Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

nie martw się qwertz ja też jestem taka milutka np. jutro rano ma do nas wpasc kuzynka na zastrzyk a mi już jest źle i czekam kiedy wyjdzie:O przy takich rodzinnych spotkaniach zdycham z nudów no chyba ze wpadnie siostra z córą to ok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni byli żle wychowani,jak możan przyjezdzać bez zapowiedzi,życzyć sobie określone potrawy kup im ksiązke dobrych manier. a teraz po raz drugi dobranoc. okładnik by sie przydał [ beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błech ale ciotka ma za swoje po kiego grzyba plątała się noca po mieszkaniu? swoją drogą niezły pomysł! poszczuć gosci karaluchem;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błech ale ciotka ma za swoje po kiego grzyba plątała się noca po mieszkaniu? swoją drogą niezły pomysł! poszczuć gosci karaluchem;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błech ale ciotka ma za swoje po kiego grzyba plątała się noca po mieszkaniu? swoją drogą niezły pomysł! poszczuć gosci karaluchem;0 PS. co jest kurna z tą kafe? chyba 10 min próbuje wysłać ten piiiiiiip post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D eeee to wy macie jeszcze w dodatku jakieś tresownae karaluszki^^ codziennie po pierwszej biorą kąpiel tak zeby wam w niczym nie przeszkadzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D albo siedzi sobie taki w wannie i czyta sobie np Paulo Colelo \"Weronika postanawia umrzeć\" Pewnie jak twoja ciotka go zobaczyła nago zaczął wrzeszczeć i wyganiać ją z łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam wszystkich 🖐️ wczoraj mialam niespodzianke.. :) i dlatego mnie nie bylo - moje usprawiedliwienie :) dzis jestem troche po % ale jestem :D kurcze praca mnie dobija i nie moge zaczac rysowac :( bede musiala cos jutro do poludnia pokombinowac :) zeby sie wyrobic.. chociaz odrazu dzis uprzedzam, nie wiem czy w niedziele punktualnie bede.. ale bede :) qwertz Twoja przygoda z kapiacym sie nago karaluchem, czytajacym \"weronika postanawia umrzec\" - w wannie :D mnie zabila do reszty :D :D :D i jeszcze ta ciocia w tle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej whispers ja już mykam bom spiąca jak zobaczysz jakiegoś karalucha to go nie zabijaj paiętajj KAZDY MA PRAWO DO ZYCIA :classic_cool: dobranoc:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
witam was i uciekam tak przy trzeba się wyspać:) p.s wczoraj to byłem ja tylko naprawdę nie w formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jeszcze miało być piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam pytanie, czy moge narysowac cos na kartce, zeskanowac i Wam tu (jakos?????) wrzucic? Czy musze rysowac w tym idiotycznym paincie? ja nawet nie mam painta, tylko cos takiego bardzo podobnego :O ale lipne :O qwertz :D karaluchy na majciochach to juz by byla przesada :) chyba, ze bylyby to majty jakiegos niespodziewanego goscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ide na łatwizne podobnie jak qwertz ale lepsze to niz nic mozecie narysowac na kartce, zrobić zdjęcie i wrzucic do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz skonczylyscie rysunki? ja jeszcze nie.. :( czas czas.. a raczej jego brak :( malo zorganizowana jestem i to dlatego.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie napisałam ze skończyłam dziś jak prawdziwa pseudoarystokratka mam migrene boli od wczoraj,leki nie pomagają :o wiec dzies pewno wieczór spedze w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka Ty tez masz migreny? :( no same arystkokratki :) razem z qwertz tworzycie pierwsza lige :D szkoda tylko, ze to tak boli. Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm może wrzuć w poniedziałek qwertz swój rysunek żeby dziewczyny się niczym nie sugerowały jak będą dokańczać swoje dzieła próbowałam mój rysunek wrzucać już na 4 serwery i kurdęsik za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×