Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

o widze ze mamy jakas nowa bardzo sympatyczna kolezanke :D Witam cie bardzo serdecznie !!! Nasza tradycja juz sie stalo ze kazda nowa dziewczyna musi pokazac cycki. Bez tego rytualu nie wejdziesz do tego elitarnego klubu. jonia1109 pokaz cycki TO NASZA TRADYCJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba z autem mam watpliwa przyjemność... ty a ja cie bronilam... powiedz mi bez wyzwisk co masz do mnie... nie znamy sie a mnie obrazasz....w twoim wieku to nieładnie bardzo nie ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to...jakaś tajemnica...hehe :) mam zielone ;) jasna blondynka 169cm zielone oczka hehe karakan taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ide już, będę może po 19, sama nie wiem jak będzie mi sie chciało... jakby co zostawiam was skrzynke brovków i paluszki...i torcik czekoladowy z wiśniami :) smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic asolutnie nie mam do autora, był wporzadku czytałam ze 30 pierwszych str, ja jestem tu od wczoraj :) tylko wydaje mi się że pod pomarańczowymi ...niemiłymi nickami on się kryje i mnie ostatnio obraża choć mnie wcale nie zna, nigdy z nim nie gadałam.. ale chciałabym, bo na poczatku był miły, z tego co czytałam :) a teraz ciii o nim tu nie można gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka franka---- wiec powtarzam zostawiam wam skrzynke brovku----zywiec torcik czekoladowy z wiśniami paluszki slone precelki bo nie wiem czy przyjde o 19.30 teraz wychodze i nie wiem czy bedzie mi sie chcialo znowu kompa odpalac tak wiec zycze udanej imprezki i tanca hula po pivku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekamy na ciebie z tą imprezką chociaż jak pani kierownik zadecyduje mozemy i bez ciebie,chociaz to nie to samo otrzęsiny bez głównego bohatera nie beda sie liczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołchy i chłopaki :) jednak jestem i to pierwsza hehe gdzie się podziewacie?? czekam na was.... dobranocka-smerfy juz poszly spac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiecie... :( ja tu pierwsya, wzpachniona, wzmaowana, wystrojona jak na impreyk przystalo a tu co? pobudka!!! gdyie sie podziewacie? to ja otwieram 1 piwko ya kare ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś we mnie wstąpił i wziełam sie za porzadki mam taki bałagan teraz w domu że imprezowac nie dam rady,ale poprosze duuży kawałek tortu na wynos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka franka++++++++zawiodlas mnie kobieto :( ale masz niech ci bedzie :) torcik i zywiec :) wkupilam siem ??? a gdzie reszta?? zajrza czy mam spadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaj+++++no wkoncu kogos widze a juz mialam sobie isc to co po pifku?? wiesz ale mialam dzis dzien..... poznalam swietnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciągasz sie w to forum wiesz ze to bardzo uzależnia ja jestem w samym srodku porzadków,tak mnie naleciała a ze nie lubie sprzatać trzeba korzystać kiedy mnie naleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to zgodnie z umowa ide sobie posiedziec i popic w samotnosci, ale mnie wzstawiliscie, oj nieladnie. zasmuciliscie mnie :( a mialo byc tak wesolo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki do ostatniej chwili mnie przetrzymalz hehe Kulaj czukerek +++ wiesz poznalismz sie dzis na czacie, zdrada, na onecie hehe tak dla jaj weszlam, nigdz tam nie bylam wczesniej zagadal do mnie. jest o 5 lat starszy, lukasz, z wawy nie oklamywal mnie, od razu powiedzial ze ma zone i corke 4letnia, i ze strasznie sie meczy w tym zwiazku, cos umarlo miedzy nim a zona, pracuje w transporcie, gadalismz chyba ze 2 godz jak nie dluzej, umowilismy sie na pon na gg nie wiem co robic, super facet, iskrzylo miedzy nami rowno :) ale on ma dziecko i zone... pisal ze chce sie ze mna spotkac, ze jestem jego sloneczkiem, ze jak sie spotkamz to pojdziemz na spacer, wypijemy sobie po goracej czekoladzie i ze...chcialbz mnie pocalowac, jest taki slodki... boze jak go czytalam to sie cala smialam i rozplywalam. czy to normalne z mojej str?? czy on pisal prawde?? jalk na to patrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samym początku uprzedzam ze jestem anty cukierkowa a na \"widok\" takiego faceta żałość mnie ogarnia:O Nie widzial cię i już ci słodził, bredził o słoneczkach. W ogóle nie wzbudziłby mojego zaufania. No i zwazywszy na fakt ze mój ojciec zostawil moja mamę 25lat po slubie dla innej kobiety ZONATYM DEBILOM SZUKAJąCYM PRZYGóD MóWIę STANOWCZE NIE. Podobne zdanie mam o kobietach zadających sie z zonatymi mężczyznami, w dodatku dzieciatymi:O Fanka a co ty tam tak sprzątasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×