Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Kate dziękuję, ale wiesz, ja jestem zboczona na punkcie książek, ale swojej żadnej nigdy bym nie oddała :) mąż czasami się drze :D że po co tyle książek kupuję, że nie ma ich już gdzie trzymać, a ja po kazdej wizycie w empiku czy w traffiku wracam do domu przynajmniej z jedną książką, i niekiedy chowam je przed mężem jak mi otwiera drzwi, prawie jak alkoholik, co chowa wódkę pod płaszczem :D:D no i nie lubie pozyczać książek może to rzeczywiście juz zboczenie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co Nieznajoma? ja tez mam takie fazy, i to na wszystko :) np przez rok potrafie się ubierac na niebiesko, a przez następny na czerwono, albo słuchac jednej płyty kilkanascie razy dziennie przez kilka miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - swego czasu wyczytałam co się dało Musierowicz :) A z tym pożyczaniem książek - mam podobnie, nie lubię pożyczać komuś, jeżeli chodzi o ich zbieranie, to już mi to przeszło, ale miałam okres, że za nic w świecie nie rozstałabym się ze swoimi książeczkami :) A teraz mam swoje wybrane pozycje, których bym nie oddała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę niedługo, z samego rana jutro wyjeżdżamy :) musze się wyspać miłej nocki i do czwartku :) Kate, miłego i udanego urlopu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Aleksandro ;) Napewno będzie udany :D Lecę już, mam wygrany porządny masaż ;) papapa, do rychłego!... Spij dobrze, nieznajoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jeszcze Nieznajoma nie przeszło zbieranie, ale jak to było w jednej piosence: \"każdy ma jakiegos bzika każdy jakieś hobby ma...\" i dalej było: \"a ja w domu mam chomika kota, rybki oraz psa\" no idę już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na coś ciepłego o poranku...czyli niezawodna kawusia na przebudzenie :) Wstawiam express i ide po kubaski . Po drodze wezmę coś do napoju ulubionego przez nas. Trzeba w końcu zacząć dobrze dzień. Dla tych na dietach (powinnam sie mieścic w tych ramkach ;) wafle ryżowe :) A i jeszcze butla wody z owoców leśnych..przepyszna :) Pozdrawiam miło w ten wtorkowy dzień. Uśmiechu dla wszystkich...w końcu jutro wolne... Dla wypoczywających spokojnego urlopu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich baaardzo serdecznie :). Poproszę filiżankę kawy, mam rogaliki francuskie. Wystarczy dla wszystkich, proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Szepciku, teraz już dużo lepiej. Pełna energii, z uśmiechem na twarzy mogę pracować ,,pełną parą\".;) Kwiaty są przepiękne, właśnie takie jak pełnia lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dzisiaj cichutko. Czyżby wszyscy byli na urlopie. Puk, puk, jest tam ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Beciu , witam Szeptaczku:) Nasze dwie panie wyjechały na urlopik trzeba im pomachać🖐️ z nadzieją zę wrócą do nas:) Wiecie dzis jest piękny dzień z wielu roznych względów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ignis :). Urlop fajna rzecz, ale ja, mimo, że w pracy i tak jestem w świetnym nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka 🖐️ ...ktoś musi pracować, żeby odpoczywać mógł ktoś ;) tylko dlaczego my pracujemy ? :):):) Becia...zapracowani...może tak :) Pijemy herbatkę ? masz ochote na jakąś owocową ? Igi :) wyjaśnienie przyczyn miłego dnia poprosimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie się ,,wstrzeliłaś\" z tą herbatką. Właśnie zrobiłam sobie śniadanko. Małe kanapeczki i sałatka z pomidorów (uwielbiam). Kto ma ochotę to zaprzasam. Smacznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeptaczku- tak ogolnie jakoś odczuwam radość zycia:), a to spotkanie kogoś milego, lub gdy nastąpi coś ekscytującego , coś czego przedtem nie zazanałem :) Becia do sałatki z pomidorów i ja się dosiadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tośmy sobie pojedli.... Dziękuje za miłe towarzystwo, tego mi było trzeba. Czuje się tak błogo, chwilo trwaj.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igi ...to coś podobnego jak u mnie...:) TAk mi szybko mija dzień. I spokojnie. Czuję jakąś radość i spokój. I dobrze mi z tym.... :D:D:D Beciu...my Tobie również...prawda Igi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypoczywającym...radości zwolności i miłego odpoczynku 🌻 Tym co pozostali w domu 🌻 radości z codzienności...bo przecież takowa też jest :) A ja w cichości wieczoru...zasiąd w fotelu...i pomatrzę sobie.. pozwolicie...:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×