozamaciczna- to jednak wolę poczekać:) @ przyszła dokładnie po 28 dniach, trwała 3 dni i była normalna- nie taka jak ostatnio ... liczę że już wszystko będzie dobrze:) co do reszty mojego życia- wychodzę na prostą... Louisa wysłała mi pewną rzecz, która otwarła mi oczy i od wczoraj mam powera jak mały samochodzik z motorkiem w d... ;) dzięki jeszcze raz :* starań póki co nie ma i nie będzie bo i Mężczyzny brak ale nie zostawię Was:) będę sobie czasem pisać \"nie na temat\"- czyli nie o bejbiku:) pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala a co z facecikiem?Wyjeżdza? A pisac to pewno że nie musimy tylko o bejbikach,z Wami sie tak fajnie rozmawia,ze można o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala a co z facecikiem?Wyjeżdza? A pisac to pewno że nie musimy tylko o bejbikach,z Wami sie tak fajnie rozmawia,ze można o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Miałam troche dużo pracki w pracy. A poza tym pokłóciłam się z mężem i tak jakoś nie w nastroju do pisania byłam.. Mam nadzieję, że juz wkrótce niektóre oznajmią tu swoje 2krsskowe testy ciążowe!! Już czas na kolejne :)) Ja chyba jutro albo pojutrze powinnam mieć owu - ale nie wiem już sama, bo cykl jakiś pomieszany. W przyszłym tygodniu wybiorę się do lekarza, to może zaleci jakieś badania. Ale raczej mój termin @ jest nueaktualny ;) Obstawiam na połowę września.. Bo takie długie cykle mi się zrobiły. smurna - cieszę się, że odżyłaś :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za Mikę! I pozostałe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja mam tak, ze raz mi jest super, mam dobry humor a raz dostaje totalnego dola i plakac moglabym nonstop. po mnie tego nie widzac, znaczy ci co mnie znaja nie widza tego, bo ja zazwyczaj pogodna jestem. boje sie zebym tylko w jakas depresje nie wpadla, a moze juz mam, nie wiem sama. niby jest fajnie wszystko dobrze a jednak jest mi okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×