Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Aleksandra, byle czego bym nie polecila;) ten sunny boy jest specjalny:P dobra, jutro zabawie sie w paparazzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z Wami zawsze będę na przegranej pozycji (jeśli chodzi o Warszawiaków :-P ) Natomiast jakiś czas temu przyjęli do mnie do pracy chłopaka (spodobał mi się od razu jak go zobaczyłam - Aleksandra dokładnie ten typ, który opisałaś) i też mu wpadłam w oko :D I na dodatek chłopak młodszy ode mnie o 5 lat. Miodzio ;) I tu mam nad Wami przewagę (powęszył troszeczkę i dostał od kogoś mój numer telefonu :D ) :D :D :D :D :D :D :D :D :D Wysportowany, wysoki, ciemna karnacja, dobrze zbudowany, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Ania, jakby się mój Stary dowiedział, co ja tu wypisuję, to bym szlaban na na seks miała przez tydzień, a wtedy to rzeczywiscie tylko kochanka pozostaje poszukac :D:D:D ale plus jest taki, że przynajmniej miałabym usprawiedliwienie :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Anka - ja za szampana podziękuję, stawiam czerwone wino :) Kariolka z ustęsknieniem czekamy na zdjęcia :D (no w każdym razie ja czekam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma, to pozyczysz go na trochę? w ramach dobrej kolezeńskości :D ja sobie tylko go popróbuję i Ci oddam w niezmienionym stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, oczywiście, że Ci go pożyczę, jak go sama najpierw spróbuję :D Oczywiście wszystko w ramach koleżeńskiej pomocy :D Żebyś nie miała pretensji, że jakiś ferelny ;) Jedna z jego niezliczonych zalet jest taka, że jest ratownikiem :) A ja już miałam tę przyjemność widzieć go nad jeziorem w pracy :D Cóż to był za widok, ech rozmarzyłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nieznajoma to Ty powinnas miec dodatek za trudne warunki pracy:P trudne do koncentracji:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, mnie tam pasuje ten pierwsszy piątek miesiąca - co prawda, kojarzy mi się akurat najbardziej z pierwszymi piątkami u spowiedzi w kosciele :) No ale może być, nie wiem jak inne Babki, komu pasuje, to palec pod budkę, bo za minutkę zamyam budkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co mnie w pracy czeka wiem ze wrzesien oznacza same wyjazdy nawet na rozpoczecie roku dzadki z dziecmi ida wiec ja to musze w ostatnim momencie w gozdzik inwestowac ale przepraszac ze nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze wymusic wyjazd pozniej niz 7, chocby i z prywatnych wzgledow;) szepcie, panoszymy sie;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×