Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ok, mój ma cos koło 3MB i juz się uploadował na tym serwisie który podala fanka hehe PSfaaaaaanka poooooooooomocyyyyyyyyyyyyy który link mam sobie zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
cześć no fajnie wydaje mi się że znam tkiwnw :D czukerek trafiłaś we mnie 100% qwertz a miałaś nie rozpowszechniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oniryczne rykowisko
Nie śledzilam tego topiku , a początek był interesujący. stad moje pytanie;czy autor znalazł , kogoś komu ofiarował swoją miłość i już nie przesiaduje na necie, czy topik padł?, bo nie chce mi sie czytać wsztystkich stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oniryczne rykowisko
Chyba się jednak nie skuszę , bo musiałambym czytac to wszystko, zeby wbić sie w wątek, ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ miałyśmy termin do niedzieli a już jest wtorek,proponuje nie czekac na whispers,bo ona po prostu zaniedbała sobie sprawę i za karę bedzie musiała przygotowac np projekty strojów. O wzrosćie,wiem ze nie mam szans,ale mam nadzieję ze przewidujesz nagrody pocieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jako super mega ciekawski czukerek poczekałabym do jutra z whispersowym rysunkiem pewnie o wzroscie dzis tez będzie nieobecny więc luz w ramionkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) na poczatku - przepraszam :) mam nadzieje, ze wybaczycie mi ta zniewage :) ale niech moim usprawiedliwieniem bedzie bardzo, bardzo niespodziewany wyjazd.. wrocilam dokladnie 3 godz temu. Rysunek mam, juz w sobote zdazylam cos niecos zrobic, a w drodze do domu konczylam.. dlatego prosze o duza doze tolerancji :) tylko, ze nie wiem jak to trzeba tu wrzucic.. :O teraz sprobuje, ale jesli mi sie nie uda, to jutro bede chyba potrzebowala Waszej pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×