Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

gosia zgadzam sie z toba. Tez bym niewybaczyla zdrady. Wiecie co super blog!!! Naprawde :-D Szczegolnie fotki sa super!!! Gosia moge ci wyslac pare moich fotek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola co nabroił twój mężuś ze chcesz popełnić morderstwo? :P mimi - twój ukochany tez jest trepem? :D pisałaś ze wyjeżdza na podoficerke.. mój tez był ze 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Rosi -> moj maz jest strazakiem. Co u was dziewczyny. Ja dzis mam 28dc i nadal nic :-p trzymajcie kciuki oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
heja :-0 kurde ... no i ... nabroilismy! :-) :-) :-) udalo mi sie mezulka namowic na tego synusia! on mial wiele watpliwosci przed seksem a ja po seksie :-0 ... kurde mam nadzieje ze sie uda! dzis tempka spadla, sluz plodny, szyjka otwarta (same plusy) dzis mam 12 d.c. i zaczynam odliczac te 14 dni do testowania! wiec z godnie z tytulem moze sie udalo? ja czekam 2 tygodnie! trzymajta kciukaski :-) pewnie jeszcze przytulimy sie jutro i pojutrze tak dla wiekszej pewnosci! ja za Was tez trzymam mocno piasteczki moje :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
aha no i czas sie zaczernic wkoncu! musze to zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isunia-no superrrrrrrr!!!!!!!!!!!!Cieszę się bardzo i trzymam z moją córeczką i fasolką kciukaski za pozytywny teścik,mi z Twoich wróżb wyszło że będe miała syna ;-) Dziś kolejny dzień mdłości ale co tam damy rade,tylko rano zrobiłam sobie jajecznice i ją przesoliłam i już wogóle mnie zemdliło ale te witaminki co mam z imbirem,olejkiem miętowym i żurawiną to chyba pomagają. Wczoraj mąż mnie wnerwił ale jak zobaczył jak się zdenerwowałam to potem mnie strasznie przepraszał i nawrzeszczałam wkońcu na niego ze nie mogę się teraz denerwowac i wogóle a on tylko chodził i mówił dobrze Kochanie już się tak nie denerwuj :-) Aha Isuniu zażywasz już folik?Jak nie to szybciutko do apteki..... :-) A tak wogóle to co tu takie pustki???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczynki dawac nam tu znak : Mimi i jak tam?czekamy na wieści,mam nadzieję że nie przyszła @. Miki,Misia i smutna lala to samo co tam u Was?Dziś termin Waszych @ i zrobiłam z fasoplką blokadę więc mam nadzieję ze nie przyjdą. Smutna lala!!!!Wróciłaś już??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :-) Pola niestety dostalam dzis @ :-( :-( :-( Ale maz powiedzial ze od wrzesnia sie staramy na powaznie :-D Pola niewiem czy czytalas wczesniejszy moj opis super blog bardzo mi sie podoba. :-) Moge dolaczyc swoje fotki?? Jesli tak to Pola podaj mi swojego meila to ci wysle. Wiecie co wczoraj ale mi sie przydazylo :-) Bylam z pieskiem w miescie na spacerku a ze moj maz jest strazakiem i wczoraj bral slub jeden z nich to robili pod kosciolem szpaler. a ze ja sie nawinelam i nie mial u nich kto wlaczyc kogutow pod kosciolem to mi sie trafila taka fucha :-D Ale bylam dumna normalnie i sie spisalam hehe :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi to musisz do Miki wysłac zdjęc,tylko Miki i Gosia mogą dołanczac zdjęcia. A co do @ to przykro mi,myślałam ,ze dołączysz do mnie na dół tabelki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam sie Gosi czy moge dolaczyc zdjecia ale napisala ze ona nie ma uprawnien do bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
mimi - no szkoda zde ta franca przyszla do Ciebie :-( Pola-folik biore od 2 miesiecy! A faceci sa jacy sa, niestety! dobrze ze chociaz jest swiadom ze Cie wkurzyl :-) A powiedz mi Pola czy z tej wrozby z obraczka zgodzilo Ci sie ze pierszwe to coreczka ktora juz masz????? Mowisz ze syn tym razem? to tak jak mi! oby w tym cyklu! ;-) ...sie zobaczy! Sprawdz sobie ta wrozbe na dziewczynach ktore maja dzieci - to naprawde dziala!!!!!! no wlassnie dziewczyny mika i misia - jak testowanie ?????? Trzymam kciuki !!!!!!! :-) no to spac ide bo zmeczona jestem dzis ta niedziela -dzis wielkie zakupy bo na wczasy jade w piatek!!!! kurde jak ja zniose to oczekiwanie bez Was?????? Iza (mama Zuzanny i 2 aniołków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, weekend sie skonczyl to wy tu stybko piszcie ktora zaciazyla?????? szybko opowiadac?? kiedy testy??? wklejam tabelke dla lepszego rozeznania, kto kiedy i jak :D STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....28.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 17/18.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... ....... PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................4... