Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość o wzroście
ale śpiewać czy tańczyć ? bo śpiew to prawie prawie al;e chyba i z tancem nie było by problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
napisałem prawie a prawie robi wielką różnice tak że sie zastanów :) pewnie byś parę nocy spać nie mogła ppo moim śpiewaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mu nie pokazesz, to nastepnym razem bedzie tu siedzial od 10 ale rano :D i czekal :D to ja muze tez cos pokaze.. tylko nie cycki.. bo ni mom ;) gili gili gili - po pietach ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ciekawe czy rzucil by prace, zeby ogladac Twoje cycki? :D co tam nedza wobec takich atrakcji? jak mowie, ze ni mom, to ni mom :D jakos takos jestem niedorozwinietos :D giligiligili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuc! mowie Ci ;) chociaz tak po glebszym zastanowieniu stwierdzam, ze mozesz robic i jedno i drugie :D ;) ni mom wiekszych na 100% nie da sie miec mniejszych :D a co za tym idzie brzydszych :D ale i tak je kochom :classic_cool: gili gili gili gili gili gili gili :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plytki petriego ??? :D jakas zabawka ;) pewnie nie zawiele By Ci napomagal.. ale za jego rece za stanik by Ci mogly sluzyc ;) :D zaoszczedzilabys na bieliznie :D fakt, grawitacji sie nie boje.. chociaz cuda sie zdarzaja ;) chyba zaczne sie jednak bac ;) gili gili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kojarze te plytki - ale petriego juz mniej ;) franek moze byc i z tylu i z przodu i z dolu i z gory - wazne zeby rece mial na wlasciwym miejscu :D ;) wlasnie, chyba zaczne afirmowac na te moje cycki :D moze podziala? ale bylyby jaja :D gil gil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy qwertz :D tez juz pojde.. poczytam moze w koncu :) franek bedzie mocno zalowal, ze go nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
co ja widzę kierowniczka zanotowała takie spóźnienie oj posypią sie kary:) wczoraj kafeteria mi się zbuntowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz co Ty robisz w tym kaciku? :D ale jestem dzis zla 😭 dawno nie bylam taka wkurwiona :O masakra! musialam to z siebie wyrzucic.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no zesz kurwa jego mac!!!! ja pier... wrrrrrrrrr kuźwa ! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa alez ja jestem tepa!!! kurwa mac :O szlag by to trafil !!! no juz troche lepiej ale jak sobie tylko przypomne... o zesz :O dobra wdech :D wydech :D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz teraz juz mi prawie przeszlo.. tylko kurde jestem taka glupia .. az mi siebie zal.. :O masz prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ja chodze wlasnie na jazdy.. dzis mialam 3 :) gaslo mi to dziadostwo bez przerwy. Myslalam, ze mi ten facet aorte przegryzie :O zmieszal mnie z blotem i czuje sie jak dno i dwa metry mulu :O ja pierdole !!! zla jestem na siebie jak jasny szlag przepraszam, ze takim miesem rzucam, ale sie zdenerwowalam.. zeby nie powiedziec wkur.wilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tez jestem mila, spokojna.. ale do czasu dzis strasznie sie z tym facetem poklucilam :O jebal go pies! frajer :P no nic bylo - minelo.. nastepna stresowa dopiero w piatek :O w kazdym razie gratuluje Ci tego prawa jazdy :) chyba dla mnie to bedzie niedoscignione marzenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D no jak zdam to bedzie cud :) przysiegam. dzis juz uciekam, ide na piwo bo nie zniese tego na trzezwo ;) dzieki za pocieszenie. Wyzalilam sie wirtualnie i bardzo mi to pomoglo :D ide teraz w realu zanudzac kolege tym jak to ja za szybciutko sprzeglo podnosze ;) a i tym dlaczego ten samochod nie hamuje??? przeciez go ladnie prosze ;) dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) heloł dziołszki a własciwie dziołszko qwertz;) czy wy tez tak macie? siadam do kompa, zkładam słuchawki z zamiarem posłuchania sobie czegos milego \"na sen\" i sama myszka klika mi na kafe za miast na winampa:O i siedze sobie z \"pustymi\" słuchawkami na uszach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie jestesmy uzależnione, nawet podswiadomie ciągnie nas do kafe:O jak będę siedzieć na wykładach i myśleć o kafe to zapiszę się na jakąś terapie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj fanko w starym wcieleniu:) czemu nie w nowym? a wiecie co jest najgorsze? mogę wchodzić na kafe przez komórkę. obawiam się ze zbankrutuję:O a zmieniając temat. macie już jakieś siwe włosy? ja podobnież mam juz dwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaj tobie tez sie coś przywidziałao chyba nie mam siwych włosów od października temat upadnie dlatego bedziecie mogły spokojnie pracować i siedzieć na wykładach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×