Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Pola - ja Ci nie pomogę, nie mam pojęcia jakie badania się potem robi... Może miało być beta HCG żeby sprawdzić normy? Nie wiem :( A ja mam dziś. dużo energii :) Szkoda ze musze w pracy siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co już zgłupiałam bo Mikusiu ja to miałam z krwi robione HCG,nie z moczu i teraz nie wiem,kurde mol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ja tez ostatnio mam kryzys w malzenstwie. I tez zastanawiam sie nad dzidzia. Nie zasluguje na nia. IOn jest taki jezeli ktos mu powie obcy o mnie albo na mnie to on wierzy obcym niz zonie zamiast sie najpierw mnie spytac to od razu leci na mnie z ryjem. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika i Mimi a ile jesteście po ślubie? Hmm kryzys jest w każdym małżeństwie i sprzezczki i nawet wielkie kłótnie,mój mąż jest taki że on zawsze rozwiazuje sprawy tylko między nami i nie pozwoli zeby ktoś coś na mnie powiedział,a nawet jak coś gdzieś gadamy i on wie że np.nire mam racji to on zawsze stoi murem za mna a w domu mi np.powie ale wesz co Kochanie za bardzo się uniosłaś albo nie miałaś do końca racji ale przed kimś stoi za mną murem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego ja już zgłupiałam,pytam czy to z krwi to HCG a ona że tak że z krwi \"na skrzep\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Ja brałam ślub w 2004 roku w czerwcu. Mimi: U mnie sa inne sprawy. Mój za mną stoi murem i nie pozwoli aby ktos cos złego na mnie powiedział. U nas głównie kłócimy sie o podział obowiązków. Ostatnio wszytsko jest na mojej głowie. A jego interesuje tylko komputer i kosz. Szlak mnie trafie bo wszystko robie sama a przeciez tez pracuje jak on. Ja juz psychicznie nie daje rady i ostatnio mu to powiedziałam Poza tym staje mi sie obojętny i to chyba główny problem. Dwa dni temu mieliśmy potworną awanture a potem poważną rozmowe. Dziś jest lepiej. Ale boje sie ze mój mąż zapał zawsze mial tylko szkoda ze tak krótko. Nie wiem moze nerwy mnie ponoszą. Denerwuje sie bo Natalia od poniedziałku idzie do żłobka i martwie sie czy da sobie tam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po slubie rok i 2 tyg. Moj ma wszystko w nosie. Nic go nie obchodzi. Mial urlop 2 tyg to od rana do poznego popoludnia caly czas siedzial w warsztacie. ja sie nie licze. Dzi obiecal mi ze zrobi soebie wolne od warsztatu i bedziemy razem i co obiecanki cacanki. Siedzi w warsztacie. Ma wrocic o 10 ale juz jest 10. Ide sama do miasta sie pzrejsc. Nie wiem co mam robic. Ostatnio w niczym mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - chyba badanie beta HCG jest dokładniejsze, bo na całe HCG składa się alfaHCG i betaHCG. BetaHCG chyba ma węższe widełki norm przy różnych tygodniach ciąży i pozwala lekarzowi szczegółowo ocenić co i jak. Ale może mu wystarczy HCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nestety nie znam sie na tych badaniach mój mąż to zmowu gdy coś mu mówie a to jest nie po jego myśli to się zacina i wogóle nic nie mówi co doprowadza mnie do szału mika trzymam kciuki napewno wyjdą 2 kreski !!!!!!!!!!!!!! mika czy mogłabyś zmienić na blogu moje zdjęcie jest pod monika a nie pod misia bo tak jak jest to może nie wiadomo kto jest kto - i czy doszło do ciebie tylko jedno zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa20
witajcie... jakie jest hasło na Waszego bloga...? bo chciałabym Was poczytać....:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nasz bloog jest bloogiem prywatnym i nikt poza nami nie ma do niego dostępu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie juz słyszałam tu o aferach z pomarańczkami,ktoś udostępnił hasło a potem pomarańczka siała zamęt także przykro mi ale nie ma nawet o czym mówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie zgadzam z dziewczynami. Jak chesz poczytac o nas to mozesz zrobic to póki co na forum, chyba ze chcesz do nas dołączyć to zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? A gdzie Gosia??????Hop hop Zuzia,odezwała się z rańca i zamilkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe co tam u Oli,urlopik ma teraz no nie?Bo Ola ma jutro termin@ więc kto wie kto wie........:-) A potem czas na KASIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Witaj. Ja jestem jak najbardziej za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A i jak patrze na Ciebie to popadam w kompleksy. Też chce miec taka figure :) Ja za chiny nie moge zgłubic po ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikusiu no coś Ty!!!!!!Znowu nie jestem taka idealna,mam cellulit na nogach i mnóstwo kompleksów.Wiesz ja z córką w ciąży przytyłam tylko 9 kilo i od razu je zgubiłam jak urodziłam,ale z czego się ciesze to że udąło mi się uniknąc rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Ale ci dobrze. Mnie niestety zrobiły sie rozstepy na udach. Brzuch udało sie uratowac. Ale ja to bym chciała jakies 8 kg schudnąc. Ale bez cwiczen chyba nie mam szans. W sobote przywoże Natalie, wiec będe miała troche ruchu przy niej. Bo prace mam siedzącą i jak wracam do domu to mi sie juz nic nie chce. Przed wakacjami chodziłam na basen i chyba czas znów do tego wrócić bo sama to raczej do cwiczen sie nie zmobilizuje. Chyba ze bede codziennie oglądać Twoje zdjęcie ....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus- no cos ty, rzeciez ty jak modelka wygladasz. SWIETNA figurka. ja znow zaczelam diete, kurzce slub za miesiac a dopiero wczoraj do mnie dotarlo zeby cos ze soba zrobic, wrrrr jakos malo zapalu mam ale musze zgubic chociaz z 4kg, zawsze cos tez wpisalam sie do ksiegi gosci, poczytajcie!!! troche zalatana dzis jestem , dlatego tak mnie tu malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
