Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Szepciku cokolwiek byle było mokre. :) Jakoś dzisiaj mnie suszy. Am nic nie piłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dorzucę soczyste pomidory, świetne są na upał, uwielbiam je. Na szczęście ja większość zakupów już zrobiłam. Czeka mnie tylko uzupełnienie podręczników, no i mundurki oczywiscie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki :) Szept, a męża nie możesz wygonić na zakupy? ja, kiedy się tylko da, unikam zakupów, bo ich nie znoszę, a na supermarkety mam alergię :D wolę jak mąż po nich jezdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelka i do tej mineralnej arbuzy:D i kawka -kolejna:D powinnam isc korzystac ze slonca ale mi sie nie chce tylka ruszyc;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka, idz, bo słońca mało w tym roku ja to w ogóle jestem strasznie wściekła na tegoroczne lato, w łaściwie jego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka...🖐️🌻 Aleksandra🖐️🌻 Witam Was dziewczynki :D:D:D Czekamy i na Was, przecież w końcu dotyczy to calego Kącika :) ;) Mężą...po jakieś typowo szkolne rzeczy i owszem. Ale ubranie...wolę jednak sama wybierać...z tym może być różnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do szkoly:) u mnie z mundurkami sie nie spiesza:D biora na przeczekanie:D zaraz ide na to slonce;) i tak ubrana po nos wiec sie nie opale;) no lato to mamy paskudne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kariolka - ruszaj się, ruszaj. I zostaw wreszcie ten komputer, wyłącz telefon. Masz w końcu wakacje czy nie? Trochę aktywnego wypoczynku Ci się należy. :) Czekamy na wrażenia z urlopiku. Aleksandra1 - ja mogę iść za Ciebie. :) Zakupy uwielbiam. :) Jak bym wysłała swojego faceta na zakupy to nie wiem czy przywiózłby mi połowę rzeczy z listy. :) Za to byłoby tam kupę narzędzi, bo on taki maniak, mechanik. :) becia - dawaj te pomidorki. Pychota. :) Teraz to napiłabym się zielonej herbatki. Ma ktoś ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie dzis tylko kafe przegladam:D a tak w ogole to mam sprzet od 14 wiec nie chce mi sie lezc wczesniej;) chociaz trzeba pozwolic posprzatac pokoj... no dobra:D jade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka, ja właśnie zakupów nie cierpię, wysyłam męża i jak tylko się da, to z nim nie jadę:D a listy mu nie daję, bo on bez listy wszystko kupi, a jak ja idę na zakupy sama, to musze z listą, bo połowę rzezcy pozapominam :D czasami liubię sobie połazić po sklepach, ale po butikach w centrum handlowym, ostatnio np szukałam torebki, ale nic nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra1 mojego też mogę bez listy puścić na zakupy ale po co jak ja je uwielbiam. :) Możemy iść razem. :) A torebkę też muszę już kupić nową tylko jeszcze nie znalazłam takiej, która by mi się spodobała na pierwszy rzut oka. Bo na drugi to zawsze znajdę w niej jakąś wadę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka, ale takie zwykłe spożywcze zakupy też lubisz?, my robimy raz na tydzień i tego nie cierpię, tego łażenia po tym supermarkecie, potem mnóstwo tych toreb trzeba rozpakować, poupychac te rzeczy itp a samo chodzenie po supermarkecie mnie męczy bardzo, ja ostatnio jak musze sama zrobić zakupy, bo nam się nie chciało w sobotę, to wybieram małe sklepiki osiedlowe, byle szybciej :D albo oczywiście męża wyganiam :D a co do torebek, to też widziałam parę, ale albo odcień nie taki, albo za mało kieszonek, albo za duża, albo za mała, wczoraj widziałam ładną, nawet ją chciałam kupić, ale nie była ze skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka, Ty to chyba uzależniona od kompa jestes ;). :D Chętnie bym sie z Tobą zamieniła, leniuchowanie mi sie marzy :). Nelka, uwielbiam wszystko co zielone, poprosze filizankę zielonej herbaty (chyba czytasz w moich myślach). Przyłączam sie do tych co lubią na zakupy biegac, niekoniecznie spożywcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia...to ja...i zakupy i zielone... a oliwka najpiękniejsza...teraz szukam torebki w tym kolorze..;) uwilebiam szukać fatałaszków sobie i małemu, ale inne pierdółki mnie nie bawią... Spożywczak przekazuję mężowi, więcej ma czasu... A torebki...Aleksandra...ja tez mam problem z wyborem...zawsze cos nie tak...Ale uwielbiam w nich przebierać ;) Co do listy zakupów.. ech :p bywa , że jak jestem juz zmuszona jechać ja i robię sobie listę....topotem zapominać ją zabrać :o...cała ja...zakręcona :) Popołudniem skusze sie i ja na zielonicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra1 spożywczych zakupów nie robie. Mieszkam jeszcze z rodzicami więc zakupami zajmuje się mama. :) Poza tym nie wiem kiedy bym je robiła. Pracuje po 12h dziennie. :) Ale na inne zakupy to bardzo chętnie się wybieram. Nawet do supermarketów. :) Zielona herbatka już zaparzona. Proszę bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwkę Szepcie też lubię, ale na kimś, bo mi nie ładnie w oliwkowym, jakoś tak blado wyglądam, teraz szukam torby w kolorze brązowym, bo takiej jeszcze nie mam, no i te stare już mi się znudziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zamiast na kawę to się na zakupy umówmy :D. Tylko co powiedzą ekspedientki jak zrobimy taki grupowy nalot na torebki :D :D :D Najłatwiej to mi sie kupuje rzeczy dla dzieciaków, ot tak jakoś.... dla siebie...... też lubię, a mąż.......... on lubi sam sobie kupować :). Po spożywcze wysyłam męża z listą zakupów (konkret) tylko niestety ja musze potem z tych torebeczek wypakowywać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też sam sobie kupuje, ja nie lubię z nim kupowac, bo za długo się zastanawia, ja zdążę 5 sklepów oblecieć, a on jeszcze się zastanawia :D:D jak baba normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zakupy bardzo chętnie :) każda złapie swoją torebkę ;) a może tymi starymi co nam się znudziły się wymienimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×