Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Witam wczesnym wieczorkiem 👄 Czyżbym trafiła na wiczór muzyczny ?...Pisze się na niego...ale dzis tylko posłucham... Igi :) włączysz coś nastrojowego ?...Tak na spokojny wieczór...bezdeszczowy... Ah...Zapomniałabym...zapraszam na kolację ( o ile jecie o tej porze) Dziś serwuję krokiety z piecarkami i jajkiem i do tego pycha barszczyka czerowny...Zbieram zamówienia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i wieczornie :) Wreszcie mam trochę czasu i nie czuję oddechu poganiacza na plecach :D Ig, fajne kawałki zalinkowałeś, Szepciku, ja cię błagam, Ty mnie nie podpuszczaj na jedzenie, bo sobie obiecałam na 4 razy \"słowo honoru\", że już nic a nic jeść o tej porze nie będę :P No dobra, ja się trochę pokręcę po chałupie i zaraz do was się przyłączam z winkiem w dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zaglądasz do Nas.. :) Ja spędziłam pracowite popołudnie na pichceniu ;) W końcu musze zrobić chłopakom czasem coś co lubią...A że zajmuje to dużo czasu...Trudno. Życie nie składa się tylko z przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie, jedziemy nad morze. Mam nadzieję, że trafimy na pogodę, a jak nie, to i tak dobrze mieć te kilka dni tylko na odpoczynek, połażenie bez pośpiechu po plaży, poźne wstawanie (uwielbiam! ;) ). Czeka mnie jeszcze przygotowanie całego tego wypadu, ale jakoś sobie poradzę :) Tymczasem ... moje ostatnie odkrycie: http://www.youtube.com/watch?v=zhRHcS4he60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kate...ważne aby zmienić klimat, robić to na co ma się tylko ochotę...Reszta nawet pogoda nie jest przeciwnikiem, kiedy ma sie przy sobie ważną osobę :) Cóż to za miejscowość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Ustece. Fajna miejscówka...ale jak dla mnie zbyt gwarno. Ja tez lubię niezaplanowne wypady. Choć z dzieckiem juz jest inaczej. Mój urlop w tym roku...to tylko weekendy...niestety. Nowym pracownikiem jestem. Odpoczęłam w maju. Teraz pozostaje mi pracować. :) Na dzis już skńczę posiedzeniena kafeterii. Obiecałam synowi, żę razem poczytamy...Taka mała przylepa 11-letnia. :) Spokojnej nocy wszystkim życzę 😴 Kate 🖐️ Igi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam wieczorkiem :) Szept, zachecająco brzmia twoje krokieciki, ale ja niestety o tej porze nie mogę :) to znaczy w sumie mogę, ale nie chcę, bo chcę byc zgrabniutka :) a w ustce nie byłam, nie znam za bardzo naszego morza, byłam tylko w Jaztrzębiej Gorze, no i kilka godzin w gdańsku, w Sopocie chytba tez chwilę byłam pakuje się i zaraz zmykam do łózeczka :) z książką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich późnym wieczorkiem 🖐️ Aleksandra - jaką książkę czytasz? Ja jestem obecnie na etapie nadrabiania zaległości w czytaniu, więc jak masz coś co polecasz, to ja chętnie przeczytam :) Kate, Ignis - jak zwykle coś miłego dla ucha :) Dzięki wam wracam do \"swoich muzycznych korzeni\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze Szepcie, skoro juz przy kulinariach byłyśmy, to ostatnio zrobiłam zap[iekane bakłażany z mozzarellą i parmezanem, pycha, trochę czasochłonne, ale ten smak... :) a w ogóle to uwielbiam gotować, piec, próbowac nowe przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej a ja nie przepadam za wszelkimi \"robotami\" w kuchni :( Ale może podacie mi, jako laikowi w kuchni, parę prostych w przygotowaniu i smacznych przepisów ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nieznajoma, z ta książką to nie tak prosto u mnie, bo...jakby to powiedzieć, żebym nie wyszła na stukniętą :D (chociaż taka chyba jestem :D) ...........więc ja sobie najczęściej czytam kilka książek równolegle. Teraz \"Córkę Stalina\' - polecam, bardzo polecam, cxzytam tez \"ludzie Stalina\", biografię Eleanor Roosevelt i \"Filatelistę\" - ta ostatnia jest polskiego autora ogólnie to ja mam takie fazy, jak mam ochotę na romansie to czytam przez rok same romanse, potem jak mnie \"najdzie\" na politykę to politykę i tak dalej :D nie mam swojej ulubionej dziedziny, nie lubie tytlko strasznych książek, po których bałabym się usnąć ostatnio tez bardzo dużo czytałam o obcych kulturach, tzn książki, których akcja dzieje się np w Afganistanie, w Chunach, w krajach arabskich, w Japonni, interesują mnie różne kultury, obyczaje kocham książki i moim marzeniem jest mieć na starośc wielką biblioteczkę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma :), Aleksandro :) cześć dziewczyny! Pa, Szepcie, dobrej nocy... Ustkę znam dobrze i lubię jej klimaty tuż przed sezonem albo tuż po. Jest leniwie i w miarę spokojnie, bez dzikich tłumów kolonistów albo zorganizowanych wycieczek niemieckich emerytów :D Robię top listę na podróż, więc będę Wam podrzucać co smaczniejsze kąski ;) cudowny blusior i całkiem interesujący pan śpiewający :) Teledysk trochę jak z garażu sprzed 20 lat, ale tego w koncu się słucha, a nie ogląda :D http://www.youtube.com/watch?v=DvXGr2HdlUw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami tez poczytam tzw. tanią sensację na pewno następną książką, która przeczytam będzie \"Wysadzić Rosję\" Litwinienki. Tą akurat kupił sobie mój mąż a niedawno zdarzyło mi się przeczytac \"Kwiat kalafiora\" nawet :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, jest fajna stronka dla nałogowych czytaczy. Polega na wymianie książek za darmo - oddajesz swoje, a ktoś przysyła Ci swoje (oczywiście, tylko te, którymi jesteś zainteresowana). link poniżej. Ja nie próbowałam jeszcze, ale się przymierzam ;) www.podaj.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a jednak ktos tu jeszcze jest :D Witaj Aleksandro 🖐️ Ja też mam takie fazy, był czas, że zaczytywałam się w Kingu, ale teraz mi przeszło i teraz jestem na etapie książek typu \"Poczwarka\" Terakowskiej Ogólnie mam takie właśnie napady, nie tylko w czytaniue, ale i na przykład w słuchaniu muzyki ;) Ale, niestety, nie potrafię tak jak Ty, czytac paru książek naraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×