Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

znak szczególny: okulary i krzaczaste brwi włosy trochę za ramiona, brązowe proste ale nie jak druty oczyska mam brązowe pytanie: umiecie rysować w paincie? jesteście gotowe ze ktoś może zrobić niechcący waszą karykaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do piatku mam czas sie nauczyć,ale czy musza być w paincie? ważne żeby były zdjęcia lub podobizny wkleić możecie na fotosik.pl tinypic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem rysowac wcale... a w paincie.. :O prosze o duza doze tolerancji :) a na swoja karykature jestem gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie się , ja też nie umiem rysować w paincie jak jest jakiś inny program do rysowania to róbta co chceta, ja znam tylko paint jak ktos zrobi jakąś wyklejankę to też będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka masz krotkie wlosy - jak na tym zdjeciu widac? wiesz, ze jakos tak sobie Ciebie wyobrazalam... no nie dokladnie, ale ten trop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to jak? franek wygląda jak budowlaniec a o wzroscie jak o zwroscie jaja będą jak okaże się ze któreś z nas to tkiwnw jego olejemy i nie rysujemy bo będzie darł gębę a poza tym nikt z was nie dowie się jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno nie jestem tkiwnw tylko Ty masz przywilej naryzowac tkiwnw :D skorzystasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciunia
NIe wiem o co chodzi, ale możesz się mną zaopiekować i mocno mnie pokochaj, jeśli nie przeszkodzi Ci mój zezik i krzywy zgryz, poza tym liczy się wnętrze... niewiele mi zostało bo wszystko sprzedałam na przeszczepy, chyba mnie troche ochujali na tym, bo miało być tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :D ciekawe co uda mi sie stworzyc? :D i jest jeszcze jeden problem.. za cholere nie wiem jak sie wrzuca cosik do sieci? :D haker jestem.. po pierunie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D jak sie dowiesz to daj znac :) bo ja sie raczej tego nie naucze ;) szczegolnie do piatku :D nie wiem czy rysowac? nie mam na niego pomyslu.. wlasciwie narazie to w ogole nie mam pomyslu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fanka czrne charaktery narysowac jest najlatwiej :P na piwie :D Wasze zdrowie pilam :) i jestem juz psychicznie przygotowana na piatkowa jazde :D teraz tylko o konkursie mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem o ktorej mam ta jazde.. ma ten facet zadzwonic :O boje sie, ze juz nie zadzwoni :( :D :D ale bylby wstyd jakbym tak z kursu wyleciala :D ale dam Wam znac - kazde kciuki mi sie przydadza ;) tez popieram przesuniecie terminu na niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieweczki ja już mam narysowaną qwertz i franka a nad resztą myślę myślę ze da się wrzucić takie rysunki na jakiegoś fotosika, jak by co to zapytamy się beznadziejnej bo ona tak kiedyś wrzucała rysunki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×