hej dziewczynki :-) jak humorek? ja juz od dzis na urlopie ale i tak nie mam czasu bo sprzatam i pakuje nasza rodzinke na wczasy ;-) juz jutro jedziemy a w sobote w porannych godzinkach bede juz na plazy !!!! a co! nalezy mi sie wypoczynek po pracy !!!! ;-) mam nadzieje ze jutro sie jeszcze odezwe jak znajde chwilke czasu! jasne - chronmy stronke przed obcymi... oczywisice zapraszamy do naszego topiku jak najbardziej ale musimy sie poznac najpierw tutaj :-) polusia - jak tam ciąża??? jak zachcianki! Fajnego tego mezulka masz ze tak lata za Twoimi potrzebami bo moj jak bylam w ciazy z zuzanka to tylko krotko powiedzial "naogladalas i naczytalas o zachciankach a teraz sobie w mawiarz"... takie s achlopy niestety... a co a pojechalam sobie sama w srodku nocy po ogorka i czekolade ;-) ...oj kiedy to bylo! 5 lat temu :-) mikusia- ja wiem ze fasolinka rosnie, mowie Ci, zanim wyjade mam nadziej ze napiszesz ze sa 2 krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... a to jutro wiec... niech te 2 krechy sie pojawia wkoncu .... a wszytsko jest za tym ze tak - i ta tempka i taki dlugi cykl ;-) kika- kazdy ma kryzys w malzentwie! glowa do gory!~ja rok po slubie mialam wielki kryzys nawet papiery rozwodowe byly przygotowane!!!!!! a powod ???? pierdoly, ..... pierdoly..... !!!! teraz mnie to smieszy! no coz kazdy ma inny charakter i temperament! trzeba sie dotrzec! 09.10 - bede obchodzic 8 rocznice naszego slubu - i im dluzej jestemsmy ze soba tym nam lepiej choc coz jego wady pozostaly a ja wiem ze nic z tym nie zdzialam!!!!! kompromisy sa najwazniejsze! ... poprostu patrze na te jego wady z przymruzeniem oka - to dziala!!!! Ola - melduj sie jutro z dobrymi wiesciami !!!!!!!!!!!!!!!! ok, spadam ale obiecuje jeszcze poczytac!!!! ... i napisac!!! ps dzis 16 d.c. - tempka skoczyla w gore - od dzis wielkie odliczanie!!!! - maz mnie dorwal i seksik tez dzis byl - taki wplyw naszych urlopikow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziękuję Wam,Kochane jesteście :-) Izunia-to miłego urlopiku Ci życzę i dbaj o siebie i zajrzyj przed wyjazdem jeszcze do Nas. A co do kryzysów małżeńskich to ja raz nawet wyprowadziłam się od męża i już było na ostrzu noża ale szybciutko do niego wróciłam,hehehehehe. Izia ma rację trzeba się dotrzec. A Kika i Iza powiedzcie mi drugie dziecko będziecie chciały rodzic naturalnie czy przez CC?Ja zastanawiam sie nad CC choc mąż mnie namawia na naturalny.Hmmmmm...... Zajrzyjcie na blooga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola; Ja nawet tak źle nie wspominam porodu naturalnego wiec chyba naturalnie. Rodziłam długo co prawda ale bóle nie miałam takie silne wiec naturalny mnie nie zraża. A ja już uciekam do domku. Odezwe sie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
kurde ja nusze sie pakowac a nie przed laptopem siedziec :-) Polusia- jaka z Ciebie laska jest !!!!! nie dosc ze sliczna to jaka szczuplutka!!! Ja rodzilam od 8 do 20.35!!!! Ale tak naprawde zaczdelo bolec kolo 15.00 ... powiem Ci ze boje sie ale czego to znierobimy dla naszych dzieciaczkow !!!! chyba tez bym wolala CC ale mowia ze nie dochodzi sie do formy tak szybko jak po naturalnym porodzie! ... a ja sie boje nie porosu tylko szycia!!!! jak ja sie darlam jak mnie szyli!!!!!!! myslalam ze pozabijam ich tam wszystkich!!!!!! :-) weszlam na blooga! piekna piosenka!!!!!!!!!!! a myslalam ze to Gosia jest administratorem strony! a tu Polusia i mika ????????????????????????????? ok juz naprawde spadam!!!!! jeszcze tyle rzeczy do zrobienia! ;-) papapapapa ps nie wmawiam sobie ale 3 dzien boli mnie brzuch jak na okres, nie caly czas ale boli... to chyba z powodu czestego seksu bo byl 12,14 i 16 dc (moze nie uwierzycie ale my sie kochamy jakos tak 1 na tydzien a czasem 3 razy w miesiacy tylko, bo jak nie ja w pracy to on w pracy, albo zmeczeni jestesmy ... strasznie po 11 latach bycia soba! pewnie dlatego boli mnie podbrzusze bo nie rozruszane jest co ??? :-0 ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
a jak zaciaze to tez bede w "zaciazonych" na bloogu i tez bede stac kolo slonia jak Polusia :-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-):-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzwoniłam do laboratorium zapytac o wynik HCG bo tak gdzies sobie pomysłałam że moze ja jednak w ciąży nie jestem,nie wiem cos mi odbiło ale wynik jest 5069.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa20
no cóż trudno ale i szkoda... bo podczytuje Was cały czas tu i chciałabym cos wiecej o Was sie dowiedzieć... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×