Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

A dziękuję Szeptaczku🌼 lubię piwo z sokiem:) A gdzie jest Aleksandra?? też wyjechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie umiem kawałków muzycznych wklejać,więc nic Wam na dobranoc nie wyślę :O ale przesyłam milutkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak się z tym kafe dzieje,że jak człowiek chce pogadać to mu szwankuje mówię za siebie ,tak jest u mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że jestem teraz tu sama,ale się nie martwię imam uśmiechniętą buzię bo myślę sobie,że każde z Was spędza czas jak lubi,i to mnie bbbbbaaaaaaarrrrrrrrrrdddddddzzzzzzzzzoooooooooo cieszy:) Dobrej spokojnej nocy dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie 🖐️ Kawa już roznosi swój aromat, słońce nas rozpieszcza swoimi promieniami...Zapowiada sie piekny dzionek :) Dla lubiących poranne śniadanka stawiam na stole naleśniki z serem i rodzynkami z odrobiną śmietanki. Jest też sok pomarańcowy i woda mineralna...jakby ktoś miał lekki susz :p Ranek juz jest zdecydowanie chłodniejszy...To już nie to samo...Czuje sie lekki powiew chłodu. Mimo to, urok ranka jest taki sam.Kwiaty kwitnące, zieleń wokół, łąki w rozkwicie...Ach... Zatem tym miłym akcentem pozostawiam Was śpiących bądż nie...Poleniuchujcie dziś trochę ..:):):) Miłej niedzieli dla wszystkich 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :):):) 🌻 Też nie lubię poniedziałków, ale cóż..Wystarczy się usmiechnąć i świat wygląda inaczej :) A jeszcze jak jest pyszna kawa ?............. Dobra, do tego na poprawę poniedziakowego nadtroju dokładam jagodzianki, a co tam... :p Stawiam cały dzbanek dla Was Kochani...tych co już funkcjonują i dla tych co dopiero sie przebudzili :) Dla wypoczywających i dla pracusiów :) Pochmurno jest i wcale nie tak ciepło jak zapowiadali...Ależ to już za płotem praiw jesieś czeka...Ech...Wrzosów pełen las...Nieuchronnie się zbliża czas jesienny...Ale też przecież piekny, prawda... Miłego dnia wszystkim życzę...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gorąco, serdecznie.... Weekend miałam zakręcony, jak zwykle i nie wiem kiedy się skończył, tak szybko.... nagle :( Teraz pora powrócić do obowiązków, sterta papierzysków, terminowe prace.... oj trudny to będzie tydzień, baaaardzo pracowity. Szepciku, jeszcze lato, cieszmy się nim i chociaż zimny powiew przypomina nam o tym co nieuchronne zaklinajmy słońce, by rozgrzewało nas jak najdłużej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Szepcilku czytasz w moich myślach. :) Właśnie oszamałam jagodziankę na śniadanko. :) Pyszota. Ale i twoją nie pogardzę. A co tam - raz się żyje. :) Kawka już stoi. Pięknie pachnie. Zapraszam. Częstujcie się. :) becia - masz racje. Weekend miną nawet nie wiem kiedy i znów jestem w pracy. :( Damy rade. :) Dla wszystkich z samego rana 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 . Na poprawę humorku bo za oknem pochmurno. :( Chyba będzie padać. :( A miało być tak słonecznie. Eh....te prognozy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dzięki za kawę i coś słodkiego, mniam.... Jeszcze przed chwilą mówili, że dzisiaj w Warszawie ma być 27 stopni, ciekawe......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....że artystka to słyszałam, tylko w trochę innym kontekście...:D:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem na chwilkę bo jestem mocno zapracowany🖐️ Już wszyscy powrócili z urlopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×