Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

no jakto po co mi komp? po to zeby Was czytac:D moje dzieci uczylam dzis plywac na desce, niedlugo przescigna mnie:P moze sobie lepszy sprzet kupie zeby sie wyrozniac:D:D;):classic_cool: o tej porze to chyba dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Anka ... jakie spac:D 12 córa, prawie 8 syn:) stare byki:P tylko ja wciaz 28:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️. 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 Poranek jest piękny i zachęcający do spaceru. Zdradzę Wam w sekrecie, że przyn iosłam dzisiaj domową szarlotkę, więc zapraszam Wszystkich chętnych o dowolnej porze :). Miłęgo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia - witaj. :) Ja się piszę na tą szarlotkę. Może kawka do tego placuszka przydałaby się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🖐️..... Kawy...plissss......dzis sie spóżniłam z parzeniem...więc wpraszam sie na wasza kawke :) > kubek juz jest. Mmmmm...szarlotki kawałek też poproszę. Ja mam chałke jak marzenie, też sie podziałkuję... A tak mi sie skojarzyły czasy szkolne, kiedy jednym jabłkiem dzieliłysmy się z koleżankami np. na 8 części ;) To były czasy... Teraz jedną chałką podzielę wszystkich :);) Miłego dzionka ❤️......Będę dzis częściej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich przybyłych :) Jakieś burze i wichury nam zapowiadają na dzisiaj. Cieszmy się więc spokojem jaki narazie panuje za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba..... ...ale może lepiej jak już będziemy w domu? albo nocą? świetnie się śpi jak pada deszcz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpi sie rewelacujnie...ale w burzę nie śpię...tylko oglądam efekty podniebne :p Anka>> piosenka jest the best..warto zacząć z nią ranek :)...i jeszcze...jak dobrze wstać skoro świt...uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś... Hm...wiecz to rewelacyjny pomysł... Tylko jak my sie czasowo dopasujemy...;) Ale nie martwmy sie na zapas...Nelka dość długo pracuje. Ale jakoś zaradzimy temu. ...poczekamy na powrót dziewczyn z wakacji...Kate, Nieznajoma, Aleksandra... Hm...zapaliłam się do pomysłu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Mam przechlapane z tą pracą. :( Pomysł dobry, tylko dla mnie nie do wykonania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepciku, terminy rzecz święta, inaczej cała produkcja się sypie :). ....ale jestem z Wami, cały czas bliziutko, zerkam i uśmiecham się do Was wszystkich :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka...ratujesz sytuacje...bo nikt sięe nie pisze... Becia, czy to związnae z 20 dzisiaj...Jesli tak to znałam ten ból...Masakrycznie bywało, ale i śmiesznie czasem...Wspomnień masa :) Co Ty sądzisz o spotkaniu... Czy zostało odrobinke kawy dla migrenowca ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...Zbiża się czas końca wakacji, a ja nawet nie pomyślałam o zakupach do szkoły dla mojego królewicza ;)... O zgrozo..potem to już tylko godziny kolejek mnie czekają :( Chyba się zbiore i w weekend gdzieś pojadę. Ale nie uśmiecha mi się tak spędzać czasu.. Na pocieszenie tylko to, że może jakiś ciuch przy okazji sobie wyszukam :p:p zawsze to okazja bez okazji :p:p Duchota znowu...Wody mineralnej mogę Wam dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×