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi- wpisz do tabelki nowa date @ a z fotkami na bloga zglos sie do Mika23, ona wszystkim sie zajmuje. u nas weekend bez klotni oczywiscie sie nie obyl, (jak widze wam faceci tez niezle na nerwach zagrali) ale juz sie wygadalismy i jest ok :P i wczorajszy dzien byl bardzo mily i cziuly, oby tak dalej :D :D :D Polus- dobrze ze zrozumial ze NIE mozesz sie teraz DENERWOWAC :)) popijam kawke i czekam na wasze wiesci, przyjmuje tylko pozytywne!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie było mnie przez weekend ale juz nadrabiam zaległości. U mnie niesety pzyszła @wczoraj, ale jakoś sie tym bardzo nie zmartwiłam bo przeczuwałam wiec zaczynamy ponowne staranka w tym miesiącu NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 17/18.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... ....... KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....21.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................4... .... ..?..........29.04. Gosia: podaje Ci emali : kika27@gazeta.pl i prosze tez o ta gre. A u mnie weekend zleciał szybko jak zwykle i juz powoli zaczynam sie martwić bo za tydzień oddaje Natalia do żłobka. Mam nadzieje ze sie szybko zaklimatyzuje. Jedyny plus to teraz bedzie z nami bo tak to od 2 miesięcy jest u moich rodziców na wsi i my tak kursujemy miedzy Krakowem a Czchowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kika, nie martw sie, poczatke moze i nie bedzie latwy bo bedzie to dla niej cos nowego ale z czasem anpewno sie zaklimatyzuje. my z mezem wczoraj tak na powaznie zaczelismy rozmawiac o dziecku i jestem zadowolona z meza nastawienia do tej sprawy w kosciele mielisym odpust, bardzo podoba mi sie ze mamy tu Polska misje, ksiadz bardzo fajny, bardzo angazuje sie aby dzieci uczyly sie jezyka Polskiego, organizuje wycieczki, pielgrzymki, mamy chory dla doroslych, dla dzieci, przygotowania do komuni trwaja rok- dzeici ucza sie przykazan, modlitw piosenek no i wczoraj bylismy na wystepie, spiewala moja siostra, moze znacie \"jagodki, jagodki\"- zespol \"FASOLKI\" hehhe super jej to wyszlo, bylo widac ze lubi spiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25-kaisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowym tygodniem:) dziewczyny do których przyszła @ wrzesien napewno będzie owocujący...:) ja czekam do niedzieli na @:) coś mnie piesri bola i pieką...tylko nie wiem co bo nigy tak nie miałam:( chyba musze do ginka sie wybrac:/ (szczypią, i pieką, a jak leko nacisne to bolą:((( noi i brzuch pobolewa tylko wieice co tak innaczej troszku, i krucej bo na małpe boli tak długo...nie wiem może sie nakręcam ale tak jakoś dziwnie...a co do wrózki nie byłam...i raczej nie bede;) ja jestem strasznie szchizowana:/ wiec nie dla mnie...:P dziewczyny życze miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki :) Szkoda że @ przylazła do niektórych. Ale już we wrześniu zrobimy takie blokady że nie przejdzie ;)) Weekend szybko zleciał.. Jak zwykle zresztą. U mnie owu się spóźnia - więc jeszcze wszystko przede mną :) Muszę to wykorzystać :D :D iska - super, że przekonałaś męża :) Teraz tylko do dzieła :) Pola - teraz Twój mąż będzie pilnował, żebyś się nie denerwowała :) I o to chodziło :) mimi - może jeszcze zostaniesz strażakiem? :) :) Mój mąż też mundurowy, ale niebieski :) zuzia - to ja tą kawkę z Tobą wypiję :)) kika - w przyszłym miesiącu blokady @ :) Więc się starać mocno :D :D Misia i Mika - jak tam @ ? Mamy nadzieję, że nie odważyła się przyjść!!! kasia - czyżby objawy ciążowe? :) :) :) A gdzie reszta? Meldować się łądnie: Roswitha OlaPL Anikaa gusia Gosia Pozdrowionka od smutnej_lali :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia- a moze to fasolka miejsca sobie szuka???!!! byc moze za tydzien do drugiej tabelki wskoczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo 🖐️ Weekend zlecial,rano mdłości,narazie popuściły,zobaczymy jak będzie w ciagu dnia. Kasia-ja obstawiam przy tym,że zaciążyłaś :-) Misia,Mika-jak u Was,zdawac relacje............ Musze sobie zrobic cappucino i dzwonic do lekarza umówic się bo dziś mam dzwonic. Mąż mnie znowu wnerwił,rano mu 10 razy mówiłam jak wyjdziesz z domu wejdż na stacje BP i doładuj mi telefon żebym mogła zadzwonic zaraz po 9 do lekarza,wychodził jeszcze przypominałam i piszę do niego za 15 minut czy mi kupił doładowanie a on zapomniał i teraz musze czekac aż dojedzie do firmy i pójdzie do kiosku,zabiję go kiedyś ,już mu napisałam żeby kupił sobie lecytynę bop mam dośc powtarzania.Wogóle zauważyłam że strasznie mnie denerwuje teraz dużo rzezcy,nie wiem czy to przez ciaże takie nastroje..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No umówiłam się do lekarza na poniedziałej tj.03 września na godzinę 15 :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×