Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Gość pierdolnik
dziewczyny slyszalam ze macie slicznego blooga moglabym dostac haslo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - GRATULACJE :))))))))))))))))))) Ale będzie weselisko :))) Mika - będzie dobrze :) Kasia - wszystko zależy jeszcze jak długo trwa u Ciebie faza lutealna. Jeśli 14 dni to owu powinna być około 11 dnia. A jeśli krócej - to owu później. Poza tym nawet jeśli miałaś 10 cykli rónych - to może akurat 11 będzie inny ;) A co do prac w domku - skąd ja to znam :) Odebraliśmyw maju mieszkanko w stanie surowym i do dziś coś tam robimy, może się uda wprowadzić za 2-3 tyodnie ;) mimi - no trochę wysoką masz tą tempkę. A cały czas masz 37 stopni- od początku cyklu? A o której godzinie i jak mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca kochane:) wczoraj basen ale nie za bardzo sie przemeczalam tylko 36dlugosci. z ta temp to ja ostatnio tak mialam wysoka, ale mi przeszlo. smutna poopowiadaj troszke, ty to masz fajosko, zawsze taka zajeta, brak czasu na myslenie o smutnych sprawach. OlaPl- opowiedz jak to sie stalo, jak sie zareczyliscie:) zaskoczona bylas??? Pola - dobrze rodzicom kazalas, jak chca niech zabiora i przywioza. och dziewczyny wy wszystkie takie zalatane zapracowane. wiecie co dzis moj 9dc ale sluzu plodnego nie widacm temp juz nie mierze, olalam to, poza tym co do sluzu to wrecz taki kremowy jest, bialy troche gestawy i malutko go, brzuch pobolewa, nie wiem sama, ale chyba zaczniemy dzis jako takie starania. powidzcie czy tak poza staraniami, to czesto sa przytulania w zwiazkach?? niektorzy sie chwala, ze kilka razy dziennie itp itd, dla mnie to nie mozliwe, bo skad czasu i sily na to?? u nas jest tak ze jest zawsze kilka razy w tygodniu, rzadkio ze codziennie przez tydzien, moj facet po prostu nie ma sily, jakos mnie to nudzi i ja tez nie mam ochoty. wypowiedzcie sie jak to jest z ta czestotliwoscia w zwiazkach??? jesli moge spytac, to taka moja ciekawosc, musimy od czasu do czasu pogadac o czyms innym nie tylko o plodzeniu dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolnik
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ...02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...13.08.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 pierdolnik.........20..........RZym................11..........18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 misia/27/.........27..........lubuskie............9..... . . . .26.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04. Laski wpisalam sie do tabelli czy teraz moge dostac haselko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratulacje ... ale ten czas leci jeszcze niedawno nie myśleliśmy o ślubie a to juz 2 lata......... Mika może zrób test z krwi on sie nie myli a z testami nigdy nie wiadomo 🌻 ja bym poczekała z tym wywoływaniem okresu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia - Gratulacje z okazji rocznicy :) Mam nadzieje,ze uroczystosc bedzie udana i wynuk za dziewiec miesiecy da o sobie znac bardzo glosnym krzykiem :) Dziewczynki - dziekuje za gratulacje :) Sama uwierzyc nie moglam :) Mialam urodziny w poniedzialek, wiec moje slonce zabralo mnie na wycieczke - 5 dni w Stanach (Nowy Jork i Waszyngton). I oswiadczyl sie w Waszyngtonie...przed Bialym Domem... plno ludzi a On zaczal mowic:Wiesz, ze Cie kocham, wiesz, ze chce z Toba zawsze byc... - kleknal przede mna i mowi \" i wlasnie dlatego chcialbym Cie prosic bys zostala moja zona\"... NIGDY TAK BARDZO NIE PLAKALAM ZE SZCZESCIA!!!!!!! A teraz ma przerabane bo do niego mowie \"my husband- to- be\" :) Zalamal mnie bo powiedzial,ze wszystkich naokolo zaprosi... jego sama rodzina to ok 150 osob, z wszystkimi znajomymi to bedzie 300... masakra!!!! ALE SIE CIESZE!!!!!!!!!!!!!!!!! Para... pararara... para.... raraj... :) :) :) Aha - jeszcze jedno - nienawidzemojego szefa - GBURA!!!!!! Musze tu zostac jedynie kilka tygodni tylko... mam nadzieje... i spadam z tej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolnik...my sie jeszcze nie znamy :) Witaj :) Skad pomysl na nick??? Swietny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolnik, dziwny masz ten nick. po pierwsze nie znamy ciebie, przyszlas, myslisz ze jak wpiszesz sie do tabelki to haslo dostaniesz, niestety to tak nie dziala, kazda nowa osoba, musi byc przez nas poznana. zaczernic nicka, przeslac swoja fotke, powiedziec cos o sobie itp itd. a tobie hyba tylko na hasle zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia... co do czestotliwosci... ja powiem szczerze, ze mamy takie okresy, ze przytulamy sie 1 raz w tygodniu.... Ale generalnie czesto nam sien zdarza kochac :) czasem oderwac sie od siebie nie mozemy... czasem np. 2 razy dziennie :) Ale nie codziennie :) Wykonczylibysmy sie:) I plemniczki musza miec czas na regeneracje :) Ale generalnie - na temperature w lozeczku narzekac zdecydowanie nie mozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - jeśli chodzi o zaproszenie na blooga - to dodstałam maila :) Spróbuję coś tam na nim dodać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolnik
