Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Witam serdecznie :) Zapowiada sie goracy dzień;) Ale jak fajnie tłoczno sie zrobiło na topiku:) I rozpisałyście sie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignis_j Nasz jedyny pan w gronie (rodzynek :)) a jeszcze nie wystawił na topiku swojej wizytówki. :( Dawaj igis. Skrócik wiadomości na twój temat. :) :) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka [czesc} Chyba jestem najstarszy z was:) Mam żone i syna licealistę, mieszkam w Warszawie po prawej stronie Wisły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignis 🖐️, skromniutko coś o sobie napisałeś ;). Czyzbys był juz około 40? ....ale gorąco się robi, ufff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdzept wirtualności
Witaj Igi 🖐️ 🌻 Upał nieznośny...Chyba nie mam nastroju do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza siostra prosimy o krótką wizytówkę. :) A przyłączyć się zawsze można. :P Im nas więcej tym lepiej. A masz wkupne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przyjęcie 🌼 W sensie że piwo stawiam , ok :) niech będzie ,tylko gdzie i kiedy :D A gdzie w ogóle chodzicie napić się piwa i potańczyć w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj starsza siostra . ....a teraz uwaga, uwaga....... zapowiadana niespodzianka - konkret zapraszam na sałatkę z pieczonego kurczaka połaczonego z selerem naciowym i soczystym ananasem (reszta składników to moja słodka tajemnica ;)) SMACZNEGO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. :) Właśnie zaburczało mi w brzuszku. :P Już czuję ten smak. :D Siostra piwko stawiasz ale wirtualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu...toż to niebo w gębie :p...bardzo lubię tą sałątkę, lecz dawno jej nie jadłam...Uhm......pyszotka... Beciu...rozpieszczaj nas dalej Kochanie :) Siostra...Pifo w taki upał...poczekaj do wieczora...wtedy po pracy....boskość...zimne pifko z pianka , palce lizać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem nie chę internetu, a tutaj podobno tylko wirtualnie sie pije, poza tym jak bym mogła teraz napić się piwa to by mi wiele ułatwiło, np. przezycie w tej pracy do 17.30 ... No halllo kto tyle pracuje, Także jeszcze raz Wirtualne Zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy opadli jak widać z sił ;) Nikt nie pisze.. ja przelotem, ale może teraz mi sie ulużni...:D...ale weny nadal nie zyskałam nigdzie... Najchętniej pojechałabym już do domu, polażała na huśtawce w cieniu popijając mrożoną herbatkę...................Mam już obiad przygotowany, bo nie wiem jak w taki gorąc pichcić jeszcze... 🌻🌻🌻 Siostra...jakąś wizytówkę stwórz swoją dla Nas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opadli z sił Szeptaczku, tylko zatopili się w pracy :D. ....a ja chyba jak wróce do domu, to zapakuje chłopaków do samochodu i pojedziemy na basen..... ...dobrze, że sobie wczoraj nagotowałam różnych specjalów, to dzisiaj mam luzik :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peluka 🌻 Becia...dobry pomysł...chociaz ja nie zapakuję syna...mam samochód w naprawie niestety... Mam zaległą ksiązkę...może poczytam dzis spokojnie...albo koleżanki wpadną :) A gdzoe reszta pracujących ? Kate ❤️ pozdrowionka cieplutkie....czekamy :D Aleksandra 🌻 gdzie się podziewasz ? Kariolka 🌻...odpoczywaj...bez neta ;) Nieznajoma 🌻 jeszcze troche wolności... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z popołudniową kawusią zasiadam...... Upał nas nie opuszcza. Daje się we znaki pod koniec wakacji dopiero. Jednak miło popatrzeć na piękne wieczorne słoneczko... Z lekkim żalem będziemy niedługo się żegnać z ciepłem.... 🌻🌻🌻 Jakaś nostalgia mnie dopada.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was;) Jeśli można to poczytam, czasem coś napiszę.. Warszawianką jestem z dziada - pradziada, mam trzydziestke (nawet po;) lecz obecnie wyprowadziłam się na wieś, na wschód Polski, w Warszawie została mama (prawa strona Wisły). Mam dwoje dzieci, syna lat 6 (zaczyna zerówkę) i córke rok i 3 miesiące. Mieszkamy w domku nad rzeką, cały czas jestem tam z dziećmi - mąż pracuje. Poczytam was jeśli można. To będzie taka moja odskocznia od codzienności (gotowanie, pranie, sprzatanie,pieluszki, zupki, kaszki, zabawy - na nic innego nie mam czasu a i sił brakuje) Ale sie rozpisałam, normalnie gadać mi się chce, bo tu czasami nie ma do kogo buzi otworzyć... Moge zostać czy nie? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️. Noc była mokra, ale dzien znowu zapowiada się gorąco. Robie szybciutko kawę, aby Was obudzic i pobudzic do działania. Dzisiaj piątek:)!!!!! Przed nami fajne dwa dni - wolne dwa dni :D Ilonko jesli chcesz pogadac to dobrze trafilas, zostan oczywiscie i dziel sie z nami swoimi przezyciami :). Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou 🖐️ Witam wszystkich 🌻🌻🌻 bukietem.................. Piątek przywitał Nas burzowo, ale zapowiadając piękny, słoneczny dzień. :) Nasza nieoceniona Becia zrobiła wszystkim kawke ..:) dla Ciebie Beciu ❤️. Do działania budzi nNas kawa jak i świadomość, że to już weekend tuż tuż :D:D:D Ilonko 🌻 zapraszamy do Kącika :) Będzie nam miło gościc Cie u Nas na plotkach i kawie, na ocieraniu łez i śmiechu bez liku :) Zawsze jesteśmy chętne służyć pomocą w postaci słów, a jesli zajdzie potrzeba...może i pomocy innej niż wirtualna...:D Jesli tylko znajdzie czas i chęć do pisania z Nami...Witamy cieplutko :) ❤️ Wschodnia Polska..hm...czyżby gdzieś w moich okolicach ?.... A swoją drogą....niezłą pora pisałaś :D:D: No....liste podpisujemy proszę państwa.... Nieznajoma 🌻 Nelka 🌻 Kate 🌻 Kariolka 🌻 Aleksandra 🌻 Wesoła Anka 🌻 Igi 🌻...... Jak pominęłąm Kogoś...proszę o wybaczenie :) Zazynamy piątek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×