Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Nelka ❤️....ja tez nie, ale żyję :) Przyjdzie czas to i my odpoczniemy :) Ja mam dzis full papierologii, zasłania mnie zza biurka ;) Robię druga kawę, bo dziś jestem od 4 rano na nogach...Nawiedzona jestem...Naszło mnie rano na czytanie ksiązki :p Kawa o świcie była :) Podstawiać filiżanki...proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kawa już wystygła więc skoro tak chętnie dzielisz to ja poproszę. :) Długi weekend to ja planuję dopiero w listopadzie. Jak się uda będę miała cztery dni wolnego. :) Szepciku a ty masz już jakieś plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neluś>> Chciałabym ale co będzie to nie wiem. Planów nie robie z wyprzedzeniem, bo wiem, że życie często weryfikuje to na swój znany tylko sposób ;) Mam ochotę jechać do Kazimierza Wielkiego. Chciałabym spędzić czas z moim synem, odpocząć od hałasu, zwyczajnie posiedzieć na rynku przy kawce... Tak wogóle to lubię spacery długie, wieczorne, słuchanie muzyki gdzieś w jakimś zacisznym miejscu...Robienie fotek w nietypowych zdarzeniach, nieprzeciętnych miejscach... Albo zwyczajnie zostanę w domu...I poleniuchuję :p Ale czy ja potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba moge wracac chodze zla jak osa no bo jak moglam nie wziac jeszcze 15 pen\'ow i np kompa z fakturami a przynajmniej kopii tych faktur?? nie dysponuje tez skanerem i drukarka:O i na gwizdek komu taki urlop? ide sie plazowac i wylacze tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka, nie wiem jakie masz układy w pracy, ale tak nie można. Właśnie po to masz urlop, aby nie myśleć o pracy, zrelaksować się, odpocząc. Po co Ci ten komp? Zostaw go w pokoju, najlepiej razem z telefonem i wyjdz. Przecież nie wszędzie musi być zasięg ;). Nie daj się, dziewczyno!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk. Gdzie jesteście? Kawkę zrobiłam, rogaliki przyniosłam. Wpadnijcie do mnie na chwilkę. Serdecznie zapraszam. Nie każcie mio długo czekać, bo czas to dzisiaj towar deficytowy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia...biegnę w podskokach....rpgaliki odpuszczam, ale kawą nie pogardzę...Zaraz zmykam na szkolenie, ale jestem i podczytuję Was... Kariolka...no nie, to sie nie godzi. Telefon w kąt, komp odłącz :p i wyruszaj na odpoczynek w nieznane strony :) W końcu wszystko ma swoje prawa...Odpoczynek rzecz święta...I kropka ;) A reasumując...Wrzuć na luz i znikaj dla świata...:) 🌻 Igi...kolejny pracusiu...zalecam kubek kawy i chwila relaksu w naszym towarzystwie 🌻 Nelka >> kolejna kawa sie szykuje....Dwaj do Nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale dziś masa roboty. Kawą nie pogardzę. :) Tylko czy zostało jeszcze coś dla mnie? :( becia - rogaliki pychota. Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się nie załapałam na tą kawę. :( Kończę już pracę więc do jutra. :) Tylko proszę grzecznie wieczorem. :) Nie popić się za bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak a Świstak siedzi i zawija w te sreberka :) :) :) :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 No dobra teraz już naprawdę uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ❤️....gdzies się podziewała niecnoto ;) Liste rano podpisać to niełaska ? Cieszę się, żę jednak sie odnalazłaś :D:D:D Nelka[❤️...Ty jedna martiwsz sie o naszą trzeżwośc Kochanie 👄....Jak będzie popijawa, wypijemy Twoje zdrówko 🌻 Tym miłym akcentem się żegnam...dokąd to nie wiem sama...Może do wieczora (popijawa czeka ? ) A może do rana...Tego nie wie nikt... Nawet ja sama... Buziole dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo. Jak zwyke, tylko w przelocie, bo usiedzie mi w miejscu trudno:). Ale w koło jest wesoło.... Nastawiłam się na popołudniowe szaleństwo, pojechałam na zakupy, a tu jakoś natchnienie zniknęło, a może to zdrowy rozsądek się odezwał.....? Dobrze, że czasem sie odzywa, bo po zapłaceniu ubezpieczenia za autko jakoś krucho z kasą się zrobiło :(. Nic to, najważniejsze, ze humor jest, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesła anka
Becia oj wesoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik schował się w kąt i sama popija. Oj nieładnie, a my takie spragnione :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, nie ma szans na popijawe, to ide na spacerek. Przynajmniej głowa nie będzie jutro cieżka. Miłego wieczoru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×