a dlaczego mam dziwny nick ? cos jest w nim nie tak? na hasle tak bardzo mi nie zalezy ale chcialabym je dostac. podobno wszystkim nowym laskom je dajecie. to i ja chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
czesc nudziary! kurcze jak zwylkle nic sie nie dzieje.ja jutro znow ide do wrozki.a mika ty to w ciazy napewno nie jestes nastawilas sie dziewczyno i tylko caly czas o tym tu gledzisz. gosia-co tam u ciebie ? znow myslisz ze w ciazy jestes? hehe nudnawo tu u was. zpizam stad. baj baj. a ja to sie kocham z moim starym kazdego dnia po kilka razy. czasem przed robie mu loda on mi cipcie polize a potem bzyku bzyku a wlasnie czy wam wasi liza cipke czasem?odpowiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na pewno nie iska, ktos sie pod nia podszyl, powinna sobie zaczernic nicka. wqrzaja mnie takie psty, ale moze po prostu ignorujmy je jakby wogole ich nie bylo, tak chyba bedzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia...zaczernij sie jak najszybciej. Choc czasem i to nie pomaga. Ale... wiemy jaki jest styl pisania wszystkich dziewczyn, wiec podszyw poznamy :) A tym pomaranczowym - nie ma sie co przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawilam sms na bloogu;) zuzia, a ty juz masz plodny sluz, bo ja tez mam 9dc i nic, takie troche kremowy i bardzo malo, moze nie bede miala owu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika 23
walę wa si spiep[szam z topicu..takie głupie jestescie z e hey;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, nie martw sie jakos to bedzie, teraz sie uda, nam wszystkim mam nadzieje. trzeba byc silnym, widocznie tak musialo byc. ja teraz nei wiem sam co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusiu-no strasznie mi przykro,a maiałam taką nadzieję :-( Pierdolnik dziwne masz hsło i dla mnie pierdolnik i cała reszta pomarańczy to jedna i ta sama osoba,pierdolnik i jakbys była kims realnym to nie powiedziałabyś ze wszystkim nowym LASKOM dajemy,prymitywne odzywki,jak dla mnie to Ty nie istniejesz, Iza -zaczernij sie bo widzisz co się dzieje. Oluś-GRATULACJE#,strasznie się cieszę i przyznam że ma fantazje Twój narzeczony,w takim miejscu sie oświadczyc,superrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc ze wsystkim nowym laskom dajemy hasło,bo napisałam tylko dajemy i dziwnie to wysło :-) A co do przytulanek to Gosiu my bardzo często,czasami jest tak ze codziennie a czasami że co drugi dzień,zalezy od nastroju itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Louisa!!!! Dziekuje!!!!! To jest takie piekne :) Musze sie zaznajomic z naszym blogiem bardziej - bo przyznaje szczerze, ze nie czesto tam zagladam... ale bede czesciej - obieuje!!! Jak tylko w domu kompa z naprawy odbiore :) Aha - i przesle Wam nasze zdiecie :) mam z czego wybierac :) Laski - nie bede sie za czesto dzis udzielala...po urlopiemam mnostwo pracy tutaj...a szef to ... palant (przeopraszam,ze tak brzydko, ale to prawda)... wiec... lepiej nie podpadac :) Ale.... czasem sie odezwe :) Bo oderwac sie od forum nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie mi to hasło bo chyba nikt z was nie zauważył ż enapisałam..ale wybaczam..:) to napiszcie do mnie na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikus... glowa do gory :) Co am byc to bedzie... wtedy kiedy czas na to przeznaczony :) Zafasolkujesz!!! Zobaczysz :) Moje slonce powtarzalo mi zawsze \"nie przejmuj sie tak! Uda nam sie! Pomysl o tym jakie te nasze staranka sa mile i ciekawe\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika współczuje ale wrzesień też jest dobrym miesiącem na staranka głowa do góry ❤️ olu prawie sie popłakałam masz wspaniałego przyszłego MEŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=kasia25 podaj maila, ja w pracy nie mam gg. dziewczyny, jakos gdzeis mi sie podziewacie pouciekalyscie, na moje posty tez nie odpowiadacie, czuje sie odrzucona.......oczywiscie zartuje sobie:) Piatek tygodnia koniec i poczatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×