Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

cześć :) kariolka, wesoła Anka, Ignis :) Jejujeju, muszę się spakować, a nie mam torby wielkości Afryki ;) Poratujecie? Jak humorki dzisiejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kariolka, będę pamiętać na przyszłość :P Na razie minimalizuję potrzeby i kiecki. W ostatniej chwili przypomniałam sobie o kostiumach kąpielowych - właśnie się suszą pięknie na balkonie, a ja latam jak kot z pęcherzem i .. no cóż... zaczynam panikować ;) Nie cierpię Reisefieber, brrr. Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept wirtualnosci
No....witam wszystkich...:) KAwa wieczorna i ciacho....Ale nie powiem...ciepło za oknem, muzyka w tle...Więc stawiam winko... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi...................to dziewczynki oby nam się działo........hi,hi,hi,hi......a,że działo to armata,żeby nam się armaciło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po gorącym dniu:) Wodeczka na wieczor?:) No moze być:) A co dziś muzycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojo...................mi fajnie:) wczoraj w nocy z urlopu wróciłam:) a dziś w lodówie puchy więc na grilla do znajomych się wprosiłam i w wyśmienitym humorze spędzam z wami czas :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już was pożegnam - idę wymoczyć się w wannie po miło spędzonym dniu w Ciechocinku :) Miłej nocy wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×